Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: İşsizlik Maceraları

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Serdar ilaç olmuş valla

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Sonunda iyi sonuçlar gelmeye başlamış Urfa maçı çok kötü olmuş

Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    Serdar ilaç olmuş valla
    Takımın dişe dokunur tek oyuncusu Serdar. Diğerleri oyuncuların çoğu 2. lig kalitesinde bile değiller.

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Sonunda iyi sonuçlar gelmeye başlamış Urfa maçı çok kötü olmuş

Sakatlıklar, kadro zaafiyeti ve "Ne de olsa yeniliriz"cilikle 7 tane yedik valla. Adamlar da hiç affetmedi, durulmadı, yerleştirdi

Play-off potası için yarışan rakibimize deplasmanda iyi bir darbe vurduk. 12 maçta 16 puan aldık. Ortalamamız hedefimiz olan 35 puanın üzerine çıkabileceğimizi gösteriyor. Mutluyum.

Futbol sadece bir oyun değil. Top sadece bir cisim değil. Topun canı, futbolun tanrıları var. İkisi de bizim yenilmemizi istediler bu maç. Yoksa böylesi bir maçta 4 gol yememizin başka bir açıklaması olamaz.

Son dakika golüyle 1 puan aldık.

Şaibeli bir şekilde geçtiğimiz turdan sonra kupada rakibimiz Antalyaspor oldu. Devre arasının ve transfer döneminin yaklaşması dolayısıyla başkanla görüşmek için randevu aldım. Kulüp binasına gidip mali yapımızın ne durumda olduğunu sordum. "Çok tutumlu çıktın sen. Nerdeyse hiç para harcamadık. 40 milyarlık kulüp bütçesi şu an 400 milyar. Bu kadar az paraya bu kadar puan çok iyi vallahi. Sen gene çok harcama da, sene başındaki 40 milyarlık bütçeyle transfer yapalım bu devre arasında. Raporunu sunarsın, biz tek tek görüşürüz. Alabileceklerimizi alırız."
    "Başkanım." dedim. "Sene başı süper lig takımlarıyla görüşmüştüm. 'Sizin oyuncu kadronuz iyi değil.' deyip reddettiler. Acaba birkaç tanınmış isim alsak, süper lig takımlarından genç kiralayabilir miyiz?" dedim. "40 milyarla birilerini alabileceksek öyle tanınmış, kiralarız." dedi.
    Para istemeyeceğimi düşündüğünde bonkör başkan, oyuncu isteyince nankör teknik direktör. Sanırım her kulüpte böyle. "Sol açık, forvet, sağ açık yedeği yok, stoperler patates, sağ bek yedeğim yok. Kadro 20 kişi, yetemiyoruz. En azından 4-5 transfer lazım başkan." dedim. "Doğru adamları alalım da ün mühim değil." diye de geri adım attım. "Sen sun listeyi, hallederiz nasipse." dedi.
    İşin içine nasip, kısmet girmişti. Umarım alırdı vereceğim listedeki oyuncuları.

Çok etkili oynadığımız bir maçtı. Özellikle defansif olarak müthiş bir oyun sergiledik ve İstanbulspor'dan sonra Tokatspor'un da play-off potasındaki yerine darbe vurduk.

Bu da Tokatspor'a yarım dahi olsa gol şansı vermeyişimizin resmi.

Sırada Antalyaspor ile kupa maçımız var. Amacımız maça 0-0 başlamak.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Hahahaha amacımız maça 0-0 başlamak

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

BU oyunun mutlak gol şans ıpolarak değerlendirdiği pozisyonları merak ediyorum benim eleman karşı karşıya kaçırıyor ama mutlak gol şansı olarak yansımıyor :F yarı şans oluyormu ona da dikkat etmedim ama karşı karşıya kaçırıyosa bu nasıl mutlak pozisyon olmuyor anlamıyom o yüzden istatistiklere aldanma

Nesil
    2012

Hocam puan durumu nasıl bu yıl çıkmak zor gibi ayrıca maça 0-0 başlamak çok iyiydi

Arkadaşlar save ederken elektrik kesildi ve save dosyası bozuldu. Dolayısıyla kariyeri kapattırıyorum. Ama şöyle bir özet geçeyim.

1. sene: Antalya bizi 2-1 ile eledi. Devre arası iyi transferler yaptık. Ligde kalabileceğimizi düşünen oyuncular geldi takıma. Son iki maçta play-offa kaldık. Play-off sonucunda bir üst lige yükseldik. Altyapımdan Ömür Yorulmaz isimli hiç fena olmayan bir DL-WBL regen çıkmıştı.
    2. sene: Yine bire 500 veriyorduk. Kesin küme düşeceğimiz söyleniyordu. Play-off potasına sürdürdük ligi. 15. haftada Gençlerbirliği ve Wolfsburg'la görüştüm. İkisi de beni hoca olarak almak istemediler. 23. haftada Ertuğrul Sağlam'dan boşalan Fenerbahçe koltuğuna oturdum. Takım berbat haldeydi. 15 kişilik bir kadrosu vardı. Yönetim benden UEFA'ya kalabilme yarışı vermemi istedi. Bense Uefa'ya kesinlikle kalırız, dedim.

Volkan Demirel
    Caner Erkin
    Devriş Savaşçı (regen)
    Godfrey Oboabona
    Enes Olgun (regen)
    Bruno Alves
    Gökhan Gönül
    Mehmet Topal
    Özgür Sönmez (regen)
    Raul Meireles
    Salih Uçan
    Alper Potuk
    Dirk Kuyt
    Miroslav Stoch
    Moussa Sow
    Emmanuel Emenike

Byrno (regen) ve Edin Visca da vardı ama nedense kayıt edilmemişti.

11 haftada (bu maçlar içinde 3 tane de derbi vardı. Şa) 33 puan alıp ligi 3. bitirdim. Şampiyon Galatasaray'ın 10 puan gerisinde.

3. sene: Bomboş bir kulüp vardı elimde. Öncelikle yerli bir iskelet oturtmalıydım.

Gelenler:

Onur Kıvrak - bedava
    Serdar Aziz - 4.6 m €
    Kara - 3.5 m €
    Agustin Medina - 6 m €
    Robin Yalcin - bedava
    Ömür Yorulmaz (regen) - 450 k €
    Oğuzhan Özyakup - bedava
    Jem Karacan - 3.5 m €
    Mehmet Ekici - 2.4 m €
    Ivan Matlak (regen) - 200 k €
    Cenk Tosun - 220 k €
    Adnan Januzaj - 2 yıllık kiralık
    Lacina Traore - bedava
    Samed Yeşil - 900 k €

Gidenler:

Bruno Alves - Nott Forest - 500 k €
    Miroslav Stoch - Palermo - 3.1 m €
    Emmanuel Emenike - Palermo - 4,6 m €
    Salih Uçan - Anji - 22 m €
    Meireles - Al Gharrafa - 1 m €

şeklinde oldu transferler.
    Yılı Uefa Kupası'nda Lille ve Ajax'ı geçtikten sonra Inter'e 1-1 ve 0-0'lık skorlarla çeyrek finalde elenerek, şampiyonluğu 14 puan farkla alarak tamamladım.

4. sene:

Gidenler:

Mehmet Topal - 1,5 m € - Midtjylland
    Dirk Kuyt - 1 m € - West Ham
    Kara - 6 m € - Osasuna
    Mehmet Ekici - 7,75 m € - Sociedad
    Gökhan Gönül - 1,5 m € - Al Sadd

Gelenler:

Ömürcan Kurt (wonderkid regen)
    Luduena (wonderkid regen)
    Kurt Zouma - bedava

Şeklindeydi. Ama sezon başı save ederken kesilen elektrikten dolayı save'im gitti. İyi bir kariyer oluyordu. Çok değişik bir kariyer oluyordu. Maalesef anlatamadan, tamamlayamadan bitmek zorunda kaldı. Okuyan, takip eden herkese teşekkürler.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri