Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 141 sonuç

Konu: FM 2007 Demo Kurulum

ya bende bu çıktı ne demek bu yahu??

tmm iste benim sorun yaw

kise bilmio galiba

oyunu kurduktan sonra klavyeyi tr ye çevirsek olur mu?

oyundayken olur ama acip kapadiginda eng yapmalisin

Beyler manager ekleyemiyorum bir yardim edin lutfen

baskalari da sormus cevap gelmemis

bende mi sorun var yoksa gozden kacan bisey mi var_

Quote Originally Posted by Strojen
    Beyler manager ekleyemiyorum bir yardim edin lutfen

baskalari da sormus cevap gelmemis

bende mi sorun var yoksa gozden kacan bisey mi var_

Bu iki kisimi gecemiyorum. First name ve last name secenekleri kapali

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tekrar yazıyorum artık son olsun. Muhtemelen bir dosyayı silmeyi unuttunuz, rehberde de önceki mesajlarımda da belirttiğim gibi tüm 2007 ile ilgili dosyaları orada anlatıldığı şekilde silin ve öyle kurun demoyu. Sorun hallolacaktır....
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

strojen bu dosyayi indir ve fm 2007 demo/datanin icine yapistir gelen soruya evet de oyunu ac ondan sonra isim yazabileceksin...
    http://rapidshare.de/files/35094698/skins.rar

Abi link hatalı, 5kb'lık bir dosya indiriyor onu da rar.dan çıkaramıyor. İlgin için teşekkürler. Fakat linki düzenlersen sevinirim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by gokhangider
    arkadaşın biri sormuş dmg nedir diye diğeride mac için yazmış....böyle açıklama mı olur...bu dosya nasıl açılır hangi programla açılır detaylı bi şekilde anlatın bilen varsa...millet 250 mb 80 mb boşuna mı indiriyo... bu dmg dosyası mac için diyosunuz bununla pc de oynanmıyomu nasıl açılıyo bunları açıklayın...
    MAC denilen maç değil.. Macintosh bilgisayarlar için.. O yüzden PC yani arkadaşın bilgisayarına oyun yüklenmiyor.. PC versiyonunu indirecek.. O dosyayı açmanın başka bir yolu yok diye biliyorum..

Nesil
    2003
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by toutatis
    Orijinal oyunda da böyle kısıtlamlar olacak mı bu nedir ya ? bu eziyetin amacı nedir ?

ne yazikki , sigames in sitede okudugum bir yorumda , bunun asil oyunda da olma ihtimalinin bulundugu yaziyodu. Bir site yetkilisi , bu yasanilan sorunla ilgili acilan baslikta boyle yazmis.. linki bu...
    http://community.sigames.com/eve/for...2/m/1232067852

adamin duruma yorumu da bu...
    "unfortunately, it may well happen in the full game. It's not the games fault, but the installer - we have logged the fault now that it's been brought to our attention with the people who provide the installer to us, and, if it can be fixed in a patch from them, it will be made available."

Yani benim gibi " eeh ne lan bu! ugrasamam dil ayarlari bilmemne.. beklerim oyunu cikinca adam gibi oynarim" tepkisini verenler icin asil oyun da kabusa donusebilir!

Ben önlemimi aldım diğer makineye ingilizce win xp kurdum.

Nesil
    2006
    Yer
    İST

bende de oldu da ses cıkmıo

Eh bee, eğer tam sürümde de böyle yaparlarsa yazıklar olsun

Amaçları ne acab. Yaparız İngilizce oynarız be.

denilen herseyi yaptım ama oyun baslangıcdaki siyah ekranda takılıp kalıyoooo

ugurbecham klavye ayarlarinida masaustunde sag alt kosedeki
    TR ikonu=ayarlar " dan ingilzce yapmalisin olmazsa oyunu komple slip tekrar yuklemelisin

Ya ben oyunu yükleyemedimki yüklerken şu hatayı veriyo:

C:sports interactive fm 2007 gold demo
    is not writable.bunu yuklemeye baslarken yapiyo directory secilen kisimda.

ya benim sorunumu cozen yokmu

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by C@RLosTeVeZ

Bu kullandigin java surumunun yukleyici ile uyusmazligindan doguyor.

Ilk once bilgisayardan mevcut Java'yi silip, ardindan J2SE Runtime Environment 5.0'i yuklemek gerekiyor.

http://java.sun.com/j2se/1.5.0/jre/install-windows.html

abi suan deniyorum ins olur

olmadi olmadi sildim bune yukledim olmadi

selamlar, acikcasi bu demo beni isyan ettirdi... Denilen her seyi yaptim! Register lari ara komutuyla farkli kelimeler kullanarak 10larca kez kontrol ettim, standart aramadan dosyalari arayarak kontrol ettim, dil olaylarini hallettim! Ote yandan oyunun bir turlu manager ekle olayini asamadim... skin yuklemeyi de denedim ama sorun oradada degil... Yani arkadaslar bu yaziyi yazmadan once baya ugrastim ki bosuna yaziyor olmayayim, yuzlerce kez cevap yazan arkadaslari isyan ettirmeyeyim Ama olmuyor da olmuyor!!

ayni durumu yasayip asabilen arkadas var ise yardimci olabilir mi?

ek: ayrica oyunun preferences yani ozellikler bolumune girmek istedigimde serious error diyor ve cikiyor, yani kendiliginden dil degisiyor mu napiyor bilemiyorum.

Quote Originally Posted by nekop
    strojen bu dosyayi indir ve fm 2007 demo/datanin icine yapistir gelen soruya evet de oyunu ac ondan sonra isim yazabileceksin...
    http://rapidshare.de/files/35094698/skins.rar
    burda bi cozum var snn icinama ben yukleyemedigim icin bilmiyorum yariyomu

arkadaşlar kulanıcı adınızda türkçe karakter varsa başka bir kullanıcı adı oluşturun türkçe karakter içermeyen orda kurun demoyu.bi de bazı makinalarda ingilizceye çevirince java açılmıyo bu nedenle oyun kurulmuyo.ben türkçeyken kurdum.ingilizce olarak oynuyorum.bi problem yok yani.

ewet olabilir bi deniycem ins olur///

Nesil
    2005
    Yer
    kayseri

Ben demo yükleyecektim ama gördüm ki çok sorun var ben beklemeyi seçtim

hala bu cıkıyo yawwwwwwwwwwwwwwww

Quote Originally Posted by hermespasa
    selamlar, acikcasi bu demo beni isyan ettirdi... Denilen her seyi yaptim! Register lari ara komutuyla farkli kelimeler kullanarak 10larca kez kontrol ettim, standart aramadan dosyalari arayarak kontrol ettim, dil olaylarini hallettim! Ote yandan oyunun bir turlu manager ekle olayini asamadim... skin yuklemeyi de denedim ama sorun oradada degil... Yani arkadaslar bu yaziyi yazmadan once baya ugrastim ki bosuna yaziyor olmayayim, yuzlerce kez cevap yazan arkadaslari isyan ettirmeyeyim Ama olmuyor da olmuyor!!

ayni durumu yasayip asabilen arkadas var ise yardimci olabilir mi?

ek: ayrica oyunun preferences yani ozellikler bolumune girmek istedigimde serious error diyor ve cikiyor, yani kendiliginden dil degisiyor mu napiyor bilemiyorum.
    Aynisi bende de oluo tamamen silip, tekrar yüklememe rağmen(defalarca) hiç bi işe yaramadı,ayarlarada giremiorm senin gibi.. Şu sorunu çözen biri yokmu

ya çıldırıcam bende bir türlü setup a başlamıyor java kontrolü sırasında yarıda kesiliyor kapanıyor anlamadım herşeyi yaptım ama olmuyor yardımmmm!!!!

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara , Zonguldak/Çaycum

bende sorunsuz calıstı java zaten yüklüydü dil ayarlarınıda yapınca sorun kalmadı tskler skopej

bendede java vardı sildim yeniden yükledim javayı yine bu hata off off 20 ekime kadar bekliycemmi...

Setup Baslamiyorrr Yardimmm Artik K'mse Yok Mu Yahu

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri