Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 174 sonuç

Konu: Kadro ve Dizilişler İçin Yardım Talepleri

kardeş zaten güzel ama guarin i al libero da davids le oynat derim

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

ya arkadaslar ben moderatör deilim fakat burası oyuncu tartısma forumu deilki.

oyle bir forum mevcut zaten isteklerinizi oraya belirtseniz daha ii olurdu

neyse ben yine karısmıs gibi olmayayım... bunu mod'lar halletsin
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

sir_manager Misafir

Default barcelona takımı oynamıyo tAVSİyesi olan var mI??

yaw arkadaşlar 5 senedir bu oyunu oynuyom...ilk ke z boyle bir şey geldi başıma barcelonaya transfer oldum ama takım oynamıyor 2 senerdir şampiyon yapamıyom anlamadım her taktiği denedim.. var mı tasiyesi olan_??

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

nası olmuyo kardes taktik ne yada kacıncı bitirdin ligi??

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

taktik ve antreman bolumunda taktik istekleri diye bir yer var oradan sorman gerekiyo yanlıs yere yazmıssın.
    ama aşağıda benim taktiğimin link'i var ona bir bak derim konunun da linkini koydum ss'ler de orda bir goz at begenirsen kullan sonra haber ver olur mu?
    ii fmler
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Default gs kadrom için yardım

kadrom bu bana gelecek oyuncu arıyorum mevkisi farketmez transfer bütçem 11 500 000 euro dur bide en önemlisi kimleri satmalıyım..
    not:kerlon ve gioda başka takımlarlar sözleşme imzaladılar..
    yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bir kere iki tane mc oyuncunu deiştirmen gerek...
    yerlerine arouca ve yıldıray'ı oneririm
    defansta song dısındaki 3 adamın deişmesi gerek
    solbek: fathi
    dc:gladstone
    sağbek: edilson
    bunların hepsi için 25 milyon euroya ihtiyacın olacak
    onları da adam satarak ve yonetimden para isteyerk elde edbilirsin
    yonetimden kadro kurumu için sure ve para iste
    ayrıca konuyu yanlıs yere yazmıssın

defansa bence gerek yok ergun seni 3 sene daha idare eder suat uste fena gelismiyor onu oraya monte edebilirsin veya bir bek alirsin orhan ak i koyarsin sola mondragon u sat bnce polat keser i koy kaleye harika maclar cikariyor 4 sezondur bnde
    sag kanat lazim onuda brezilyadan ucuza bulabilirsin bnce max 5 olur brezilyada her oyuncu minimum serbest kalma ucreti(minimum fee clause)maddesi olan sozlesme imzaliyor(18 yasindan kucuk futbolculari transfer edemiyorsunuz)genellikle 20-21 yasinda yuksek rakamli imzaliyorlar 10-15 arasi degisiyor serbest kalma ucretleri ama 18-21 arasi bulursaniz cok ucuza gelecegin yildizlarini alabilirsiniz arastirmak lazim iste
    halim arda mulayim cafercan ozgurcan irfan bunlari elinden cikarma sakin ilerde cok iyi oluyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

Quote Originally Posted by peluk
    bir kere iki tane mc oyuncunu deiştirmen gerek...
    yerlerine arouca ve yıldıray'ı oneririm
    defansta song dısındaki 3 adamın deişmesi gerek
    solbek: fathi
    dc:gladstone
    sağbek: edilson
    bunların hepsi için 25 milyon euroya ihtiyacın olacak
    onları da adam satarak ve yonetimden para isteyerk elde edbilirsin
    yonetimden kadro kurumu için sure ve para iste
    ayrıca konuyu yanlıs yere yazmıssın
    kimleri satın onlarıda de bari

Default juventustan neyim eksik:))

oncelikle traninge takan biri olaraktan arkadaslar futbolcuların gelişimlerini artirmak için belki 50 kere traning yapmısımdır..ee her seferinde de 1 sene denemek için oynadım tabisonunda gercekten burdaki antreman programlarının en iyisini yaptığımı dusunmekteyim...diğerlerinden oldukca farklı bi işleyişe sahip bu antreman programı...isteyenlere acıklamalı olarak anlatip programı verebilirim...ancak kullandıktan sonra yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim...hoscakalın..linki veriyorum birazdan ......ozur razor kardeş...

antreman nerde kardeş reklam yapmak modamı oldu ya.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

antremanı koyda bakalım..

upload yapamıyorum dosya rarlı gozukmuyor uploadta goz at diyince

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

ne oluyo goz at diyince??ozele gelsene!!

slm arkadaşlar ben bu oyunda yeniyim arsenal takımında ve 2008 yılındayım 2 yıl üst üste şampiyon oldum fakat şimdi sezon ortasındayım ve 5. sıradayım bana bi taktik önerebilirmisiniz

Oyuncular
    Lehmann
    A.Cole
    Thuram
    Toure
    Belletti
    Viera
    C.ronaldo
    Pires
    Kaka
    T.Henry
    İbrahimovic
    Bu ilk 11 e nasıl bi diziliiş ve antreman öneririsiniz şimdiden teşekkür ederim

Nesil
    2006
    Yer
    eğleniyorum

kerlon kim daha hiç denk gelmedi bence orta sahaya lider olabilecek stefen seedorf al müthiş

Arkadaşlar fenerbahçe de alexi taktiğim gereği sol kanatta oynatmak zorundayım.Sizce Alex solda faydalı olurmu.taktiğim 4-4-2.Yoksa Alexi orta sahanın ortasında AMC olarakmı oynatayım.yardımcı olursanız sevinirim.

Angry kadro sorunnu galiba ??

ya arkadaslar fb de :
    1, sezonum cok ii geçiyo.ama 2, sezonum berbat oluyo.
    bi öneriniz var mı ??

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaşım iyi transferler yapmalısın bi kadro ss si koyda yardımcı olalım

arkadasım kadronu ss yle koy
    ayrıca mutlaka her sezon bir iki yıldız transfer yapman lazım o zmn kadron cok gucleniyo

Vede Taktiğin Değişmeside Şart.

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Yani revizyon eğitim şart olmazsa olmaz..Oyuncular manyaklaşıyor mu rehave mi olyor ne işte o sebepden olabilir...

ama söliim 2.sezona ilk sezonda sesini duyurman gerek lig şampionluğu yada cl ben clde umutluyum ligden pek fasla deil

bence senin sorunun taktikte....

S-B-Z Misafir

hani ne ss koymuşsun ne bişey atmışsın konuyu ortaya piyasada yoksun.haybeye konuşuyoz burda

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

ya genelde öle oluo ilk sezon takım süper ikinci sezon sanki o takım deil taktigi degistir bi de kesinlik le transfer yap takıma baska türlü olmaz...

ben genelde taktiğimle çok oynamazdım ama o oyuncuların oyununu pek etkilemezdi.. ama transfer olayı cidden sakat bi olay adam alsan kadro kalabalıklarış oynayamazlar; mutsuz, almasan 2. sezonun çok kötü geçer sakatlanırlar adam yok bu sefer ben mutsuz..

Nesil
    2006
    Yer
    ordan-burdan

bi yıldız oyuncu almalısın bence

yaa arkadaşlar ben hhatay sporla açtımda bana gelecekler gidecekler kadro dizilişi hakkında biraz yardım ederseniz sevinirim

Quote Originally Posted by berk@y
    halim
    ferhat
    mehmet ünlü
    cihancan
    arda turan

bunları şutla...baya alternatifli bi kadroymuş hangi takımla kaç yılındasın.???
    Arta Turan ve Halim'i mi yollasın :S ya en oyunu bimiosun yada kötülük olsun diye yazıosun bunları ardayı geliştirdiğinde oyunun en ii sağ kanatylaraından biri oluo şayet ben çok yaptım halim kurtuluşta mükemmel bi sağ bek muslu kadar ii olmasada muslunun bi yedeğe ihtiyacı var değilmi

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri