Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 68 sonuç

Konu: Yönetim Bana Oyuncu Al

çok iii olmuş ya bu özellik hem gerçekçi hemde bizi zahmet ve stresden kurtarmış ayrıca başkanlarında etkinliği artmış oldu yani gerçekteki gibi aynı...

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Yalnız hem 3 oyuncudan fazlasını isteyemiyoruz hemde her istediğimiz oyuncuda olmuyo bence saçma olmuş.Lazım olan özellikleri yok

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

bütçe yeteri kadar iyi değilsede istemenin faydası yok arkadaşlar. bütçe çokça iyi değilken oyuncu almıyor yönetim.

ben bir türlü göremedim o özelliği ya.
    onun yerinde başka birşey var.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Evet. O sağ tarafta menajerle oyuncunun bilgileri yer alıyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

1. sezon basında 3 oyuncu istemistim almamıstı , yeni sezona geçtim o tuş yok

Evet ya bendede çıkmıyor buton o neden oluyor acaba demirören yeni bir transfere ihtiyaç olmadığını düşündüğündenmi acaba?

Nesil
    2008
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    1. seçenekte bana gol yollarında yardımcı olacak diyor (yani oyuna katkısı olacak, çok kritik diyor).

2. seçenekte de sektörel başarı, sansasyonel isim katkısı sağlayacağını anlatmaya çalışmış (business'ın bu anlamda direk çevirisi yok). yani marka isim almaktan bahsediyor, oyuna değil belki ama isime çok büyük katkısı olacak demek istiyor.tanınmak ile alakalı..
    Teşekkürler .

O butonun çıkmamasının en mantıklı sebebi yönetime göre takımın o oyuncuya ihtiyacının olmaması yada size güvenmemesidir .

bende bıturlu cıkmadı =S

o butonun çıkmamasının sebebi transfer bütçesi arkadaşlar. 31 milyon dolar transfer bütçem var. pastore'yi falan denedim değeri 20 olduğu için ondada çıkmadı. En son Sneijder'de denedim değeri 36 milyon dolar buton o zaman çıktı. Yani isteyeceğiniz oyuncunun bonservisinin transfer bütçenizden fazla olması gerekiyor.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

ben 3 4 defa tıkladım hiçbir şey olmadı 2 kere 1.sine tıklıyorum sonra ne cevap geliyor ne başka br şey nasıl anlıycaz onay verdiklerini ?

Nesil
    2008
    Yer
    Mersin

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    ben 3 4 defa tıkladım hiçbir şey olmadı 2 kere 1.sine tıklıyorum sonra ne cevap geliyor ne başka br şey nasıl anlıycaz onay verdiklerini ?
    aynenş........

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    1. seçenekte bana gol yollarında yardımcı olacak diyor (yani oyuna katkısı olacak, çok kritik diyor).

2. seçenekte de sektörel başarı, sansasyonel isim katkısı sağlayacağını anlatmaya çalışmış (business'ın bu anlamda direk çevirisi yok). yani marka isim almaktan bahsediyor, oyuna değil belki ama isime çok büyük katkısı olacak demek istiyor.tanınmak ile alakalı..
    1. seçenekte hedeflerime ulaşmamda yardımcı olacak diyor.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

şimdide lennonu almalarını istedim yönetimden gene kabul etmediler translateden çeviri yaptım aldığımız bütün kararlar kulübün menfaatleri için falan filan nazik bir üslub ile reddettiler kabul etmeleri için hangi seçenekleri tıklamamız gerek ? ilk önce 1 peki daha sonra ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serkan1520 View Post
    şimdide lennonu almalarını istedim yönetimden gene kabul etmediler translateden çeviri yaptım aldığımız bütün kararlar kulübün menfaatleri için falan filan nazik bir üslub ile reddettiler kabul etmeleri için hangi seçenekleri tıklamamız gerek ? ilk önce 1 peki daha sonra ?
    Belkide takımın bütçesi Lennon'a yetmedi veya Lennon'ı takıma yararlı olucağına inanmadı yönetim.

Nesil
    2008
    Yer
    istanbul

o zaman geçsin onlar teknik direktör olsun dediğim futbolcuları alacaklar kardeşim 2 kere uefa kupası aldım ben bu takımla bu senede şampiyonlar ligini kazanmam için sağ açık lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Sakarya

Daha önce defalarca denedim hiç kabul edilmedi. En sonunda David Luizi aldırabildim yönetime. İyi yanı şu ki gayet makul bonservis verip kontratında da verilebilecek en düşük parayı veriyorlar.

pekı yonetım aldıgında bızım kullandıgımız transfer butcesınden düşüyo mu rakam??

oyuncuya teklif verirken baktım , ss yide inceledim öyle bir seçenek çıkmıyor .

genelde 2. sezonda takım sana güveniyorsa çıkar

sakary Ali Misafir

İlla oyuncuya transfer teklifi önerirken çıkacak diye birşey yok.Mesela siz alacağınız oyuncunun kulübünü ikna edin sözleşme önerirkende çıkabiliyor...Ben en son bunu yaparak Lucas Barrios'u aldırmıştım Arsenal'e.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

bende de ılk sene Arsenal dayken Balotelli iiçin çıktı

Oyuncunun bonservisinin transfer bütçenizden fazla olması lazım o seçeneğin çıkması için

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

ben de ilk kez yapabildim, genelde gerçekçi bulmuyordu yönetim.. Neyse tamam dediler alıcaz bu adamı, bir baktım başka klübe gittiler.. Klüp bitiremedi transferi
    Sentugo.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

free oyunculara veya sözleşmesi sene sonunda bitecek oyunculara kontrat önerirken çıkıyor mu bu özellik? yoksa sadece transfer parası ödediğimiz adamlarda mı çıkıyor?

Nesil
    2006
    Yer
    11

Anladığım kadarıyla kontrat kısmında, görüşmeye yanaşmayan oyuncuyu alabilir mi diye soruyorsun.Arda Turan'da denedim yine reddediyor, yine reddediyor.

Bu arada bir not; yönetime talimatı verdikten sonra, imzalama aşamasına gelindiğinde sizin onayınız olmadan imzayı atıyor oyuncu.Doumbia transferini denemek için yapmıştım, imza kısmında red ederim diye düşünüyordum ki oyuncu elimde patlayıverdi

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

yok lim10 oyuncu bana gelmek istiyor fakat maaş bütçem yetersiz kalıyor... bu durumu kastetmiştim.

Sheriff Misafir

Ben bu özelliği sevmedim. Benim alamayacağım oyuncuları almıyorki yönetim.

bizim Türkiye'de transferler hep bu şekilde hallediliyor kısıtlı da olsa oyunda da böyle bir opsiyon olması bir ilerleme. Dua edelimde Türkiye Ligleri için tamamen bu yönteme dönmemişler hiç oyuncu alamazdık bizim teknik adamlar gibi bizde fıtık olurduk

Sanırım her futbolcuda çıkmıyo

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri