Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 190 sonuç

Konu: Baş belası futbolcular

Nesil
    2006
    Yer
    Old Trafford

Quote Originally Posted by fortsecue View Post
    ben en çok parisli futbolculardan nefret ediom acayip bi performansla şampiyonlar ligi finalinde 7-0 yenildim.tam bir fiyaskoydu
    olsun kardeş.hile yapıp yenmektense 7 yemek çok daha iyidir.
    I'M BIG IN JAPAN TONIGHT

Quote Originally Posted by fortsecue View Post
    ben en çok parisli futbolculardan nefret ediom acayip bi performansla şampiyonlar ligi finalinde 7-0 yenildim.tam bir fiyaskoydu
    abi ne yaptin sen yav bende m. cıty e 9-1 yenıldım arsenal ıle en agır yenıldımı aldım adamın bırı 8 gol attı hatırlamıyom ama

frey ile luca toni adamlar sanki bug ya
    her maçta ikisi de 9 un altına düşmüyor

djalovic erciyes küme düşse bile bu adam bana gol atıo deli oluyorum ya..

[QUOTE=PaSHa_05;458443]
    Quote Originally Posted by igor View Post
    benimki kulupten bir turlu ayrilmayarak eskisehirsporda umit aydin ve ferdi yanik ayrica tumer metin adami 2. sezonda lig a dayken es ese aldim bir turlu uyumsaglayamadi sonrada onuda satamadim[/QUOT

bedava ver gitsin kardes tumer i ne yapcan zaten o kendi kacar olmadi
    II hosda bedavaya alan da yok serbestte birakamiyom bosuna para verip dutuyom anlicagin
    ESES

[QUOTE=igor;459402]
    Quote Originally Posted by PaSHa_05 View Post

II hosda bedavaya alan da yok serbestte birakamiyom bosuna para verip dutuyom anlicagin
    ESES
    bende gicik oluyom o duruma zaten

jermaine defoe ve arjen robben
    O N U R A L P

Konuyla tam alakası yok ama en bas belası futbolcu değilde benim diyeceğim en baş belası takım....Ajaxla zaferden zafere kosuyorum ama Groningen başıma bela oldu...En az 10kez yaptım ama 2kez yendim.Adamlar beni 6kez yendi 2kezde berabere kaldım...Adamlar ligde 15.oluyor ama hep benden puan yada puanlar alıyolar...Groningen simdi küfür edecem ama yeri değil!!!!

Quote Originally Posted by ayerli View Post
    Konuyla tam alakası yok ama en bas belası futbolcu değilde benim diyeceğim en baş belası takım....Ajaxla zaferden zafere kosuyorum ama Groningen başıma bela oldu...En az 10kez yaptım ama 2kez yendim.Adamlar beni 6kez yendi 2kezde berabere kaldım...Adamlar ligde 15.oluyor ama hep benden puan yada puanlar alıyolar...Groningen simdi küfür edecem ama yeri değil!!!!

arnizda derbi falandir belki yada ezeli rakiptir bi bakasaydin

10. Default ___єگcαℓíطця___

sinan kaloglu cok tehlikeli bence o adamı ligin basında satın alın sora yabancı takıma yollayın hem siz kurtulursunuz hem dier takımlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul/Bostancı

Tsl de rafael marques
    fa leauge de drogba

Quote Originally Posted by escalibur_gfb View Post
    sinan kaloglu cok tehlikeli bence o adamı ligin basında satın alın sora yabancı takıma yollayın hem siz kurtulursunuz hem dier takımlar

iyi taktik

benficada lenny diye bir adam var bir türlü duruduramıyorum,çok hızlı ve çok iyi şut çekiyor.

kaleci olarak Jamie ashdown adam lig boyunca yol geçen hanı benim maçlarda resmen adam panter yaaa 5 forvet bile etkilemiyo kaleciyi forvet olarakta matt jansen kardeşim bi adam bu kadar mı gol atmayı sever yaaa nerede denk gelirse adam acımıyo başımız belaları

Ben eskısehıorspora leo lımayı bedavaya aldım.Adamlar bedavaya verdı ben de kabul ettim.Superlıge yenı cıkmıstım ve boyle bır oyuncuyu reddemezdim.Mıdfield playmaker yazıyordu.
    Kabul etmez olaydım.Adam elımde öyle bir patladı ki...Takımdaki herkesle kavga etti.Beni sevmiyor.Takımda huzur bırakmadı.Satamadım da 2 yıl elimde kaldı.Free yapıyorumm baskan cok para olmaz diyor.Sampiyon olacak takımı anca 7.8. yapabildim o adam yuzunden.Tam bir catlaktı.Adam en sonunda para almadan gitmeyi kabul etti o da kurtuldu ben de kurtuldum.Su portodakı leo lıma tam bir arıza haberiniz olsun.Ben bir kere de djalminhayla calısmıstım.O da bunun gibi catlaktı.

Quote Originally Posted by Gonziarm View Post
    Ben eskısehıorspora leo lımayı bedavaya aldım.Adamlar bedavaya verdı ben de kabul ettim.Superlıge yenı cıkmıstım ve boyle bır oyuncuyu reddemezdim.Mıdfield playmaker yazıyordu.
    Kabul etmez olaydım.Adam elımde öyle bir patladı ki...Takımdaki herkesle kavga etti.Beni sevmiyor.Takımda huzur bırakmadı.Satamadım da 2 yıl elimde kaldı.Free yapıyorumm baskan cok para olmaz diyor.Sampiyon olacak takımı anca 7.8. yapabildim o adam yuzunden.Tam bir catlaktı.Adam en sonunda para almadan gitmeyi kabul etti o da kurtuldu ben de kurtuldum.Su portodakı leo lıma tam bir arıza haberiniz olsun.Ben bir kere de djalminhayla calısmıstım.O da bunun gibi catlaktı.
    ilginc olay

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Gonziarm View Post
    Djhalminha gerçek hayatta gelmiş geçmiş en tuhaf futbolculardan biridir.İnanılmaz sorunlu bir kişidir.Martin Palermo gibi

18. Default

benim baş belem rooney ve şimdilik kezman

omer-faruk-14 Misafir

ddddeeeeeeeiiiiiiiiiivvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiii dddddddddddddd

bu kezman deivid falan hep gs atıyor zaten onlarda bızım basımızın belası

goran pandev 2010 interde her maç golü war bana (juve) bide vagner love cska da şampionlar liginde her maç oda itelio 1 -2 bana

pancu adam duruo duruo ben de patlıyor

fm 2007yle fenerbahce 2007=2008 sezonundayim ilk sezonda alex sozlesmesini uzatmak istemedi 2.sezon intere gitti sampiyonlar ligi grup macinda 2 macta 4 gol atti bana snr oldm sayemde cl gol krali oldu alex ama interde

Quote Originally Posted by cekochan View Post
    fm 2007yle fenerbahce 2007=2008 sezonundayim ilk sezonda alex sozlesmesini uzatmak istemedi 2.sezon intere gitti sampiyonlar ligi grup macinda 2 macta 4 gol atti bana snr oldm sayemde cl gol krali oldu alex ama interde
    var zaten bi dusmanligi fenere

Nesil
    2006

fm6 Da Ben Hangi Takim Olursam Olayim, Samsun Lu Serkan Aykut La,rafael Marquez.. Hep Gol Atiyor Du...

Nesil
    2006
    Yer
    Balikesir

Gercek Hayatta Marcio Nobre Yi Sewmem Gs Ye Bos Gecmez Oyunda Okan Yilmaz I Hic Sewmem Ne Yaparsam Yapim Atio Ya Bazen Dusunuom Takimima Alip Curuyene Kadar Oynatmasammi Die

rangersli boyd bana ön elemede sorun çıkarmıştı baya ligde pek yok sorun çıkaran

Unhappy

Quote Originally Posted by uaozgur View Post
    Gercek Hayatta Marcio Nobre Yi Sewmem Gs Ye Bos Gecmez Oyunda Okan Yilmaz I Hic Sewmem Ne Yaparsam Yapim Atio Ya Bazen Dusunuom Takimima Alip Curuyene Kadar Oynatmasammi Die
    aynen bu nobre yı bende sevmem fenerde atıyorsu bjk ye geldı yıne atıyor kurtulamadık bı turlu

Nesil
    2006
    Yer
    -

Wink

gray aston villada hangi takımdaysam beni yakıyor yav onun yüzünden pc kıracaktım
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by sefaburan View Post
    valla abi bütün kaleciler benim başımın belası kalecinin özelliği ne olursa olsun bende coşuyor
    senin dediğin gibi bütün kaleciler benim şutlarımda inanılmaz kurtarıyor benim kaleciye bi şut geldinğinde hemen yiyiyor bi maçta hiç unutmam şöyle olmuştu

ben gol için bastırıyorım chelsea'yım onlar chalton inanılmaz şutlar çekiyorum kalecileri kurtarıyor onlar sonra yavaştan bir şut çekiyor kalecim yiyor işte olayın başladığı yer şut çekiyorum kurtarıyor 10 tane çektim kurtarıyor 2 penaltımı kuratardı 2 doksanlık kurtadı ve beni delirti maçın adamı seçildi adı ANDERSEN ve sonra kızdım para çok 2. sezondayım kalecinin değeri 4.5 mn ben 30 mn verdim delirdim dedim ya ve sonra aldım gerçekten müthiş kaleci cech ANDERSEN ve tim wise kalcilerimdi müthiş yapıyorlardııı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Necati ateş ve ümit karanla başım dertte

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri