Sayfa 18 / 19 İlkİlk ... 816171819 SonSon
511 ile 540 arası toplam 567 sonuç

Konu: Fenerbahçe SK | 21 Kupa | 7.Sezon

Nesil
    2006
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by sowkay View Post
    Yıllardır menajerlik oynarım ne ronaldoyla ne messiyle çalışamadım daha
    Anca Ternanayla kapış sen, adam burda döktürmüş la

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Bale istemiştim olabilir ama yabancı sınırlaması sıkıntı yaratıyor bize.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Yerlilerden devam et hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Gaziantep

Messi ve Ronaldo aynı takımda inanılır gibi değil rüya olması gerek

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Artık Dünyanın en iyi takımı olman gerek

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Sustum

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Galatasaray ve Benfica maçları sırıtmış Onlar da olmasaymış iyiymiş.

hocam sen bu logoları önceden paylaşmıştın üşendim indiremedim şimdi tıkladığımda linkler ölü gözüküyor tekrar paylaşma şansın varmı

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

FİKSTÜR

PUAN DURUMU

İSTATİSTİKLER

O kadroyla rizeye nasıl yenildin ya? onun dışında çok iyi gidiyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Tebrikler burak , Murat Cinaz ile Samir Adams'ın profillerini paylaşır mısın ?

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Rize mağlubiyeti ve beraberlik olmasaydı 102 puanla şampiyon olacaktın

ŞL'yi de almışın , Dünya'da kupa kalmadı la Uzay takımı oldun iyice..

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Tebrikler burak , Murat Cinaz ile Samir Adams'ın profillerini paylaşır mısın ?
    Murat Cinaz

Samir Adams

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Akmanoğlu zorlu bir görev bekliyorum senden yeter bu kadar FENER

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Her ne kadar 100 M € para versede oh be kurtuluyok.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

İşte bu be. #AzizYıldırımİstifa

http://www.youtube.com/watch?v=wOUEiR3rKWo

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Yine dağıtmışsın ortalığı bir sezon daha oynarsan yine tüm kupalar gelir diye düşünüyorum.La Liga gol krallığı gibi olmuş

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

hocam logoları yollamışsın teşekkür ederim daha önce dediğim gibi sıkılırsan ligden başka bir takım al yeni imparatorluk kurmaya bak

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ambargo koymuşsun lige.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Kariyerin müthiş denilebilecek kadar iyi, ama ben 12milyon ile şampiyonlar liginde deplasmanda manchester united'a 4 tane atıyorsam senin 120milyon ile en az 10-12 tane atman gerek. Tabi işin misal bölümü bu, yani demek istediğim o kadar para harcayıpda 1-0 1-1 gibi skorlar alman çok şaşırtıcı ama şöyle bir şey var gerçekten büyük başarılar elde etmişsin, ama defansif olarak çok kötüsün en zayıf takımlara 10 tane atıyorsun 1-2 tanede gol yiyorsun, 10 tane yemiş bir takım o moralsizlik ile sana 2 gol atabiliyor ise şansın yaver gitmese ve gol atamasan en az 5 tane gol yersin, defansif olarak transfer yapmak yerine 90 milyonu transfer listesindeki bir oyuncuya vermek gerçekten çok gereksiz benim gözümde. Sana tavsiyem tanınmamış yetenekleri bul ve inan bana etrafta messi kadar kaliteli oyuncular keşfedilmeyi bekliyor Ayrıca genç oldukları için gelecek seneler içinde fenerbahçenin iskeletini oluşturabilirler. Her şeye rağmen iyi bir kariyer ama Türkiye ile San Marino galibiyeti 2-0 olmamış, şampiyonlar liginde bu kadar başarılı bir ligde san marinoya en az 6-7 gol atacak kalitede oyuncu olması lazım, kadro seçimlerinde ufak bir yanlışlık yapmış olmalısın. Ama kariyeri bırakman iyi olmuş, 2 takımı yönetmek çok zor. Fenerbahçe ile müthiş başarılar kazanmışsın tebrik ederim ama defansif olarak çok sıkıntın var, buna bir an önce çözüm bulmazsan forvetlerin formsuz olduğu zaman büyük rakiplerin sana karşı çok üstün oynayacaklardır, zaten büyük maçları kaybetmendeki en büyük etkende defansif sıkıntın. Türkiye ligindeki rakiplere karşı 3-5 atarsın ama rakibin Barça olunca gol yemeden 1 gol bile atmak seni şampiyonlar ligi finaline kadar götürebilir. Ayrıca eğer markaj konusunda gerçekten bir bilgin yoksa türkiye liginde yavaş yavaş denemeni öneririm, çünkü büyük maçlarda çok işine yarayacak

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Kariyerin müthiş denilebilecek kadar iyi, ama ben 12milyon ile şampiyonlar liginde deplasmanda manchester united'a 4 tane atıyorsam senin 120milyon ile en az 10-12 tane atman gerek. Tabi işin misal bölümü bu, yani demek istediğim o kadar para harcayıpda 1-0 1-1 gibi skorlar alman çok şaşırtıcı ama şöyle bir şey var gerçekten büyük başarılar elde etmişsin, ama defansif olarak çok kötüsün en zayıf takımlara 10 tane atıyorsun 1-2 tanede gol yiyorsun, 10 tane yemiş bir takım o moralsizlik ile sana 2 gol atabiliyor ise şansın yaver gitmese ve gol atamasan en az 5 tane gol yersin, defansif olarak transfer yapmak yerine 90 milyonu transfer listesindeki bir oyuncuya vermek gerçekten çok gereksiz benim gözümde. Sana tavsiyem tanınmamış yetenekleri bul ve inan bana etrafta messi kadar kaliteli oyuncular keşfedilmeyi bekliyor Ayrıca genç oldukları için gelecek seneler içinde fenerbahçenin iskeletini oluşturabilirler. Her şeye rağmen iyi bir kariyer ama Türkiye ile San Marino galibiyeti 2-0 olmamış, şampiyonlar liginde bu kadar başarılı bir ligde san marinoya en az 6-7 gol atacak kalitede oyuncu olması lazım, kadro seçimlerinde ufak bir yanlışlık yapmış olmalısın. Ama kariyeri bırakman iyi olmuş, 2 takımı yönetmek çok zor. Fenerbahçe ile müthiş başarılar kazanmışsın tebrik ederim ama defansif olarak çok sıkıntın var, buna bir an önce çözüm bulmazsan forvetlerin formsuz olduğu zaman büyük rakiplerin sana karşı çok üstün oynayacaklardır, zaten büyük maçları kaybetmendeki en büyük etkende defansif sıkıntın. Türkiye ligindeki rakiplere karşı 3-5 atarsın ama rakibin Barça olunca gol yemeden 1 gol bile atmak seni şampiyonlar ligi finaline kadar götürebilir. Ayrıca eğer markaj konusunda gerçekten bir bilgin yoksa türkiye liginde yavaş yavaş denemeni öneririm, çünkü büyük maçlarda çok işine yarayacak
    Öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim. defans hattım'da 18 Yaşında ki Zouma vardı ve yanında da 19 yaşında ki bir regen ben bunun normal olduğunu düşünüyorum açıkcası regen yani ayrıca FM 13'ün maç motoru çok sıkıcı olduğundan bir çoğu maçı "sonucu göster" olarak geçiyorum.

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ronaldo ve Messi atıyor, Karabük'ü 4-0 yeniyoruz.

Bunu gerçekte de görebilsek keşke.
    TariboWest

Oyunda da gerçekteki gibi şike mi yaptınız la

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Burak Akmanoğlu View Post
    Öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim. defans hattım'da 18 Yaşında ki Zouma vardı ve yanında da 19 yaşında ki bir regen ben bunun normal olduğunu düşünüyorum açıkcası regen yani ayrıca FM 13'ün maç motoru çok sıkıcı olduğundan bir çoğu maçı "sonucu göster" olarak geçiyorum.
    2012 de o geçme olayı yok bilmiyorum o yüzden, 2013 de dediğin gibi benim için hayal kırıklığı olduğu için oynamıyorum, bugları falan çok can sıkıyor 2 tane regen varsa normaldir o zaman defansı tam bilmediğim için normaldir 1-2 gol yenmesi 1-2 seneye iskeleti oluşturur onlar zaten son sezonda az transfer yapmışsın bence iyi bir şey bu 1-2 sezon içinde şampiyonlar ligini domine edecek bir kadro kurabilirsin Özellikle regenlerin iyi ise çok iyi bir kadro olabilir ama türk oyuncuların durumu ne ben pek bulamıyorum türk oyuncu, sadece hasan ali çok iyi gelişiyor bende 3,5 yıldızı buldu gerçi 4,5 yıldızlı regende varda sol kanadı domine etti Gerçi ilk aldığım sezon onu çok kızıp yedek takıma göndermiştim kötü formundan dolayıda bu sezon iyi işler yapıyor Türk oyunculardan iyi gelişenler hakkında var mı bi tavsiyen

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    2012 de o geçme olayı yok bilmiyorum o yüzden, 2013 de dediğin gibi benim için hayal kırıklığı olduğu için oynamıyorum, bugları falan çok can sıkıyor 2 tane regen varsa normaldir o zaman defansı tam bilmediğim için normaldir 1-2 gol yenmesi 1-2 seneye iskeleti oluşturur onlar zaten son sezonda az transfer yapmışsın bence iyi bir şey bu 1-2 sezon içinde şampiyonlar ligini domine edecek bir kadro kurabilirsin Özellikle regenlerin iyi ise çok iyi bir kadro olabilir ama türk oyuncuların durumu ne ben pek bulamıyorum türk oyuncu, sadece hasan ali çok iyi gelişiyor bende 3,5 yıldızı buldu gerçi 4,5 yıldızlı regende varda sol kanadı domine etti Gerçi ilk aldığım sezon onu çok kızıp yedek takıma göndermiştim kötü formundan dolayıda bu sezon iyi işler yapıyor Türk oyunculardan iyi gelişenler hakkında var mı bi tavsiyen
    Sezer Özmen de çok iyi gelişiyor,Alper şahane oluyor Salihi söylemeye gerek yok !

helal olsun burak feneri ne yapmışsın

Nesil
    2006
    Yer
    London

Sezer özmen daha önceden 3,5 yıldızmışda şuan 3 yıldıza düştü, alper potuk 2,5 yıldız salih uçan 5 gümüş. Sanırım benim genç türk regenlerinden dolayı biraz düştü değerleri ama 2 sezondur çıkan regenler çok güzel bende hele de Luciano Tevez 19 bitiricilik şuanda harika ya ama bu türk oyuncu limiti bozuyor işi

Bide şu logo paketini bana da atar mısın rica etsem

Sayfa 18 / 19 İlkİlk ... 816171819 SonSon

Mesaj Yetkileri