Sayfa 14 / 34 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
391 ile 420 arası toplam 1013 sonuç

Konu: En Büyük Kupa Müzemizde ! '' Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu '' | 10 Sezon - 16 Kupa |

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 13.Hafta : Fenerbahçe : 1 Samsunspor : 2

En yakın takipçimize karşı güzel bir galibiyet aldık.Caner eski takımına karşı harika bir frikik golü attı ve iyiden iyiye gözümüze girmeye başladı.Bu sefer bizde kornerden attık ama galibiyeti getiren gol değildi 2-0 ı yakalamamızı sağlayan gol oldu.Fenerbahçe'ye karşı da seri yapmak istiyoruz artık.Malum büyüklerden birtek Fenere şansımız tutmuyordu.

Süper Lig'de 13.Hafta Sonunda Oluşan Puan Durumu.

Hiç beklemediğimiz bir yenilgi alarak 2 yenilgi ile 13 haftalık süreci bitirmiş olduk.İyi gidiyoruz fakat Sivas maçında aldığımız 4-0 gibi ağır yenilgiyi asla unutmayacağız.13 Maçta 13 gol yedik ve bence gayet güzel bir istatistik üstelik bu 13 golden 4 ünü tek takımdan yedik buda savunma manasında genel olarak çok iyi olduğumuzu ispatlar nitelikde.İlk yarının sonuna kadar kayıpsız gidersek sezon sonu sıkıntıya girmeden Şampiyonluğa ulaşabiliriz.Umarım yanılmayız ve Şampiyon oluruz.

Şampiyonlar Ligi Grub 5.Maçı : Benfica : 3 Samsunspor : 2

Bu kadar şanssızlık olur herhalde.1-0 öne geçsekde üstünlüğümüzü koruyamadık tam yarı bitecek derken son saniyelerde penaltı yapınca rakip skoru 1-1 e getirdi.2 yarı saldırdılar ve 3-1 öne geçseler de 3-2 yi yakaladık ama bir türlü puanı alamadık.

Grubumuzda oluşan puan durumu ise bu şekilde.

Şanssız bir kura çektiğimiz aşikardı ama grbumuzda o kadar da ezilmedik.Paris ile oynadığımız 2 maçta da korner golleri ile 6 puan bıraktık , Benfica maçlarında ilk maçta 1 puan aldık ikinci maçta direkden dönen toplar bize 5 puan kaybettirdi.Bu maçlardan maximum puan beklentimiz yokdu elbette ama oynanan futbol sonucu bunlar oluştu aklımızda.Şimdi Basel ile son maçımızı oynayacağız beraberlik ve tek farklı mağlubiyet bize yetiyor.Artık Uefa'da yolumuza devam edeceğiz diyebilirim.

20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Ligde gayet iyiyiz bence ama sivas yenilgisi olmamış 4lemişler ama bu yenilgiyi Fener'i yenerek telafi etmen güzel olmuş. Avrupa kupalarında ise AL'den devam etmek bizim için daha hayırlı olacak
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    Ligde gayet iyiyiz bence ama sivas yenilgisi olmamış 4lemişler ama bu yenilgiyi Fener'i yenerek telafi etmen güzel olmuş. Avrupa kupalarında ise AL'den devam etmek bizim için daha hayırlı olacak
    Sivas maçı fena oldu yahu bende anlayamadım ne olduğunu bi anda oluştu herşey.Feneri yenmek güzel oldu takipçi konusundan da rahatlamış olduk farkı açarak.Avrupa Ligi için ümitli hale geldim yeterki duran topları savunabilelim.

Bu arada ss alamadım 2 maç daha yaptık.

Süper Lig 14.Hafta : Samsunspor : 2 Elazığspor : 1

Kendi sahamızda az daha kaza kurşununa gidecektik ki Adilovic başkan sahne aldı ve kazandık.

Türkiye Kupası 4.Ön Eleme Turu : Samsunspor : 4 K.Maraşspor : 1

Zayıf rakibimiz karşısında yedeklere şans verdik ve yine Adilovic 3 gol atarak turu bize getirdi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

AL bizim için daha iyi olur.
    Ligde zaten fark açılacak gibi.
    Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post

Güzel bir sezon daha geçirdik diyebilirim Ligde iyiyiz Avrupa'da da iyi olduğumuzu düşünüyorum , Bende biraz ters olmuş o zaman Enes'in moral baya kötüydü sıkıntı yapmaya başlamıştı ama artık alıştı ve gollere başladı umarım böyle devam eder.
    Bende birkaç kişiden eğitim görünce kişiliği değişmiş demek ki^^Hayırlısı artık

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    AL bizim için daha iyi olur.
    Ligde zaten fark açılacak gibi.

Bende birkaç kişiden eğitim görünce kişiliği değişmiş demek ki^^Hayırlısı artık
    Avrupa Ligi için ümitliyim ya , Ama önce Basel'i bi geçmek lazım Ligde ilk yarıyı kayıpsız tamamlarsak farkı açarız 2.yarı fikstür biraz daha rahatlayacak çünkü.Olsun bu hali de iyi Enes'in memnunuz kendisinden

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 15.Hafta : K.Erciyesspor : 0 Samsunspor : 5

Çok güzel bir galibiyet aldık deplasmanda.Ligin orta sıralarına gedikli olan Erciyes deplasmanında anlamlı bir galibiyet oldu.Enes mükemmel oynadı yine.Bir gol attı bir tane golü savunma oyuncusuna kendi kalesine attırdı ki 4-5 kişiyi peşine takarak yaptı bunu.Umar , Tark ve Zenke de oldukça iyi oynadı.Takım olarak çok iyiydik kısacası.

Maçtan sonra bu haberle yıkıldık.

Bu sezon çok iyi futbol oynayan Yusuf'un 2-3 ay sakatlanması gerçekten üzdü bizi.Umar ve Zenke kanatlarda onu aratmayacaktır illaki ama tam da mükemmel bir sezon geçirirken bu sakatlık hiç olmadı açıkçası.Ligde 12 maçta 4 gol 8 asistlik bir katkısı vardı üstelik.

Süper Lig 16.Hafta : Samsunspor : 2 AdanaDemirspor : 1

Enes Ünal ve Umar ile hanemize bir 3 puan daha yazdırıyoruz.Rakipte Emenikeyi görünce biraz ürksek de oyuncularım beni yanıltmadı ve vura vura kıra kıra 3 puanın sahibi oldular.Yediğimiz gol ise son saniyelerde geldi o yüzden skor yanıltmasın.

Mız mız oyuncuları hiç sevmem.

Geldiğinden beri arada sırada forma şansı vermemize rağmen sürekli as takım as takım diye tutturan Ertuğrul ile yolları ayırdık.Aslında çok sevdiğim bir oyuncu fakat Sivas maçında yediği 4 gol halen daha aklımda o yüzden kadroya girme şansı yoktu ve bizde mızmızlanmasındansa yollamayı ve kurtulmayı tercih ettik.

Şampiyonlar Ligi Grup 6.Maçı : Samsunspor : 2 Basel : 0

Grubumuzu 7 puanla tamamladık bu maçtan da 3 puan almasını bildik ve Uefa Avrupa Liginin yolunu tuttuk.Zenke etkili bir oyun oynadı ve Yusuf'un yokluğunda görev alabileceğini gösterdi.Avrupa'da özellikle de Şampiyonlar liginde kazanmak çok güzel !

Türkiye Kupası 5.Tur Ön Eleme Maçı : Samsunspor : 1 Ankaraspor : 0

Kupaya bu sene önem vereceğimizi müzemize kupa eklemek istediğimi sene başında belirtmiştim.Bu yüzden gruplar öncesi son maçımıza yarı rotasyonlu bir takım ile sahada yer aldık ama hiç oyuncu değiştirmedik ve oyuna müdahale etmedik.Ceyhun ve Okay'ın golleriyle gruplara kaldık.Ve bu sene o kupa ya bize gelecek ya bize gelecek.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Uefa Avrupa Ligin'de Kuralar Çekildi.

Rakibimizi görünce çok sevindik.Deplasmanda ne olur bilemem ama içerde ezeceğimizden eminiz !

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Maçlar harika diyebiliriz. AL'de rakibimiz ise ezeli rakibimizden gelmiş. Yunanlılara selam göndermek şart oldu
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Maçlar harika diyebiliriz. AL'de rakibimiz ise ezeli rakibimizden gelmiş. Yunanlılara selam göndermek şart oldu
    Yunanlılara fena selamlar yollayacağız , Tek sıkıntımız Gekas'a olan sevgi ve saygımız =)

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Yunanlılara fena selamlar yollayacağız , Tek sıkıntımız Gekas'a olan sevgi ve saygımız =)
    İşte onun hatrına çift kat selam yollayalım maksat aramızdaki dostluk(!) bağını geliştirmek )
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

İşte onun hatrına çift kat selam yollayalım maksat aramızdaki dostluk(!) bağını geliştirmek )
    Maçtan önce mehter marşı çalarak motive olmayı düşünüyorum iyice gaza geldim

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Maçtan önce mehter marşı çalarak motive olmayı düşünüyorum iyice gaza geldim
    Hahaha Fetih marşıyla başla
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Türkiye Kupası Grubumuzu da verip bugünlük nokta koyalım.

Kupada tüm maçlarımızda sadece Türk oyuncularımızla oynamayı düşünüyoruz.Kendimizi deneyelim.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

En mantıklısı olur. Hem böylece her oyuncunu denemiş olursun ve sakatlık veya kart cezalı durumunda hangisi oynayıp oynamayacağına kolay karar verirsin
    Jose Mourinho

15. Default

Baştan sona uzun uzun okudum kariyerinizi hayranlıkla takip etmekteyim , şahsen benimde Gimnasticle çok başarılı bir kariyerim mevcut yakın bir zamanda paylaşmak isterim iki sene üst üste lig çıkıp BBVA'da devleri dize getirmeye başlayan bir takım oluşturdum ancak oyundan sizin kadar zevk aldığımı düşünmüyorum

Buda benden bir kare olsun

Ligde cok rahatiz AL'de 3. bitirmen iyi olmus. Olympiakos'u geceriz insallah

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

En mantıklısı olur. Hem böylece her oyuncunu denemiş olursun ve sakatlık veya kart cezalı durumunda hangisi oynayıp oynamayacağına kolay karar verirsin
    Şimdi Kupa maçlarını tamamlamak için gireceğim oyuna , umarım Türklerimiz yanıltmaz bizi

Quote Originally Posted by Berkerguney View Post
    Baştan sona uzun uzun okudum kariyerinizi hayranlıkla takip etmekteyim , şahsen benimde Gimnasticle çok başarılı bir kariyerim mevcut yakın bir zamanda paylaşmak isterim iki sene üst üste lig çıkıp BBVA'da devleri dize getirmeye başlayan bir takım oluşturdum ancak oyundan sizin kadar zevk aldığımı düşünmüyorum
    Öncelikle Teşekkür ederim 2 Sene geçmişse fazla geçirmeden paylaşın derim ben paylaşırken oynarken daha bi zevk alıyorum.Bu seri de inanılmaz zevk alıyorum ama bakalım Avrupa'da başarı olmadan bitirmeyi planlamıyorum

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Ligde cok rahatiz AL'de 3. bitirmen iyi olmus. Olympiakos'u geceriz insallah
    Lig bizde gibi çok büyük terslikler olmassa , Geçeriz Yunanları maçın motivesi başka bir kere

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Türkiye Kupası Gruplarında İlk 3 Maçımız.

Dediğimiz gibi grup maçlarında yabancı oyuncularımızı hep evlerinde bıraktık.3 Maçımız da da sadece Türk oyuncularımızdan kurulu kadromuzla sahada yer aldık.Rize maçında takıldık birtek ama o maçı da kazanabilirdik.Türklerle oynama inadımız orta saha oyuncumuzu sağ bek oynatmamıza kadar gidince Rize de bu fırsatı iyi değerlendirdi.Özellikle Kayseriyi yenebilmek güzel oldu.

1.Maç : Antalyaspor : 0 Samsunspor : 3 * Puanlarda gözükmeyen gol ; Rakip kendi kalesine attı.

2.Maç : Samsunspor : 3 Ç.Rizespor : 3

3.Maç : Samsunspor : 1 Kayserispor : 0

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 17.Hafta : Ç.Rizespor : 1 Samsunspor : 4

Kupa da oynadığımız maçtan sonra gaza gelmiş olmalılar ki maçtan önce saçma sapan açıklamalarda bulundu Rizespor teknik ekibiz.Fazla takılmadık fakat sahada onları rezil etmek için sözleştik.Nitekim öyle de oldu.Harika futbol oynayarak sahadan net bir skorla ayrıldık.

Süper Lig 18.Hafta : Samsunspor : 1 Mersin İY : 3

şu maçın tek açıklaması 1.ss de var zaten , oyun kaybetmemizi istedi artık

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ahaha oyunun bu yaptıkları bazen çıldırtabiliyor.Özellikle son 3-4'e yeniliyorsun.Çok koyuyor adama eğer önemli bir mücadele içindeysen.
    Fakat burada fark açılmaya başladığından gülüp geçebiliyoruz

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Ahaha oyunun bu yaptıkları bazen çıldırtabiliyor.Özellikle son 3-4'e yeniliyorsun.Çok koyuyor adama eğer önemli bir mücadele içindeysen.
    Fakat burada fark açılmaya başladığından gülüp geçebiliyoruz
    Sorma İso , maçtan önce bide 6-7 atarım rahat rahat maç olur diye düşünüyordum maç sonu bildiğin hayal kırıklığı oldu Allah'dan puan farkı var pek de sorun etmedik.Yoksa Trabzon maçı öncesi herkese cezaları basardım birer birer

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Devre arasında sözleşmesi bitecek oyuncularla sözleşme imzalayabiliyoruz malum.

Gelmek isteyen çok fazla Türk oyuncu var , En popüler 3.takımız sıralamada bu saçma bir kere Fenerbahçe altımızda.Asıl konumuz ise bu oyuncuları almak yada almamak çok zor geliyor

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Süper Lig 19.Hafta : Trabzonspor : 0 Samsunspor : 3

Deplasmanda ezeli rakibimizi yine yeniyoruz yine yeniyoruz.Enes'in güzel oyunu bize 3 puanı getirdi aslında biraz daha dikkatli ve şanslı olsaydı daha farklı bir galibiyet alırdık.Genç oyuncumuz Tarık oynadığı zaman etkili oluyor seneye 11 için iddalı bir şekilde geliyor.

Süper Lig 20.Hafta : Samsunspor : 1 Eskişehirspor : 2

Beklemediğimiz ve istemediğimiz bir mağlubiyet oldu.Tamam yorgunluk var ama taktiğimiz işlememeye başladı.Bi türlü istediklerimizi yansıtamadık sahaya.Bakalım böyle devam ederse ufak bir değişikliğe gidebiliriz.Bu maçta hiç memnun değildik mücadelemizden.

Süper Lig 21.Hafta : Antalyaspor : 1 Samsunspor : 4

Kupa da kaybettiğimiz Antalya karşısında tam kadromuzla olması gerekeni yapıyoruz.Zenke yine muhteşem futboluyla 3 puanı getiren oyuncu oldu.Enes ise attığı gol sonucu yüzümüzü güldürmeye devam ediyor.Bu maçta Tayfur takımın başındaydı kendisine güveniyoruz.

Türkiye Kupası Grup Maçlarımız :

Sadece Türk oyuncularımızdan kurulu kadromuzla kupada yolumuza devam ediyoruz.Rize deplasmanında kendini kaf dağında sanan Rizeye karşı üstün oynasak da 1 puana razı olmak zorunda kaldık.Antalya maçında kondisyon sorununu bariz bir şekilde yaşadık.Şu kupa maçları bitince herkese 1 hafta dinlenme vermeyi düşünüyorum.2 gün sonra oynayacağımız Avrupa maçından dolayı son Kayseri maçına yedek takımla çıktık ve 2-0 kaybettik ama gruptan çıktık.

4.Maç : Ç.Rizespor : 1 Samsunspor : 1

5.Maç : Samsunspor : 1 Antalyaspor : 2

6 Maç sonunda oluşan puan durumu :

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Samsunspor - Olympiakos

Uefa Avrupa Ligin'de Türk - Yunan mücadelesi ! Kadrolar bu şekilde umarım anlımızın akıyla ilk maçı tamamlarız.

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Biraz geç kalmışım maçlar genel olarak iyi bence Türkiye kupasında Türkler hakkını veriyor ve AL'de yunanlılara selam getirmeyi unutma
    Jose Mourinho

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Biraz geç kalmışım maçlar genel olarak iyi bence Türkiye kupasında Türkler hakkını veriyor ve AL'de yunanlılara selam getirmeyi unutma
    Bakacağız icaplarına maça giremedim hala Şimdi başlatıyorum ve keyifle galibiyet izlemek istiyorum

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Olympiakos - Samsunspor

Uefa Avrupa Ligin'de Türk - Yunan mücadelesinde 2.Randevu ! Kadrolar bu şekilde.Maç sonuçlarını ortak vereceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Bi samsunlu olarak hos buldum kariyerini. Bi hayli yukseltmissin takimi.

Ilk macta iyi bir skor almisiz bence

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by ultraslanerdem View Post
    Bi samsunlu olarak hos buldum kariyerini. Bi hayli yukseltmissin takimi.
    Teşekkürler , Avrupa'da zirveye çıkana kadar devam etmeyi umuyorum daha yolumuz var

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Ilk macta iyi bir skor almisiz bence
    İki resmi aynı anda ekleyeyim diyince belli ettim herhalde

Fazla detaya girmeden lig maçlarını vereyim.

22.Hafta : Samsunspor : 2 Kayserispor : 1

23.Hafta : Konyaspor : 0 Samsunspor : 3

24.Hafta : Samsunspor : 0 Kasımpaşa : 2

25.Hafta : Bursaspor : 2 Samsunspor : 3

26.Hafta : Samsunspor : 0 Beşiktaş : 2

Sayfa 14 / 34 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon

Mesaj Yetkileri