Sayfa 11 / 37 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 1093 sonuç

Konu: Trabzonspor Transfer Haberleri

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

Çağdaş Atan resmen Cottbus'ta
    Trabzonspor'la 2 yıllık sözleşmesi sona eren ve önümüzdeki yıl için olan 1 yıllık opsiyonunu kullanmayan Çağdaş Atan, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) ekiplerinden Energy Cottbus ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Çağdaş, menajeri Ahmet Bulut'un İstanbul Ortaköy'de bulunan ofisinde yaptığı açıklamada çok mutlu olduğunu ve son bir kaç yıldır aklında olan Avrupa'da futbol oynama hayalini gerçekleştirdiğini söyledi.

Çağdaş, basın toplantısında yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Öncelikle Trabzonspor camiasına teşekkür ediyorum. Onlarla 1 yıl daha opsiyonlu anlaşmam vardı. Ancak, şartlarda anlaşamadığımız için Trabzon'dan ayrılma kararı aldım. Türtkiye'den başka hiçbir takımla görüşmemiştim. İspanya ve Almanya'dan teklifler vardı. Bende menajerim Ahmet Bulut'la beraber Energy Cottbus'da oynamayı tercih ettim. Hem Alman liginin oyun stilime daha uygun olması, hemde Energy Cottbus'un beni çok istemesi, bu transferin gerçekleşmesindeki etkenler oldu. Önümüzdeki 3 yıl Avrupa'da futbol oynayacağım için çok mutluyum. Orada iyi bir performans göstererek kariyerim açısından daha iyi tercihler yapacağım. Yurt dışında oynamayı bir kaç yıldır düşünüyordum. Umarım başarılı bir performans gösteririm ve daha iyi yerlere gelirim. Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal'da kalmam için ısrar etti ancak, ben tercihimi bu yönde kullandım. Ona da çok teşekkür deiyorum. Umarım Trabzonspor bu sene istediği başarıları elde eder."

Basın toplantısında konuşan menajer Ahmet Bulut ise, Çağdaş'a İspanyol ve Alman takımlarının yanı sıra başka teklifler de olduğunu vurgularken, Energy Cottbus tercihinin her iki taraf açısından da faydalı olacağını dile getirdi.

Bulut ayrıca, Avrupa'da oynayan futbolcu sayısının önümüzdeki dönemlerde daha da artacağını ve bu konuyla ilgili temaslarının sürdüğünü ifade etti.

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Ceyhun Gülselam Trabzon'da

Almanya'nın Unterhaching takımından transfer ettiğimiz Ceyhun Gülselam bu akşam saatlerinde Trabzon’a geldi.
    Havalimanında taraftarlarımız tarafından çiçek ve sevgi gösterileriyle karşılanan Ceyhun, Trabzonspor’da başarılı olmak için elinden geleni yapacağını belirterek, “Transferde büyük emeği geçen başta Genel Saymanımız Mahmut Aksu olmak üzere herkese teşekkür ederim. Bana birçok kulüpten teklifler vardı. Ama yöneticilerimiz bana büyük ilgi gösterdiler. Gördüğüm ilgi ve alakanın yanı sıra sonuçta Trabzonspor Türkiye’nin 4 büyük kulübünden bir tanesi. Böyle bir karar verdiğim için çok mutluyum. İnşallah bana güvenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi.

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal’ın kendisini 15 yaşından beri takip ederek, transfer etmek istediğini de belirten genç futbolcu, “Onunla çalışma fırsatı bulacağım için çok mutluyum. Savunmada oynamama rağmen sürpriz gollere imza atıp, çok iyi şut çektiğimi söyleyebilirim. Ayrıca hava toplarına hakim bir oyuncuyum. Tüm bu özelliklerimi daha da geliştirip Trabzonspor’un başarısı için kullanacağım” yorumunu yaptı.

