Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 208 sonuç

Konu: SSC Napoli | Hedef Sonsuzluk ! (3.Sezon)

Yönetimimiz bizden ilk sezon itibariyle memnun ve yeni sözleşme önerdiler.

Serie A 35.Hafta

Bu beraberlik Juventus'un şampiyonluğu ilan etmesi demekti..

Serie A 36.Hafta

Beraberlik için gittiğimiz deplasmanda güzel bi oyunla 3 puanı kaptık ve ligde 2. sırayı garantiledik. İlk sezon için bana kalırsa 2.lik iyidir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gidişat harika hocam. 2. sezon Şampiyonlar Ligi nedeniyle konsantrasyon eksikliğine kapılmazsak kimse durduramaz bizi
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Gidişat harika hocam. 2. sezon Şampiyonlar Ligi nedeniyle konsantrasyon eksikliğine kapılmazsak kimse durduramaz bizi
    Evet ilk sezon için gayet yeterli bir başarı olarak düşünüyorum Transferde verimli bir dönem geçirmeyi ümit ediyorum.

Takip eden arkadaşlar varsa transfer için önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Serie A 37.Hafta

Serie A 38.Hafta

Son 2 maçta asistana devrettim takımı sonuçlar oldukça kötü oldu

İtalya Kupası Final Mücadelesi

Olmuyor, olmuyor, olmuyor...

Juventus karşısında bir türlü istediğimiz oyunu sahaya yansıtamıyoruz. Kupa finalinde de kaybettik...

Sezon Sonu Lig Durumu

Serie A 2012-2013 Sezonu Oyuncu İstatistikleri

Yılın Takımı

Alex De Souza takımımızdan kadroda kendine yer bulan tek isim..

Avrupa Liglerinde 2012-2013 Sezonu Özeti

Yeni sezon için ince eleyip sık dokuduğumuz bir transfer dönemi geçireceğiz. Genç ve yetenekli oyuncuların yanı sıra tecrübeli, bize fayda sağlayacağını düşündüğümüz oyuncuları kadromuza katmayı hedefliyoruz. Transfer bütçemiz 10-15 Milyon Euro civarında olur diye düşünüyorum.

Önermek istediğiniz oyuncular varsa bekliyorum arkadaşlar. Özellikle defansın sağı-solu ve sol kanat oyuncusu ihtiyacımız var ilk etapta...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sol açığa Standard Liege'den Frederic Bulot'yu önerebilirim.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    Ýzmir

Sağ açığa eğer hala alınmadıysa atalantadan matias schelotto yu al kardeşim, süper bir oyuncu.

Defansa ise artık kimi denk getirirsen alcan, transfer listesinde kaliteli adamlara bakmanı tavsiye ederim.

Alan Dzagoev'i takiminda huzursuz edersen iyi fiyatlara getirebilirsin. Gerçi ben 18,5 verdim(14 milyon'u 48 ay taksitle). Onun disinda Ömer Toprak ilk sezonda 5 milyona geliyordu, bende çok iyi oynuyor.
    Sen kaleci almismiydin? De Sanctis berbat oynuyor, Rosati'yi oynatiyorum bende. Sinan Bolat'in sezon sonunda kontrati bitiyor ama gözlemciye göre pek iyi degil. Onur Kivrak'i almaya çalisacagim gelecek sezon. Emiliano Viviano'nunda kontrati bitiyor, onuda alabilirim.

Tavsiyeler için çok teşekkürler arkadaşlar, muhakkak değerlendireceğim. Transfer borsası çok karışık ve bütçe olarak yönetim 11 M Euro ayırdı.

Teknik Direktör Murat Çakmak transfer ve takımın durumu ile ilgili basın mensuplarının sorularını içtenlikle yanıtlarken şu cümleleri kurdu;

Bu sezon geçtiğimiz sezonun üzerine çıkmalı ve en azından 1 kupayla sezonu kapatmalıyız. Transfer çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Takıma bölge bölge bakacak olursak şu şekilde bir yorum yapabiliriz.

KALECİ : De Sanctis'in gerek yaşı gerekse performansı bizleri memnun etmiyor, bir kaç kaleci ile görüşmelerimiz devam ediyor. İlk etapta hem yaşı genç hem tecrübeli bir kaleci hedefliyoruz. Yüksek ihtimalle Alman bir kaleci yeni sezonda kalemizi koruyacak..

DEFANS MERKEZ : Defans göbeğinde şu an için problem görünmüyor, yeni transferler var yedek takımdan as takıma çıkardıklarımız var, bekleyip görmek en iyisi. Bir kaç maç sonra daha net konuşabiliriz.

DEFANS SAĞ : Kendi bünyemizden bir oyuncuyla bu bölgeyi dolduracağız ve yeni sezonda sağ bek için transfer olası görünmüyor.

DEFANS SOL : 2 isimle görüşmeler devam ediyor, ilk tercihimiz İtalya Ligi'nde forma giyen Afrika asıllı bir sol bek, transferde baya yol katettik ve imza an meselesi.

ORTA SAHA MERKEZ : Orta sahamız belki de şu an için takımın en sağlam ve rotasyona müsait bölgesi. Gerek Hamsik-Gökhan ikilisinden memnun oluşumuz gerekse yedekte bekleyen oyuncuların performansı bu bölge için transfer yapmayacağımız anlamına gelebilir.

SAĞ AÇIK : Sağ kanatta geçene sezon büyük sıkıntılar yaşadık ve transferde ilk tercih olarak bu bölgeye yüklendik. İlk etapta bedelsiz olarak Vladimir Weiss bedelsiz olarak kadromuza katıldı. Kiralık olarak birkaç görüşmemiz var, genç bir oyuncuyla kiralık olarak anlaşmamız an meselesi.

SOL KANAT : Geçtiğimiz sezon Pandev ve Wellington Nem ikilisinden faydalandığımız sol kanatta bu sezon bütçemiz dolayısıyla aynı rotasyon devam edebilir. Ancak Alex'in artık iyice yaşlanması ve Nem'in Ofansif orta saha mevkisinde değerlendirilebileceği göz önünde bulundurulursa bir kaç görüşmemiz olabilir.

OFANSİF ORTA SAHA : Alex De Souza artık yaşlandı ve 90 dakikayı çıkaramayabiliyor. Bu bölge için takım içerisinde faydalanabileceğimiz oyuncular mevcut. Bu bölgeye transfer konusunda kararımızı henüz vermedik.

FORVET : Avrupa'nın bana göre sayılı en iyi forvetlerinden Edinson Cavani takımımızda.. Geçtiğimiz sezon sakatlıklardan dolayı pek verim alamadık ancak bu sezon daha farklı olacaktır. Yinede birkaç kiralık görüşmemiz devam ediyor ve kiralık olarak bir forvet takımımıza kısa süre içerisinde katılacak.

Basın toplantısı biterken La Gazzetta Della Sport muhabiri Alberto Mauro'nun peki bu sezon Juventus hakimiyetine son verme ihtimaliniz nedir? sorusuna Murat Çakmak;

"İlk sezon geride kalmıştır. Artık gençliğin ve isteğin hakim olacağı yepyeni bir sezona başlıyoruz" diyerek yeni sezon için ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha dile getirdi...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Transferleri bekliyoruz umarım istediğin transferleri yaparsın

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Transferleri bekliyoruz umarım istediğin transferleri yaparsın
    Çok yoğun bir çalışma içerisindeyim, bütçe fazla olmadığı için ucuz kaliteli transferlere yöneliyoruz. Elimizde olan kullanmayacağımız bir çok oyuncuyu kiralık veya satılık olarak gönderip kadro şişkinliğini gidereceğiz.

İlk transferimiz kaleci mevkisine oluyor. Hannover takımından Ron-Robert Zieler 8.5 Milyon Euro karşılığında Napoli takımına transfer oldu. Umarım hayırlı olur bizim için..

Defansın soluna Milan takımından Taye Taiwo'yu aldık. Nijeryalı sol bek oyuncusu için Milan takımına 2.3 Milyon Euro bonservis bedeli ödendi. Oyuncuya yıllık verdiğimiz miktar her ne kadar fazla olsa da gerekli bir transferdi bizim için.

Defans göbeği için pek çalışmamız yoktu ancak menejerlerin bize önerdiği Palermo'nun genç defansı kaliteli kumaşıyla fikrimizi değiştirdi ve transfer ettik. Munoz için Palermo takımına 4.2 Milyon euro ödedik.

Yoğun bir transfer dönemi geçiriyoruz takımdan bir çok oyuncu ayrıldı yaşlaşık olarak 20 milyon Euro'luk bir satış yaptık. 3-4 kiralık oyuncu gelecek takıma ve transferi kapatacağız. Umarım yeterli olur kadromuz..

Gelen ve giden oyuncular şu şekilde oluştu.

Juventus ile yapacağımız Süper Kupa Final maçı öncesi transferi bitirdik sayılır. Verimli bir transfer dönemi geçirdik. Özellikle Weiss ve Kiralık olarak gelen De Bruyne'den çok ümitliyim.

İnternette problem var sürekli gelip gidiyor resim yükleme konusunda sıkıntı yaşıyorum.. Akşam SS'leri koyacağım toplu biçimde..

İtalya Süper Kupası

SÜPER KUPA NAPOLİ'YE GELİYOR !!!

Sezona kupayla başlamak bizim için çok önemliydi. Bunun bilinciyle maça hazırlandık. Geçtiğimiz sezon kaybettiğimiz Süper Kupa maçında Juventus bizi ezip geçmişti adeta.. Ancak bu sefer durumlar biraz farklıydı, inanmış bir takım vardı ve kupayı istiyorlardı...

Maça fırtına gibi başladık, Hamsik nefis bir golle 1-0 öne geçirdi ve ilk yarı bu skorla bitti. 2. yarıda Juve biraz daha etkili oldu.. Uzatmalarda devreye Hamsik girdi ve son sözü söyledi !!!

Serie A 1.Hafta

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUBUMUZ

Serie A 2.Hafta

Serie A 3.Hafta

Şampiyonlar Ligi 1.Hafta

Serie A 4.Hafta

Sezona çok iyi başladık, Ligde 4'te 4 giderken Şampiyonlar liginde alınan Barcelona beraberliğini normal skor olarak karşılıyorum. Takım bu sezon istediklerimi daha iyi yapıyor, uzaktan şutları olabildiğince azalttık ve ceza alanı içerisinden pozisyonlar buluyoruz.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri