Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon
271 ile 300 arası toplam 302 sonuç

Konu: Efsane Dönmek Üzere l Rangers FC l 3. Sezon

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

kac lig kaldı ?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    kac lig kaldı ?
    daha 2. sezondayım ve 2.ligdeyim. Bundan sonra 1. lig sornada Premier Lig , 1,5 sezondan biraz fazla kaldı. Zaten alt liglerde fazla uğraşmamak içni tatil modunu kullanıcam sık sık.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ligde herşey çok güzel gidiyordu özellikle Finne nin coşmasıyla rakiplerimizi rahat geçiyorduk. Bu yüzden maçlarla çok fazla uğraşmamak için Ayr maçını oynadıktan sonra takımı asistana devrettim ve tatil moduna aldım oyunu. Sonra bir baktım 5 haftada sadece 1 galibiyet almış bizim yeteneksiz asistan, bu yüzden hemen tatil modunu yarıda kestim ve takımın başına döndüm. demek ki neymiş yeteneksiz asistanla yola çıkılmazmış. Gerçi özellikleri falanda fena değil ama o özelliklere rağmen son 5 hadtada resmen takımın içinde etmiş ve 2. ile aramızda 9 puan kalmış. Sezon sonu bu arkadaşı şutlayıp yerine rusya milli takımından irtibat halinde olduğumuz çok iyi bir hocayı getireceğim.

Yetenksiz Asistanımızın Profili ( Taşlamak Serbest )

Ligde Son Durum

Ben tatilde iken transfer sezonu açılmış ve sezon içinde imza attırdığımız bir genç kadromuzu katılmış. Aslında stopere ihtiyacımız yok ama beleş oyuncu bulunca alt yapıya katarım diye aldım.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

demek ki her şey özellik değiilmiş alabilceğin en iyi asistanlardan biri olarak duruyo özellikleri

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    demek ki her şey özellik değiilmiş alabilceğin en iyi asistanlardan biri olarak duruyo özellikleri
    aynen öyle, gelecek sezon için düşündüğüm rusya milli takımının asistanı italyan adam emekli olma kararı aldı. Yine kaldım bu yeteneksize. nesye şimdilik tatile çıkmadan işi halletcez.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Avrupadan genç yetenek önerileriniz varsa bekliyorum. Özellikle ortasaha ve beklere ihtiyaç var.

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Avrupadan genç yetenek önerileriniz varsa bekliyorum. Özellikle ortasaha ve beklere ihtiyaç var.
    isveçte krafth diye bir bek var ona bak bi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

isveçte krafth diye bir bek var ona bak bi
    güzel oyuncuya benziyor, gözlemci yolladım.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

kopta gel avrupa falan kariyere ilgi artacaktır alt liglerde tadsız tuzsuz geleni gideni yenince sarmıyor pek (:

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    kopta gel avrupa falan kariyere ilgi artacaktır alt liglerde tadsız tuzsuz geleni gideni yenince sarmıyor pek (:
    benide pe ksarmıyor ama mecburen oynuyorum. Maçları asistana devredince sonucu gördük

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bir an evvel Premier Lig'e gelmeni bekliyorum. Celtic ile çok işimiz var.
    TariboWest

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Moussa Sow View Post
    Bir an evvel Premier Lig'e gelmeni bekliyorum. Celtic ile çok işimiz var.
    Aynen öyle bende bekliyorum

Arkadaşlar son zamanlarda aşırı derece yoğum olduğum için güncellemeler aksamaya başladı. Elimden geldiğince güncellemeye çalışıyorum konuyu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Maçların yönetimini tekrar ele almamla beraber takım eski performansına kavuştu. Ligde tek tük bebarerlikler dışında tam gaz devam ediyoruz. O beraberlikelrde rotasyonlu kadroların olduğu hafta geliyor genelde.

İskoçya Kupası maçlarında ise Premier Ligin güçlü ekiplerinden Dundee United ile karşılaştık ilk maç yoğum baskıalrımıza ve direklere rağmen 0-0 beraberlikel sonuçlandı. Ve ilginçtir ki uzatmalara gitmek yerine 3 gün sonra 1 maç daha yaptık. 3 gün sonraki maçı ise oyuncularımın kondisyonları çok iyi olmasa da uzatmalarda Fraser Aid'in ceza saahsı dışından gönderdiği füze sayesinde kazandık.

Ligde Son Durum

Takımımız resmen fabrika oldu 16 milli görev nedir arkadaş

İşte bebeğim Luca Gasparotto. Kariyeri takip edenler bilir, bu çocuğu altyapından keşfedip as takıma almıştım. O zamandan beri as oyuncum oldu ve çok büyük ilerleme kaydetti.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Hocam fazla heyecan olmuyor herkesi ezip geçiyosun biran önce 1 Lige çık

Şimdiden 16 oyuncu milli takıma gitmiş Kadro sağlam demekki..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Hocam fazla heyecan olmuyor herkesi ezip geçiyosun biran önce 1 Lige çık

Şimdiden 16 oyuncu milli takıma gitmiş Kadro sağlam demekki..
    Bende sırf 1. lige yükselmek için oynuyorum Asıl heyecan ondan sonra.
    Takım resmen fabrikaya döndü, özellikle zamanında aldığımzı gençler serpilip büyümeye başladı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

VE RANGERS FC 1. LİGDE, ŞİMDİ SIRADA PREMİER LİG VAR!!!

East Fife maçından sonra ligde şampiyonluğu neredeyse kesinleştirmiştik. Bu yüzden geri kalan tüm lig maçlarını asistana bıraktım. Ama geçen sefer ki gibi bir hezimet olmaması için sıkı sıkı tembih ettim, azcık da fırçaladım. Sonuçta bizim beceriksiz asistan bir Sir Alex Fergusson kesildi ve gördüğünüz sonuçları aldı.

İskoçya Kupası maçlarını ise ben yönettim. Aberdeen'i ilk maçta eleyemeyince 1 maç daha yapmak zorunda kaldık ve son dakikalarda attığımız gol sayesinde turu aldık. Herats maçında ise bu sezondan çok sııldığım için çok fazla uzatmak istemedim ve biraz baştan savma oynadım. Sonuç olarak 1-0 yenildik. Şu an için önemli olan bu kupalar değil bir an önce Premier Lig'e yükselmek. Çünkü bizim yokluğumuzda Celtic rakipszi şampiyon olmaya başladı.

Sezon Sonu Ligin Durumu

Bard Finne son 9-10 hafatya kadar go lkralı olarak götürdü ancak 5-6 haftalık bir sakatlık yaşayınca biraz geri düştü bu yüzden gol kralı olamadı.

Kadromuzun Son Durumu

Bu sadece as takım, maçlarda altyapıdan da oyunculara zaman zaman yer verdik.

Finne'nin aldığı önemsiz bir ödül, bu ödülden sorna nazar değdi 6 hafta sakatlandı.

Bizim beceriksiz yardımcı verdiğim gazla ayın menajeri bile oldu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Vay arkadaş ilk gördüğümde 6MN u transfer bütçesi sandım ne sevindim

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

aynı durmları ben de düşmüştüm önce maaş bütçesini gösterilmesi sinir bozucu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

aynı durmları ben de düşmüştüm önce maaş bütçesini gösterilmesi sinir bozucu
    heveslendirdiler adamlar , neyseki trasnfer için çok para harcamayı sevmiyorum

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

transferleri patlat ilk sezonda şampiyon oluruz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    transferleri patlat ilk sezonda şampiyon oluruz
    Genç oyuncularla devam, kaliteli oyuncular şuanda gelmek istemiyor takıma...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Transferleri toplu olarak paylaşacağım o yüzden bugünlük güncelleme yapamadım...

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şu anda ben Rangers ile 9. sezonumu oynuyorum, en keyif aldığım oyunlardan birisi oldu. Altyapıya daha çok önem ver, tesisleri geliştirme konusunda yönetim sıkıntı çıkarmıyor, Lee Wallece bence takımda kalmalı, para için satma, 9 sezon geçti hala oynatıyorum, Gasparotto ise mükemmel, ilk sezonundan beri en az 30 maç yapmıştır her sezon, 8. sezonda kaptanlığı da Wallace elinden alıp ona verdim, takımda kimse tepki göstermedi.

Özellikle gençleri bulup onları yetiştirmek için mükemmel bir ortam, bir sezona başlarken takımın yaş ortalaması 19'du. Tecrübe kazandıkça oyuncular, sonuçlar da geliyor, başarılar...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

lige başlasan bi zahmet daha celticle 3 atıcaz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Şu anda ben Rangers ile 9. sezonumu oynuyorum, en keyif aldığım oyunlardan birisi oldu. Altyapıya daha çok önem ver, tesisleri geliştirme konusunda yönetim sıkıntı çıkarmıyor, Lee Wallece bence takımda kalmalı, para için satma, 9 sezon geçti hala oynatıyorum, Gasparotto ise mükemmel, ilk sezonundan beri en az 30 maç yapmıştır her sezon, 8. sezonda kaptanlığı da Wallace elinden alıp ona verdim, takımda kimse tepki göstermedi.

Özellikle gençleri bulup onları yetiştirmek için mükemmel bir ortam, bir sezona başlarken takımın yaş ortalaması 19'du. Tecrübe kazandıkça oyuncular, sonuçlar da geliyor, başarılar...
    Wallace takımda huzursuz çıakrıp duruyordu bu sezon göndermek zorunda kaldım hemde çok iyi bir paraya bile değil

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    lige başlasan bi zahmet daha celticle 3 atıcaz
    Transferlerle uğraşıyorum hala oyuna vakit ayıramıyorum ki derslerden

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Wallace öyledir, sürekli büyük takım diye tutturuyordu evet. Bana faydası onun sayesinde çok sol bek yetiştirdim, aynı anda 4 sol bek oyuncum bile olmuştu, en son yetiştirdiği oyuncuyu minimum serbest kalma maddesiyle kaybettim. Şimdi yeni bir sol beki eğitmeye başladı.

Sabrın varsa devam et derim, Celtic'i ben de ilk defa yenene kadar oldukça heyecan ve hırs yapmıştım. Hala ligde şampiyon olamadım gerçi ben oyuncu yetiştirmeye yöneldim bir nevi ve şampiyonluk yarışına giremedim, son sezon Celtic ile yaptığım 4 maçtan üçünü kazanıp birinde berabere kalmıştım yine şampiyon olamadım, senin daha erken şampiyon olmanı bekliyoruz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Wallace öyledir, sürekli büyük takım diye tutturuyordu evet. Bana faydası onun sayesinde çok sol bek yetiştirdim, aynı anda 4 sol bek oyuncum bile olmuştu, en son yetiştirdiği oyuncuyu minimum serbest kalma maddesiyle kaybettim. Şimdi yeni bir sol beki eğitmeye başladı.

Sabrın varsa devam et derim, Celtic'i ben de ilk defa yenene kadar oldukça heyecan ve hırs yapmıştım. Hala ligde şampiyon olamadım gerçi ben oyuncu yetiştirmeye yöneldim bir nevi ve şampiyonluk yarışına giremedim, son sezon Celtic ile yaptığım 4 maçtan üçünü kazanıp birinde berabere kalmıştım yine şampiyon olamadım, senin daha erken şampiyon olmanı bekliyoruz.
    Şampiyon olduğum zaman bırakırım büyük ihtimalle Wallace i satalı baya oldu keşke daha önce yorum yapsaymışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Girememiştim bir süredir siteye bugün gördüm kariyerini yoksa daha erken paylaşmak isterdim ben de. Neyse zaten iyi yönlendirilebilecek bir kadro var, oyuncular çok da farketmez yeni gelecek gençler önemli artık.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Girememiştim bir süredir siteye bugün gördüm kariyerini yoksa daha erken paylaşmak isterdim ben de. Neyse zaten iyi yönlendirilebilecek bir kadro var, oyuncular çok da farketmez yeni gelecek gençler önemli artık.
    gençlere gereken önemi vermeye çalışıyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arkadaşlar bu yıl üniversite sınavına hazırlanıyorum. Amacım bu kariyeri okullar açılana kadar devam ettirmekti. Ancak şimdiden dershane ve kamp trafiği başladığı için oyunla ilgilenememeye başladım. Oyundan soğuduğum için oyunu oynamak angarya gibi gelmeye başladı. Bu yüzden bu kariyeri burada bitiriyorum. Oyunun save dosyasını silmeyeceğim. Belki ileride tekrar devam ederim. Ama şimdilik bu kariyeri bitiriyorum.

Sayfa 10 / 11 İlkİlk ... 891011 SonSon

Mesaj Yetkileri