Sayfa 38 / 50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon
1,111 ile 1,140 arası toplam 1479 sonuç

Konu: Galatasaray SK

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Güiza'nın Beşiktaş'a attığı da,
    Baroş'un Trabzonspor ve Hamburger'e attığı da harika birer finishing ve soğukkanlılık örneğidir.

Bu oyuncular bunları hangi sıklıkla yapabiliyorlar o önemlidir.
    Lütfen bunları tartışmayalım artık...
    Fikirlerim burada

cem sultan iyi son vuruşlara sahp kalıtelı bır forvet evet ama onun gibi çok futbolcu var teknıgı yok topla drıblıngi zayıf ben extra yetenege sahıp futbolculardan bahsedıyorum mesela emere colak gokhan ozturk ve anıl dılaver teknıklerıde son derece yuksek oyuncular .. anıl dılaver forvet olmasına ragmen alışıla gelmiş forvet tıpınden uzak torres gıbı çok geniş çapta bır futbolcubıraz mucadele gucu zayıf onunda suan eksiği bu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o zaman iyi izleyememişsin cem'i Geçen sene hep takip ettin onu teknik ve dribblign olarakta, bitiricilik kadar iyi bir oyuncu cem...
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by extensor View Post
    Baroş'un Trabzonspor ve Hamburger'e attığı da harika birer finishing ve soğukkanlılık örneğidir.

Hakikaten Baroşun trabzon maçında ve dün attığı goldede hem serinkanlılık hem bitiricilik yönünden örnek golllerdi
    BÖBÜRLENME PADİŞAHIM SENDEN BÜYÜK ALLAH VAR

Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.
    Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”
    Şeyh Edebali

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Baros çok iyi bitirici olmasada soğukkanlı bir oyuncu.Birde U.uçarın marking özelliğinde artış bekliyorum en önemli özelliklerinden biri bence..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ama su an aldıgı değerden fazlasını hakediyor bence
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Quote Originally Posted by Onurap View Post
    Baros çok iyi bitirici olmasada soğukkanlı bir oyuncu.Birde U.uçarın marking özelliğinde artış bekliyorum en önemli özelliklerinden biri bence..
    Uğur nerdeyse 1 yılı aşkın süredir topa ayağını değdirmedi. Özelliklerinde nasıl artış olmasını bekliyosunki ? Sakatlık sonrası futbola dönüp dönemeyeceği bile belli değil. Performansı zaten ayrı bir muamma

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by extensor View Post

Tabi ki aşırtma finishingdir ama topun sadece kalecinin yarım metre üzerinden kaldırıp yerde seke seke kaleye gitmesi bence değil.Neden dersen, sadece topu kaldırmış oluyorsun, vuruş yapmış olmuyorsun, yüksekten aşırtma atman için ise topa sert vurman lazım, bu da yön vermek zorunluluğu oluşturur.

Baros'u kötülemedim, sadece o pozisyon ile pek değerlendirilemez bence dedim.Gerçi kaleci biraz yakın da olabilir ama bilmiyorum tabi, benim aklımda kaleci geç çıktı diye kalmış, vuruş yapmış da olabilir, topa yön verdi ise haklısın.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Sonuçta karşı karşıyayken üstüne abanıp vurmaktansa aşırtmayı tercih etmesine bakılmalı bence. Kaleci uzaktaymış değilmiş farketmez.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by crespo009 View Post
    Uğur nerdeyse 1 yılı aşkın süredir topa ayağını değdirmedi. Özelliklerinde nasıl artış olmasını bekliyosunki ? Sakatlık sonrası futbola dönüp dönemeyeceği bile belli değil. Performansı zaten ayrı bir muamma
    ne alakası var yetenek ölüyor mu?Uğur diz kapağı kırıldı diye markaj yapmasını mı unuttu?

Ayrıca uğur futbola dönüyor takımla çalışmalarada başladı..

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

hocam, evet haklısın Uğur en az Arda kadar yetenekli bir oyuncu ama 1 yılı aşkın süredir topa ayağını bile dokunmuyor. yaşadığı olay yüzünden de ikili mücadelelerde korkak olacaktır bir süre ve bu nedenle bence markaj yeteneğin düşüş bile olmuştur. oynadıkça açılır ama şu anda eski markaj puanını bile vermek bana kalırsa doğru olmaz.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

ne alakası var yetenek ölüyor mu?Uğur diz kapağı kırıldı diye markaj yapmasını mı unuttu?

onuralp artık şu taraftarlıktan vazgeçte azcık gerçekci objektif yorumlara geç

1 senedir oynamayan bir oyuncu için yükselme istemene artık hepimiz pes diyoruz pes...

Şeyh Edebali

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

markaj yapmasını unutmadı da sen Uğur'un markajını arttırılmasını gerektiren bir neden söylememişsin. Söyleyecek nedenin yok çünkü adam 1 senedir topa dokunmuyor. Takımla çalışmaya başlasa bile ne olacak?

Fm'de bile bir oyuncu sakatlanınca özelliklerinde düşme yaşanıyor ve bir müddet geçtikten sonra yerine geliyor. Sen ise sakatlıktan çıkar çıkmaz markajının arttırılmasını istiyorsun. Asıl sana ne alaka diye sormamız lazım.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by OMANA View Post
    onuralp artık şu taraftarlıktan vazgeçte azcık gerçekci objektif yorumlara geç

1 senedir oynamayan bir oyuncu için yükselme istemene artık hepimiz pes diyoruz pes...
    1 senedir gol atamayan oyuncunun özellikleri düşmemesini istiyonuz ya..?
    Artmasını isteyince mi fanatiklik oluyor.?

U.uçar evet oynamıyor hala ama oynadığı dönemde markaj özelliği çok iyi gözüktü bana..Hatta Kayserideyken Ardaya adım attırmamıştı..Oyuncuya yapışması felan çok iyi.Tutturmuşunuz sakatlık sakatlık eduardoda 1 sene oynamadı şimdi 120 ca 125 pa mı yapıldı veya arsenal forumlarında biri eduardonun şu özelliği düşük dese adam senedir top oynamamış cevabımı verilecek..

İzlediğim uğurun markaş özelliği yeterli değil diyorum..Uğur son haftalarda harika oynuyor markaj artmalı mı dedim..?

Bu kadar saçmalık olmaz..Kendinize gelin bence..
    Last edited by Onurap : 22.Mart.2009 at 02:19

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sen arttırılsın diyorsun ama
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by TaYLaN View Post
    Sen arttırılsın diyorsun ama
    İyide yeterli girilmemiş bana göre..U.uçar sağlamda olsaydı bu değeri az bulacaktım..U.uçarı fizyoterapistlerle koşarken markajı artsın demdim izlediğim maçlara göre konuşuyorum..

Ama ömer abi sakatlıktan sonraki maçlarınıda izlemek lazım derse onuda anlayışla karşılarım..Ama hpiniz burda tarafsız ben taraflı gibi gösterip insanın canını sıkmayın..

Nesil
    2003
    Yer
    Manetheren

Canın sıkılsa ne olacağını merak etmemden ayrı olarak 1 senedir hiçbir maça çıkmamış, oynadığı dönemlerde de 10 maç üst üste forma giyememiş bir oyuncu için nasıl markaj arttırımı istersin. Bunun mantığını anlamaya çalışıyor sana cevap yazanlar.

Senin ve benim Uğur'u en son izlediğimiz maç geçen senedeki Konya maçı. Burada herkes yorumlarını izlediği maçlardan ya da oyuncuların belli bir performans göstermesinden sonra yazarken, sen ne yazıyorsun. Kim saçmalıyor, kim kendine gelmeli iyice bir düşün.

Ben oyuncuların özellikleri düşüyor derken, ca'larında indirim yapılıyor demedim. Oyun içerisinde bir oyuncu sakatlandığı zaman, iyileştikten sonra özelliklerinin yerine gelmesi 1-2 haftayı alıyor. Hatta daha fazlasını aldığı da oluyor. Yani bir oyuncu dediğin gibi uzun süreli bir sakatlık geçirince ca'sında düşüş (eğer yaşlı değilse) yaşanmaz. Söylediklerinde tek haklı olduğun nokta bu ama bunu da benim dediğimi yanlış anladığından ya da ben detaylı anlatamadığımdan söyledin.

Nesil
    2007
    Yer
    East Unbool

Onuralp, kimse seni fanatiklikle suçlamıyor, üzerine bu şekilde alınma öncelikle. ben Uğur'un oyunda yansıtıldığından daha iyi bir oyuncu olduğuna inanan birisiyim ancak bu şekilde bir profil yaratıldığı için de kimseye laf söyleyemem çünkü Uğur'u çok uzun süreli izleyemedik ne yazık ki. geçen sene başlayan TFF Galatasaray çatışmasından/çekişmesinden en büyük zararı göre kişidir Uğur ve bu nedenle de tam bir görüntü çizemedi oyun için araştırma yapan kişilerin gözünde. dediğim gibi, bence de Uğur'a verilen değerler düşük ancak antitez geliştirebileceğim bir veri yok elimde ki kalkıp "burada burada hata var, çok düşük tutmuşsunuz." diyebileyim. bu yüzden şimdilik bu konuda sadece izleyiciyim, takipçiyim diyebilirim. bence sen de aynı şekilde davranmalısın. ileride Uğur oynamaya başladığı zaman göstereceği performansa göre düşüncelerimizi yazarız ancak bu iş şu anda sağlıklı bir şekilde yapabileceğimiz bir şey değil.

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

bir yandan Forumumuza bakıyorum

Galatasaray için 1126 yorum yazılmış..Fenerbahçe için 630 beşiktaş için 517 (yanılmıyorsam)

yani Galatasaray için yazılan ve yapılan yorum toplamı Beşiktaş ve Fenerbahçenin toplamından daha fazla....

bu yorumların yarısı oyuncuların değerlendirlmesinde artış isteği diğer yarısıda ona cevabı yazılar...

öte yandan en son yamayı açıyorum...

Galatasaray takımı fenerbahçeden milyon dolarlar ca daha değerli takım beşiktaştanda...

editöre bakıyorum 9.03 ün Galatasaray takımının oyuncularının PA ve Ca Değerleri Fenerbahçeden biraz... Beşiktaştan sa bariz farkla önde...

Bir diğer yandan da Gerçek hayata bakıorum..Beşiktaş Glatasaraydan Puan farkıyla önde ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor Üstelik ilk maçını farklı kazanmış...

Fenerbahçe ise bu haftaya kadar Galatasarayla aynı puanda bu arada kendi evinde rakibini 4-1 yenmiş ...ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor...

Galatasaray ise ligde istikrarsız ligin son sırasındaki takımdan 5 gol yedikten sonra hocasını göndermiş ve ligde 4. sırada... Avrupada belli bir çıkışta gibi görünmesine rağmen son dakika mucizevi golle bir tur geçmiş diğer turda evinde almanya liginin ortalama bir takımından yenilerek elenmiş...ayrıca türkiye kupasndan elenmiş..

yani birazcık elinizi vicdanınıza koyup biraz olsun objektif bakın...bu sene Galatasaray hangi çıkışta..hangi oyuncuları mükemmel..hangi başarılara kavuşmuşki Fenenerbahçeden ve Beşiktaşın toplamından daha fazla yorum ve yazı alarak durmadan oyuncuları için artış isteniliyor...Ne yapmış sahada ne koymuş ortaya Galatasaraylı oyuncularki CA VE PA ları artacak.....

Ayrıca bir diğer garip olan Üstelik bu takım oyunda zaten Fenerbahçeden de iyi Beşiktaştanda iyi ..buna rağmen bu yetmiyor ve kesmiyor..Sanki Glatasaray oyuncuları ve takımı bu sene ligin altını üstüne getlirmiş sanki Hagi li dönemdeki gibi avrupayı sallamış..Sanki Fatih terim ligi hem ligi hem türkiye kupasına ambargo koymuş gibi...btün oyuncuları için artış isteniliyor...

İşte bunun son noktasıda Uğur Uçar örneği...

Bir senedir top oynamayan oyuncunun Markajı artacakmı..
    araştırmacısı bilir artacakmı...

Ozaman bende soruyorum..Kocaelinden Hamburgtan Ekmek gibi goller yiyen bu takımın çok övülen ama sahada bir şey görmediğimiz hatta ben aykut deyince..Vay vay aykutu onunla kıyaslamak hakaraettir denilen DE cantic ner kadar düşecek...

Peki Alex ten bile Daha yüksek potansiyele sahip olupta Ligin ikinci yarısı başladığından beri Sahada ne halt ettiğini ne oynadığını anlamadığımız bu arada Trabzon deplasmanı gibi bir deplasmanda oynatılmayan Lincoln de hangi düşüşler yaşanacak...

Peki bu takımda madem çok büyük yetenek diye herkes konuşuyorda Hocası yılların AML si Kewella görev verip neden bu Semih kayaya forma vermemiş..

Bizim Özgür çeke fazla kaç maç oynamış çok değer verilmiş diyenler...takımın 1 tane stapori kalmamışken Neden Kewell ve Hakan Balta stoper oynamışta Hocası bu muhteşem Semih Kayayı oynatmamış

Guiza için kıyametler kopup adamın infazı isteyenler 1 sene top oynamamış Uğur için oyuncu için artış istedikleri zaman gerçekte amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğu anlaşılıyor..
    Last edited by OMANA : 22.Mart.2009 at 17:01

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray için 1126 yorum yazılmış..Fenerbahçe için 630 beşiktaş için 517 (yanılmıyorsam) yani Galatasaray için yazılan ve yapılan yorum toplamı Bşiktaş ve Fnerbahçenin toplamından daha fazla....

bu yorumların yarısı oyuncuların değerlendirlmesinde artış isteği diğer yarısıda ona cevabı yazılar...

Galatasaray takımı fenerbahçeden milyon dolarlar ca daha değerli takım beşiktaştanda...

editöre bakıyorum 9.03 ün Galatasaray takımının oyuncularının PA ve Ca Değerleri Fenerbahçeden biraz Beşiktaştan sa bariz farkla önde...

Bir diğer yandan da Gerçek hayata bakıorum..Beşiktaş Glatasarayan Puan farkıyla önde ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor ilk maçını farklı kazanmış...Fenerbahçe bu haftaya kadar Glatasarayla aynı puanda bu arada kendi evinde rakibini 4-1 yenmiş ...ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor...

Glatasaray ise ligde istikrarsız ligin son sırasındaki takımdan 5 gol yedikten sonra hocasını göndermiş ve ligde 4. sırada Avrupada belli bir çıkışta gibi görünmesine rağmen son dakika mucizevi golle bir tur geçmiş diğer turda evinde almanya liginin ortalama bir takımından yenilerek elenmiş...ayrıca türkiye kupasndan elenmiş..

yani birazcık elinizi vicdanınıza koyup biraz olsun objektif bakın...bu sene Galatasaray hangi çıkışta..hangi oyuncuları mükemmel..hangi başarılara kavuşmuşki Fnenerbahçeden ve Beşiktaşın toplamından daha fazla yorum ve yazı alarak durmadan oyuncuları için artış isteniliyor...Ne yapmış sahada ne koymuş ortaya...

Ayrıca bir diğer garip olan Üstelik bu takım oyunda zaten Fenerbahçeden de iyi Beşiktaştanda iyi ..buna rağmen bu yetmiyor ve kesmiyor..Sanki Glatasaray oyuncuları ve takımı bu sene ligin altını üstüne getlirmiş sanki Hagi li dönemdeki gibi avrupayı sallamış..Sanki Fatih terim ligi hem ligi hem türkiye kupasına ambargo koymuş gibi...btün oyuncuları için artış isteniliyor...

Ozaman bende soruyorum..Kocaelinden Hamburgtan Ekmek gibi goller yiyen bu takımın çok övülen ama sahada bir şey görmediğimiz hatta ben aykut deyince..Vay vay aykutu onunla kıyaslamak hakaraettir denilen DE cantic ner kadar düşecek...

Peki Alex ten bile Daha yüksek potansiyele sahip olupta Ligin ikinci yarısı başladığından beri Sahada ne halt ettiğini ne oynadığını anlamadığımız bu arada Trabzon deplasmanı gibi bir deplasmanda oynatılmayan Lincoln de hangi düşüşler yaşanacak...

Peki bu takımda madem çok büyük yetenek diye herkes konuşuyorda Hocası yılların AML si Kewella görev verip neden bu Semih kayaya forma vermemiş..

Bizim Özgür çeke fazla kaç maç oynamış çok değer verilmiş diyenler...takımın 1 tane stapori kalmamışken Neden Kewell ve Hakan Balta stoper oynamışta Hocası bu muhteşem Semih Kayayı oynatmamış

Guiza için kıyametler kopup adamın infazı isteyenler 1 sene top oynamamış Uğur için oyuncu için artış istedikleri zaman gerçekte amacın üzüm yemek değil bağcıyı dövmek olduğu anlaşılıyor..
    Bu yorumun da tamamen fanatiklik görüyorum arkadaşım. Yorumların da güzel noktalar oluyor, Uğur konusunda da haklısın sana katılıyorum ama diğer konularda çok yanlış düşündüğünü söyleyebilirim.

İlk olarak takım CA olarak tabii ki ligin en iyisi olacak, oyuncuların kapasitesi nereden geldikleri ve neler yapabildikleri ortada. Bu takım şu anda ligde başarılı yerde değil ama GSnin verdiği sakatlıkların yarısını başka takım veriyor olsaydı şuralarda bile olamazdı.

Beğenmediğin takım avrupada stopersiz çeyrek final oynuyordu. Bu yılki avrupa takımlarımıza bakınca ne demek istediğimi çok rahat anlarsın.

Lincoln ilk yarı 30 gole direk katkı yaptı nerdeyse. O zmn ilk yarı 170 CA verseydik. Hayır kardeşim sen bi oyuncudan o verimi almak istiyorsan ona göre oynatacaksın. Nazını çekmez isen adam oynamıyor. Geçen yılda böyleydi. 2 kere 2 eşittir 4.

