Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314
391 ile 420 arası toplam 420 sonuç

Konu: İsveç'in Eşek Arıları Avrupa Semalarında Uçuyor | BK Häcken | 5. Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sezonun oyuncu değerlendirmesi

Öne çıkan oyuncularım ...

Castillo - Toplamda 31 gol attı. Özellikle son haftalardaki golleri ,performansı çok iyidi ..

Carvallo - Her sene üzerine koyarak giden ve çok iyi gelişen oyuncumuz. Bu sene 13 asist ile en fazla asist yapan oyuncumuz..

Arango - Yerli oyuncu statüsünde oynuyor .. Bunun prosedürü nedir tam anlayamadım. Sanırım 18 yaşından önce kulübe katılan ve 3 sene geçen oyuncular için böyle bir şey var.

Ainsley Maitland-Niles - Kiralık yıldız 1 sene daha bizde

Filipe Soares - Benfica'dan kimi kiralasak yıldız olur mu yahu Bu da 1 senede taraftarın sevdiği oyuncular arasına girdi . 1 sene daha var ama şimdiden düşündürüyor beni bu durum

João Paulo - Futbol direktörümüzün kulübe hediyesi Paulo ilk senesinden beklentilerin çok üstündeydi

David Lopes - 17 yaşındaki yetenek abidesi sağ bekimiz . Kendisi uzun vaadede eğer bir yere gitmezse efsane olacaktır

Nesil
    2006
    Yer
    06

Transferde paylaşmadığım bazı isimler olduğunu fark ettim. Transfer sayfasını daha açmadık bu fragman asıl filmi iyi çekmemiz lazım

Kulübe katılan yeni isimler şunlar ..

Jesper Karlström - Djugarden küme düşünce oyuncu koparalım dedik .. [MENTION=1532]BaGa TaRKaN[/MENTION] kusura bakma

Miguel Guerra - Bonservis bedeli ödemeden kulübe kazandırdığımız regen oyuncumuz

Jovan Nisic - Partizandan çok uygun fiyata aldık. MC bölgesinde kulüpten ayrılan ve ayrılacak bazı oyuncularımız var . Onların boşluğunu dolduracak bu isimler

Mark Gibson - Ross County kulübünden sadece 230 bin Euro ödeyerek aldık. Transferlerde geleceği de unutmamak çok önemli

Nesil
    2006
    Yer
    06

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Bence oyunda en çok gurur veren şey senin altyapından gelen bir oyuncu formayı alıp daha da vermiyor ya sende 4 kişiye bu imkanı tanıyacaksın ne güzel şey hocam

Nesil
    2006
    Yer
    06

[MENTION=286424]davidalaba27[/MENTION] Teşekkür ederim kardeşim .. Oyuna keyif katan işlerden biridir bunu yapmak

Merak edenler için gelelim benim oğlanın durumuna Ömer Aytekin wonderkid olma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

ula hiç sana benzemiyo. bu nedir ya 17 yaşında kel mi olunur..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Bu oğul olayı kendiliğinden mi oluyor ya

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    ula hiç sana benzemiyo. bu nedir ya 17 yaşında kel mi olunur..
    Sercan Yıldırım gibi doğuştan kel bu da

Quote Originally Posted by KadirGok View Post
    Bu oğul olayı kendiliğinden mi oluyor ya
    Evet son bir kaç seridir bu olay nadir de olsa gerçekleşiyor Yanlız bildiğim kadarıyla yaşın 40 ve daha fazla olması lazım ..

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Sercan Yıldırım gibi doğuştan kel bu da
    Saç ektirme olayı var .. saç istiyoruz saçç
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Saç ektirme olayı var .. saç istiyoruz saçç
    Fizyoterapistlerin birini gönderip dermatolog alacam kulübe

Nesil
    2006
    Yer
    06

Olur da Castillo gitmek için çok ağlanırsa yerine oynayacak canavar hazır

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sezon içerisinde göze çarpan oyuncuların hepsi regen oyuncularımız Bu oyuncuların hepsi As takımla beraber çalışıyor.

3 tanesini paylaştım biliyorsunuz diğer ikisinin profillerini de göstereyim , ancak dikkat edin ağzınızın suyu akmasın

1 iyi 1 kötü haber geldi yönetim kanadından. Antreman tesislerinin geliştirilmesi devam ederken altyapının ki durdurulmuş. Parasızlığın gözü kör olsun

Sezonluk zamlarla beraber oyunculara ödediğimiz maaş toplamı 6 milyon euroyu geçti. Aslında bizim kalibrede bir kulüp için biraz fazla

Oyuncu yaş ortalamamız 21 En büyük oyuncumuz sağ bek Fredy Suarez 32 yaşında ondan sonra sol bek Niklas Anderson geliyor 26 yaşında

Ligdeki diğer takımlara kıyasla Liderlik hariç tüm özelliklerde ilk sıradayız . Bunu da genç bir takım olmamıza bağlıyorum açıkçası. Liderlik gibi bazı zihinsel özellikler tecrübe ile ve yaş geçtikçe kazanılır.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

stadyum hayırlı olsun abi
    performans olarak oyunculardan beklediğini aldığın sürece bence sıkıntı yok
    regenler alt yapı gerçekten iyi bir oluşum içerisindeyiz ah şu yayın geliri filan biraz yüksek olsa
    o zaman parada güzel gelecek avrupada da artık hani bizde öyle gelip geçici olmadığımızı göstermek gerek

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Stadyum hayırlı uğurlu olsun.Şampiyonluk içinde tebrikler hocam.Oyuncuları A takıma monte etmeyi başarırsan çok güzel olur.Oğlan olayını da ilk defa gördüm ama oyuna dahada bir zevk katacağı belli.Oğlanın profilde fena değil iyi geliştirirsin sen onu

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Soyada bak sen ona özel ilgi mi gösterecen hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Her şey güzel hocam

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Merhabalar,

Forumdaki ilk mesajımı,kariyerinize atıyorum. Üye olmadan önce de takipçinizdim. Takımı aldığınız nokta ve şu an getirdiğiniz yer dikkat çekici. Son gelişmelerden sonra daha da başarılı olacağınızdan şüphem yok. Yeni stat hayırlı olsun bu arada. Gelişmeleri ilgiyle takip edeceğim bundan sonra da.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by devilshand View Post
    stadyum hayırlı olsun abi
    performans olarak oyunculardan beklediğini aldığın sürece bence sıkıntı yok
    regenler alt yapı gerçekten iyi bir oluşum içerisindeyiz ah şu yayın geliri filan biraz yüksek olsa
    o zaman parada güzel gelecek avrupada da artık hani bizde öyle gelip geçici olmadığımızı göstermek gerek
    Sağolasın kardeşim , şu anda takımda çok sayıda regen oyuncum oldu. Bunların bir kısmı altyapıda bir kısmı da As takımda. Kadroda yeteri kadar şans bulamasalar da altyapımızın ve antreman tesislerimizin göndereceğimiz kulüplerden daha kötü olmadığı sürece kiralık göndermeyi de düşünmüyorum bu isimleri. Gelişeceklerse de bizde gelişsinler Ya da kilit oyuncu olarak oynatacaz diyip kiralık teklifler geliyor bazen o zaman göndermeyi düşünürüm .. Bu ligde gelir olayları gerçekten çok düşük. Acaba ilerleyen zamanlarda ödüllerde de lig itibarı ile alakalı olarak artış oluyor mu ,bir bilgin var mı ?

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Stadyum hayırlı uğurlu olsun.Şampiyonluk içinde tebrikler hocam.Oyuncuları A takıma monte etmeyi başarırsan çok güzel olur.Oğlan olayını da ilk defa gördüm ama oyuna dahada bir zevk katacağı belli.Oğlanın profilde fena değil iyi geliştirirsin sen onu
    Sağolasın kardeşim ..Teşekkür ettim Oğul müthiş gelişiyor. İlk profili ve şimdiki profili arasında şimdiden müthiş gelişme var , 16 yaşından beri ,ilk sözleşme imzaladığımızdan beri yani , sürekli oynatıyorum . Geçen seneki kötü performansı bazı maçlarda sorun yaşatsa da inadına oynatacağım

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Soyada bak sen ona özel ilgi mi gösterecen hocam
    Kimin oğlu Özel ilgi gösteriyorum kardeşim zaten , evde de uyarıyorum kendisini

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Her şey güzel hocam
    Teşekkür ederim ..

Quote Originally Posted by Masuka View Post
    Merhabalar,

Forumdaki ilk mesajımı,kariyerinize atıyorum. Üye olmadan önce de takipçinizdim. Takımı aldığınız nokta ve şu an getirdiğiniz yer dikkat çekici. Son gelişmelerden sonra daha da başarılı olacağınızdan şüphem yok. Yeni stat hayırlı olsun bu arada. Gelişmeleri ilgiyle takip edeceğim bundan sonra da.
    Öncelikle hoşgeldin diyorum. Takipçilerimizi sahaya indirebildiysek ne mutlu bize
    Takıma katılan regenlerin gelişimi olsun, bizim çocuğun gelişimi olsun herşey yolunda. Stad olayı da 10 bin kişilik fakat ileride maçların doluluk oranı ile alakalı olarak geliştirme olacağını düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kardeş kulüplerden hangisini seçeyim , benim için iki takımda aynı o yüzden ilk yoruma göre hareket edeceğim

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sözleşme için masaya oturmuyor otursa kulübün anahtarını bile vereceğim Sözleşme bitimine 6 ay var ,peşinde de kimse yok

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Abi valla yayın geliri ve ya genel gelirler hakkında bir fikrim yok ama her sene şlden alacağın para ligden aldığından fazla olacaktır diye düşünüyorum
    Klupleri göremiyorum taparalktayım

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kulüpler Dortmund ve Napoli [MENTION=101617]devilshand[/MENTION] kardeşim

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

abi almanya bu konuda daha iyidir bence diye düşünüyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Dortmund bence de

Nesil
    2006
    Yer
    06

Cevap gelmeyince Napoli'yi seçmiştim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Dortmund olsa daha iyiymiş ama artık kararı vermişsin. Senin oğlan kötü oynarsa belli aralar yedek soyundur sonra yanlış anlaşılma olmasın.
    TariboWest

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by TariboWest View Post
    Dortmund olsa daha iyiymiş ama artık kararı vermişsin. Senin oğlan kötü oynarsa belli aralar yedek soyundur sonra yanlış anlaşılma olmasın.
    Almanya'dan iki kardeş kulüp var dedim Napoli'yi seçtim. Zaten bekledim cevap gelmeyince kimseden öyle seçtim

Kariyere devam edeceğim de şu sıralar pek fırsat bulamıyorum. Güncelleme gecikecek gibi

28. Default

hocam başarılar bu arada oğluşunuz da wonderkid olma yolunda ilerliyor maşallah

Abi aman diyim kariyeri bırakma Ömeri en azından 25 yaşına getir, çok ilgimi çekti bu olay.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by oceci View Post
    hocam başarılar bu arada oğluşunuz da wonderkid olma yolunda ilerliyor maşallah
    Quote Originally Posted by Lipton View Post
    Abi aman diyim kariyeri bırakma Ömeri en azından 25 yaşına getir, çok ilgimi çekti bu olay.

Bizim oğlan iyi gelişiyor da keşke gole dönük olaymış Gollerini izler keyiflenirdik

Yok yok devam edeceğim inşallah sıkıntı yok

Sayfa 14 / 14 İlkİlk ... 4121314

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri