arkadaşlar saolun destek için parma maçından önce bibr kaçtane zor olmayan maçlar vardı. onlarıı koymıcam sadece fikstürde gösterim...

Bu Sonuçlardan Sonra Türkiye Kupasında 1.ci oldum Çeyrek Finalde G.sarayla eşleştim. ve ard arda 3 tane gs maçı var bakalım nolcak...

Şimdi İlk G.saray Maçını Koyucam Birazdan Da Digerlerini Koyucam... İlk Maç bnm sahamdaydı kazanırım die düşünüodum... maçtan önce soyunma odasında öbür maç için avantajlı bir skor elde edelim dedim . en azından 2 tane atmamız laızm fln dedim. ve Maça Çıktık umarım Bana Yine Bir Galibeyet Elde Ederler Yine dedim Fakat;

0-0 bitmişti... soyunma odasında hepsinin başı öndeydi. bnde kaldırın başlarınzı yerden onları ali sami yen de yeniceksiniz dedim . bn size hep güvendim güveniyorum. sonra bobo hocam söz veriyoruz yenicez dedi hep bir agızdan söz verdiler... ve takımdaki bu kenetlenme beni etkilemişti gerçekteni...

Ve 0-0 lık sonuçtan sonra ersin gelmişti yani yine röpartaj yapmak için ve bana hemen soru sormaya başladı...

Ersin: Evet Özgür Bey Maç öncesi çok iddalıydınız Nolduda kazanamadınız?
Ben: Bak Kardeşim böle dalga geçermiş gibi soru sorulmaz. ama olmadı atamadık bi tane. ama bn futbolcularıma güveniyorum onlar bana söz verdiler yencekler diger maçta gs'yı ali samiende...
ersin: pis pis gülerek görücez dedi.
Ben: Görüşürüz canım dedim ve ordan ayrıldım sırada ligde gs maçı var ve sonrada yine deplasmanda gs la çeyrek finalde 2. maç için kapışcam... hadi bakalım umarım yenerim... Sonrada Parma Maçları tabi ki...

Destekler İçin Saolun Arkadaşlar...