1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: 1998 Kupa Galipleri Kupası Finalini Kaybettik Peki Artık Zamanı Gelmedimi?

Default 1998 Kupa Galipleri Kupası Finalini Kaybettik Peki Artık Zamanı Gelmedimi?

Başlıktanda anlaşılacağı gibi 1998de Kupa Galipleri Kupasında
    1989da Uefa Kupasında final oynadık ama kaybettik.Ondan sonra 2007de Bundesligada bir şampiyonluğumuz var.Hedefimiz Stuttgart ile yeni bir ekol oluşturmak , bu hedefimiz ise artık ligde Dortmund ve Bayern Munich saltanatına son vermek Avrupada başarılı olmak kupa kaldırmak Diğer hedefimiz ise eğer başara bilirsek alt yapıdan yetenekli oyuncuları takımımıza kazandırmaya çalışmak ve bu oyuncularla şampiyonluklar yaşamak ve bu oyuncularla ŞAMPİYONLAR LİGİ KUPASINI KALDIRMAK !!!

STUTTGARTTA TEKNİK DİREKTÖRLÜK GÖREVİNE FURKAN DALGIÇ GETİRİLDİ.BASIN TOPLANTISINDA FURKAN DALGIÇ 1998DE FİNALDE KAYBETTİĞİMİZ KUPAYI ALMAK İÇİN ALTYAPI KURULU BİR EKİP KURACAĞIZ. BU YIL İSE HEDEFİMİZ LİGDE ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİTMEK KUPADA FİNAL OYNAMAK UEFA AVRUPA LİGİNDE YARI FİNAL OYNAMAK ASLA TRANSFERLERE GELİRLERİMİZİ ARTTIRMADAN BÜYÜYK PARALAR HARCAMAYACAĞIZ DEDİ........

GENÇ TEKNİK DİREKTÖR DAHA SONRA TESİSLERİ VE MERCEDES BENZ STADYUMUNU GEZDİ KULÜBÜN MÜZESİNDE TARİHİ BAŞARILARLA İLGİLİ BİLGİ ALDI...

1998 KUPA GALİPLERİ KUPASI FİNAL MAÇI KADROMUZ ŞU ŞEKİLDEYDİ BUNA BENZER BİR KADRO KURACAĞIZ VE SİSTEMLE OYNAYACAĞIZ

KARİYER KURALLARINI OKUDUM KABUL EDİYORUM.....

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Kariyeriniz onaylanmıştır , başarılar dilerim.

Mesajlarınızdaki yazı boyutuna dikkat ediniz.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar.Hocam bu sefer uzun sürsün

Başarılar.

Başarılar, zevkli bir kariyer olacak gibime geliyor

Nesil
    2012

Öncelikle başarılar güzel bir giriş yapmışsın, devamını bekliyoruz bu kez
    Last edited by 19karabulut07 : 20.Nisan.2013 at 22:06

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar hocam.

Hepinize teşekkür ettim , desteklerinizi eksik etmeyin uzun süreli kariyer olsun , bunu bilerek fazla lig açtım oyunda süreklilik olması için bu kez Stuttgart'la başlayıp Stuttgart'le noktalamak istiyorum...
    Last edited by hallederizBJK : 20.Nisan.2013 at 23:32

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Öncelikle başarılar güzel bir giriş yapmışsın, devamını bekliyoruz bu kez
    Merak etme kardeşim söz bu sefer uzun soluklu olacak büyük başarılara imza atacağız..

Transferde fazla eksiğimiz olmadığı için sadece kaleye rotasyon olsun diye Senegal milli takımı kalecini aldık.. Mümkün olduğunca kesemize uygun oyuncular almaya gayret göstereceğiz. Artık öyle fazla paralar saçmak yok en azından şampiyonlar ligine katılıp ordan gelirler elde edene kadar. İşte ilk imzalarımız.....

Fürthden 500Be aldıkı. Özellikle kupa maçlarında kalecimiz olacak. Çünkü yedek kalecimiz Ziegler çok yaşlandı ve çabuk sakatlanabilir....

Diğer transferimiz orta sahdaki genç futbolcularımızı eğitmesi için 35 yaşında olmasına rağmen bir efsane İtalya liginde Juventusda yıllarca forma giymiş CRİSTİANO ZANETTİ ile 1 yıllık anlaşma sağladık. Onun tecrübesinden yararlanmak istiyoruz......

Cristiano Zanetti 14 Nisan 1977 yılında Carrara'da doğmuştur.İtalyan futbolcu defansif ortasaha mevkisinde oynar.Juventus'ta forma giyen Zanetti Inter Milan'dan transfer edilmiştir. 2006'dan bu yana Juventus'ta forma giyen Zanetti İtalya Millî Futbol Takımı'nın 2002 FIFA Dünya Kupası'nda formasını da giymiştir.Millî takımda 17 maça çıkan Zanetti 1 gol atmıştır.

Transferi Devre Arasına Kadar Kapattık......

Nesil
    2012

Bende sildim tekrar başarılar
    Last edited by 19karabulut07 : 20.Nisan.2013 at 23:59

Burada kariyer sahibi ben gözüküyorum ama ben böyle bir kariyer açmadım paytlaştığın şeyler benim Forest kariyerime ait amacın nedir anlamış değilim !!!
    Kardeşim zaten aynı ligleri bende açtım kolaylık olsun diye yaptım yanlış anlama ZATEN SEN RAHATSIZ OLUNCADA SİLDİM.....

İlk Hazırlık Maçımızda Milan Gibi Bir Dev İle Oynadık...Müthişde Oynadık Ve Kazandık

Basın Toplantısı

Maça güzel başladık oyunun hakimi genelde bizdik inşallah bu performansımızı sezonun geneline yayarız. Üç kulvardada başarılı olmak istiyoruz.... özellikle bu yıl takımımızın yıldızı Macaristan milli takımının formasını 90 küsür giymiş TOMAS HAJNAL olacak.onun önderliğinde yürüyeceğiz......

Özellikle bu yıl takımımızın yıldızı Macaristan milli takımının formasını 90 küsür giymiş TOMAS HAJNAL olacak.onun önderliğinde yürüyeceğiz......

Arkadaşlar şuanda taktikler deniyorum kariyer genel olarak yarın başlıyacak oyuncu önerisi olanlar yazabilirler devre arasında özellikle bir sol bek düşünüyorum.... Çünkü Bokayı 4Ma Hoffenheima sattık...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by hallederizBJK View Post
    Kardeşim zaten aynı ligleri bende açtım kolaylık olsun diye yaptım yanlış anlama ZATEN SEN RAHATSIZ OLUNCADA SİLDİM.....
    Tamam hocam bende sildim tekrar başarılar

Tamam hocam bende sildim tekrar başarılar
    önemli değil dostum........

Stuttgart Dortmund’u Örnek Aldı!

Stutgart bir yandan bu sezonu atlatmaya çalışırken, diğer yandan geleceğin planlamasını yapmaya başlayan Stuttgart Almanya Bundesliga’nın son 2 sezondaki şampiyonu Borussia Dortmund’u örnek aldı.
    Alman futbolunun en önemli kulüplerinden biri olan ancak son yıllarda yaşadığı ekonomik sorunlarla oldukça zor günler geçirmesine rağmen düzgün bir mali politika ile toparlanan; alt yapıdan çıkardığı oyuncularla beraber düşük bütçeli transferlerden maksimum düzeyde verim alan B.Dortmund, oyuncu ve taraftarının desteğiyle Bundesliga’da son iki sezona damga vurdu.
    Furkan Dalgıç’ın yönetime verdiği rapora göre alt yapı hamleleri yapılarak bir anlamda kadroda yaşanan oyuncu kalitesi açısından uçurumlar giderilecek ve daha mücadeleci ve daha fazla takım ruhuna sahip bir Stuttgart ortaya çıkarılacak. Bu amaçla Dünyadaki birçok klübün altyapısı ve bu ülkelerdeki altyapı turnuvası mercek altına alındı. Ayrıca Furkan Dalgıç, yardımcılarından birini futbolcu izlemek üzere Türkiye’ye gönderecek. Buradaki genç ve yetenekli isimler tespit edilecek ve rapor teknik direktöre sunulacak.......

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyer sahibi iki hafta boyunca mesaj atmadığından dolayı konu kapatılmıştır.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri