Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 152 sonuç

Konu: İtiraf ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

en üzüldüğüm kayseri ile oynarken fenerden 90+ da gol yedim
    en sevindiğim ise valenciayla tüm kupaları almam

25 haftadır 2.yim valencia puan kaybetmiyor çıldırcam yaa İnşallah o Villanın ayakları kırılır.. Amin deyin arkadaşlar

Nesil
    2006
    Yer
    Aşk-ı Şehir

eskişehirsporla uefayı kazandım süper kupada chelsedan 7 yedim
    I'm back...

herkesin genel sorunu 90 + larda gol yemek

Bana hiç hatılatmayın ben bi ara Şampiyonlar Ligi grup maçında yensem çıkcam gruptan ama olaya bakın.

Ben Villereal karşısında 1.golü bulmuşum seviniyorum.Sonra 2 sonra 3.Ben tabi çoştum.Tamam çıktım gruptan diye.Ama sonra Villereal 2.yarı açıldı.1 gol 2 gol derken 3 de attılar ben kafayı yedim.Ve de umutlarım tükendi.Artk seneye dedim

(Skor) Villereal 3 - 3 Fenerbahçe

Vede elenmiştim

gattuso ya 2 hafta maaş kesintisi cezası vermiştim ama o hala çok mutlydu takımda ve ben favori kişilerindendim...ama ben kendisine gıcık oluyodum sora bi maçta oynatmak zorunda kaldım ve maçta 3 gol birden attı..O sırada gattusonun yüzü aklıma geldi Küçük emrahın yüzüne benzettim bi ara aramızdaki bağ artık çok güçlenmişti ona 4 senelik sözleşme imzalattım 33 yaşındayken :P

Quote Originally Posted by bangbangstar88 View Post
    gattuso ya 2 hafta maaş kesintisi cezası vermiştim ama o hala çok mutlydu takımda ve ben favori kişilerindendim...ama ben kendisine gıcık oluyodum sora bi maçta oynatmak zorunda kaldım ve maçta 3 gol birden attı..O sırada gattusonun yüzü aklıma geldi Küçük emrahın yüzüne benzettim bi ara aramızdaki bağ artık çok güçlenmişti ona 4 senelik sözleşme imzalattım 33 yaşındayken :P

ben fenerbahçeyi yönetiyorum ve bir maç sonunda medya hakem hakkında bişiler sordu bende çok köyü bir cewabı seçtim ve 2ay tribune gonderdıler benı ulusoy amcam gonderdı cok uzulmustum ama sampıyon olunca unuttum

İtiraf ediyorum!..

Siteye yazdığım Galatasaray kariyerimi Fnerbahçe'ye yenilince bıraktım. Ama n'olur skoru sormayın. Maç sonrası ağladım bea

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul/Ümraniye

Arsenal'le 12. oldum ama Everton'la UEFA'yı 3 kez üst üste kaldırdım.

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    İtiraf ediyorum!..

Siteye yazdığım Galatasaray kariyerimi Fnerbahçe'ye yenilince bıraktım. Ama n'olur skoru sormayın. Maç sonrası ağladım bea
    kac gol yedin ya harbi merak ettım sımdı

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

fiorentinayla 3 sezon 2. olup şampiyonluğu milana kaptırdım sonra milanın hocası reale gçdi onlarda beni aldılar ama bu seferde milanla şampiyonluğu fiorentinaya kaptırınca oyuna yeniden başlmışdım...

Nesil
    2006
    Yer
    Ötüken

En büyük sevincim : Galatasaray ile Inter'e San Siro da 7 atmamdı.Ağlamıştım sevinçten.En büyük üzüntüm ise Fiorentina ile CL finalinde Fenerbahçe'ye kaybetmemdi...
    Forumlarımıza 1'den fazla hesap ile üye olunamaz. 1'den fazla hesabı bulunan üyelerin kullandığı tüm hesaplar kapatılır

Hehe acıklı olmuş gerçekten kral!

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Quote Originally Posted by kral_67 View Post
    fiorentinayla 3 sezon 2. olup şampiyonluğu milana kaptırdım sonra milanın hocası reale gçdi onlarda beni aldılar ama bu seferde milanla şampiyonluğu fiorentinaya kaptırınca oyuna yeniden başlmışdım...
    ya benim başıma böle bi olay gelse fm oynamayı bırakırım ya. rezalet

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul- Samsun- Isparta

Çaykur Rize'yi 3-0 yeniyordum.İkinci yarı tınlamadım galibiyet kesindir diye.Sonrası malum..

fenerbahçeyi 5-0 yenince çok sevinnmiştim.
    ama interle oynarken şampiyonlar ligi ön elemede 3-0 önde olduğum maçta adı bilinmeyen bi takımdan 90-93 dk arası 4 gol yiyince oturdum ağladım.sonra yediremedim.1 ay fm oynamadım

Nesil
    2005
    Yer
    Tuzla

Quote Originally Posted by hsncnmtn View Post
    ya benim başıma böle bi olay gelse fm oynamayı bırakırım ya. rezalet
    zaten uzun bi süre oynamadım bende...

Nesil
    2007
    Yer
    Izmir

uzuldugum olay uzatmanin sonunda gol yemek ve bu golle biseyden elenmek ya da yenilmek. sevindigim sey ise buyuk takimlari eze eze yenmektir...

Nesil
    2006
    Yer
    Ölümüne BulancaK

Celtic ile oynuyorum..İlk maç rangers ile ve de deplasmanda ilk 20 dk da 3-0 öne geçtim ilkyarının sonunda bir gol sonra 2. yarının basında peş peşe 3 gol yiyeyerek 4-3 yenildim..1 haftada zor geldim lkendime

arsenal de yedek kalecisiz baslamistim kalecim skatlandi Fabregas i kaleye gecirdim 8 gol yedim

fenerbahçede süper kupa maçında 89. dk ve uzatmalarda alexin attığı mükemmel gollere çok sevinmiştim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

alexi bedelsiz kaptırdım hemde galatasarayaaaaa (((((

ş.ligi çeyrek finalinde antalyasporla 2009 da milan la karşılaştım 1-0 yenerken elektirkler gitti dk 77 ydi ve giridğimde 4-2 yenildim ben bu takımı yeniodum haksızlık bana oldu diye birkez daha yaptım 2-3 oldu sonra çıktım bir daha girdim 1-0 aldım işte bu dedim hakkım yenmişti

25. Default

itiraf ediyorum onu ben öldurdum ...Tabi bu işin şakası Real Betisdeyken 9. yılımda takımdan kovuldum(Ağlaya yazdım ) en büyük sevincim ise getafe ile la liga da 5. oldum( bu da benim ne kadar yetenekli bir manager olduğum kanıtlar )

Quote Originally Posted by Cucu78 View Post
    arsenal de yedek kalecisiz baslamistim kalecim skatlandi Fabregas i kaleye gecirdim 8 gol yedim

.
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    itiraf ediyom!!!
    volkan babacan kalecım adam bı sezonda hıc penaltı golü yemedı 6 tane penaltı atısının hepsını tuttu

Talking

Arkadaşlar ben ön eleme maçlarında fenerle valenica yı kendi sahasında 1-0 yendim appiah sattı golü kendi sahamda 3-1 yenildim ve fazla gol yemiyim die hemen tatile git diyip maçı iptal ettim

Quote Originally Posted by fmdelisi13 View Post
    Arkadaşlar ben ön eleme maçlarında fenerle valenica yı kendi sahasında 1-0 yendim appiah sattı golü kendi sahamda 3-1 yenildim ve fazla gol yemiyim die hemen tatile git diyip maçı iptal ettim
    o nasil oluyo ya anlamadim ben

Quote Originally Posted by fm_monster View Post
    uefa 1 tur da bi tane köy takımına 2mactada yenilerek elendim

demek ki her takımı küçümsemicek mişin???

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

>Arsenal'a 8-0 yenildigim gün ciddi ciddi çok acayip olmuştum...
    >Blackburn ile 5. sezonda premier lig şampiyonu oldugumda cok sevinmistim cunku bir cok kupayı avrupada ve ülkede kaldırmama ragmen premier ligi alamamıstım...
    >Chelsea'yi çok önemli bir puan maçında Stamford Bridge'de saviola'nın son dakika golü ile yendigim zaman deli sevinmistim...
    >Rodallega'yı Real Madrid'e sattıktan sonraki sezon gol yolunda sıkıntı yaşayınca çok pişman olmuştum...
    >Ve belki de unutmayacaklarım arasında olan en önemlilerden biri meksik milli takımı ile konfederasyon kupası finalinde son iki dunya kupasını kaldıran acıkara dunya birincisi İng ile oynadıgım macı tatile gitmek ile gecirdim geldigimde 5-0 yenmişiz o kadar çok şaşırdım ki ik yaptıgım iş hemen oyunu kaydetmek oldu

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri