Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 806 sonuç

Konu: FM 2007 Süper Genç Yetenekler (Türk - Yabancı)

saolda bunların p.a larını nerden biliosunuz? scout'ı çalışan varmı?

Thumbs up Harİka GenÇler

carlos vela/salamanca ,hatem ben arfa, gerard pique , valon behrami ,sergio agüero ,theo walcott ,andres guardado/atlas,oscar ustari , ochoa ,josmer altidore ,edgar andrade, gonzalo higuain,federico laurito,giovanni torre ve jorge Inostroza .

hepsi genc ve iyi oyuncular. bir kaç yıl içinde süper gelişiyorlar.özellikle carlos vela ve hatem ben arfa yı tavsiye ederim.kolay gelsin......

bu arada sitede kayıtlı olan 'genie scout' adlı dosya calısıyor.birisi sormustu da.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

güzel bi arastırma ama trabzonda cem demir var oda iyi bi yetenek

mukemmel bi türk defans:bekir irtegün.fm genie scouth ile buldum. süper bişi.ayrıca augusto fernandez,ricardo parada,juan surraco,pity altamirano,jose luis perlaza.buldukca yazacam

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

alt lıgler ıcın super oyuncular

Selcuk Keskin AMRC
    Ugur YılmazDRC
    Hakan DemirbasDC
    Eren GüngörDC
    Kazım SekerAML
    Kenan AskanAMC
    Erhan Eren
    AMR
    Sahsen Alabılırsem orduspora alcam 2. yarı

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

emeği geçenlere teşekkür ederim. özellikle anakonda52 çok geniş bi araştırma yaparak bizimle paylaşmış. oyunu kurduğumda ilk bakacağım şey senin eklediğin oyuncular olacak. tekrardan teşekkürler

8. Default

Bekir irtegün iyi bir adam.Ben önceden belirtim zaten.Sol kanat lazımdı bana türk kastım buldum . . .Beyler ama türk defans konusunda sorun yaşıyorum tawsiye edebileceğiniz DC warmı türk olarak ? . . .

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rayback103 View Post
    Bekir irtegün iyi bir adam.Ben önceden belirtim zaten.Sol kanat lazımdı bana türk kastım buldum . . .Beyler ama türk defans konusunda sorun yaşıyorum tawsiye edebileceğiniz DC warmı türk olarak ? . . .
    ibrahim toramanı al diycem ama beşiktaşla oynuyon galiba he bide orhan ak'a bak gerçekten iyi oynuyor

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Buyrun Beyler Potansiyeli Yuksek Genc Ucuz oyuncular

Altidore josmer ST
    Araujo DAML
    Arias Jonathan DLC
    Ferreira Da Costa AML
    Craig Gordon GK
    Ever Guzman ST
    Maria Marrero GK
    Alessanro RosinaAMLC
    Mauro Zarete ST

Arastirmalar Devam ediyor

Tebrikler arkadaşlar gerçekten mükemmel yetenekler öneriyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Quote Originally Posted by ermoon View Post
    Tebrikler arkadaşlar gerçekten mükemmel yetenekler öneriyorsunuz.
    sagol kardes tek oyuncu onermeyi pek sevmem
    hosuma giden iyi oyuncular olursa sizinle paylasmayi devam edicem

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

alt lıgler ıcın bır kac oyuncu
    gokhan yıldımMLC
    ugur yılmazDRC
    Ersın sahınAMFC
    Zafer akkasST
    Ahmet arıST

Bu kotu datada bulduklarım bunlar ama arastırmalar devam edıyor

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Liste önemli takviyelerle güncellenmiştir.

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

Babur Tın amlc
    Erol senol st

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

By Anakonda Farki

sherman cardenas

oyunun basinda daha henuz 16 yasinda olan cardenas cok iyi bir oyuncu orta sahada sol tarafida ogretirseniz orta sahada her yerde cok kolay oynayabilir bu arada kendisi cok gizli bir golcu bir anda kafayla gol atabiliyor ben bu oyuncuy hepinize tavisye ederim hem cok ucuz

oscar ustari

indepiente de oynuyan bi filebekci bir kac yil sonra dunyanin en iyi kalecisi olmaya aday teknik profil cok yuksek olan ustari cok az gol yiyen bir kaleci akinfeev den daha yetenekli gerisini siz dusunun.

AUGUSTO FERNANDEZ

Club : River Plate
    Poz : AMRC
    Teknik,pas 20 süper adam 20 yaşında müthiş oyun kuruyo ve ileride çok ii paraya gidiyor tavsiye ederim kötü yanı yavaş

MAİCOSUEL

Club : Parana
    Poz : AMRC
    Gs'ye aldım.3.8'e.Bende anlamadım ama Dunga heralde gençlere şans verdiği için brazilya milli takımında banko oynuyor.Onu Ronaldinho,Adriano ile görmek çok süper gerçekten.Brazilya milli takımında ilk 11'de 2 gs'li var biri de fluminense'li marcelo geleceğin r.carlos'u oda oyunun en ii sol beklerindendir.

CİCERO

Club :Figueirense
    Poz : AMLC
    Gs'ye aldım.3.6'ya ilk sezon oyun kurucu oynattım süper oynuyor.Forvet antremanı uygulayıp,pozisyon olarak SC kazandırın dünyanın en ii forvetlerinden biri oluyor.Bende şu an ; Finishing 20 dribbling 16 teknik 16 pas 17 heading 17 jump 16 pace 16 accelaretion 16..

bende cardenas dicektim ancak anakonda benden once davranmıs harika bi oyuncu demoda bayagı faydalandım ondan mutlaka alın

Nesil
    2006
    Yer
    Sükrü Saracoglu Stadı

Quote Originally Posted by rayback103 View Post
    Onder Turaci

Adı: Mirco Vucinic
    Mevki: Forvet
    FM2007`de ikinci sezonun başında Galatasaray`a 7 Milyon €`ya transfer ettim 38 gol ile gol kralı oldu.

Hem harketli, sırtı kaleye dönükken döner dönmez şut çekip köşelere takıyor çok hızlı ve bitiricillik 17

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Daha Önce veren olduysa kusura bakmasın....
    AD:LUIZAO
    Mevki: DC
    TAkım:CRUZEIRO
    POT. ABT:168

sakat olduğuna bakmayın bnm oyunumda sakatlandı...

NOT:bu oyuncunun çıkması için db Large ve Brezilya'nın bütün oyuncularının açık olması gerekir....

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Listede 3 unlem isaretli oyuncular olacak. O oyuncularin hem potansiyeli yuksek hem de yasina gore buyuk yetenek olarak gosterilir.

22. Default

Bi de benden
    Anderson
    18 Yasinda
    porto
    ama pahali 11.5 YTL

Quote Originally Posted by Scocco View Post
    Listede 3 unlem isaretli oyuncular olacak. O oyuncularin hem potansiyeli yuksek hem de yasina gore buyuk yetenek olarak gosterilir.

Potansiyeli nereden görüyorsunuz ayrı bir seçeneğimi var?

Nesil
    2006
    Yer
    Ordu

b]Marcelo - Fluminense - 18 - D-WB(L) [/b]
    Not: Milli takım kadrosunda da yer alıyor. Ben 14.5 m $a aldım. O civarda bi fiayata alabilirsiniz sizde. Cok yararlı bi oyuncu orta sahanın solundada cok iyi..

Michel Schmoller - Figueirense - 16 - D-DM©
    Not: 18 yaş altı brezilyalı alamadığımiz için 2 sene beklemek durumundayız. CA 3 PA 7 yıldız :blink:

Nik Besagno - Salt Lake - 17 - D-DM©
    Not:750,000 $a aldım. Genç yaşına rağmen ilk senesinde bile gayet iyiydi. 24 maçta görev verdim ve 7,29 ortalamayla oynadı. Amerika milli takımında da gorev alıyor.

Omar Esparza - Chivaz - 18 - D-DM-M(L-C)
    Not: 6-8 m $ arası bi fiyata alabilirsiniz. Çok yönlü genç bir oyuncu. CA 3 PA 6 yıldız

[/quote]

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by zootbug View Post
    Potansiyeli nereden görüyorsunuz ayrı bir seçeneğimi var?
    FM Genie scout programı sayesinde görebiliyoruz.

Quote Originally Posted by anakonda52 View Post
    b]Marcelo - Fluminense - 18 - D-WB(L) [/b]
    Not: Milli takım kadrosunda da yer alıyor. Ben 14.5 m $a aldım. O civarda bi fiayata alabilirsiniz sizde. Cok yararlı bi oyuncu orta sahanın solundada cok iyi..

Michel Schmoller - Figueirense - 16 - D-DM©
    Not: 18 yaş altı brezilyalı alamadığımiz için 2 sene beklemek durumundayız. CA 3 PA 7 yıldız :blink:

Nik Besagno - Salt Lake - 17 - D-DM©
    Not:750,000 $a aldım. Genç yaşına rağmen ilk senesinde bile gayet iyiydi. 24 maçta görev verdim ve 7,29 ortalamayla oynadı. Amerika milli takımında da gorev alıyor.

Omar Esparza - Chivaz - 18 - D-DM-M(L-C)
    Not: 6-8 m $ arası bi fiyata alabilirsiniz. Çok yönlü genç bir oyuncu. CA 3 PA 6 yıldız

[/QUOTE]

BUNLAR BANA HİÇ YABANCI GELMEDİ..BUNU NERDEN ALDIĞINI AÇILARMISIN ARKADAŞLARA

27. Default

Quote Originally Posted by Scocco View Post
    FM Genie scout programı sayesinde görebiliyoruz.

Evet ya o prog.'u kullanmaya yeni başladım we çok güzel bir prog. herkese tawsiye ederim . . .
    Ricardinho için prog.'da ronaldinho'ya benzetiyor ama yaşı dolayısıyla onun gibi olamaz diyor yanılmıyorsam . . .

Sherman cardenas abi mukemmel bi oyuncu 16 yasında beleş valenciada amc oynatıyorum 15 macta 12 gol 13 asist

genc yetenekler 2006 ya göre pahalı arkadaş güzel çalışma yapmış teşekkür ederis saolasın.

paylaşıldımı görmedim ama Pocognoli D/WB/M L süper bir yetenek Genk takımında oynuyor 18 yaşında 1-1.3 MN $ arasına alabilirsiniz çok faydalı bir oyuncu

Sayfa 2 / 27 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri