Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 45 arası toplam 45 sonuç

Konu: Yenerken, son dakikalarda yenilmek!

1. Default

valla bu oyunda hersey olabiliyo...

neyse arkadaslar gördüğüm bu durum 6.3 patch iyle fazla sıyla düzeltilmiş gol mol yemiyorsunuz ama biraz fazla düzeltilmiş gibi

Niye hep beni buluyo Uşakspor ile yiyodum neyse dedim onun siniri ile oynamadım uzun süre şimdi Galatasaray ile Şampiyonlar Ligindeyim ve ilk 2 maçımı son dakiklar golü ile yenildim. Ayrıca 6.0.3 acayip kaleciye dönüyor ve 3'te 1 gol oluyor. 80 dk.ya kadar 0-1 giriyorum yani yeniyorum maçı ama maç sonucu 2-1
    İyice soğmaya başlıyorum. Aynı kuraları banada uygula tamam diyim ama hep karşı taraf

Quote Originally Posted by ermoon34
    Cifaa haklı Nişanlın yerine Klavye, Mouse veya Monitör ile kavga edebilirsin..
    Bu durumla sık sık karşılaşan biri olarak böyle bir maçta gol yedikten sonra,

Monitöre gel git uyguluyorum sallıyorum fln (tabi sinirden)
    Mouse vuruyorum mousepad'e
    ayrıyetten klavyenin tüm tuşlarına basıyorum..

Denenmiştir tüm sinirleri alıyor
    hocam iisimi sen bu videoya bi bak http://www.break.com/index/patiencechild.html (kesinlikle reklam değildr)

kesin fm oynuyo

Quote Originally Posted by lazyboy7
    kesin fm oynuyo
    baktn mı lazy

hee welet cizmiş
    chelsea ile sariyer e fln yenılıo galıba

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

aman allahım!!! bu da ne??? yuhhh!! %100 fm oynuyor yaw ama bu kdr kaptırmaz insan kendini ehuehueheuh ben böyle diilim olamam da.. ehuehueh çocuk sıyırmış! almanca bilen arkadaşlar warsa ve ne dediğini çevirebiliyolasa bi zahmet ne dediğini annasak süper olacak

bence hakeme fln küfrediyor orda

Quote Originally Posted by angelus.mg
    hocam iisimi sen bu videoya bi bak http://www.break.com/index/patiencechild.html (kesinlikle reklam değildr)
    Bu videoyu daha önce arkadaşım göstermişti. Ama sanırsam FM için değil bu Ogame tarzı oyunlar içindi. Eğer FM'yse gerçekten durumu vahim

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

video süper
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2006
    Yer
    Philadelphia

ahhh ahhh pentium denen tanım yeni çıkmıştı. duke nukemin platform oyunu vardi o zaman.küçücük bir adamdik ordan burdan canavar gelirdi ateş eder havalara sıçrardik bölüm geçince..çocuklugumu hatirlattı bu video

FM'nin yeni çıkacak versiyonunda veya oyunun lütfen bu son dakika olayını düzeltsinler. Merak ediyorum sadece bana mı oluyor diye. Çünkü 70' sonra bir fark varsa iki takım arasında diğer takım 20' inanılmaz bir hızla oynuyor ve %99 golü buluyor. Hayır tamam olsun ama bu gidişle şampiyonluklar kaçıyor..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

benim son dakikalarda fazla maç kaybettiğim olmadı. ama çoğu fm oynayan arkadaşımda bundan şikayetçi...

bana cm0102 olmuştu.chelsea ile oynerken.1 sıfır yeniktim.90 ve 90 hessebaink attı ve 2-1 yendimmm

Nesil
    2005
    Yer
    Kapalidan

senelerden kac sene once hatirlamiyorum sampiyonlar ligi finalinde bayrin in manchaster karsisinda son dakikalara 1-0 onde girip maçi 2-1 en onemlisi kupayı kaybetmesine ne diyeceksiniz bu gercek hayatta olmus biz daha fm de kaybedince sinirleniyoruz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri