Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456
151 ile 174 arası toplam 174 sonuç

Konu: Kadro ve Dizilişler İçin Yardım Talepleri

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kale398 View Post
    fenerle yeni oyuna başladım arkadaşlar.şu an 40 trilyon falan bi bütçem bulunuyo.yabancılardan appiah, alex ve anelka dışındakileri sattım.takımda çok büyük bi defans sorunu var ve aynı şekilde bide sağ açık oynayabilecek adam arıyorum.süratli oyuncular tercihimdir.sağ açık içinde top sürme önemli benim için.yardımlarınız için şididen teşekkürler...
    Öncelikle sağ kanat önereyim; sporting cp den douala yı birinci tercih olarak ikinci tercihde jesus navas öneririm gerçi frc ağırlıklıdır o ama bir sene sabreder ve doğru antremanı yaptırırsan müthiş bi sağ kanadın olur,defans için karl svensson u göteborg tan alırsan o da çok iyidir,yada illa tanınmış alayım diyosan anton ferdinand yada merteseacker olabilir...

2. Default

Quote Originally Posted by TuTeNSTaiN View Post
    S.A arkadaşlar Gs ile yeni bir oyuna başladım kadrom aşağıda naıl oynayacağım ve kimi alıp kimi satacağım konusunda yardım ederseniz sevinirim!!!

Not:Taktik ve antrenman konusunda da yardımcı olursanız sevinirim
    Sen böyle hile yapıp oyuncu almaya devam edersen en ii taktikle bile başarı yaklayamassın beyler sizde inandınız hemen yeni lig açmış 1 ayda okadar oyuncu almış gsnin 1 kere okadar parası yok zengin kluplere bile zor alıncak oyuncular yani oyuncular gelirde klup brakmaz neyse sen bööle hile ile oynamaya dwm et

Nesil
    2006
    Yer
    Adana ßursa AntaLya Kargo Gißiyim Vallahi

TutenSTain Senin Kadrondaki o ALEX ve TUNCAY Hile sanirim oyle degilse eger guzeL takimin var Oyle ise hic devam etme Sil
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

4. Default

chelsea ye en ii hangi taktik gider????

4-5-1 arkadas

banada önerisi olan varmı
    kadrom
    GK Polat Keser-Volkan Babacan-Volkan Ünlü
    DR-Ali tandoğan-uğur uçar-s.kurtuluş
    DC-toraman-koray-mustafa doğan-gökhan zan-
    DR-brezilyalı-m.sedef-
    DM-klberson-tatan
    M-ricardinho-delgado-i.akın-mehmet topuz-burak yılmaz-yasin karaça-sezer öztürk
    F-nobre-bobo-g.güleç-kerlon

2008 sezonundayım 2 lig kupası, 2 türkiye kupası aldım şimdilik. ama avrupa biraz hüsran yarı finale kadar gelebiliyorum. versiyon 6.0.3

Nesil
    2006
    Yer
    Adana ßursa AntaLya Kargo Gißiyim Vallahi

1.si ßu Takım Hile Zevk'ini aLamassın 2.si Süper Takım Kurmuşsun Fß ile ߀nce Önder ve Can'ıda Al onLardan Fenersaray oLsun Takım :ßolşans..
    Forumlarımıza birden fazla hesap ile kayıt olamazsınız

bu da benim kadro nasıl

[IMG][/IMG]

kadron güzel de biras fantikliği bırak yani illaha da şimdi beşiktaşın kadronu kurmaya gerek yok eğer oyunun zevkiin çıkarmak istiosan böyle oynama benden sana tavsiye olsun ama yine de ii kadro türkiyede kupaları alırsında avrupa için bence yetersiz

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ya beyler bende orta saha bollugu var lyondayim buarada
    orta saha:Xabi Alonso,Franck Ribery,Juninho Ballack,Iraola ve Carlos Magno(bu ikisi defanstata oynayabilio),Malouda vs
    bazilarini yedek takima yolladim mecburen

genelde dizilisim bole

ribery------xabi alonso-----juninho-----iraola

ballack yedekte kaldi
    yardimcilarim onu yedekte oturtup formda oyunculari oynatmam gorusundeler napicam bilmiom ballacki kiralasammi acaba

Quote Originally Posted by kaaaanfm View Post
    ya beyler bende orta saha bollugu var lyondayim buarada
    orta saha:Xabi Alonso,Franck Ribery,Juninho Ballack,Iraola ve Carlos Magno(bu ikisi defanstata oynayabilio),Malouda vs
    bazilarini yedek takima yolladim mecburen

genelde dizilisim bole

ribery------xabi alonso-----juninho-----iraola

ballack yedekte kaldi
    yardimcilarim onu yedekte oturtup formda oyunculari oynatmam gorusundeler napicam bilmiom ballacki kiralasammi acaba
    bak arkadasim,bence forvetlerinide göstermelisin,fred ve carew hala sendemi?
    ona göre taktik verebilirim sana.

carlos magno defansin ve orta sahanin saginda oynayabiliyo yanlis hatirlamiyosam.bence sen mouludayi ya solda yada amc olarak oynat,ama sola iyi bir adam almalisin,malouda amc olarak iyi oynuyor.l,riberiy sag kanatta daha verimli oluyo daha güzel oynuyor,carlos magnoyu defansin sagina al.iyi bir sol kanat alabilirsin iraolanin yerine.xabi alonsoyu dmc olarak kullan.

juninho nedense fmde iyi bir oyuncu degil benim görüsüm,bence 4-4-2 sistemi fm 06 de pek islemiyo,onun yerine 4-1-2-1-2 kullanabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

carewi bayerne sattim forvette cisse ve fred var ya sag kanatta govou vardi intere 78 mn ytlye sattim kesinlikle hilesiz..
    bende ispanya milli takiminda banko oynayan iraolayi aldim ama genelde antrenorler bana defansin saginda oynatmami istiolar mrdede carlos magno oynuyor...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

arkadaşlar galatasarayla 2008 yılındayım mondragon 36 yaşında ve futbolu bırakıyo şuan kalede polat keseri oynatıyom yedek kalecilerim aykut ve fevzi elmas bunlarla devammı edeyim yoksa bana daha iyi bir kaleci önerirmisiniz yabancı hakkım yok

carewi bayerne sattim forvette cisse ve fred var ya sag kanatta govou vardi intere 78 mn ytlye sattim kesinlikle hilesiz..
    bende ispanya milli takiminda banko oynayan iraolayi aldim ama genelde antrenorler bana defansin saginda oynatmami istiolar mrdede carlos magno oynuyor...
    iste defansin saginda iraolayi oynat,mr de riberyi oynat.ama taktigin 4-1-2-1-2 olsun.dm 06 nin en iyi taktigi budur.ayrica iyi bir sol kanat almalisin.su anda senin rahat 85 milyon euro transfer bütcen vardir böyle dünyaca ünlü hizli bir sol kanat al bence,cristiano ronaldo gibi,robben gibi.eger ikisinden birini alirsan sagda ribery solda ikisinden biri,rakip takimin kanatlarini felc edersin.

Nesil
    2007
    Yer
    Chelsea Futbol Cemiyetind

Ya arkadaslar Su kadroya hangi taktik dersiniz:
    Real Madrid

Iker Casillas
    Jonathan WoodGate
    Roberto Carlos
    Ivan Helguera
    Michel Salgado
    Guti H.
    Cicinho
    Bossa(Kiralık)
    Beckham
    Raul
    Ronaldo

Yardım Please...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

4-3-1-2.............

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kaleciler

Rüştü Reçber
    Volkan Demirel

Defans

Anthony Vanden Borre
    Hamit Altıntop
    Önder Turacı
    Servet Çetin
    Deniz Barış
    Ümit Özat
    Serkan Balcı

Orta Saha
    Freddy Guarin
    Carlos Magno
    Alex de Souza
    Tuncay Şanlı
    Kemal Aslan
    Gökdeniz Karadeniz
    Yasin Karaça

Forvet
    Fatih Tekke
    Carlos Tevez
    Nihat Kahveci
    Pablo Vitti
    Furkan Bastan

PAF Takımdaki yetenekler

Polat Keser
    Sezgin Sezer
    İlhan Parlak
    Tevfik Köse
    Caner Erkin
    Ozan Tahtaişleyen
    Sezer Öztürk

Yardımcı Olursanız Sevinirim

19. Default

arkadaşlar bende kadromu yazıyorum bi yardımcı olun arada sırada takım kötü gidiyo.
    volkan demirel-rüştü-volkan ünlü
    önder-serkan-grosso-barry opdam-hamit-ümit-servet-can-deniz
    Quaresma-yasin karaca-kim kallström-appiah-mascherano-tuncay-mehmet-nuri sahin-sezer öztürk-mehmet topuz-ilhan mansız-caner erkin-kemal aslan

20. Default

Quote Originally Posted by TuTeNSTaiN View Post
    S.A arkadaşlar Gs ile yeni bir oyuna başladım kadrom aşağıda naıl oynayacağım ve kimi alıp kimi satacağım konusunda yardım ederseniz sevinirim!!!

Not:Taktik ve antrenman konusunda da yardımcı olursanız sevinirim
    ya ben anlamadım sende 6 tane yabancı oyuncu var ama bende 5 tane yabancı oyuncu sınırı var sen nasıl 6 tane aldın yabancı

Kaleciler

Rüştü Reçber
    Volkan Demirel

Defans

Anthony Vanden Borre
    Hamit Altıntop
    Önder Turacı
    Servet Çetin
    Deniz Barış
    Ümit Özat
    Serkan Balcı

Orta Saha
    Freddy Guarin
    Carlos Magno
    Alex de Souza
    Tuncay Şanlı
    Kemal Aslan
    Gökdeniz Karadeniz
    Yasin Karaça

Forvet
    Fatih Tekke
    Carlos Tevez
    Nihat Kahveci
    Pablo Vitti
    Furkan Bastan

PAF Takımdaki yetenekler

Polat Keser
    Sezgin Sezer
    İlhan Parlak
    Tevfik Köse
    Caner Erkin
    Ozan Tahtaişleyen
    Sezer Öztürk

Yardımcı Olursanız Sevinirim
    rüştü
    hamit vanden borre servet ümit
    magno guarin alex tuncay
    nihat tevez
    bence bu şekilde oynatırsan iii olr

Nesil
    2006
    Yer
    Stamford Bridge

GK : Roy Carroll , Jimmy Walker , Hernan Carini
    DF : Jonathan Spector , Paul Konchesky , Nuno Morais , James Collins , Daniel Gabbidon , Anton Ferdinand
    MF : Javier Mascherano , Nigel Reo-Coker , Mark Noble , Lee Bowyer , Matthew Etherington , Stephen Warnock , Yossi Benayoun
    ST : Carlos Tevez , Teddy Sheringham , Carlton Cole , Marlon HareWood , Bobby Zamora , Jeremié Aliadiere

kadrom bu agalar westham ım. param da bitti transfer dönemi de :S 4-4-2 oynuyom suanda bilmiyom iyi mi ediyom kötü mü

Quote Originally Posted by Runi baba View Post
    Ya arkadaslar Su kadroya hangi taktik dersiniz:
    Real Madrid

Iker Casillas
    Jonathan WoodGate
    Roberto Carlos
    Ivan Helguera
    Michel Salgado
    Guti H.
    Cicinho
    Bossa(Kiralık)
    Beckham
    Raul
    Ronaldo

Yardım Please...
    nasıl taktik kullanılması gerektiğini bilmem ama raulu ml de oynat adam harikalar yaratıyo

kadronuza tim cahill ve mikel artetayı mutlaka alın derim

Sayfa 6 / 6 İlkİlk ... 456

Mesaj Yetkileri