Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 34 arası toplam 34 sonuç

Konu: tpd ye yıldız almak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mummy
    song konusunda sana katılmıyorum en başta dediğim gibi sene 2013 song hala benım yardımcıdan tebrık alıyo notlara eklenıyo senenın ve her haftanın 11 ınde muhakkak var...
    satsan sankı onun kalıtesınden daha buyuk bır yıldızmı alıcan yooo
    yanı para için en ıyı oyuncu satılmaz .. iddaa edıyorum fm 2006 nın en ıyı defansı SONG
    bende hep öyle oluyor. SATTIKTAN sonra takımda batırıyor, sora emekli oluyor. onun yerinede süper yıldızlar alıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by LaKe
    bende hep öyle oluyor. SATTIKTAN sonra takımda batırıyor, sora emekli oluyor. onun yerinede süper yıldızlar alıyorum
    valla bu oyun istikrar oyunu ne kadar oynatırsan o kadar oynar gıttığı takımda kesın yedek kalıyodur oyuzden emeklı oluyo veya kotu oynuyo bende su an yalan olmasın ya 36 ya 37 yasında ve mukemmel otesı oynuyo
    takımın bel kemiği satmak veya kesmek hata olurkı galatasaray su an avrupanın en iyi takımı

Olay maaşa bakıyor aslında. Şuanda takımda bulunan Vanden Borre'nin kontratı bitiyor. Ben bu futbolcuyu transfer ederken 150.000 YTL civarı veriyordum. Şimdi ise 30.000 YTL anca verebiliyorum. Doğal olarak kontratı kabul etmiyor. Bu yüzden ne kadar çok para o kadar çok maaş demektir. Kulupler verdiğiniz paraya, futbolcular ise maaşa bakar.

çok zorrrrrr

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri