1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Sitedeki Futbol Haberleri

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Default Sitedeki Futbol Haberleri

Üstteki kayan futbol haberlerinin bazıları hiç hoşuma gitmiyor. Sanki Galatasaray'ı kötülemeye çalışan haberler var. Tarafsız bir siteden bunu beklemezdim. Açıkçası bira hayal kırıklığına uğradım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

bildiğim kadarı ile o haberler otomatik yükleniyor.
    yani tsi'nin suçu yok aslında.

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Üstteki kayan futbol haberlerinin bazıları hiç hoşuma gitmiyor. Sanki Galatasaray'ı kötülemeye çalışan haberler var. Tarafsız bir siteden bunu beklemezdim. Açıkçası bira hayal kırıklığına uğradım.
    Hangi haberler GS yi kötülüyor?

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by büyükpivot View Post
    Arada benimde kafama takılıyor, bazı haberler eklenmiyor sanki.. Ayrıca otomatik olarak eklenmiyor herhalde..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Abi en basitinden Galatasaray bir ilke imza attı haberi. Bu olay daha önce olmamış bir olay mı? Şahsen ben yakın geçmişte benzeri bir olayı hatırlıyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

Adminlerin çoğu GALATASARAYLI niye art niyet arıyor sunuz?
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Galatasaray'ın resmi sitesnden verilen bu açklama bi süre sora kaldırıldı ve bu olay hemen alay konusu oldu bazı arkadaşlarımıza..bakalım lincoln fenere golleri sıraladıgında da bu kdr mutlu olabileceklermi

Otomatik olarak eklenmiyor.Turksportal'ın futbol sitesindeki haberler bunlar..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by EreN View Post
    Adminlerin çoğu GALATASARAYLI niye art niyet arıyor sunuz?
    Art niyet aramıyorum düşüncemi belirtiyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

ARkadaşlar fenerbahçe.org bazı haberleri yalanlayıp akşamında o habern doğru çıkması da TSI haberlerinde bol bol yer aldı.Paranoya yapmayın
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Haberleri ekleyen adminler değil, fanatik moderatörler sanki..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Eren arkadaşım, senin bana gıcığın mı var? Ben adam gibi fikrimi söyledim sense sert tepki gösteriyorsun. Sadece o konu değil ki, 1-2 gündür dikkatimi çekiyor, 2-3 konuda hoşuma gitmeyen şeyler gördüm.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

buyukpivot a katılmamak elde deil burası tarafsz bi site olmalı

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Arkadaşlar. Ben Turksportal Haber Editörüyüm. Ve haberlerin büyük bir kısmını ben giriyorum. Sorununuz nedir anlıyamadım. Biz tarafsız bir siteyiz. Fanatizm sitesi değil.

Bu tarz konular açmayın. Yersiz ve anlmasız. Başlığda ben koydum BÜYÜKPİVOT. Bak bakalım verilen haber içinde ne yazıyor.

Sorunu olan [email protected] eklesin Lütfen.
    Abi yanlış anlama. Kimseyle bir alıp veremediğim yok. Ben sadece bir eleştiride bulundum. Burası da öneri ve eleştiri konuları için zaten. Benim hoşuma gitmeyen başlıklar oldu. Onu belirttim sadece.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Düşünmeden yazmıyorum zaten, benim yazma nedenim sadece bugün olanlarla alakalı da değil.. Uzun zamandır dikkatimi çekiyordu, senin eklediğini de bilmiyordum..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

3 aydır dikkatimi çekiyordu zaten, sadece bugün eklediklerine bakarak birşey yazmıyoruz.. Ayrıca haberi kaldırsan nolur, kaldırmasan nolur.. Gören gördü zaten..

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Abi sen beni yine yanlış anladın. Benim kesinlikle o başlık kaldırılsın şeklinde talebim yok. Olan olmuş. Tek isteğim, başlıkların biraz daha dikkatli seçilerek girilmesi.

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Beyler ben Galatasaraylıyım. resmi sitede yapılan olayın başka bir açıklaması yok. rezillik. takım hakkında bir güzel haber oldu da editörler mi girmedi. siz hala gelip niye paso bunlar veriliyor diyorsanız da o sizin fanatikliğiniz. gayet güzel giriliyor haberler.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Turksportal web sitesi olarak haberin ana kaynakları, bir çok yurt içi gazete ve yurt içi-yurt dışı internet siteleridir. Bir çok web sitesinde aynı haber yer alırken bizde kaynak göstererek bu haberlere sitemizde yer veriyoruz. Web sitemiz kesinlikle bir kulübe özel yayın yapmamakta. Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş hepsine eşit mesafede yaklaşıyoruz. Sadece bir haber üzerine eleştiriyide kabul etmiyoruz.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri