Arkadaşlar save ederken elektrik kesildi ve save dosyası bozuldu. Dolayısıyla kariyeri kapattırıyorum. Ama şöyle bir özet geçeyim.

1. sene: Antalya bizi 2-1 ile eledi. Devre arası iyi transferler yaptık. Ligde kalabileceğimizi düşünen oyuncular geldi takıma. Son iki maçta play-offa kaldık. Play-off sonucunda bir üst lige yükseldik. Altyapımdan Ömür Yorulmaz isimli hiç fena olmayan bir DL-WBL regen çıkmıştı.
2. sene: Yine bire 500 veriyorduk. Kesin küme düşeceğimiz söyleniyordu. Play-off potasına sürdürdük ligi. 15. haftada Gençlerbirliği ve Wolfsburg'la görüştüm. İkisi de beni hoca olarak almak istemediler. 23. haftada Ertuğrul Sağlam'dan boşalan Fenerbahçe koltuğuna oturdum. Takım berbat haldeydi. 15 kişilik bir kadrosu vardı. Yönetim benden UEFA'ya kalabilme yarışı vermemi istedi. Bense Uefa'ya kesinlikle kalırız, dedim.

Volkan Demirel
Caner Erkin
Devriş Savaşçı (regen)
Godfrey Oboabona
Enes Olgun (regen)
Bruno Alves
Gökhan Gönül
Mehmet Topal
Özgür Sönmez (regen)
Raul Meireles
Salih Uçan
Alper Potuk
Dirk Kuyt
Miroslav Stoch
Moussa Sow
Emmanuel Emenike

Byrno (regen) ve Edin Visca da vardı ama nedense kayıt edilmemişti.

11 haftada (bu maçlar içinde 3 tane de derbi vardı. Şa) 33 puan alıp ligi 3. bitirdim. Şampiyon Galatasaray'ın 10 puan gerisinde.

3. sene: Bomboş bir kulüp vardı elimde. Öncelikle yerli bir iskelet oturtmalıydım.

Gelenler:

Onur Kıvrak - bedava
Serdar Aziz - 4.6 m €
Kara - 3.5 m €
Agustin Medina - 6 m €
Robin Yalcin - bedava
Ömür Yorulmaz (regen) - 450 k €
Oğuzhan Özyakup - bedava
Jem Karacan - 3.5 m €
Mehmet Ekici - 2.4 m €
Ivan Matlak (regen) - 200 k €
Cenk Tosun - 220 k €
Adnan Januzaj - 2 yıllık kiralık
Lacina Traore - bedava
Samed Yeşil - 900 k €

Gidenler:

Bruno Alves - Nott Forest - 500 k €
Miroslav Stoch - Palermo - 3.1 m €
Emmanuel Emenike - Palermo - 4,6 m €
Salih Uçan - Anji - 22 m €
Meireles - Al Gharrafa - 1 m €

şeklinde oldu transferler.
Yılı Uefa Kupası'nda Lille ve Ajax'ı geçtikten sonra Inter'e 1-1 ve 0-0'lık skorlarla çeyrek finalde elenerek, şampiyonluğu 14 puan farkla alarak tamamladım.

4. sene:

Gidenler:

Mehmet Topal - 1,5 m € - Midtjylland
Dirk Kuyt - 1 m € - West Ham
Kara - 6 m € - Osasuna
Mehmet Ekici - 7,75 m € - Sociedad
Gökhan Gönül - 1,5 m € - Al Sadd

Gelenler:

Ömürcan Kurt (wonderkid regen)
Luduena (wonderkid regen)
Kurt Zouma - bedava

Şeklindeydi. Ama sezon başı save ederken kesilen elektrikten dolayı save'im gitti. İyi bir kariyer oluyordu. Çok değişik bir kariyer oluyordu. Maalesef anlatamadan, tamamlayamadan bitmek zorunda kaldı. Okuyan, takip eden herkese teşekkürler.