Sayfa 17 / 18 İlkİlk ... 715161718 SonSon
481 ile 510 arası toplam 530 sonuç

Konu: Football Manager 2016 16.3 Yaması Çıktı

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Fm 16.3 ....... çalışmayı durdurdu hatası alan var mı ? Oyunu normal kapattığımda hep bu hatayı veriyor. Sonra tekrar devam edebiliyorum ama ilerde sıkıntı çıkartır mı bilmem.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yalnız şu yarım sezonki performansından sonra Hazard bizim TSI Ekibi'nin elinde olsa şu an Djalma gibi bir şeydi herhalde

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Mahrez'in profilini inanılmaz yapmışlar gerçekten,karşılaştırma yaptığımda James Rodriguez'le hemen hemen aynı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by denizgs93 View Post
    Mahrez'in profilini inanılmaz yapmışlar gerçekten,karşılaştırma yaptığımda James Rodriguez'le hemen hemen aynı
    Yahu çünkü bu yamalar form durumunu, oyuncunun güncel durumunu yansıtmak için yapılıyor. Devre arası yaması niye geliyor? Transferler yapılsın, performansı artan düşen oyuncuların profilleri değişsin diye. Bu yamaları bu şekilde kullanmayan tek araştırma ekibi bizim ekip. Form düşüklüğü devam ederse yansıtırız ne demek abi. Yansıt diye yapıyor bu yamayı SI. Sen yansıtmayacaksan oyuncunun mevcut güncel halini kim yansıtacak ? Akla bile yatmayan işler.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Valla ben Isco ve James Rodriguez'i gördükten sonra bizimkilere hiç bişey diyemiyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Oyun yavaşlamış. Açılırken çıkan yükleniyor ekranı bende hemen geçiyordu şimdi 20-30 saniye bekliyorum nerden baksan. Kayıt ederken de bariz bir yavaşlama var.

Serzeniş yada ağlama olarak algılanmak istemem ama 3-4 gün içinde as takımdan 7 ve yedeklerden 2 oyuncum sırtta ve karında zorlamadan sakatlandı. Antrenman yoğunluğuna baktım gayet hafif ve taktik odaklı çalışıyoruz. Bunun üzerine eksik çıktığım maçta yine 3 oyuncum daha benzer nedenlerle sakatlandı İlk defa başıma geliyor ama memnunum bu durumdan. Zorlaştı en azından benim için.

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Quote Originally Posted by Vankoff View Post
    Serzeniş yada ağlama olarak algılanmak istemem ama 3-4 gün içinde as takımdan 7 ve yedeklerden 2 oyuncum sırtta ve karında zorlamadan sakatlandı. Antrenman yoğunluğuna baktım gayet hafif ve taktik odaklı çalışıyoruz. Bunun üzerine eksik çıktığım maçta yine 3 oyuncum daha benzer nedenlerle sakatlandı İlk defa başıma geliyor ama memnunum bu durumdan. Zorlaştı en azından benim için.
    Bunu yazmak için girmiştim ben de. Aynı adam,sürekli karın zorlanması denen sakatlığı yaşıyor. Diğerleri de öyle,adam bulamıyorum oynatacak.

Bir de, belki benim taktiğimle ilgili bir sorundur. Henüz yarım sezon oynadım ama 5-6 tane uzaktan gol yedim. Hem de ne goller Goller dışında, direkten dönen ve az farkla çıkanları da sayarsak epey tehlike yaşadım. Adamlar, orta sahayı geçip kanada pas atıyor.Oradan bile şut deneyen var.

Başka takımla,başka bir taktikle oynadıktan sonra kesin kararımı vereceğim ama bu hali can sıkıcı. Dediğim gibi,belki de benden kaynaklı bir sorundur.Yaşayan var mı bilmiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Galatasaray'ın cezası yansıtılmamış sanırım.. Nedenini bilen var mı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Galatasaray'ın cezası yansıtılmamış sanırım.. Nedenini bilen var mı?
    Ceza aciklandiginda tahminen yama cikmaya hazirdi.
    Cezayi yamanin cikmasini ileri tarihe itecek kadar onemli gormediler herhalde.

Quote Originally Posted by Masuka View Post
    Bunu yazmak için girmiştim ben de. Aynı adam,sürekli karın zorlanması denen sakatlığı yaşıyor. Diğerleri de öyle,adam bulamıyorum oynatacak.

Bir de, belki benim taktiğimle ilgili bir sorundur. Henüz yarım sezon oynadım ama 5-6 tane uzaktan gol yedim. Hem de ne goller Goller dışında, direkten dönen ve az farkla çıkanları da sayarsak epey tehlike yaşadım. Adamlar, orta sahayı geçip kanada pas atıyor.Oradan bile şut deneyen var.

Başka takımla,başka bir taktikle oynadıktan sonra kesin kararımı vereceğim ama bu hali can sıkıcı. Dediğim gibi,belki de benden kaynaklı bir sorundur.Yaşayan var mı bilmiyorum.
    Uzaktan bana da sallıyorlar hocam. Kalecilerim 10 numara goller yiyor valla

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

perpetua
    size geri bildirimde bulunduk türkçe yama ile ilgili. Bu geri bildirimlerin hangisi oyuna yansıdı. Bilgi verirmisiniz.

Bu konuda Sigamese herhangi bir baskı yaptınız mı?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by bologna View Post
    perpetua
    size geri bildirimde bulunduk türkçe yama ile ilgili. Bu geri bildirimlerin hangisi oyuna yansıdı. Bilgi verirmisiniz.

Bu konuda Sigamese herhangi bir baskı yaptınız mı?
    Turkcelestirme ile ben ilgilenmiyorum ve konu ile ilgili hic bilgim yok acikcasi.
    Turkcelestirme bolumu altinda yazarsaniz arkadaslar cevap verebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Bu tartışmaları araştırma başlığında yapsaydık daha iyi olmaz mıydı

Nesil
    2003

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Dogrudur. Ben simdi toparlayip, hepsini tasiyorum.
    http://forum.turksportal.net/vb/show...e=15&p=2760965
    Teşekkür ederiz

17. Default

Bu Güncelleme de Mario Gomez Gol mü Atamıyor Yoksa Sorun Benim Taktikte mi? Ama Aynı Taktikle Güncellemeden Önce Takır Takır Atıyordu.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Güncelleme de Mario Gomez Gol mü Atamıyor Yoksa Sorun Benim Taktikte mi? Ama Aynı Taktikle Güncellemeden Önce Takır Takır Atıyordu.
    Baga güncellemeden sonra taktiğin işlemiyor muhtemelen. Benim de hiç işlemiyor çünkü, turnuvada da o yüzden kaybettim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Hep bir bahane

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Oyun mu kolaylaşmış, şansım mı yaver gitti yoksa gerçekten taktik mi işe yaradı bilmiyorum. Ama yamadan sonra newcastle ile yeni oyun açtım. Transfer bütçesi yok malum. 1 oyuncu gitmek istedi sattım. Yerine 11'e 2si kiralık 4 oyuncu aldım. Genç hepsi. 19 maçta 43 puanla devreyi 2. tamamladım. Lider tottenham 50 puanla. Hayvanlar resmen. Westham, chelsea, bournemouth ve tottenham'a kaybettim sadece. Bi de gereksiz bi takımla berabere kaldım.
    Ofsayt ve orta olayı hala aynı.
    Oyuncular hala isyankar..
    Bu arada süper lig'i de takip ediyorum. Umut Bulut gol krallığında öndeydi en son Ben de Beşiktaş'la oynamak neden zevksiz diyordum. O zaman da derbiye çıkıyordum Umut 2 tane sallayınca bütün hevesim kaçıyordu. Umut nedir arkadaş..

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Oyun mu kolaylaşmış, şansım mı yaver gitti yoksa gerçekten taktik mi işe yaradı bilmiyorum. Ama yamadan sonra newcastle ile yeni oyun açtım. Transfer bütçesi yok malum. 1 oyuncu gitmek istedi sattım. Yerine 11'e 2si kiralık 4 oyuncu aldım. Genç hepsi. 19 maçta 43 puanla devreyi 2. tamamladım. Lider tottenham 50 puanla. Hayvanlar resmen. Westham, chelsea, bournemouth ve tottenham'a kaybettim sadece. Bi de gereksiz bi takımla berabere kaldım.
    Ofsayt ve orta olayı hala aynı.
    Oyuncular hala isyankar..
    Bu arada süper lig'i de takip ediyorum. Umut Bulut gol krallığında öndeydi en son Ben de Beşiktaş'la oynamak neden zevksiz diyordum. O zaman da derbiye çıkıyordum Umut 2 tane sallayınca bütün hevesim kaçıyordu. Umut nedir arkadaş..
    Adama 13 bitiricilik 15 kafa vuruşu değeri verirsen o mental ve fizikselle atarda atar tabi. Niye şaşırıyosun ki? Gs gözlemcisinin yorumunu merak ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Vallahi iyice delirme noktasına geldim. Çatır çatır top oynuyorum her maç topla oynama oranım %60 üzerinde şut sayılarım rakip takımdan 2 kat daha fazla ama saçma sapan bir gol yiyip yeniliyorum. 1 değil 2 değil insanı çıldırtıyor hakikaten. 25 şut çekip 10 tane kaleyi bulmuşum rakip takım 3 şut çekip 1 tane kaleyi bulmuş ve 1-0 yeniliyorum. İşin tuhaf yanı gol kaleci ya da defans hatasından gelmiyor hepsi maçı 7,00 puan üzerinde bitiriyorlar. Bir süre oyuna ara vericem yoksa kafayı yedirtecek bana.

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Adama 13 bitiricilik 15 kafa vuruşu değeri verirsen o mental ve fizikselle atarda atar tabi. Niye şaşırıyosun ki? Gs gözlemcisinin yorumunu merak ediyorum.
    Umut'un kafa vuruşu 15 mi yapılmış. Gerçekten inanılmaz. Şimdi sadece kafa vuruşu değeri bir işe yaramıyor zıplama,güç falan felan demesin kimse. Umut'un kafa vuruşu 15 ise Gomez veya Fernandao'nun 35 olması lazım

Quote Originally Posted by Bafici View Post
    Umut'un kafa vuruşu 15 mi yapılmış. Gerçekten inanılmaz. Şimdi sadece kafa vuruşu değeri bir işe yaramıyor zıplama,güç falan felan demesin kimse. Umut'un kafa vuruşu 15 ise Gomez veya Fernandao'nun 35 olması lazım
    Galatasaray'lı olmama rağmen ben bile rahatsızım bu değerlerden. Umut ve türevlerinin 3. lig oyuncularından farkı olmamalı bence oyunda.

Steamdan alsam format attıktan sonra oyunu tekrar kurup girebilir miyim ?

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Umut'un hava topuna çıkışını bilmiyor musunuz arkadaşlar,kuğu gibi süzülüyor inerken.

Ayıp olmasın diye 15 verilmiştir

27. Default

Quote Originally Posted by gzbjk View Post
    Steamdan alsam format attıktan sonra oyunu tekrar kurup girebilir miyim ?
    Tabiki. Artık O Oyun Senin Kütüphanende Ne Zaman İstersen Kurup Oynayabilirsin.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

2006'dan beri forumda yazıyorum.Yazardım daha doğrusu.Artık pek eski ortamda kalmadı öyle arada bakıyorum.10 yıldır Araştırma Şefi masallarını dinliyorum.Baktım yine masallar anlatmış.Yazınca objektif yazdı sanıyorsun bide etkili yazıyor yani.Bu Galatasaray yine iyi iki sene önce takım iyi giderken Barcelona gibi yapıyordu mübarek.Olsun öyle zevk alıyor demekki.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Düşünün fernandaoyla umut bulut kafayı aynı kalitede vuruyor!?!? Perpet bey yorumlarınızı alalım.

Umut Bulut'un adını bile duymak can sıkıcı

Sayfa 17 / 18 İlkİlk ... 715161718 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri