Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Kim Daha Başarılı Olur?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • İstanbul Bld(Oğuzhan)

40 43.48%
  • Oftasspor(Deniz)

14 15.22%
  • Orduspor(Emrah)

29 31.52%
  • Kocaelispor(Burak)

9 9.78%
Sayfa 4 / 15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 441 sonuç

Konu: Türk Telekom Lig A [Ortak Kariyer]

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Rakip puan kaybettiği için sinirli.Oturup sağlıklı düşünürlerse Seydihan'ın dirsek attığını görür .

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by the_imam912 View Post
    Rakip puan kaybettiği için sinirli.Oturup sağlıklı düşünürlerse Seydihan'ın dirsek attığını görür .
    Lütfen pozisyonu tekrar izliyelim 60 dakika 10 kisi oynadim buna ragmen golü buldum ama olmadi
    Böyle giderse ligden cekiliriz!!!!!!!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha 5. haftadayız.Ligi bile yarılamadık.Ne bu şiddet?

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

PUAN DURUMU

LİG A PLUS PROGRAMI

D Spor Ekranlarından Hepinize Merhaba TSI!...

5 Haftası geride kalan Lig A'da heyecan tüm hızılıyla sürüyor.Bu günkü programımızda üç değerli teknik adamımız ve daimi yorumcumuz Burak KURAL(el_hadji) ile geçen haftaların tüm ayrıntılarını hep beraber analiz edeceğiz.

Güney(Spiker):Merhaba Deniz Hocam, Emrah Hocam, Oğuzhan Hocam ve Burak Hocam...

Hep Beraber:
    Herkese Merhabalar!...
    Spiker:Öncelikle programımıza hocalarımızdan başlayalım takım durumlarını alalım kısaca

Deniz(Oftaşsspor):
    Öncelikle şunu belirtmeliyim ki çok genç, dinamik ve hırslı bir kadromuz var.Bu nednele takımımda heniz taşların yerine tamamen oturduğunu söyleyemem.Takımımdan tam performans almam için zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyoru.

Emrah(Orduspor):
    Takımımız şu an iyi yolda...Sezon sonunda inşallah süper lige biz çıkacağız.Bunun için gece gündüz çalışıyoruz

Oğuzhan(İstanbul BB):
    Takımımın durumunu şu an için beğenmiyorum açıkçası ama ileride oyuncularımın kendini düzenleyeceklerinden adım gibi eminim.

Güney(Spiker):
    Birde lig a hakında değerli yorumcumuz Burak Bey'in yorumlarını alalım.

Burak(Yorumcu):
    İlk beş hafta itibariyle çok çekişmeli bir lig olduğunu görüyoruz.Bu çekişme ligin sonuna kadar süreceğe benziyor.Özellikle Orduspor ve Oftaşspor'un hocalarının takımlara alıştıkları belli oluyor.Ligin en büyük favorileri arasında gösterilen İstanbul BB ise beklediğimin biraz altında performans gösteriyor şu ana kadar.Herşeyin zamana göre değişeceğini umuyorum.

Güney(Spiker):
    Peki Burak hocam sizden birde takımlarımız hakkındaki eleştirilerinizi alalım.

Burak(Yorumcu):
    Öncelikler Ordusporla başlayalım.Kıstlı bütçeyle çok iyi transferler yaptı ve bir anda kendini zirvede buldu.Yalnız Fatih Sen'in performansı düşerse ne olacaK.Onu görmemiz lazım ve birde şunu söyleyeyim ordunun Şadi Çolak'tan faydalanmıası gerektiğini düşünüyorum.İstanbul BB ise Mlatyasporla ligin en güçlü kadrosuna sahip iki takım.Kısa zamanda yükselişe geçeceklerini sanıyorum.Özellikle beledşyede Ali Güzeldal ve Erhan Küçüke dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.Oftasşspora gelecek olursak genç ve dimaik bir kadroya sahipler.Bu aralar biraz sıkıntı yaşıyorlar ancak çok güçlü bir savunma hattına sahipler.Korhan transferinin çok yerinde bir transfer olduğunu belirtmekte fayda var.Birde Kasımpaşa ve Malayspora değinmek istiyorum.İki takımda çok güçlü bir yapıya sahip.Ama özellikle Kasımpaşaya dikkat!...

Günay(Spiker):
    Teknik direktörlerimiz ne düşünüyorlar bu eleştirler hakında?

Emrah(Orduspor):
    Şadi'den elbette yararlanacağız.Elimizde Galatasaraydan aldığmız genç yıldızımız var onu untmayalım.

Deniz(Oftaşspor):
    Şunubelirteyim öncelikle takımıma tam kafamdaki sistemimi oturtamadığım için biraz sıkıntı çekiyoruz ancak bu durum geçicidir.

Oğuzhan(İstanbul BB):
    Kısa zamanda liderliği alacağımız için şüphemiz yok.
    Spiker:Peki Burak Hocam gelecekte Lig A'da ne gibi durumlar bizi bekliyor?

Burak(Yorumcu):
    Güneyciğim dediğim gibi bence zirve yarışı Ordospor, Oftaşspor, İstanbul BB, Kasımpaşa ve Malatyaspor geçer.Ligin henüz başı.Tşlar 10.Haftadan sonra yerine oturacaktır.İstersen bu soruyo 10.Haftadan sonra cevap vereyim

Güney(Spiker):
    Peki hocam bu konuyu 10.Haftadan sonra konuşuruz.Evet sevgili TSI ailesi, ilk programımızın sonu geldik.Önümüzdeki haftalar Lig A'da bizi ne gibi süprizler karşılayacak hep beraber göreceğiz.Gelecek haftalar görüşmek üzere esen kalın.
    Bizi izlemeye devam edin

Nesil
    2006
    Yer
    Heryer

Arkadaslar program AB grubunda Maratonu bile gecmis helal be prime time de yüzde 40 ızlenmeyı payı almış
    [CENTER][B][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][/B] [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

güzel bir kariyer oluyor favorim emrah abi
    I'm back...

D Spor'dan güzel başlangıç.Kasımpaşa ne yapmış öyle.Liderlik falan.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Offf ya tek yenilgimi oguzhandan aldim yoksa lider bendim

Iste ilk 11 böyle!!!!

Sinan ören

ilker cihan-Ediz bahtiyaroglu-Kenan yelek-Inanc gultekin

Gokhan kolomac

Bulent bilgen-Seydihan baslanti

Emrullah guvenc

Fatih sen-Serkan gedik

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Türkiye Kupası 2.Ön Eleme

Ordu'da Hüzün!...

Hıc ummadıgımız bır yenılgı aldık cok ıyı mucadele ettıgımızı dusunuyorum ama malesef son dakıka da kalecımın sakatlanması cok kotu oldu zaten 10 kısı ıdık bırde 9 kısı kalınca ısımız ıyıce zorlasmıstı rakıp takımı tebrık edıyorum ama onlarda baya seret oynadılar

İstanbul BB'de Yüzler Gülüyor...

2-0 dan maç çevirmek uzman işidir.Ve ben bunu başardım ; )

Oftaşspor Tam Gaz!...

Çok pozitif oynadığımız karşılaşmada zaman zaman zor anlar yaşasakta maçı almasını bildik takımımı tebrik ederim.

Az Sonra Tüm Takımların İsteyipte Alamadığı Transfer Dosyaları!...
    [/CENTER]

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Oguzhan 2-0 Dan mac cevirdim diye ne havasi atiyon.... bende karsiyaka macini cevirdim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Karsiyaka başka Konya başka

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Orduspor Teknik Direktoru
    Transfer Hakkinda merak Edilenleri Ordu Tv ye Konustu

Muhabir-öncelikle programimiza katildiniz icin tesekkur ederiz
    Emrah-Ben tesekkur ederim
    Muhabir-Hocam trnasfer doneminde bir cok futbolcunun ismi gecti bunlar hakkinda neler düsünüyorsunuz
    Emrah-Valla böyle bir medya varken bu kadar ismin gecmesi normal ama sunu söylemek istiyorum ilgilenip alamadigimiz baya futbolcu oldu
    Muhabir-Peki hoca bu futbolculardan biraz bahsedermisiniz?
    Emrah-Peki neden olmasin...

Ferhat kiskanc

Biliyorsunuzki takimda solak yoktu bizde almanyada oynayan bu futbolcuyu transfer listemize aldik klübüyle 50.000 dolara anlastik malesef oyuncu ile kontratta anlasamadik kendisi cok fazla maas istedi e bizde klubun cikarlarini dusunerek bu oyuncudan vazgectik

Elyasa

Stopere kenani almadan once bu futbolcuyu listemize aldik diyarbakir ile cok uzun gorusmeler yaptik ama malesef diyarbakirspor bu futbolcuyu satmak istemedi

Cem sultan

Forvete genc etkli bir oyuncu ariyorduk bunun icinde en büyük aday cem sultan idi galatasaray ile anlasmamiza ragmen cem gelecegini galatasaraya treslim ettigi icin gelmek istemedi

Emrah-Simdilik bu kadar daha fazla konusmaya gerek yok.
    Muhabir-Peki hocam cok tesekkür ederiz
    Emrah-Ben tessekkur ederim
    Muhabir-Sevgili seyirciler hocamiz emrah ile orduspor un yapamadigi transferleri konustuk bu aksamlik bu kadar herkez iyi aksamlar

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dnz009 View Post
    2-0 dan maç çevirmek uzman işidir.Ve ben bunu başardım ; )
    Uzman işi midir?

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by WishbonE View Post
    Uzman işi midir?
    Oley be bir kisi yorum yazmis.Can kimse yorum yazmiyor bune ya o kadar program yazilar yazdik yok illa bizdemi digerleri gibi kariyere yonetici alalim kariyerde bir yonetici olsun kesin millet buraya akar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Mertcan geldi sıkıntı bitti.
    Bu konuyu unutmusum ya artık burdayım.
    Ordu süper bir kadro kurmus bu sezonun en iddialı ismi bence.

omer-faruk-14 Misafir

Ordu'ya Türkiye Kupası'nda yazık olmuş. İnş.Allah üçünüz de Süperlig'e çıkarsınız

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Emurafu View Post
    Oley be bir kisi yorum yazmis.Can kimse yorum yazmiyor bune ya o kadar program yazilar yazdik yok illa bizdemi digerleri gibi kariyere yonetici alalim kariyerde bir yonetici olsun kesin millet buraya akar
    Evet bizim kariyere de pek fazla kişi yazmıyor aslında. Siz bizim kariyere yazın, biz de sizin kariyere yazarız.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by omer-faruk-14 View Post
    Ordu'ya Türkiye Kupası'nda yazık olmuş. İnş.Allah üçünüz de Süperlig'e çıkarsınız
    Allah razi olsun valla kimse mesaj yazmiyor bizde o yuzden kariyere birakma karari almak uzereyiz son 1 veya 2 saat daha bekliyecez herseyi yapiyoz oysaki

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

oğuzhanı tebrik ederim 2-0 dan 3-2 emrah aibye kupada yazık olmuş ama ligde acısını çıkarır lider olarak çıkar süper lige

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Evet bizim kariyere de pek fazla kişi yazmıyor aslında. Siz bizim kariyere yazın, biz de sizin kariyere yazarız.
    evet olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Yorum yazan yokmu

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Oftaşspor'un Teknik Direktörü Deniz Katıldığı Bir Spor Programında Transfer Dosyasını Açıkladı!...

Spiker:Merhaba TSI ailesi bugünkü konuğumuz Oftaşsporun yeni patronu Deniz Hoca ile kısa bir söyleşi yapacağız.Öncelikle merhaba hocam...

Deniz(Oftaşsspor):Merhaba

Spiker:Hocam konuya başından girelim.Oftaşsspora geliş hikayenizi kısaca anlatrımısın?

Deniz(Oftaşspor):Aslında bana birçok teklif vardı.Süperlig olsun Lig A olsun ancak süper ligden gelen tekliflerde o zamanın şartları uymadığı için hiçbiriyle anlaşmadık.Lig A'dan ise yine bir kaç teklif olmasına rağmen hedeflerimiz oftaşsporla örtüştüğü için tercihimi oftaştan yana kullandım.

Spiker:Peki hocam kadronuza baktığınızda birçok oyuncunuz kiralık bu durum sizi gelecek yıllar için endişelendirmedi mi?

Deniz(Oftaşsspor):Hayır aslında imzayı attığımda bu durum aklıma hiç gelmemişti zaten imzayı attıktan sonrada iş işten geçmişti

Spiker:Yani şuan Oftaşaspora geldiğiniz için pişmanmısınız?

Deniz(Oftaşspor):Yok canım nerden çıkartıyorusunuz bunları siz medya yokmu sunuz?

Spiker:Iıı... Neyse...Hocam peki sezon başında isteyipte alamdığınız futbolcular var mı?

Deniz(Oftaşspor):Var tabi olmazmı...

Spiker:Peki kimler bize kısa bilgi verimisiniz?

Deniz(Oftaşspor):Bir kaçını söyleyeyim.

Sergen YALÇIN

Takımımıza tecrübeli birini yani takıma ağabeylik yapacak birini arıyorduk ve bu yüzden hedefimizi Sergen YALÇIN'a çevirdik.Oyuncunun kulübüyle her konuda anlaşmamıza rağmen futbolcu sıkı kulüp değişmenin kendisi açısından iyi olmayacağı gerekçesiyle bize gelmek istemedi.

Barbaros BARUT
    Bu oyuncunun transferi ise baya uzun geçen pazarlıktan sonra kulübü anlaşma sağladı ancak Barbaros bize gelmek istemdiğini belirtti.Bu nedenle bu transferde kaldı.

Mehmet GÜVEN
    Bu oyuncuyla ise yüksek bonservisi nedeniyle kiralam yöntemine gittik.Kulübü kiralamaya sıcak baktıncak oyuncu Galatasaray'da kalıp forma mücadelesi vermek istediğini söyledi.Bizde ısrarcı olmadık.

Şimdilik bu kadar yeterli sanırım.

Spiker:Peki hocam.Peki hocam son bir soru Lig A'da en beğendiğiniz oyuncular kimler?

Deniz(Oftaşspor):Hımm...Ali GÜZELDAL'ı çok beğeniyorum.Birde Serkan GEDİK bu ikisi çok klas oyuncular bence.

Spiker:Hocam programımıza katıldığınız için çok teşekkür ederiz.

Deniz(Oftaşspor):Ben teşekkür ederim.

Spiker:Evet TSI...Bugün bir programımızın daha sonuna geldik.Hepinize iyi akşamlar...

Quote Originally Posted by cekochan View Post

Sergen Yalçın OFTAŞ'a doğru!!

Yeni bir teknik direktör ile Süper Lig yolunda yeni bir serüvene başlayan OFTAŞspor transferde bombayı patlatıyot.E.Şekerspor'un 33'lük yıldızı Sergen Yalçın'ı transfer etme girişimlerine başlayan OFTAŞspor'un Sergen Yalçın'la prensipte anlaştığı ancak kulübü Şekerspor'un küçük pürüzler çıkardığı öğrenildi.Eğer Sergen gelirse genç OFTAŞspor takımınında bir ağabey rolü üstlenecek.

Kaynak:MHA
    Biz ne demiştik? Türk Telekom Lig A'daki en doğru,en tarafsız haberler için MHA'dan şaşmayın diyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Biz ne demiştik? Türk Telekom Lig A'daki en doğru,en tarafsız haberler için MHA'dan şaşmayın diyorum
    Tabi tabii

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uzman işi midir?
    Tabiki yahu.Ya da ben ilk defa yaptığım için

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Haydi Yorumlari bekliyoruz sizler icin herseyi yaptik

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

kariyerimize girenleri yine bekleriz öyle bir defa girip çıkmak yok

Ben hep buradaydım zaten

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O S M İ G O L
    Sabri Ugan:Evet sevgili seyirciler yeni bir programa başladık.Bu programda İstanbul B.B'nin haberlerini sıcağı sıcağına sizlere sunacağım.Programımızın adı ''OsMİgOL''.Evet bu haftaki konuğumuz İstanbul'un t.d Oğuzhan Çuhadar.Evet Oğuzhan Bey hoşgeldiniz öncelikle.
    Ben:Hoşbulduk.
    Sabri Ugan:Bu hafta size transfer dosyasını soracağım.
    Ben:Evet anladım.Bir kaç oyuncuyu almak istedik ama gelmediler.Bunların en önemli bir kaçını sana söyliyim

Serkan Aykut

Serkan Dökme

Ferdi Elmas

Sabri Ugan:Evet Oğuzhan bey, programa katıldığınız için teşekkür ederiz.
    Ben:Görüşürüz koçum.

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

transfer sezonu baya haraketli geçmiş

Sayfa 4 / 15 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri