Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 77 arası toplam 77 sonuç

Konu: günde kac saat fm

Nesil
    2006
    Yer
    MeRSiN

günde en az 3 saat
    günde en fazla 8 saat

Nesil
    2006
    Yer
    marsla venüs arasında bi

ben ewdekiler yokken günlerce oynuorm hiç yemek falan da yemiorm zayıfladım biraz ama fm herşeye değer arkadaşlar

6-7 Saat Fm

ilk başlarda günde 8 saat oluyordu ama şimdi 2007 çıkana kadar azalttım...
    günde belki 1-2 saa bazen oynamadan geçiyorum..

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Ben saat 11 12 gibi kalkarım gece yarısını görürüm sonra sabah 4 4,5 olduğunu farkeder ezan sesi eşliğinde bilgisayarı kapatıp belimin ağrıdığını farkeder öf üf opüf diye diye uyurum...Sonra yine aynı kısır döndü içinde devam eder dururum....Ama evdeysem ....Yani okul zmanı olmuyor sakarya da olduğum için...

günde en az 8 saat enf azla 18 saat olurmu demeyin forumdaki online süremde aşagı yukaru bu kadar

kardeş bnde yaklaşık ortalama 2-3 saat oynuyom
    babam duymasın elektrik parasını görürse bilgisayarı satar valla

Nesil
    2006
    Yer
    güneşin bir ışıltısının o

tatilde olduğum için yaklaşık 10 14 saat fm oynuyorum ama tavsiye etmem fmyi kimseye başmasınlar insan asosyal oluyor yaw

öğlen 2 den gece 2 ye kadar

Quote Originally Posted by ZiD4n3
    kardeş bnde yaklaşık ortalama 2-3 saat oynuyom
    babam duymasın elektrik parasını görürse bilgisayarı satar valla
    bilgisayar cok elektırık harcamıo tv kadar.. buzdolabı cok yakıo buzdolabının ustune atarsın bısı yapmaz

Quote Originally Posted by SaMaNYoLu
    bilgisayar cok elektırık harcamıo tv kadar.. buzdolabı cok yakıo buzdolabının ustune atarsın bısı yapmaz
    galiba haklısın kardeş bi deniyim bakalım

beşikten mezara kadar

dün 12 saat oynadım acaip oldum ve suandaa yeni kalktım yüzümü yıkamadan fm yi actım

Nesil
    2005
    Yer
    Ankara

7/24 tabii ki

Nesil
    2006
    Yer
    Göçebe

nerden baksanız bir 10-11 saat oynuyorum en sonunda annemden dayak yiycem bu oyun yüzünden
    Hani, kurşun sıksan geçmez geceden,
    Anlatamam, nasıl ıssız, nasıl karanlık... Ve zehir - zıkkım cıgaram.

Smile

valla sabah kalktıktan sonra bi açıom yatana kadar fmama şimdi işteyim artık eve gidince oynuom artıkherkese bol fm li günlerr..

ben en az günde 6 saat oynarım her gün tatilde tabi okul oluncada 2 saat oynuom okul tam gün olmasa gene normaldeki gibi olcak valla bugun daha 10 dk önce çıktım saat sabah 11 de oturdum 19:00 da kalktım yani 8 saat olmuş bunalıo insan
    rekorum sabah 9:30 dan aksam 11 e kadar kalktığımda her ye mosmordu gözlerim kan çanağı başım davul gibi şişmiş anlım gereçkten şişmiş ama nasıl ağrıo nasıl ağrıo kalktım play-station da wining eleven 9 vardı 10 yoktu o zaman onu oynadım master lig felaket bi kadro kurdum ama kapattım yattım çünkü televizyonun ekranına baktıkca başım zonkluodu valla ölcektim acıdan sabah bile çok az ağrı vardı
    az değil 13.5 saat ama gerçekten zamanı çok çalıo ilerde arayabiliriz bu kadar zamanı bize bişey kazandırmıo aslında ama tutku yapması kötü genede aslında oyun çok kötü şu fabio lucianoyu neden her oyunda fenerin malı yapıolar anlamıom herif gerçekte fenere kiralık geldi kaç sezondur öle nobre de kiralıktı ama fenerin malı yapıolardı ona gıcık oluodum adam alamıom onlar yüzünden
    bıraktım ts oldum süper
    ilk sezon tsl şampiyonluğu c.l de 2.tur da milana elendim
    ilk maç avni aker 0-1 yenildim
    2.maç milano san siro 1-0 yenildim
    türkiye kupsı şampiyonluğu jefferson ve jun süper bide eller süper f.tekke de süper bana bağımlılık yaptı tarbzon çok güçlü en şaşırtıcısı transfer bütçesi süper yasin karaca özgürcan marcelo bravo yu aldım yanına param kaldı samaras f.tekke takasına uğraşıom artı para alcam

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri