Sayfa 6 / 13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 379 sonuç

Konu: [TSL]Galatasaray Araştırması 2007

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ömer ağabey hakan şükürün heading ve jumping bana düşük geliyor fm 2008için ne düşünüyorsun
    Fikirlerim burada

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by extensor View Post
    ömer ağabey hakan şükürün heading ve jumping bana düşük geliyor fm 2008için ne düşünüyorsun
    Hakan Sukur'un jumping bence kivaminda. 20 verilmis gecmiste ama bence Hakan gelmis gecmis en iyi yukselen oyuncu demek cok da dogru olmaz. En azindan su anda.

Heading'i bence yuksek yaptik biraz. Ozellikle son zamanlarda isabet konusunda biraz sorun yasiyor Hakan. Bir cok kafa vurusunu ozellikle tam kalecinin ustune vurdugunu gormek mumkun. Dusurmeyi dusunuyordum ancak firsat bulamadim. Saniyorum ki FM 2007'de oldugu gibi kaldi.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default [TSL]Galatasaray Araştırması 2007

FM 2007 Galatasaray Genel Araştırması
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Default Galatasaray Oyuncu Araştırma

Galatasaray oyuncularının mevki hataları, yetenekleri, oyunda göze çarpan eksiklikleri ile ilgili hataları burada belirtebilirsiniz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

AHHAHAH Mehmet Topal AMR????????????
    Database gecen yilin aynisi ya, hangi degisiklikler var. Bir yil icinde ne

arastirma daha iyi olmus ne düzeltme. Arastirma grubunun neden hic düzeltmeler yapmadigini merak ediyorum. Bu kadar cok Random stat olurmu? Hemde her hafta tv de izledigimiz oyuncular. Ve bu kadar yanlis stat. Gökhan Zan mesela.

Türker Tozarin zaten hic bu kunularla ilgilenmedigi gibi gözüküyor, ne burade cevap veriyor, ne de SI forumunda. Biliyorum zor bir is yaptiginiz, ve takdir de ediyorum cabalarinizi, ama lütfen, siz bu yilki arastimanizdan gurur duyuyormusunuz?

Hic bir degiskilki yok gibi gecen yildan?

YAAA, mac seyretmeden bile daha iyi arristirdim, bu ne yaw,

ferin erkan bile yok, bide Cafercan, arda, aydin ... hepsi cok dusuk

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Şimdi niye böyle diye açıklamaya girmeyeceğim. Ama Koskoca Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş Trabzonspor gibi takımları yanlış araştırabileceğimizi düşündüğünüzü duymak üzücü.. Arkadaşın dediği gibi TV den izlesen bile araştırırsın.. İnşallah SI bu hataları çözer..

Evet arkadaşlar, SI ile gelen oyun datalarına bir çok eksik var. Bizde bu hatalar gözükmemekte ama gözden kaçan konuları çözeceğiz.

En basit örneklerden birisi Mehmet Topal AMR pozisyonunda gözüküyor oyunda ama bizde DMC olarak ayarlanmış durumda..

Bu gibi oyunda hatalı gördüklerimizi burada yazalım lütfen gerekli düzeltmelere ait bir güncelleme paketi çıkartacağız.

Yardımcı olmak isteyenlere kapımız açık
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Arda Turan AMRL olmali ancak defansin sag kanadi ozelligide bulunmali.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Bigturk
    YAAA, mac seyretmeden bile daha iyi arristirdim, bu ne yaw,

ferin erkan bile yok, bide Cafercan, arda, aydin ... hepsi cok dusuk
    cafercan nın özellikleri oldukça iyi arda ve aydinda turksportal yama ile düzeltilmiş

- Sabri Sarıoğlunun pozisyonlarına DR eklenmeli.
    - Arda AMRL olmalı.
    - Mehmet Topal DMC olmalı.

arda nın özellikleri yükseltilmeli ve amrl olmalı
    sabri ye dr özelliği eklenmeli
    mehmet topal dm olmalı

arda,aydin,ilic,tomas,song aklima gelenler cogu oyuncucnun ozellikleri gercege uzak
    buna karsin kadroda yer bulamayan ergunun gucleri cok iyi

O kadar çok random özellikli oyuncu var ki anlatamam, arda da dahi var, bugün epey uğraştırdı beni, ilicin bitiriciliği çok düşük, adam ordan ekme yiyor, ergun, cafercan, emre asik çok güçlü, arda, aydın, ferhat biraz kötü, daha doğrusu random özellik çok. arkaşdaşlar zaten pozisyon hatalarını yazmış, hataların sizden kaynaklanmadığını duydum, umarım yamada düzeltilir, benim isteğim özelliklerde random olmasın yeter.

anladığım kadarıyla stad, tanınmışlık gibi konular konuşulacak burda, şu ana kadar bir sorun görmedim, ama oyunu 2 gündür oynuyorum sadece. ama sanırım yeni stad yapımı başlamamış daha, gerçi siz datayı yaptığınızda stad projesi gündemdemiydi bilmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyuncuların özellikleri düşük fakat sigames yeni oyunda tüm oyuncuların özelliklerini kırpmış..

Eksikliğe gelirsek, sanırım Mehmet Topal, Okan Buruk, Arda Turan ve Cafercan'ın pozisyonları düzeltilmeli..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray'ın pilot takımı olarak Beylerbeyi eklenmeli..

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Strojen View Post
    anladığım kadarıyla stad, tanınmışlık gibi konular konuşulacak burda, şu ana kadar bir sorun görmedim, ama oyunu 2 gündür oynuyorum sadece. ama sanırım yeni stad yapımı başlamamış daha, gerçi siz datayı yaptığınızda stad projesi gündemdemiydi bilmiyorum.
    SI Games daha temel atilmadan veya stad detaylarini cok belirleyici bir aciklama olmadan gelecek stad bilgisini oyuna yansitmiyor. Bu nedenle de Galatasaray'in olasi stadi'nin oyuna yansitilmasi da dogru olmaz.

Eger Ocak ayinda soylenildigi gibi bir aciklama yapilir, stad'in teknik bilgileri kamuoyu'na aciklanirsa, stad'i o zaman eklemek daha dogru olacaktir.

18. Default

Şampiyonlar Ligi maçları Atatürk Olimpiyat ta olacağına Ali Samiyen de oynanıyor

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by aanilll View Post
    Galatasaray'ın pilot takımı olarak Beylerbeyi eklenmeli..
    galatasarayın gerçekte pilot takımı izmirspor diye biliyorum

20. Default

Ayrıca kimse yazmamış, Ayhan'a da DMC pozisyonu eklenmeli.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    galatasarayın gerçekte pilot takımı izmirspor diye biliyorum
    Hayir Beylerbey´dir
    http://www.galatasaray.org/futbol/beylerbeyi/index.asp

Nesil
    2006
    Yer
    ghghjgh

evet pilot takımı beylerbeyi

si bu sene genel anlamda bütün oyuncuların özelliklerinden kırpmış artık eskisi gibi her tarafından 20 ler çıkan oyuncular yok. iyide olmuş aslında , onun için yama yapılırken oyuncuların özellikleri fazla abartılmamalı ki ilerde türk takımları real madrid , barca olmasın.. geçmişte bunun örneklerini yaşamıştık , gerçi ben şimdiden mevcut editörle başladım düzeltmelere...

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by maslow View Post
    si bu sene genel anlamda bütün oyuncuların özelliklerinden kırpmış artık eskisi gibi her tarafından 20 ler çıkan oyuncular yok. iyide olmuş aslında , onun için yama yapılırken oyuncuların özellikleri fazla abartılmamalı ki ilerde türk takımları real madrid , barca olmasın.. geçmişte bunun örneklerini yaşamıştık , gerçi ben şimdiden mevcut editörle başladım düzeltmelere...
    her taraftan 20 ler cikmayacak, dogru rakamlar cikacak. Önemli olan bu. Bir oyuncu hakkettigi rakami almasi gerek, ne abartilacak ne de kücümsenecek.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by maslow View Post
    Eski sistemde, oyuncunun ozellikleri ile Current Ability arasinda arastirma bazinda pek bir baglanti yoktu.

Artik var. Oyuncularin oynadigi pozisyona gore belli ozelliklerin onemi farkli ve buna gore ozelliklerin hukmettigi bir Current Ability hesaplanabiliyor. Eger bu hesaplanan Current Ability oyuncuya arastirmaci tarafindan verilen Current Ability ile benzer degilse, arastirmacinin oyuncunun ozelliklerinde degisiklik yaparak iki sayiyi birbirine yaklastirmasi gerekiyor.

Eger oyuncunun ozellikleri, Current Ability'e gore dusukse, oyun otomatik olarak ozellikleri yukseltiyor.

Eger oyuncunun ozellikleri, Current Ability'e gore yuksekse, oyun otomatik olarak ozellikleri dusuruyor.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Arda Turan ve Mehmet Topal'ın mevkileri yanlış. Arda Turan geliştirilmeli. Ferhat Öztorun Fm 2006'daki gibi aynı bırakılmış. Hatta yeni eklenen oyuncular dışında Fm 2006'ya göre yapılan değişiklik çok az. Özelliklerin çoğu gerçeğe uygun değil.

arkadaşlar atladıgımız bişey var arda AMR olarak gözüküyor ama soldada cok güzel oynuyor aynı sey mehmet topal icinde gecerli baska takımdan örnek verecek olursam burak yılmaz ST olarak gözüktügü halde sag kanattada cok rahat oynuyor...ve burda yazdıgınız her futbolcu icin bu gecerli

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

okan buruğa mc özelliği eklenmeli ..

arkadaslAr aydin yiLmaz i harika yapmisLAr bende soLemesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul - Gayrettepe

tolga seyhan kiralık deil bildiğim kadarıyla ama oyunda öle ..

Sayfa 6 / 13 İlkİlk ... 45678 ... SonSon

Mesaj Yetkileri