Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 590 sonuç

Konu: Beşiktaş Transfer Haberleri

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bir savunma oyuncusu kesin aLıcaz ama bakaLım. Son anda gidip hiç adı anıLmamış birisini de aLabiLirLer. Bizim yönetimden herşey bekLenir.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Basel forumundan :

Daniel Majstorovic verlässt den FC Basel
    Ich habe heute bzw. gestern aus unbestätigter Quelle erfahren, dass Daniel Majstorovic vom FCB zu Beşiktaş Istanbul wechselt. Es also Matthias Delgado gleicht tut. Anscheinend ist zwischen Majstorovic und Beşiktaş alles geregelt. Nur der FCB ist mit den Modalitäten noch nicht einverstanden, bzw. dementiert zur Zeit noch alles. Doch das ist ja nichts neues. Der FCB war noch nie der schnellst mit solchen Publikationen. Und was es heisst, wenn ein Spieler mit dem neuen Verein einig ist, wissen wir ja schon zu gut. Der FCB muss den Spieler wohl oder übel ziehen lassen, Vertrag hin oder her.

Özetle;Daniel Majstorovic ve Beşiktaş her konuda anlaştı ama henüz kaynaklar tarafından doğrulanmadı yazmış...

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Aman bu adamda sonra DeLgado gibi 1,5 sezon sonunda performans göstermeye başLayacaksa hiç geLmesin daha iyi

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Iskandinav ülkerelerinden defans oyuncusu alinsin, kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Majstorovic de iyi oyuncu. BJK'nin tam arardığı tipte bir isim. Alınırsa eksiği büyük ölçüde tamamlar. Coloccini kadar olmasa da...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by eXcitinG View Post
    Aman bu adamda sonra DeLgado gibi 1,5 sezon sonunda performans göstermeye başLayacaksa hiç geLmesin daha iyi
    Aslında önemli bir noktaya değindin Hayrettin abi.Yeni gelecek yabancı stoperin uyum süresi çok önemli.İnşallah bu uyum süresi dediğin gibi uzun sürmez..

Ve içime doğan isimde Majstorovic.Büyük ihtimal onu alacağız.Hayırlısı olsun..
    So what?
    Saike

Nesil
    2005
    Yer
    Hollanda

busuru transfer haberleri var. sezon basindada busuru defans oyunculari adi gecmisti ama yonetim gitti diattayi almisti. umarim bu sefer yanlis yapmazlar.

defansa oyuncu transfer edersek herhalde ricardinhoyu gonderirler, umarim iyi bi fiyatta satabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

''HOLOSKO ÇOK KALİTELİ BİR FUTBOLCU!.."

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, Fortis Türkiye Kupası'nda, Ankaraspor karşısında iyi oynayıp farklı kazandıklarını ve ligin ikinci yarısı öncesi moral bulduklarını söyledi.

Engin, maç sonrası yaptığı açıklamada, Ankaraspor karşısında daha farklı kazanabileceklerini kaydederken, yeni transfer Holosko ile ilgili bir soru üzerine, ''Holosko çok kaliteli bir oyuncu ve takımımıza güç katıyor, ama Holosko'yu lütfen çok baskı altına almayalım. '5 milyon avroya geldi' diye bunu büyütmek ve sürekli gündeme getirmek çok doğru değil. Biz Avrupa'da futbolcu arıyoruz. Hangi futbolcular için ne paralar isteniyor. Holosko çok iyi futbolcu, Beşiktaş'a da ileriki dönemlerde çok büyük yararları olacak'' dedi.

Sinan Engin, savunmaya yapacakları transferle ilgili bir soruyu da ''Colocini'yi istiyorduk, ancak kulübü vermedi. Şu an için net bir isim yok'' diye yanıtladı.

Takıma mutlaka bir stoper alacaklarını vurgulayan Engin, isim vermekten kaçınırken, yapacakları transferin bir hafta veya 10 gün içinde netlik kazanacağını sözlerine ekledi
    Colocconi transferi yatmış..Basel'li stoper gelebilir..

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Majstorovic Beşiktaş yolunda
    Beşiktaş yönetimi, yabancı stoper arayışında son noktayı koymaya hazırlanıyor. Siyah beyazlılar sezon başında transfer ettikleri Lamine Diatta'nın takımdan gönderilmesinin ardından özellikle Portekiz, Fransa ve İspanya'da oyuncu arayışlarını sürdürüyordu. Ancak şimdiye kadar ciddi olarak ilgilenilen Ze Castro, Sotirios Kyrgiakos ve Fabricio Coloccini'nin kulüpleri ile maddi konularda anlaşamayan siyah beyazlılar, bir süredir beklettikleri İsveçli defans oyuncusu Daniel Majstorovic'i transfer etmeye hazırlanıyor.

31 yaşında ve 1.90 boyundaki Majstorovic, İsviçre'nin Basel takımında forma giyiyor. Kariyerinde şimdiye kadar Övergrans, Habo FF, Brommapojkarna, Fortuna Köln, Västeras SK, Malmö ve Twente Enschede takımlarında oynayan tecrübeli futbolcu, 2005 yılından bu yana Basel formasını giyiyor. Sırp asıllı olan ve İsveç milli takım formasını giyen Daniel Majstorovic, defans oyuncusu olmasına rağmen attığı kafa golleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle Basel forması ile geçen sezon 8 gol atan Majstorovic'in kariyerinde 40'a yakın golü bulunuyor.

Beşiktaş yönetimi Daniel Majstorovic ile yıllık 1 milyon Euro, Basel kulübü ile de 750 bin Euro bonservis bedeli karşılığında anlaşılırken, transferin resmi olarak bitmesinin önümüzdeki günlerde olacağı öğrenildi. Siyah beyazlı yönetimin bu süre içinde arayışlarını da sürdüreceği, farklı bir futbolcuyu da renklerine katabileği kaydedildi.

09.01.2008

Kaynak : DHA

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Bonservisi ne kadar ucuzmuş.Bende pahallı sanıyordum.İyi oyuncu.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Caner: "Kulübüm izin vermedi"

Bir süredir ismi Beşiktaş ile anılan ancak daha sonra pahalı olduğu için transferinden vazgeçilen Caner bugün Rusya'ya gitti.
    Rusya'nın CSKA Moskova Takımında oynayan Caner Erkin takımının hazırlık kampına katılmak için Moskova'ya gitti.
    Transfer sezonunun başlaması ile birlikte adı Beşiktaş kulübü ile anılan ve daha sonra bonservis'inin pahalı olması nedeniyle Beşiktaş'ın vazgeçtiği Caner Moskova'ya gidişi sırasında Atatürk Havalimanı'nda gazetecilerin sorularını cevapladı. Beşiktaş'a gelmeyi çok istediğini söyleyen Caner "Böyle bir durum vardı ama kulübüm izin vermedi. Benim Kulübüm ile daha dört yıllık sözleşmem var. Benim için inşallah bu sene daha iyi olur.Şu an zaten hazırlık kampına gidiyorum. Bu sene bütün sezon oynamak istiyorum takımda.Geçen sene sezon başı kampına katılamadım. Farkı bir ülke sonuçta.Bunlarında takıma giremememde etkileri var. İnşallah bu sezon orada forma şansı bulurum.Takımda forma şansı bulursam Fatih Hoca'da beni Milli takıma çağırır" dedi. Caner ayrıca Vestel Manisaspor'dan arkadaşı Holosko 'nun Beşiktaş'a transferi için ise, Holosko iyi bir oyuncu derken" Holosko Beşiktaş için yararlı olur.Çünkü o iyi bir oyuncu" diye konuştu.

09.01.2008
    Kaynak : DHA

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

isim önemli degil uyum sagladıktan sonra iş yapar..örnek falko,tomas..

Nesil
    2007
    Yer
    Yeni Açık!

Coloccini, Ze Castro, Krygiakos diyip yine bizi boşuna umutlandırdılar.Alcakları adam maksimum Majstrovictir bizim yönetimin.Holosko için 5m Euro+ 2 futbolcu ver,Coloccini için 6m Euru'yu çok gör:S

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Sol bek için kimse düsünülmüyormu Hayrettin mesela
    Bu arada Suanda kontejan dolu galiba önce birinin gönderilmesi lazım..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BlackEagle19o3 View Post
    Coloccini, Ze Castro, Krygiakos diyip yine bizi boşuna umutlandırdılar.Alcakları adam maksimum Majstrovictir bizim yönetimin.Holosko için 5m Euro+ 2 futbolcu ver,Coloccini için 6m Euru'yu çok gör:S
    doğru söze ne hacet..

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Defansa acil adam gerekmiyor bence.

İdare edilebilir.Ama gelirse tabi çok iyi olur.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    Island

Bence de defans bu sene idare edebilir.İbrahim Kaş güzel oturdu.Tekrardan Diatta gibi bir defans almaktansa İbrahim Kaş oynasın daha iyi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Fm'ye göre Majstorovic

Fm'ye göre havadan çok iyi..Ama yerden kötü gibi..Biraz agır biri sanırım
    Last edited by Emurafu : 09.Ocak.2008 at 21:18

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kerem dediğinde haklısın.Coloccini'yi ikna ettiysek biraz daha fazla para verip almamız gerekiyor.Ama adamlar satmıyorsada yapacak bir şey yok.Ama isime bakmamak lazım.Önemli olan yapacağı katkı.Bu sefer seçimlerinde daga titiz davranmak zorundalar.Transfer yapmak için transfer yapmayacaklar.Bu yüzden eğer Mastrojovic bizim aradığımız adam ise ve buna inanıyorlarsa alınmasında kusur yok bana göre..

Oo Emrah abi eyvallah ya.Ne zamandır bakacam fmden unutuyorum.

Özelliklerinden göze çarpanlar kafa,pas,ve güç.Pas özelliğinin yüksek olması Zago tipi olma olasılığını artıyor.Hayırlısı olsun diyelim.Ama yinede sezon başındaki gibi ucuza kaçmaktansa pahalı ama kaliteli transfer yanlısıyım.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 09.Ocak.2008 at 21:17
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Şemsi sanırım topu oyuna iyi sokuyorhavadan çok iyi yerden agır biri sanırım...Yerden toraman adam geçirmez buda havadan kuş uçurtmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Gazetelerde liderlik özelliğinin yüksek olduğundan bahsediyorlardı.Eğer bu özelliğide varsa ihtiyacımız olan stoper tipine benziyor.Ama tabii her transfer olan oyuncu katkı yapacak diye bir şey yok.Transfer her zaman riskli bir iştir.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Ben Belçika scoutlarına güvenmem.

Hele bir gelen olsunda bakalım. Holosko iyi başladı bakalım devamıda gelir inşallah. Savunmaya takviye yapılmalı Gökhan çok istikrarsız. Toraman da keza...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bazı arkadaşlar sezon sonuna kadar idare ederiz demişler mevcut elemanlarla ama eğer sonuna kadar şampiyonluk için savaşacaksak idare edemeyiz.Savunma çok önemli.Eksiği kapatacak bir adam alınmalı mutlaka.Ama tabii transfer için transfer yapmamız lazım ki o yönden bu sefer transfer komitesine güveniyorum.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 09.Ocak.2008 at 22:46
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

La Lazio si sta muovendo sul mercato.
    Il primo obiettivo della società biancoceleste è un difensore e gli osservatori hanno segnalato alla dirigenza un centrale svedese: Daniel Majstorovic.

Ha trent'anni, gioca nel Basilea e a fine stagione scadrà il contratto che lo lega al club svizzero. Alto un metro e novanta, ha grandi mezzi fisici e una discreta tecnica: diverse società hanno già messo gli occhi su di lui

Lazio da Majstorovic ile ilgileniyormuş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kartal'ın gündeminde Cesar var Siyah-beyazlı yöneticiler, aradığı stoperi komşuda buldu Kartal, Olympiakos'ta forma giyen Brezilyalı'nın peşinde.

Colloccini'den kulübü Deportivo vermeyince vazgeçmek zorunda kalan Beşiktaş, gündemine Olympiakos'da oynayan Brezilyalı Cesar'ı aldı. 30 yaşında, kariyeri başarılarla dolu Julio Cesar ismini menajerler siyah-beyazlı kulübün gündemine taşıdı. Valladolid, Real Madrid, Real Sociedad, Benfica gibi kulüplerde oynayan ve geçen yıl Olympiakos'un 1.5 milyon euro bonservis bedeliyle aldığı Cesar, Austria Wien'de Christoph Daum ile şampiyonluk da yaşadı. Beşiktaşlı yöneticilerin, Yunan ekibinde ilk 11'de oynayan ve Şampiyonlar Ligi'nde takımına önemli katkılar yapan Brezilyalı futbolcunun transferinde Colloccini'de yaşanan sorunların yenilenmemesi için oldukça temkinli davrandığı öğrenildi.

Sabah

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Bizim savunmaya transfer oLayıda YıLan hikayesine dönmeye başLadı. Her gün isimLer üretiLiyor. GazeteciLerin fazLa işi yok herhaLde bu kış ayLarında

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

BEŞİKTAŞ'IN 19'LUK SÜRPRİZİ OLABİLİR

Geçtiğim gün Beşiktaş'ın transfer politikasını ağır bir dille eleştirmiştim.
    Transferlerin ezbere yapıldığı dile getirmiştim.
    Yeterli araştırmaların yapılmadığı ve scout ekibinin zayıflığıydı konumuz.
    Bu sözleri bir süreliğine geri alabilirim, çünkü aldığım bir bilgiye göre Beşiktaş yönetimi önemli bir girişim içinde şu an.
    Arjantin U-19 takımında oynayan yetenekli bir orta saha futbolcusunu renklerine bağlayarak Türkiye'de eşine rastlanmamış bir transferi gerçekleştirmeye çalışıyorlar.
    Evet çok zor ama...
    Gerçekten okuduğumda hayal mahsülü olduğunu bol bol düşünürdüm, ama yakın isimlerden direkt böyle şeyler duyduktan sonra...
    Bu transfer için iki sorun var.
    Biri İspanyol kulüplerin oyuncu üzerindeki yoğun baskısı.
    Diğeri Beşiktaş'tan gönderilmesi düşünülen Ricardinho'nun sözleşmesindeki fahiş tazminat!
    Fahiş diyorum çünkü bu da eğer olur da o Arjantinli gelir Ricardinho gönderilmek istenirse, Del Bosque gibi bu konu uzun süre her yere malzeme olacak!
    Türkiye'ye gelen yabancıların yaşattığı klasik sorun işte.
    Sözleşmelerinde kendilerini öyle bir garantiye alıyorlar ki...
    Türkiye'ye her şeyi kabul ettirerek getirebiliyoruz bu isimleri.
    Düşünün ya futbolcunun kendisi sözleşme için notere yöneticiyle birlikte gidiyor.
    Bu kadar sağlamda olmak istiyor işte.
    Türkiye'ye gelen yabancı futbolcuları 'zengin' etmeye devam ediyoruz.
    Arjantin'de aylık 30 bin dolara oynayanlar burada o rakamı haftada alıyorlar.
    Bu arada Beşiktaş yönetimi Fransazlara karşı boykot uygulamaya karar vermiş gibi.
    Bu işin esprisi ama Diatta transferinden sonra kolay kolay Fransa'dan bir futbolcu almayı düşünmüyorlar.
    Bakalım Beşiktaş'ta bu 19'luk sürpriz ile uzun süre sonra iyi bir iş yapılmış olabilecek mi?

Sporx'ten Esat Dergi yazmış.
    (/s)

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Celal kolot dönemine döndü aynen...Yada basın iyi sallıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Allah Allah kim acaba bu 19 luk yıldız.Ertuğrul hoca bir orta saha alınacağından bahsediyordu acaba diyorum.Çok merak ettim açıkcası..
    Last edited by GeNç KaRTaL : 10.Ocak.2008 at 17:45
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Ortasaha büyük ihtimal Önlibero tibinde biridir..Aslında sol bek alsalar daha iyi..
    Last edited by Emurafu : 10.Ocak.2008 at 15:23

Sayfa 11 / 20 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri