Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 93 sonuç

Konu: GeNç KaRTaL İtalya Semalarında [2.sezon]

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Juventus Transfer Haberleri

Basında çıkan Pavlucenko ve Crouch haberleri gerçeği yansıtmamaktadır.Pavlucenko ile ilgili ufak temaslarımız olmasına rağmen bu temaslar sadece oyuncu hakkında bilgi edinmekle sınırlı kalmıştır.Basında çıktığı gibi pazarlıklar yapılmamıştır.Zaten yapılmasıda mümkün değildir.Çünkü 1 kişilik yabancı kontenjanımızı Malafeev'i alarak bu sezonluk kullanmış bulunduk.Crouch haberleri ise tamamen uydurmadır.Kamuoyuna duyurulur..

Juventus Yönetimi
    So what?
    Saike

Vay yalancı basın vay

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Udinese galibiyetinden sonra evimizde Catania karşısında Legrotaglie'nin 2 golüyle galibiyete ulaştık.

Ardından oynadığımız Sampdoria maçında maçın başında yediğimiz gol bizi zor duruma düşürdü.Bir türlü cevap veremedik gole.89 daki Zebina'nın golü ve 90 da Palladino'nun golü ile bu zorlu maçtan 3 puan çıkarmasını bildik.

Bir sonraki hafta Palermo deplasmanında farklı bir skor elde ettik.Bu bizi iyice morallendirdi.

Bir sonraki hafta evimizde Lazio karşısında uzun süre sonra mağlubiyet aldık.İlk golü bulan taraf Lazio oldu.2.yarıda yaptığım hamle sayeside golü bulduk ve üst üste akınlar geliştirdik ama golü bulamadık.Lazio atamayan atarlar kuralını affetmedi..

İnter ile oynayacağımız maç öncesinde Livorno karşısında rahat bir galibiyet aldık.

Ve İnter maçı..Bu maçta İnter ilk maçın rövanşını acı aldı ve bizi adeta hezimete uğrattı.Huntelaar hat-trick yaparak bizi yıkan adam oldu..

Bu son maçtan sonra lider İnter oldu.Biz ardından 2 puanla geliyoruz.Yaratıcı bir ofansif orta saha ve Trezeguet'in yanına bitirici bir forvet eksikliği yaşıyoruz.Sezon sonuna kadar mücadelemizi sürdüreceğiz ama işimiz zor..

Şimdi Ssler..

Last edited by GeNç KaRTaL : 04.Temmuz.2008 at 03:12
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    .

Şemsi abi bize kupayı getirmeni bekliyoruz.Başarılar dilerim
    Kıyamet kopacak da olsa bırakınız adalet yerini bulsun....

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

İnter hezimetinden sonra takımda bir şevk ortaya çıktı ve son 2 maçımızı bol gollü galibiyetlerle kazandık.Sonrasında yaptığımız 3 maçta gol bulmakta zorlansakta kazanmasını bildik.İnter'in 2 puan önünde son 8 haftaya giriyoruz.Her maç çok zor geçiyor valla.

Şimdi Ssler..

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Liderlik çok iyi abi..
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Umarım şampiyon olursun, 8 haftacık kalmış sadece

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şampiyon tamamlarsın abi ligi sana güveniyoruz.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Quote Originally Posted by efenberg View Post
    Beşiktaşlı olman Juventus u seçmene bir etken olabilir mi
    Kesin öyle nasıl olsa 2side SİYAH BEYAZ bir aşk hikayesi

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Yorumlarınız için teşekkürler.

@effenberg

Gerçekte İtalya liginde favori takımım Milan'dır.Fm'de Juventus'u yönetmeye karar verdiğimde bunda renklerinin siyah-beyaz olmasının bir katkısı olmadı.Juventus ile yapacağım kariyerin zevk vereceğini düşündüğüm için seçtim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

süper gidiyosun böyle devam...ayrıca resim süper The Godfather BOBO

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

2-1 lik Genoa galibiyetinden sonra rakibimiz şehrimizin diğer takımı Torino idi.Bu maçtan fazla zorlanmadan 3-0 lık net bir skorla döndük.

Ve fikstürümüzün en zorlu bölümüne geldik.Roma ve Milan maçları.Roma maçında ilk maçta yaşananlarıda göz önünde bulundurarak atak bir taktikle çıktık ve bunun karşılığında maçın başında bir gol yiyerek ödedik.Ama taktikten vazgeçmedim.Zaten vazgeçemezdim.Maç boyunca etkili ataklarımız oldu.3 topumuz direkten döndü ama bir türlü golü bulamadık.Taa ki 83 te Tiago'nun uzaktan füzesine kadar.Bu golle hiç olmazsa beraberliği kopardık.

Sonraki maç Milan ile Torino'da idi.Bu sefer maça daha kontrollü bir taktikle çıktık.Maç boyunca etkili pozisyonlar bulduk ama bir türlü kaleci Dida'yı geçemedik.Milan ise yıldız oyuncusu Kaka'nın bireysel gayretleriyle skoru 2-0 getirdi.2.yarıda 2-0 dan sonra yaptığım taktiksel değişiklik anında etki gösterdi ve farkı 1'e indirdik.Sonra 70 lerde kaptan 2.golünü atarak durumu beraberliğe getirdi.Sonrasında fazla pozisyon olmadı ve böyle bitti.Bu 2 maçlık periyot sonrasında kaptırdığımız liderliği İnter'in aynı takımlarla yaptığı üst üste 2 maçtan bir mağlubiyet ve bir beraberlik çıkarmasıyla tekrar ele geçirdik.

Sonraki Parma ve Napoli maçlarında istediğimiz skorları alarak yolumuza devam ettik.Şimdi önümüzde 3 maç var ve eğer İnter hiç puan kaybetmezse kalan maçlarında 1 beraberlik hakkımız var.Kaybetceklerinide sanmıyorum.Kolay ekiplerle maçları var.Bizim maçlarda zorlu değil..

Şimdi Ssler..

[IMG]http://www.fmscreenshots.com/images/j0p**lt7ooxcev9urfnk.jpg[/IMG]

Takım olarak kalan 3 maç sonunda şampiyon olacağımıza inanıyoruz

Last edited by GeNç KaRTaL : 05.Temmuz.2008 at 01:42
    So what?
    Saike

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

bende açtım az önce juve kariyeri formation u gösterirmisin legro nasıl bukadar gol atıyor şaşırdım

başarılarrrrr

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Abi maçlarda beraberlik güzel gibi İlerideki maçlar kolay.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Son 3 maça girerken 3 puan önde idik.Rakip bu sezon bizi en zorlayan ekiplerden birisi olan Cagliari.Kupadan elenmemize sebep olan takım.Bu maçta üstün olan taraf olmamıza rağmen yine onlar kazandılar ve son 2 haftaya İnter'in lider girmesine sebep oldular..

Son 2 hafta maçlarımı kazanıp İnter'in puan kaybetmesini bekledim ama maalesef bu beklentim gerçekleşmedi.Ligi aynı puanda bitirdiğimiz İnter 2 li averajdan dolayı şampiyon oldu.Yazık oldu..

Genel yorumum ise zevkli bir kariyer olduğunu düşünüyorum.Sezon başından itibaren İnter ile yarıştık ve sonunda kaybettik.Açıkcası İnter'in kadrosu bize göre çok iyi.Hele devre arasında birde Hunteelar'ı alınca daha bir güçlü oldular.Sene başında iyi bir forvet alsaydım yada Lakuinta'da ısrar edeceğime Palladino'yu oynatsaydım belki bazı şeyler daha değişik olabilirdi ama neyse..

Bu arada İngiltere ligini 3.Sırada bitiren Man.Utd'de Sir'in koltuğu sallanırken basın adaylar arasında benimde ismimi yazıyor.Açıkcası teklif gelirse ne yapacağımı bilmiyorum.Eğer Juventus ile şampiyonluk yaşasaydık gidebilirdim ama şimdi ne yapacağım hiç bilmiyorum..

Şimdi Ssler..

Ödüller

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şampiyon olamaman çok kötü olmuş abi ya abi bence Man. Utd'ye git abi..
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kısmet değilmiş Taylan. Daha teklif yok ortada zaten Taylan.Aslında normalde giderdim ama bir yandanda daha güçlü bir kadro kurup bu sefer şampiyonluğu İnter'e kaptırmamak isteğide ağır basmıyor değil..

@Corpus

Legrotaglie'nin o kadar gol atmasının sebebi taktiksel dizilişim değil.Legro'ya kornerlerde kaleciyi sıkıştır komutunu vermem ve takım komutlarından kornerlerin 6 pasa atılması seçmem sonucunda bu kadar gol attı Legro.Oyunun bir noksanı diyelim..

Bu arada diğer turnuvalarda alınan sonuçlarıda ekleyeyim dedim..

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Korner taktiğin güzelmiş abi
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Juventus Transfer Haberleri

Transferde geçen sezon eksikliğini hissettiğimiz mevkilere transferler yaptık.Mellberg ve Akbin transferleri benden önce kesinleştirilmiş transferlerdi.Artı olarak bende bedelsiz olarak Gasbarroni'yi aldım.Ve geçen sezon en büyük eksikliğimiz olan yaratıcı oyuncu problemini 2 oyuncu birden alarak çözdüm.Riquelme ve Jimenez.Sonra Chiellini'ye iyi bir teklif geldiği için Milan'a yolladım ve yerine Ajax'tan Emanuelson'u aldım.Ve forvet mevkiine'de geçen sezonun gol kralı Amauri'yi hatrı sayılır bir miktara satın aldık.Ayrıca genç yeteneğimiz Criscito'yuda Valencia'ya 27.5 milyon ytl ye sattım.Ve kadroda yer bulamayacaklarını düşündüğüm Almiron ve Ekdal'ı kiralık olarak yolaldım.Nocerino içinde Barcelona,İnter ve Milan'dan 50 milyon ytl lik teklif geldi ben kabul ettim ama oyuncu kulüplerle anlaşamadığı için transfer gerçekleşmedi.Geçen sezona nazaran çok iyi kadro kurduğumu düşünüyorum.Bu sezon her dalda şampiyon biz olacağız..

So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Transferler çok iyi abi seninde dediğin gibi bütün kupalar senin...
    Futbolcu Bilgileri

sakary Ali Misafir

transferler mükemmel bu sene geç şu interi ya bu arada şl'yi unutma ha

Nesil
    2006
    Yer
    Karadeniz

Amauri'ye o kadar verilir mi? Çok büyük hata yapmışsın. İyi oynayamazsa paarana yazık olacak.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Legro kaç goL attı önceki sezon ?

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Şampiyon olamaman çok kötü olsada abi seneye tüm kupaları alırsın.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Ömer Faruk bütçe geniş ondan sorun değil para.Amauri geçen sezonun gol kralı oldu ligde.Bence değer.

Legrotaglie 20 gol attı.

Diğer yorum yapan arkadaşlarada teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Şemsiciğim Mellberg transferi çok iyi oldu bana göre..En önemliside o diyebilirim..Yalan söylemeyeyim kariyerin son sayfasından itibaren takip ediyorum ve gözlemlediğim kadarıyla kazansan bile çok fazla gol yiyorsun..İlk 3'e baktıgımız zaman en fazla gol yiyen takımsın..Amauri konusunda umarım beklentin dogrultusunda çıkar..Bundan sonra takipçinim başarılar..

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Şampiyonlar Ligi'nde 3.torbada olmamız sebebiyle çok zor bir gruba düştük.Geçen sezon Şampiyonar Ligi Finalistleri M.United ve R.Madrid ile aynı gruptayız.İşimiz zor..

So what?
    Saike

sakary Ali Misafir

grup zor ama sen halledersin

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

geçersin zaten daha olmadı uefa kesin elinde

Nesil
    2006
    Yer