Genel Saymanımız Mahmut Aksu ise Ceyhun’un uzun yıllar kulübe başarıyla hizmet edeceğini vurgulayarak, “Ceyhun’u kadromuza katarak örnek bir transfere imza attık. Ceyhun ve babası görüşmelerin başında bize bir söz verdiler. Bu söz sonrası duruşlarını asla bozmadılar. Bunun yanında bizde sergilemiş olduğumuz tutum ve davranışlarla Almanya’da büyük bir prestij kazanmış durumdayız” diye konuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ceyhun çok iyi potansiyali var kesinlikle ilkonbir oynaması lazım..Kadroya söyle bir bakıyorum stoperde oynaması zor gibi..İnsallah önliberoda oynar

Yabancı bombalarıda bekliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

2 yabancı transferi yapılacak en fazla onlardan biri kesinlikle forvet digeride olursa kaleci transferi olacağa benziyor.Ceyhun'u pek izlemedim umarım bize faydalı olur.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Yerli mi Yabancı mı ?

Golcü’de Gökhan Ünal ile birlikte Mehmet Yıldız gündeme geldi. Avrupa’dan ise Powel Brozek başta olmak üzere birçok aday la görüşmeler başladı. Kaleci de ise Yanal’ın raporu bekleniyor.

Önce Golcü Alınacak

Transferin hızlı takımı Trabzonspor’da defans ve orta sahadan sonra şimdide gözler forvet ve kaleye çevrildi. Bu iki mevki ye deneyimli isimleri tercih etmek isteyen transfer komitesi yerli ve yabancı konusunda henüz net bir karar veremedi. Yerli oyuncular içerisinde Kayserispor’dan Gökhan Ünal ve Sivasspor’dan Mehmet Yıldız gündeme geldi. Yabancıda ise başta Polonya milli takımı ve Wisla ****ov’un önemli golcüsü Powel Brozek için nabız yoklanıyor.

Kaleye Yanal Raporu

Trabzonspor’da kaleci konusunda yaşanan fikir ayrılığına son noktayı teknik direktör Ersun Yanal kayacak. Onur Recep Kıvrak ve Tolga Zengin’in Trabzonspor’un kalesini koruyabilecek yeterlilikte iki genç kaleci olduğu vurgusu üzerinde durulurken bazı otoriteler bu iki kalecinin önüne çok deneyimli bir kalecinin gerekli olduğunu savunuyor. Kulüp başkanı Sadri Şener alınması planlanan kalecinin iki genç kaleciyi de yetiştirecek olgunlukta olması gerektiğini belirterek Ersun Yanal’a mesaj verdi.
    Last edited by nekop : 03.Haziran.2008 at 01:57 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Kampa yetisinde su yabancilar, takim bastan sona degisti uyum saglamasi acisindan kampa yetismeleri onemli

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ceyhun'da baya uzunmuş.Hava toplarında geçit vermez.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

1.92 galiba ama Belarus maçında güçsüz bir oyuncu gibi geldi bana ikili mücadelelerde bunun sıkıntısını yaşayacaktır.Bu arada Rukavina için tekrar girişimler başlatılmış.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

postiga diyolardı onu alacaklarına kolleri alsınlar 2.02cm boyu var admın koy ılerı turkıyede onu tutacak uzun adamda yok.yattara kessin ortaları o da atsın işdehem nünbergde küme düştü galiba adam gelırde bıze rahat rahat.yaşı cok ama kosmasın sadece ılerde dursun kornerde vursun kafa yne yeter

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Ceyhun Gülselam'ı tip olarak c.ronaldo ya benzettim umarım futboluda onun gibidir trabzonsporda kendisine başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    34

Trabzonspor'un bonservisi konusunda Vestel Manisaspor ile anlaştığı Burak Yılmaz'ın transferi çıkmaza girdi!..

Fenerbahçe'nin de talip olduğu Burak'ın, bordo mavili yönetime zorluk çıkardığı ve sürekli fiyat artırımına gittiği, bu nedenle transferde sorun yaşandığı öğrenildi.

Trabzonspor Yönetimi, genç oyuncuya son teklifini yaparken, Burak'tan yanıt beklediği belirtildi.

Burak'ın bordo mavililer ile anlaşamaması halinde Fenerbahçe'ye transferine kesin gözüyle bakılıyor.

MARATON.COM.TR ÖZEL

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Trabzonspor'dan büyük bomba !..

Trabzonspor herkesin peşinden koştuğu bir golcüyü renklerine bağladı !.. Bu sezon transferde atak olan bordo mavililer, Türkiye'de her takımın kadrosunda görmek istediği Gökhan Ünal'ı transfer etti !..

Trabzonspor hem Kayserispor hem de Gökhanünal ile anlaştı...

Gökhan Ünal'ın şu dakikalarda Ankara'da imza atması bekleniyor !..
    Kaynak: Ligtv.com.tr

Gökhan Ünal'da alınmış hayırlı olsun. Trabzon şova devam ediyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

kaynak nedir acaba?

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yok artık lebron... Trabzon harika gidiyor bir oyun kurucu ve sol açık kaldı sadece..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Valla o zaman ne diyelim trabzonspor gerçekten show yapıyo valla

trt2 spor bülteninde de son dakika olarak haberi verdiler.trabzon gökhan ünal la anlaşmış.gökhan ın sözleşmesi bitmiş miydi?

Nesil
    2006
    Yer
    Elazığ

Trabzonspor, Kayserispor'un golcüsü Gökhan Ünal ile anlaştı!..

Bordo-mavili kulübün Kayserispor ile Gökhan Ünal'ın bonservisi konusunda her konuda anlaşmaya vardığı bildirilirken, Trabzonspor Yöneticisi Necmettin Aytekin'in Ankara'daki ofisine giden golcü futbolcunun bugün 3+1 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

MARATON.COM.TR

Nesil
    2006
    Yer
    TRaBZoN

Gökhan Ünal Trabzonspor'da

Transfere doymayan Trabzonspor, bombaları ardı ardına patlatmaya devam ediyor. Bordo mavili ekibin son transfer bombası Kayserispor'un başarılı golcüsü Gökhan Ünal.

Transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, Kayserisporlu Gökhan Ünal ile anlaştı.

Bordo-mavili kulübün Kayserispor ile Gökhan Ünal'ın bonservisi konusunda her konuda anlaşmaya vardığı bildirildi.

Gökhan Ünal ile bugün sözleşme imzalanacağı kaydedildi.
    AA

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bi Mehmet Topuz kaldı Anadoluda oynayan kaliteli Türk oyuncu.

Trabzonspor'u bu sene çok takdir ettim doğrusu.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Trabzon bomba öyle patlatılmaz böyle patlatılır diyor diğer takımlara

Yabancı forvet transferlerini çok merak ediyorum ve ikinci transferi kaleci mi olacak acaba?

Nesil
    2007
    Yer
    34

Trabzon Kaliteli bir Kaleci birde Sol Açık Olursa Bu yıl Mutlaka ilk 2'ye Oynar Güzel Transfer bakalım ne Yapacak Gökhan Burada..

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ewet kım kaldı alınmadık soyleyın bakayım baskanımız onuda alsın

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Müthiş transferler valla yeni sezon kayseri ve sivas da kopmazsa müthiş olacak

Gökhan Ünal için; makaraya bak ya, o kadar istediler gitmedi, şimdi Trabzon'a gitti.
    Trabzon için; müthiş bir transfer, keşke her takım böyle transfer yapsa.

Ne kadar verdiler acaba? Çok para vermiş olsalar bari, Kayseri'de iyi bir takım kursun.

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Gökhan Ünalla anlaşmş 6 Milyon Euroya .

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Müthiş bir transfe Gökhan Ünal Trabzonspor'a Hayırlı Olsun

Harbi bomba denir buna büyük başkan çalışıyor İnş doğrudur bu haber ! aman sakata gelmeyelim Gökhan en az 20-25 atar .

Nesil
    2007
    Yer
    34

Quote Originally Posted by gtTs26 View Post
    Harbi bomba denir buna büyük başkan çalışıyor İnş doğrudur bu haber ! aman sakata gelmeyelim Gökhan en az 20-25 atar .
    Oynadıda 25 Tane Atmadığı Kaldı

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Sadri baskan gercekten sampiyonlugu geriye getirmek istiyor Trabzona.

Buraktan vazgecildi sanirim simdi. Bi tane de sol acik aldimi tamamiz

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Valla süper oldu takımları, FMde alırım artık

hiç bulasma ben dedım onu daha once

Sayfa 11 / 37 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri