1 ile 30 arası toplam 51 sonuç

Konu: Yüksel Ki Sen Kararsın Ay ! || Büyük Altay & Türkiye - 6. Sezon ||

Hybrid View

Oynadığım diz üstü tam deyimiyle kağnı gibi çalışıyor, oyun veri işlerken çok kasıyor. Maçı bırak 1 haftalık periyodu 10 dk da atlayabiliyorum. Oyuncu/personel araştırması yaparken çok kasıyor, sürekli windows tuşu ile ramleri boşatıp oyuna tekrar girerek bir çözüm yolu buldum ki bu sefer de crash dump hatası alıyorum. (oyunda 4 lig, en büyük veri tabanı ile açık ve performans 3.5 yıldız)

O yüzden fazla oynayamıyorum. Ancak dediğim gibi bu sene şampiyonluğu yakalarsam yayınlamayı düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by heartbreaker007 View Post
    Oynadığım diz üstü tam deyimiyle kağnı gibi çalışıyor, oyun veri işlerken çok kasıyor. Maçı bırak 1 haftalık periyodu 10 dk da atlayabiliyorum. Oyuncu/personel araştırması yaparken çok kasıyor, sürekli windows tuşu ile ramleri boşatıp oyuna tekrar girerek bir çözüm yolu buldum ki bu sefer de crash dump hatası alıyorum. (oyunda 4 lig, en büyük veri tabanı ile açık ve performans 3.5 yıldız)

O yüzden fazla oynayamıyorum. Ancak dediğim gibi bu sene şampiyonluğu yakalarsam yayınlamayı düşünüyorum.
    Sen bilirsin hocam. Paylaşmak istersen biz buralardayız.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme maçına kadar 8 oyuncu ile anlaştık.

Atakan Karazor

Juninho Goiano

Yusuf Acer

Abdülkadir Ömür

Burak Camoğlu

Bülent Cengiz

Cıhad Küçük

Joaquin Pereyra

Thiago - Kiralık

Transferler devam edecek...
    TariboWest

Mesaj Yetkileri