Sayfa 11 / 38 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 1115 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri (II)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by 10672196 View Post
    Benimde sevmediğim bir oyuncu, ayrıca çok istikrarsız.Kendisini bir Ankaragücü'nde gösterdi.Gerisini yapamadı...
    Geçen sezon attığı goller yeter,Milli takımımıza bile yükseldi

Nesil
    2005
    Yer
    istanbul

Bu saatten sonra yabancı transfer yapsak ne kadar yararlı olabilirki? Sezon başlamış, şl. ön elemesi gelmiş çatmış. Yeni gelen adam ne zaman takıma alışacak, ne zaman adapte olacakta ne zaman fayda sağlayacak? Geçen sene bunun örneklerini gayet iyi gördük.

Geç kalındı artık ha mutlaka alcaz diyorlarsa forvet olarak Mehmet Yıldız'ı alsınlar bir çok maçta faydası olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

1 saate kadar alırsak alırız,yoksa transfer bitmiştir!

arkadaslar o kadar emin olmayin AZIZ babamiz bu bir bakmissin sok sok sok fenerbahce xxx oyuncusunu kadrosuna katti ama bence su an icin transfer olmiycak ama anderlete yenilirsek o zaman ne olur bilmem iste o zaman umitlenirim

Bu saatten sonra olacak bir transfer takıma uyum sağlayamaz,adapte olamaz.Forvet transferi yapılacaksa yerli bir golcü alınmalı bence.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    Bu saatten sonra olacak bir transfer takıma uyum sağlayamaz,adapte olamaz.Forvet transferi yapılacaksa yerli bir golcü alınmalı bence.
    O da Halil Altıntop

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Schalke Kulübünün son olarak "Appiah artı 17 milyon euro verin, Kuranyi'yi alın" teklifini getirdiği belirtildi.
    Alman basını Fenerbahçe'nin bu teklife de sıcak bakmadığı Schalke'ye "Appiah artı 10 milyon euro verip Kuranyi'yi alırız" yanıtı verdiğini iddia etti.
    Komediye bak.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

ivan Misafir

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Komediye bak.

kaynak FOTOMAÇtır kesin

Quote Originally Posted by AneLKa_90 View Post
    O da Halil Altıntop
    Appiah konusundaki ısrarlarımız yüzünden Schalke'de aynısını Halil'de yapabilir.O yüzden zor olur.Mehmet Yıldız alınabilir mesela.

su durumda yabanci bi golcu almamiz zor gozukuyo zaten merak ediyorum su deivid ornegin bi fransiz olsa takimda daha kac saat durabilirdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Appiah konusundaki ısrarlarımız yüzünden Schalke'de aynısını Halil'de yapabilir.O yüzden zor olur.Mehmet Yıldız alınabilir mesela.
    Avrupa'da etkisiz kalır Bize Şampiyonlar Ligi'nde takır takır oynayacak adam lazım

Avrupa'da etkisiz kalır Bize Şampiyonlar Ligi'nde oynayabilecek adam lazım
    Doğru söylüyorsun fakat Halil transferide zor gözüküyor yahu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MORTAL FB View Post
    su durumda yabanci bi golcu almamiz zor gozukuyo zaten merak ediyorum su deivid ornegin bi fransiz olsa takimda daha kac saat durabilirdi
    Ortada bir kayırma olduğu açık Ama bu ısrar işe yaramaya başladı (bkz:Süper Kupa maçı)
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Doğru söylüyorsun fakat Halil transferide zor gözüküyor yahu
    Zor dediğin gibi ama olursa en iyi yerli forveti almış oluruz Halil Şamp. Ligi'nde oynayabilecek kalitede,Hamit'in gidişi belki biraz soğutmuştur onu Schalke'den ama o gelmek istese bile Schalke bırakmaz... Lincoln'u kaybettiler bir de Kuranyi veya Halil'den birini kaybederlerse zorlanırlar.

FENERDE SON GÖZDE JAN KOLLERKezman'ın önerdiği Racing Santander'in dev santrforu Nikola Zigic'ten "Türkiye'de oynamam" yanıtını alan Fenerbahçe, bir başka 2.02'lik kule, "Jan Koller" için harekete geçti...
    Fenerbahçe'de Alman teknik direktör Christoph Daum tarafından liste başına alınan ancak o dönemde transferi mümkün olmayan Çek santrfor Jan Koller yeniden gündeme geldi.
    Borrussia Dortmund'dan bonservissiz olarak Fransa'nın Monaco kulübüne transfer olan ve geçtiğimiz sezon ligde 32 maçta 8 gol atan 2.02'lik dev futbolcu, Teknik Direktör Ricardo Gomes'in ileride tek forveti tercih etmesi ve bu mevkii için de Piquionne'i kullanması üzerine takımdan ayrılacağını açıkladı.
    1973 doğumlu Koller, durumdan duyduğu mennuniyetsizliği dile getirirken, "Büyük bir hayal kırıklığı yaşıyorum. Bu durum böyle devam ederse, ayrılmak zorunda kalacağım" açıklamasını yaptı.
    Koller'e Zigic transferinde başarısız olan Fenerbahçe'nin teklif götürdüğü, ünlü Çek yıldız için ayrıca İngiltere'den Reading, Middlesbrough ve Birmingham ile Hollanda'dan Twente ve Alkmaar kulüplerinin talip olduğu öğrenildi.
    1907haber.com
    sizce fenerbahcemiz eskiden unlu olup simdi monaco gibi takimlardada kadroya giremeyen 34 35 yasindaki oyuncularami kaldi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir Koller kalmıştı yazmadıkları onu da yazdılar tam oldu

Koller mi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Koller mi
    Boyu 2.02 ya Uzun forvet hesabı

Transferi kapadık malesef...

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

1907haber.com'a göre Adriano formaları hazırdı. Koller de çok güzel sallama haber.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

arkadslar trt 1in teletxine baktim koevermansla anlasti falan diyo tabi iddia hollanda basini yazmis bazi arkadaslar uzun boylu adam felan dio bende bir pivot santrofor isterim ama koevermans gelcekse hic gelmesin denilecek kadar kotu bi golcu oldugunu zannetmiyorum hatta bence cok kaliteligelirse sevinirim deivide 10 bascagida asikar
    http://www.youtube.com/watch?v=m1LdvKiTQuU bu da koevermans sow gerci hollanda ligi kiyas deil ama ben

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hocam boşver Koevermans'ı Deivid son sözü söyledi 2 gece önce

[quote=AneLKa_90;810674]Hocam boşver Koevermans'ı Deivid son sözü söyledi 2 gece önce [/quote bunlar cicim aylarimiz lig baslayip deivid 1 2 golluk pozisyon kacirinca basliycaz yok efendim buda kacarmi bu adam fb ye yakismiyo felan ama insALLAH ben yanilirim ve deivid fb li gibi oynamaya baslar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MORTAL FB View Post
    bunlar cicim aylarimiz lig baslayip deivid 1 2 golluk pozisyon kacirinca basliycaz yok efendim buda kacarmi bu adam fb ye yakismiyo felan ama insALLAH ben yanilirim ve deivid fb li gibi oynamaya baslar
    Deivid düzelmeye başladı,yavaş yavaş kendini buluyor... Bu yüzden forvet almazsak o kadar da büyük sorun olmaz... Rahat ol güzel bir sezon bizi bekliyor

Bu kadroyla ligde pek kayıp yaşamayız.Ancak Avrupa için takviye lazım yahu.

Thumbs up

Deivid düzelmeye başladı,yavaş yavaş kendini buluyor... Bu yüzden forvet almazsak o kadar da büyük sorun olmaz... Rahat ol güzel bir sezon bizi bekliyor
    insALLAH senin dedigin gibi olur zaten transfer illabaska bir oyuncuyu alip oynatmak deildir bi adam gecen sezonki performansini 2ye katliyosa alin size transfer

gecen sezonki performansini 2ye katliyosa alin size transfer
    Bu tanıma göre bence bu sezon yeni transferimiz Uğur Boral ve Deniz olur

Question

Bu tanıma göre bence bu sezon yeni transferimiz Uğur Boral ve Deniz olur
    ugur neyse ama galiba benim kanim denize hic isinmiycak ayrica colin kazimdan cok umitliyim ama ilhan tam bir mechul hic bi fikrim yok sizin varmi

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Deivid karşı karşıya 1 gol attı,biraz da koştu diye baş tacı yapmaya gerek yok. Bence Deivid yine hiçbir şey yapamayacak,yine saç baş yolacağız. Zaten attığı golde de Hakan altından kaçırdı bir nevi şans diyebiliriz.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

ugur ofansif yönden cok yetenekli bir futbolcu ama defansif olarak cok zayıf. sol kanatta robertoyla oynarsa, roberto onun acıgını elbet kapatır.ama ugurun robertodan cok sey ögrenmesi gerekiyor.
    ilhan kendini aşıcaktır ben tam tersine colin kazım dan hiçbirşey bekleyemiyorum.

Quote Originally Posted by TR.CaPTaiN View Post
    Deivid karşı karşıya 1 gol attı,biraz da koştu diye baş tacı yapmaya gerek yok. Bence Deivid yine hiçbir şey yapamayacak,yine saç baş yolacağız. Zaten attığı golde de Hakan altından kaçırdı bir nevi şans diyebiliriz.
    tamamen katiliyorum insALLAH yaniliriz

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

1 maç iyi oynadı diye Deivid'i Maradona yaptınız yav

Sayfa 11 / 38 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri