Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 90 arası toplam 90 sonuç

Konu: Sekopej ve DisCo Hakkında...

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Barto ordumu hazırlıyım mı ?

Bu Disco'yu yok etmessek buraların tüm haklarını eline geçirir benden söylemesi.Çok pis palnları var bu adamın.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sağ ol Coşkun, denk gelemiyoruz yoksa konuşuruz. 2 günlüğüne Bursa'ya gelmiştim ama Bursalı arkadaşlar pek beni görme heveslisi olmadılar.

Sayın Barto'nun şaka yaptığını ve bu şaka üzerinden konunun yürüdüğünü tekrar vurgulamakta fayda var. Şakayla kalabalık bir kitle toplayacağını düşünsem de, çabuk eridi destekçileri yahu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Her şakanın altında bir gerçeklik payı vardırSiz yinede dikkat edin arabaya felan binerken altın bakın bomba vardır bu suikast düzenler sizeTenha yerlere gitmeyin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    TURKSPORTAL MANİFESTO

Ben ve bu yola baş koymuş değerli arkadaşlarım ile yaptığımız görüşmeler sonunda aldığımız kararları deklare ediyoruz.

• Mevcut yönetim baştan sona kadar değiştirilmeli, yerlerine oluşturulacak divan tarafından atanacak yöneticiler vekalet etmeli.

• Sohbet alanına Rasengan yönetici olarak atanmalı ve iç işlerinde bağımsız dış işlerinde site üst yönetimine bağlı ayrı bir forum olarak süregelmeli.

• Mevcut yönetimden daha sonra isimleri açıklanmak üzere birkaç yönetici dışında diğer bütün yöneticiler siteden geri dönmemek üzere uzaklaştırılmalı.

• Futbol konularında yaşanan tartışmalar ve aşırı fanatizmin önüne geçmek adına bütün kurallar tekrar gözden geçirilerek bu alanın yönetimine Fearless Coward getirilmeli. Bu alanda yine iç işlerinde özgür dış işlerinde site üst yönetimine bağımlı çalışmalı.

• Forum üzerinden illegal içerik hakkında yardım isteyenler ve yardım edenlere insanca muamele yapılarak site yönetimine katılımları sağlanmalı.

• Bir süre yayın hayatını sürdüren ancak uzun bir süredir ortalarda gözükmeyen interaktif dergi tekrar canladırılmalı. Ancak içeriğine eklenecek yazılar tarafımızca oluşturulacak bir yayın ekibinin kontrolünden geçirilerek yayımlanmalıdır.

• Araştırma işleri yine tarafımızca seçilecek kişilerce yapılmalı mevcut araştırmacılar sürgün edilmelidir.

• Eski üyelerimizden fenerbahce58 her nerede ise bulunarak muhakkak site yönetim kadrosuna dahil edilmelidir.

• Forum üzerinden kariyer paylaşımına yasak getirilmeli herkesin kariyerini kendi içinde yaşaması sağlanmalıdır.

• Forum üzerinde düzenlenen online turnuvalar offline turnuvalara dönüştürülmelidir.

• Forum üzerinde yapılacak turnuvalarda madalya kazanmış olanlar ile madalyası olmayan arkadaşların karşılaşmalarında madalyasız arkadaşlar madalya sahibi arkadaşların madalya sayısı kadar handikaplı maçlara başlamalıdır.

• Yöneticiler arası turnuva gibi forum üzerinde sınıf ayrımına neden olan oluşumların bir daha tekrarlanmamalı ve mevcut olanlar lağvedilmelidir.

• Her üye muhakkak bir gün de olsa yöneticilik yaparak site yönetiminin nasıl işlediğini görmelidir.

Şimdilik aldığımız kararlar bunlardır. Bir an önce mevcut yönetimin harekete geçerek oluşumumuz ile barış anlaşması için masaya oturması gerekmektedir. Eğer makul bir süre içerisinde yönetimden geri dönüş olmaz ise mevcut yönetim tarafından tarafıma verilen rowenta çatal bıçak takımı ile katledileceklerdir.

Kamuoyuna duyurulur.

Peşindeyiz Emre abi... ama Aygün konusunda kararsızım emin misin bu konuda

Quote Originally Posted by Uchiha Itachi View Post
    Eee 2 kişimiyiz böyle düşünen.Nerede o forumu yakarız diyenler ? İmzaları görelim gençler sağlı sollu.
    İmzamı ıslatıp geliyorum Yaşar abi
    Screw you guys, I'm goin' home

Konunun ciddi olup olmadığını bilmiyorum ama ciddi değilse özür diliyorum.
    Bu arada El Barto'yu tanıyorum sevdiğim bir kişiliktir kendisi. Bu yüzden saygısızlık yaptığını söyledim zaten. Yoksa kendisi forumdaki abilerimdendir, orada sorun yok.
    Last edited by EndoplazmiK RetikuluM : 24.Mayıs.2010 at 18:12 Reason: Tekzip

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Valla ben onu bunu bilmem de Serkan abiye kırmızı yakışmamış

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Kırmızı değil o Bordo

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Kırmızı değil o Bordo
    o da kırmızının bi tonu sonuçta

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Sağ ol Coşkun, denk gelemiyoruz yoksa konuşuruz. 2 günlüğüne Bursa'ya gelmiştim ama Bursalı arkadaşlar pek beni görme heveslisi olmadılar.

Sayın Barto'nun şaka yaptığını ve bu şaka üzerinden konunun yürüdüğünü tekrar vurgulamakta fayda var. Şakayla kalabalık bir kitle toplayacağını düşünsem de, çabuk eridi destekçileri yahu.
    Evet evet bunlar tamamen hayal mahsülü şeyler gülelim eğlenelim adına yapılmış. Yoksa Burak'ta Serkan'da çok sevdiğim iki arkadaşımdır beraberce iyi işler yaptık zamanında. Onlar şimdi daha iyilerini yapmak için görevlendirildiler. Ben hep onların yanındayım elimden geldiğince.

Birilerini kırıp üzdüysek affola.

Bütün yönetici arkadaşlarımı seviyorum ama en çok adminleri seviyorum.

tısssssss.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Evet evet bunlar tamamen hayal mahsülü şeyler gülelim eğlenelim adına yapılmış. Yoksa Burak'ta Serkan'da çok sevdiğim iki arkadaşımdır beraberce iyi işler yaptık zamanında. Onlar şimdi daha iyilerini yapmak için görevlendirildiler. Ben hep onların yanındayım elimden geldiğince.

tısssssss.
    bütün planlar yalanmıydı emre abi söyle yalanmıydı

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by MeMo View Post
    Valla ben onu bunu bilmem de Serkan abiye kırmızı yakışmamış
    Göz alışkanlığıyla alakalı aslında.İlk başta garip geliyor ama sonra alışınca aynı şekilde gelmiyor.
    So what?
    Saike

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Spy.94'cüm üzülme Barto'nun planları çok sağlam ben biliyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Spy.94'cüm üzülme Barto'nun planları çok sağlam ben biliyorum
    sorun yok o zaman abi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bizde bir kırılma yok, ne güzel eğlenceli bir konu, kırılanlar kırılmasın diye açıklama ihtiyacı hissettim.

(Şaka bir yana, işi şakaya vurmasak insanları örgütlemeye başlamıştın, para konusunda anlaştık da, şaka diye iyi kıvırdık ha)
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Vay Barto diyordu emekli maaşı bana yetiyor demek yetmiyormuş

Nesil
    2005
    Yer
    Republic Of Fenerbahçe

tısssssss.
    Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    Bizde bir kırılma yok, ne güzel eğlenceli bir konu, kırılanlar kırılmasın diye açıklama ihtiyacı hissettim.

(Şaka bir yana, işi şakaya vurmasak insanları örgütlemeye başlamıştın, para konusunda anlaştık da, şaka diye iyi kıvırdık ha)
    LYS sonrası diyorum ki, devrim yapacağım forumda. bekleyin
    dERindEN geliyorum.
    dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE !

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Gel, ne olursan ol gel.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul/Antalya

DisCo admin olması şerefine hepimize ceza falan vermese bari.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EreN View Post
    LYS sonrası diyorum ki, devrim yapacağım forumda. bekleyin
    dERindEN geliyorum.
    Bekliyoruz abi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Disco disco partizane!!! yazalım bence nicklere kutlamak için
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Nilüfer / Bursa

Biri darbe mi dedi?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Pek planlı bir şey değildi daha doğrusu planım farklıydı. Arkadaşımla geçirmem gerekiyordu, sen otelde çalışıyordun sanırım, bir de senin otelinde kaldıysak, işte o zaman daha çok kırılırsın herhalde.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Uzaklar

Eee ne oldu deviremedik mi yönetimi daha??
    Bende olaylar süresince yok olup iş bitince gelip pastanın kremasını sıyıranlar gibi oldum ama neyse

Ben Niye Yokum Yav Planlarda O Kadar Yaşlandık Yıllanmış Şarap Olduk Beklerdim Bir Teklif

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by CoşkuN ÖzdemiR View Post
    Nerede kaldınız Bursada peki..
    Gönülçelen olması lazım, bana hepsi sürpriz oldu, gidiyoruz dediler gittim, burada kalacaz dediler kaldım, askeri teslim edip döndüm.

El Barto'dan ne bekliyorsunuz ki.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Valla ben kendimden pek bir şey beklemiyorum. Benim ipimle kuyuya inilmez. Ben menfaatçi bir insanımdır. Oluşumu lağvettim. Yaşasın yönetim, yaşasın rejim.

Valla ben kendimden pek bir şey beklemiyorum. Benim ipimle kuyuya inilmez. Ben menfaatçi bir insanımdır. Oluşumu lağvettim. Yaşasın yönetim, yaşasın rejim.
    Bu İşin İçinde Kötü Kokular Alıyorum Ortada Bir Menfaat Var Rüşvet Almış Olabilirmisin Yönetimden

Yazık Ülkemizde Alışmıştık Neysede Herkesin Almasına Forumda da Olunca Çivisi Çıktı Artık Sitenin İfla Olmaz Bu Site

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Benim köklerim Lozan zamanı İngiliz himayesini isteyen paşa dedelerime dayanır ne diyorsunuz.

Yalnız yanlış anlaşılma olmasın herhanig bir rüşvet menfaat ilişkisi değil bizimkisi. Ben zaten bu çocukları severim özlerinde iyi insanlardır. Hatta bütün yönetici arkadaşlarımı severim beraber çalışmışlığımız mesai harcamışlığımız var.

Bunlar hep şaka şeyler daha öncede söylediğim gibi. Gülelim, eğlenelim, hoş vakit geçirelim, reeldeki stresimizi bu güzel ortamda atalım, hayatın stresinden kurtulalım vs. diye.

Askere gidiyorum zaten psikolojim bozuk gelmeyin üstüme.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Ah yazık şimdi kim çekecek o kadar derdi ızdırabı

Sitemizin demirbaşlarından birisini bir süre de olsa kaybetmek kötü yahu.

Asker türküsü bulup çalacam kafede senin için bart

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Ben Niye Yokum Yav Planlarda O Kadar Yaşlandık Yıllanmış Şarap Olduk Beklerdim Bir Teklif
    kariyerlerdeki bitiricilik başarından ve istatistiğinden sonra böyle bi karar alınmış olabilir Mehmet abi

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri