Anket Sonuçlarını Görüntüle: Hangi takım daha başarılı olur?

Voters
26. You may not vote on this poll
  • Queens Park Rangers

14 53.85%
  • Southampton

12 46.15%
Sayfa 10 / 52 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon
271 ile 300 arası toplam 1549 sonuç

Konu: Bir Devrin Başlangıcı Queens Park Rangers / Sonun Başlangıcı Chelsea /6.Sezon

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

2 Takımdanda transfer bombaları bekliyoruz ortalığı dagıtın a.. .D

Nesil
    2012

[quote=ozan42;2470722]2 Takımdanda transfer bombaları bekliyoruz ortalığı dagıtın a.. .D[/quote]

Kesinlikle tatmin edici transferler yaptık daha tam anlamıyla bitmedi ama biraz ip ucu vereyim ,
    Q.P.R olarak ara transferde Belçikalı Stoper Toby'den sonra , iki tane daha üst düzey Hollanda milli takım forması giyen oyuncuyu kadromuza kattık , Fierro'nun memleketinden çok iyi bir ön libero aldık , çok çok iyi bir ingiliz orta saha aldık , Shouthampton ise İspanya milli takım forması giyen üst düzey bir kaleciyi aldı , Chelsea'den üst düzey bir orta saha aldı , akşam güncelleriz ben 1-2 rütuş yapıp transferi kapatıcam , tek eksiğim üst düzey bir orta saha merkez , öneriniz varsa alabilirim , paramız var ,

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    [quote=ozan42;2470722]2 Takımdanda transfer bombaları bekliyoruz ortalığı dagıtın a.. .D

Kesinlikle tatmin edici transferler yaptık daha tam anlamıyla bitmedi ama biraz ip ucu vereyim ,
    Q.P.R olarak ara transferde Belçikalı Stoper Toby'den sonra , iki tane daha üst düzey Hollanda milli takım forması giyen oyuncuyu kadromuza kattık , Fierro'nun memleketinden çok iyi bir ön libero aldık , çok çok iyi bir ingiliz orta saha aldık , Shouthampton ise İspanya milli takım forması giyen üst düzey bir kaleciyi aldı , Chelsea'den üst düzey bir orta saha aldı , akşam güncelleriz ben 1-2 rütuş yapıp transferi kapatıcam , tek eksiğim üst düzey bir orta saha merkez , öneriniz varsa alabilirim , paramız var ,
    [/QUOTE]

Ganso veya Pastore olabilir bu arada iki takım içinde ciddi anlamda geleceğin yıldızı olan Ezequiel Cirigliano öneririm DOS-OOS

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Transferler süper olucak galiba inş sizi kurtarırlar bazen en iyi oyuncular bile kötü çıkabiliyor

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Q.P.R olarak ara transferde Belçikalı Stoper Toby'den sonra , iki tane daha üst düzey Hollanda milli takım forması giyen oyuncuyu kadromuza kattık , Fierro'nun memleketinden çok iyi bir ön libero aldık , çok çok iyi bir ingiliz orta saha aldık , Shouthampton ise İspanya milli takım forması giyen üst düzey bir kaleciyi aldı , Chelsea'den üst düzey bir orta saha aldı , akşam güncelleriz ben 1-2 rütuş yapıp transferi kapatıcam , tek eksiğim üst düzey bir orta saha merkez , öneriniz varsa alabilirim , paramız var ,[/b]
    Ganso veya Pastore olabilir bu arada iki takım içinde ciddi anlamda geleceğin yıldızı olan Ezequiel Cirigliano öneririm DOS-OOS[/quote]

Ganso ile ilgilenicektim , ama çok sakatlık geçirmiş , şu önerdiğin Ezequeil 'e bakıcam , ama bana üst düzey , orta saha lazım , Zenit'te oynayan Axel Vitsel yada Shaktar 'dan Fernandinho , ikisinden birini almaya çalışıcam , eğer senin önerdiğin oyuncu bu düzeyse direk onu alırım

Quote Originally Posted by reys111 View Post
    Transferler süper olucak galiba inş sizi kurtarırlar bazen en iyi oyuncular bile kötü çıkabiliyor

Ben Q.P.R 'nin çehresini değiştiricek isimler diye düşünüyorum , bu yıl 4 kupa'da oynuyucaz Epl , AL , Lig kupası ve FA Cup 2 kaliteli takımla mücade etmeyi düşünüyorum ayrıca yaz transfer döneminde çok önemli bir kazık yedim , Toby gelince Shawcross'u kulüplere önerdim 30 Mn euro'ya ,ama maalesef oyuncunun serbest kalma maddesi varmış aldığımız fiyata Liverpool'a gitti en azından peşin olarak gitti , Southampton 48 ay ile serbest kalma maddesini kullandı ama her zaman ki gibi alamadı

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu nasıl bi bakarsan
    birde siz 2014 ben 2016 yani sizde 21 yaşında galiba

Paul Pogba'yı alabilirsen bence müthiş bir oyuncu. İleri geri her türlü oynuyor. Eğer daha ilerisini düşünürsen Leon Goretzka'yı düşün derim, harika gelişiyor. 2020'den iki kare paylaşayım.

Pogba;

Goretzka;

Aslında sana şöyle bi oyuncu lazım Halil Hocam ama kendisi regen olduğundan sadece göstermelik ;

Nesil
    2012

Bu nasıl bi bakarsan
    birde siz 2014 ben 2016 yani sizde 21 yaşında galiba

İşte bu inanılmaz iyi oynuyor , Psg'de olması lazım , akşam mutlaka bakıcam teşekkürler ,

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by MelihTrezeguet View Post
    Paul Pogba'yı alabilirsen bence müthiş bir oyuncu. İleri geri her türlü oynuyor. Eğer daha ilerisini düşünürsen Leon Goretzka'yı düşün derim, harika gelişiyor. 2020'den iki kare paylaşayım.

Pogba;

Goretzka;

Aslında sana şöyle bi oyuncu lazım Halil Hocam ama kendisi regen olduğundan sadece göstermelik ;

Pogba'yıda listeye aldım , öyle Regen mi olurya , regenlerin efendisi öyle bir orta saham olsun , 35Mn euro borcum olsun

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

chun lee neymiş öle ya ronaldodan iyi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu arada unutmadan Matteo Kovacic veya Aaron Ramsey de olabilir ama Ciriglano ya bence bak

Nesil
    2012

chun lee neymiş öle ya ronaldodan iyi
    Aynen kalede bile oynar ,

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Bu arada unutmadan Matteo Kovacic veya Aaron Ramsey de olabilir ama Ciriglano ya bence bak
    Ramsey özelliklerinin % 20'sini bile oynamıyor hocam ya , çok tırt , diğerleride listeye eklendi ,

Liste şu şekilde şuan ,

Marco Veratti , Paul Pogba , Goretzka , Ezequiel Cirigliano , Matteo Kovacic , Ciriglano , Fernandinho , Axel Vitsel , şuan da liste bu şekilde , çok iyi bir liste oldu teşekkürler

Shouthampton'a da gün doğdu transfer listemizi öğrendi fiyat yükeltir şimdi çakallar , almasa bile

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hocam yaşına rağmen çok güzel oynuyor zaten istatistiktende belli ediyor kendsini alırsan yararı olur diye düşünüyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Aynen kalede bile oynar ,

Ramsey özelliklerinin % 20'sini bile oynamıyor hocam ya , çok tırt , diğerleride listeye eklendi ,

Liste şu şekilde şuan ,

Marco Veratti , Paul Pogba , Goretzka , Ezequiel Cirigliano , Matteo Kovacic , Ciriglano , Fernandinho , Axel Vitsel , şuan da liste bu şekilde , çok iyi bir liste oldu teşekkürler

Shouthampton'a da gün doğdu transfer listemizi öğrendi fiyat yükeltir şimdi çakallar , almasa bile
    Bu arada hocam yanlışlık olmasın benim eşekliğim olmuş Ezequiel Cirigliano ile Ciriglano aynı adamlar yazım hatası olmuş Bu arada River Plate'de oynuyor

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hocam yaşına rağmen çok güzel oynuyor zaten istatistiktende belli ediyor kendsini alırsan yararı olur diye düşünüyorum
    O 2014te 40m€ dan başlayan fiyatlarla sunuluyor

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

aubameyangda var kaç paraydı bilmiyorum ama bende 77TL falan oldu sanırım

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ben hiçbir transferi inat uğruna yapmam! Southampton"un çöpe atılacak parası yok!En flaş transferleri ben yaptım,Adımızdan oldukça söz ettireceğiz...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Southampton bomba gibi gelecek desene

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Southampton bomba gibi gelecek desene
    Shawcross'u alacam diye aklı çıktı dün,Ama benim kadromda Kurt Zouma ve Burdisso gibi iki müthiş stoper var.Leandro Damiao Transferi gündemde

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Leandro Damiao süper adam gol makinesi bir sezonda 52 mi ne gol attı

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

bu sene fierro nun senesi olur bencede ikinizin transfer bombalarınızı bekliyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şuanlık Zor gibi Gözüküyor,Doumbia ve Rodrigo tam aradığım özellikteler.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    bu sene fierro nun senesi olur bencede ikinizin transfer bombalarınızı bekliyoruz
    En bombası Shawcross'u alarak olurdu,Spaletti 1 gün önce Real Madrid"in başına geçseydi şuan Shawcross bizim takımdaydı...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by The Special One View Post

tüm tartışmalara nokta koyucak bir cevap aslında en büyük transferimiz Fierro olacak , eğer ligin ilk maçında Shouthampton kazmaları onu sakatlamazsa

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post
    En bombası Shawcross'u alarak olurdu,Spaletti 1 gün önce Real Madrid"in başına geçseydi şuan Shawcross bizim takımdaydı...
    He bu arada akşam senin bombanı gölgede bırakacak birini aldım haberin olsun , gölgeledim yani senin transferini oyunun en iyi kalecisini aldım , tartışılamayacak bir kaleci , senin transferleri gene gölgeledim yaaa laaaa

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

tüm tartışmalara nokta koyucak bir cevap aslında en büyük transferimiz Fierro olacak , eğer ligin ilk maçında Shouthampton kazmaları onu sakatlamazsa

Dostum neden futbolcularıma kazma diyorsun ? Sakatlık bahanesi"nin arkasında mağlup olma korkusu mu var ?

Seni daha önce Kaale almıyacağımızı söylemiştik ama sen oldukça ileri gitmeyi başardın yine! Bir Mourinho egosu seziyorum sende! Bu sene bizim senemiz olacak ve sen bizi Korkarak izliyeceksin!

Nesil
    2012

ya don alsınlar Damiao yerine , Damiao bu transfer döneminde oraya gitsin , Fierro'yuda peşinden ben yolluycam south'a beleş

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

He bu arada akşam senin bombanı gölgede bırakacak birini aldım haberin olsun , gölgeledim yani senin transferini oyunun en iyi kalecisini aldım , tartışılamayacak bir kaleci , senin transferleri gene gölgeledim yaaa laaaa
    Seni susturma zamanı geldi,Akşam görüşürüz

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Moussa Sow7 View Post

Dostum neden futbolcularıma kazma diyorsun ? Sakatlık bahanesi"nin arkasında mağlup olma korkusu mu var ?

Seni daha önce Kaale almıyacağımızı söylemiştik ama sen oldukça ileri gitmeyi başardın yine! Bir Mourinho egosu seziyorum sende! Bu sene bizim senemiz olacak ve sen bizi Korkarak izliyeceksin!

Kanki Mourinho 'da geldi bu arada Manu'ya ezim ezim ezicez seni oyuncularına neden mi kazma diyorum , 2 senedir sakatlık yüzü görmeyen fierro'yu sakatladın 2-3 hafta ,Junier Hoilet 3ay bide kiralık bir oyuncum daha vardı 3-4 hafta da o gitti , ama sende biliyon her maç en az 3 oyuncumu götürüyon , ben zaten senin taktiğini anladım , rakibin en iyi oyuncularının ayaklarını kır , galibiyeti al , direk taktiğin bu ama genede , oradan çıkarmadık seni

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kanki Mourinho 'da geldi bu arada Manu'ya ezim ezim ezicez seni oyuncularına neden mi kazma diyorum , 2 senedir sakatlık yüzü görmeyen fierro'yu sakatladın 2-3 hafta ,Junier Hoilet 3ay bide kiralık bir oyuncum daha vardı 3-4 hafta da o gitti , ama sende biliyon her maç en az 3 oyuncumu götürüyon , ben zaten senin taktiğini anladım , rakibin en iyi oyuncularının ayaklarını kır , galibiyeti al , direk taktiğin bu ama genede , oradan çıkarmadık seni
    Balderesi iş başındaydı! Ayrıca seninle maça çıkarken,hiçbir şekilde agresif stilde saha ya cıkmıyoruz.Ama senin için sezonun ilk maçında full agresif+Adam markajı ile saha da olacağız

Sayfa 10 / 52 İlkİlk ... 8910111220 ... SonSon

Mesaj Yetkileri