Sayfa 19 / 23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon
541 ile 570 arası toplam 689 sonuç

Konu: Efsaneyi Geri Döndürdük l ABD'de Tarih Yazdık l Rangers FC & ABD

Kura iyi ama City-Monaco can yapabilir dikkat etmek lazım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    4te 4 niye olmasın hocam
    olsun hocam olsun , onun için mücadele ediyor takım.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Olsun yinede ben şansımı denerim. Belki Figo ya sen bir şey yapmışsındır ondan böyle kura çekmiştir. Bir torpilde biz isterük
    Valla Dünya Kupası sonrasından sonra sevgili Figo kardeşimle oturup nazik(!) biçimde görüştük. Kendisini birkaç ABD'li ajanla tanıştırdım
    Quote Originally Posted by LongestNameEver View Post
    Kura iyi ama City-Monaco can yapabilir dikkat etmek lazım
    City ile Inter eşleşmesi çok iyi oldu. En azından biri gidecek. Monaco kapalı kutu , incelemem lazım takımı.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2018 Ocak - İskoçya

Spoiler: Detaylar 

Spoiler: Detaylar[IMG 

Seltik aşağıda havalar nasıl
    Seltiğin puan kaybı sayesinde farkı 8'e çıkardık. Şuanda maç fazlasıyla 11 puan öndeyiz.

Gomez, gomez, gomez.. Rogrigo Gomez... bu sezon ki başarımızın altında imzası bulunan en önemli oyunculardan biri. Bu başarısının karşılığını da bu naçizane ödülle aldı. Messi'yi bile geride bırakarak Arjantinli En İyi Oyuncu oldu. Bu adam şiir gibi top oynuyor. ( Allah nazardan saklasın.)

Taraftar coştu şampiyonluk istiyor. 50,000 kişik futbol mabedimiz Ibrox artık küçük gelmeye başladı. Bizde para bolken yönetimin kapısını çaldık. Sağolsun beni kırmadılar(sıkıysa kırsınlar) kapasiteyi 2 katından daha fazlasına çıkarmaya karar verdiler.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2018 Ocak - Ara Transfer Dönemi

Kiralık forvetimiz Kaikai'den 18 maçta 16 gollük bir performans alınca bonservisi için klübüyle masaya oturduk. Yoğun pazarlıklar sonucu oyuncuyu satın aldık ve 3,5 yıllık sözleşme imzaladık.

Son dönemde sakatlığı ve ardından uzun süre milli takıma gitmesine rağmen. Humam Tariq, oynadığı maçlarda kalitesini ortaya koydu ve taraftarın beğenisini kazandı. Bizde yarım dönem olan kiralık süresini sezon sonuna kadar uzattık. Eğer daha yüksek verim alırsak sene sonu bonservisi için ManU ile masaya oturabiliriz.

Birçok as takım oyuncuma transfer teklifi geldi. Ancak teklifleri beğenmedim ve gayet iyi işleyen bir takımı 3-5 kuruş için bozmak istemedim. Bu yüzden tekliflerin hepsini geri çevirdim.

Rangers'ın başına geçtiğimden beri hiç İskoç oyuncu transfer etmemişim. Bu yüzden medya her fırsatta bana laf sokuyor. Şuanda takımda 3 tane iskoç var Takım Birleşmiş Milletler gibi

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Stadyum genişlemesi çok iyi olmuş şampiyonluk içinse artık pek bir şey kalmamış bir de yanına UEFA olursa tadından yenmez.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Stadyum genişletilmesi isabet olmuş.
    Ben o kadar türk ve iyi oyuncu alıp yetiştirmeme rağmen medya bile bana hala laf sokuyor. Takma kafana.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

100 Bin kişilik stadı napacaksın reyiz Şampiyonluğada çok yaklaşmışız

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Stadyum genişlemesi çok iyi olmuş şampiyonluk içinse artık pek bir şey kalmamış bir de yanına UEFA olursa tadından yenmez.
    Lig Kupasıyla İskoçya Kupası var birde Onlarla da da iddalıyız.
    Stadyum genişletilmesi isabet olmuş.
    Ben o kadar türk ve iyi oyuncu alıp yetiştirmeme rağmen medya bile bana hala laf sokuyor. Takma kafana.
    Adamlarda haklı biraz İskoç takımında 3 tane İskoç topçu var.
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    100 Bin kişilik stadı napacaksın reyiz Şampiyonluğada çok yaklaşmışız
    Doldururuz , evimizdeki atmosfer bir başka oluyor, diğer takımlar 5-20 bin seyirci ortalamasıyla oynuyor. Biz 40-45 bin ortalamayla oynuyoruz.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam maşallah diyelim Gayet güzel gidiyorsun
    Hocam malum iş ve üniversiteyi aynı anda idare edince yorgunluktan zaman bulamıyordum şu aralar çok yoğundum bu haftadan sonra her akşam bakacam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam maşallah diyelim Gayet güzel gidiyorsun
    Hocam malum iş ve üniversiteyi aynı anda idare edince yorgunluktan zaman bulamıyordum şu aralar çok yoğundum bu haftadan sonra her akşam bakacam
    Canın sağolsun , destekler çok kıymetli benim için.

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

birleşmiş milletler gibi adamlar haklı stadı daha ne kadar buyutcen ıskocya ufak zaten sehri yutacak stad

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    birleşmiş milletler gibi adamlar haklı stadı daha ne kadar buyutcen ıskocya ufak zaten sehri yutacak stad
    Stad almıyor artık taraftarı işlem bitince 107.000 lik bir stadımız olacak zamanla onuda doldururuz Klüp her yıl tonla kar yapıyor , birazda bize harcasınlar.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

2018 Şubat - İskoçya

Ne yazık ki Lig Kupası Yarı Finalinde Seltiğe elendik. Maçın başıdna yediğimiz 2 golü maç sonuna kadar çeviremedik. İstatistikler ortada bazen şans yanınızda olmuyor

Ligin bitmesine 9 hafta kala 13 puan farkla öndeyiz. ŞAMPİYONLUK YAKIN, MEŞALELERİ YAKIN!

2018 Şubat - Avrupa Ligi

Gençlerbirliği karşısında deplasmanda çok güzel bir galibiyet aldık. İçerideki maçı da kazanıp yolumuza yenilgisiz devam etmek istiyoruz. Sevilla ise ilk maçta deplasmanda Austria Wien'i 2-0 yendi.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

2 Kupa istiyoruz

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Gençlerbirliği maçı istatistikleri gerçekten muazzam zaten bu sonuç ile de zaten tur belli olmuş oldu Sevilla'yı iyi analiz etmeli ve Avrupa Ligi için gelebileceğimiz en iyi yere gelmeliyiz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    2 Kupa istiyoruz
    Belki 3 olur belli olmaz
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Gençlerbirliği maçı istatistikleri gerçekten muazzam zaten bu sonuç ile de zaten tur belli olmuş oldu Sevilla'yı iyi analiz etmeli ve Avrupa Ligi için gelebileceğimiz en iyi yere gelmeliyiz.
    Kupayı alamasakta final görmek istiyoruz.

Rodi Başgan bize kupa al
    Hocam sonunda Rangers istenilen yere yavaş yavaş geliyor desek yeri ama tabikide bunla yetinmiycez daha fazlasını istiycez, bu sene alınacak Avrupa Ligi taraftarı da ateşler kombine sayısı artar, iyi gidiyoruz bozmayalım..

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

upa getir bize ligi getir bize maçalrın güzel

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by samuray34amo View Post
    Rodi Başgan bize kupa al
    Hocam sonunda Rangers istenilen yere yavaş yavaş geliyor desek yeri ama tabikide bunla yetinmiycez daha fazlasını istiycez, bu sene alınacak Avrupa Ligi taraftarı da ateşler kombine sayısı artar, iyi gidiyoruz bozmayalım..
    Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    upa getir bize ligi getir bize maçalrın güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Gençlerbirliği'ne ayıp yapmışsın hocam

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Gençlerbirliği'ne ayıp yapmışsın hocam
    valla ben bişey yapmadım , oyuncular abarttı. Ama yine az attılar 6-7 atıyorlar yakaladılar mı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hocam böyle çalışma izni gerektirmeyecek adalı makul fiyatlı genç oyunculardan bir liste yap da biz de faydalanalım

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Hocam böyle çalışma izni gerektirmeyecek adalı makul fiyatlı genç oyunculardan bir liste yap da biz de faydalanalım
    yapayım dostum lafımı olur

Rodi şampiyonluk yakın, meş'aleleri yakıyoruz. Birşeyi çok merak ettim. Avrupa kupalarında 4 tane altyapı - 8 tane de ülkede yetişmiş oyuncu isteniyor. Kayıt zorlamıyormu?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler dostum. Bizim için öncelik Seltiğe acı bir tecrübe yaşatmaktır. Onların önünde fark atarak şampiyon olmak süper olur. Tadından yenmez.
    Dediğim gibi Wien son dakika süprizi yapmazsa Sevilla ile oynarız.

Rodi Mood very good diyorum sana dostum neler yapmışız yokluğumuzda avrupada ligde dolu dizgin gidiyoruz maşallahın var haa

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by master_zngldk67 View Post
    Rodi şampiyonluk yakın, meş'aleleri yakıyoruz. Birşeyi çok merak ettim. Avrupa kupalarında 4 tane altyapı - 8 tane de ülkede yetişmiş oyuncu isteniyor. Kayıt zorlamıyormu?
    Kayıtta ufa ktefek sıkıntılar oluyor , şuanda 23 kişilik kayda 22 + 1 boşluk yaptım. Ancak genelde ben genç oyuncu transfer ettiğim için sıkıntı olmuyor. Ülkede yetişmiş oyuncular içinse Büyük Britanya da yetişen tüm oyuncuları kapsıyor. O açıdan sorun omuyor İngiliz,İrlandalı,Galli vs.
    Tebrikler dostum. Bizim için öncelik Seltiğe acı bir tecrübe yaşatmaktır. Onların önünde fark atarak şampiyon olmak süper olur. Tadından yenmez.
    Dediğim gibi Wien son dakika süprizi yapmazsa Sevilla ile oynarız.
    Seltikten önce asıl amacım playy-offlara girerken +15 fark oluşturmak , böylece play-offlar gazozuna maça döner bizde Seltike rahat rahat ...
    Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Rodi Mood very good diyorum sana dostum neler yapmışız yokluğumuzda avrupada ligde dolu dizgin gidiyoruz maşallahın var haa
    Alemlerin adamı dönmüş İstediğimiz yere doğru gidiyoruz bakalım sonumuz nasıl olacak

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

3 kupa istiyoruz hocam. Meşale ve konfetiler hazır
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    3 kupa istiyoruz hocam. Meşale ve konfetiler hazır
    Hadi bakalım , kupaları alırım ama sağlam bir kutlama isterim

Güncelleme gecikti biraz , kusura bakmayın dostlar. En kısa zamanda yapacağım güncellemeyi.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Hadi bakalım , kupaları alırım ama sağlam bir kutlama isterim

Güncelleme gecikti biraz , kusura bakmayın dostlar. En kısa zamanda yapacağım güncellemeyi.
    Sen kazan kutlama bizde
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 19 / 23 İlkİlk ... 91718192021 ... SonSon

Mesaj Yetkileri