1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: fm 2017 special edition ve touch modu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Default fm 2017 special edition ve touch modu

arkadaşlar oyunu aldım ve kurdum.oyun kutusunun ustunde special edition yazıyor.onceden aldıgım fm 2016 da lımıted yazıyordu.sımdı bu special edition ile limited arasındakı fark ne oluyor?oyunu ındırdım touch modu dıye bırsey var onu ındırmedım cok mb yer tutuyor dıye ama merak edıyorum touch modu nedır ne gıbı ozellıkler var ıcınde bılgı verebılırmısınız ona gore ındırım gereklımıdır touch modunu ındırmek ?

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Touch mode'u oyunun daha basitlesmis versiyonu bildigim kadariyla mac icinde team talks, röportajlar vs yok. Oyunu daha hizli oynamak isteyenler icin.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

touch modunu biliyorum 2016dan ama bunda gelişmiş taktikler özellikler falan yazıyor.

abiler acil yardım!!!!!
    salak diye dalga geçmeyin ama oyunu aldım bilgisayarımda cd okuyucu yok özellikleri gayet iyi oyunu oynayam mı? var mı bi çözümü

Quote Originally Posted by suvari007 View Post
    abiler acil yardım!!!!!
    salak diye dalga geçmeyin ama oyunu aldım bilgisayarımda cd okuyucu yok özellikleri gayet iyi oyunu oynayam mı? var mı bi çözümü
    Keşke CD Sürücün Olmadığına Göre Oyunu İnternetteki Platformlardan (Steam, Playstore, Voidu... vb) Alsaydın Direk Key ile Steam'den Oyunu Yükleyebilirdin.

Bir de Denemek Lazım Sadece Bir Öneri İşe Yarar mı Bilmiyorum. CD'sini Aldığın Oyunun Üzerindeki Key'i Steam'den Aktifleştirip Kurabiliyor musun?

Steam'den de Aşağıdaki Konuda Oyunu Nasıl Aktifleştirebileceğin Anlatılmaktadır;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92555

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Mesaj Yetkileri