Son birşey daha bana göre şampiyon olmak Avrupa da başarılı olmaktan çok ama çok daha kolay. Geçen yıl FBnin yaptığını ben şampiyonluğ adeğişmem. Neden gelecek yıl yine şampiyon olursun. Zaten seni kim zorlayacak. 3 takımla oynanıyor lig. Ama avrupa da başarılı olmak çok daha zor ve GS sakatları az iken neler yapabildiğini sanırım hepimize gösterdi. (Skibbenin de hakkını vermek lazım avrupa için)

Hamburgda Bordoda şampiyonluğa oynuyorlar. Favori değiller ama 2. lik için en güçlü adaylar. Son dk. golü ile yeniyoruz ama defansın durumu ortada o maç yediğimiz gollere ve verdiğimiz pozisyon sayısına bakabilirsin. Zaten Herthayı veya benficayı deplasmanda da yenmek kolay.

Düşüncelerini tekrar gözden geçirmeni isterim..
    Last edited by mkkadi : 22.Mart.2009 at 17:19

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Galatasaray için 1126 yorum yazılmış..Fenerbahçe için 630 beşiktaş için 517 (yanılmıyorsam)

yani Galatasaray için yazılan ve yapılan yorum toplamı Beşiktaş ve Fenerbahçenin toplamından daha fazla....

editöre bakıyorum 9.03 ün Galatasaray takımının oyuncularının PA ve Ca Değerleri Fenerbahçeden biraz... Beşiktaştan sa bariz farkla önde...

Bir diğer yandan da Gerçek hayata bakıorum..Beşiktaş Glatasaraydan Puan farkıyla önde ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor Üstelik ilk maçını farklı kazanmış...

Fenerbahçe ise bu haftaya kadar Galatasarayla aynı puanda bu arada kendi evinde rakibini 4-1 yenmiş ...ayrıca türkiye kupasında yoluna devam ediyor...

Galatasaray ise ligde istikrarsız ligin son sırasındaki takımdan 5 gol yedikten sonra hocasını göndermiş ve ligde 4. sırada... Avrupada belli bir çıkışta gibi görünmesine rağmen son dakika mucizevi golle bir tur geçmiş diğer turda evinde almanya liginin ortalama bir takımından yenilerek elenmiş...ayrıca türkiye kupasndan elenmiş..

yani birazcık elinizi vicdanınıza koyup biraz olsun objektif bakın...bu sene Galatasaray hangi çıkışta..hangi oyuncuları mükemmel..hangi başarılara kavuşmuşki Fenenerbahçeden ve Beşiktaşın toplamından daha fazla yorum ve yazı alarak durmadan oyuncuları için artış isteniliyor...Ne yapmış sahada ne koymuş ortaya Galatasaraylı oyuncularki CA VE PA ları artacak.....

Zaten kimse sadece Onurap hariç Ugur konusunu açmıs , bende sizinle aynı görüşteyim ama olaya güiza'yı sokunca bir farkı kalmaz 1 senedir zar zor gol atan Güiza'nın özelikleri felan aynıysa hala composure yükseliyorsa.Uğur'ada haksızlık olur.

Şimdi De Santcis konusuna değinmişsin , Volkan'la kıyaslamak istemem ama Volkan'ın oyunda takımını kurtardıgı kadar hiçbir kaleci kurtarmıyor .Volkan 'da hatalı çıkısları nerede durmasını bilmiyor ve böylelikle ne kadar basit goller yiyordu , şimdi Volkan'ın özelikleri aynıysa De Santcis'inde özelikleri böyle kalacaktır.

Semih Kaya konusunda bütün galatasaray'lı arkadaşlarım benle hemfikirdi , herkes Semih'in oynamasını istiyordu ama bir kişi hariç oda Bülent Hoca'ydı ve oynatmadı bana göre büyük bir handikaptı, yoksa İnter'in Arsenal'in istedigi bir oyuncu boş olabilir mi ?
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by mkkadi View Post
    Bu yorumun da tamamen fanatiklik görüyorum arkadaşım. Yorumların da güzel noktalar oluyor, Uğur konusunda da haklısın sana katılıyorum ama diğer konularda çok yanlış düşündüğünü söyleyebilirim.

İlk olarak takım CA olarak tabii ki ligin en iyisi olacak, oyuncuların kapasitesi nereden geldikleri ve neler yapabildikleri ortada. Bu takım şu anda ligde başarılı yerde değil ama GSnin verdiği sakatlıkların yarısını başka takım veriyor olsaydı şuralarda bile olamazdı.

Beğenmediğin takım avrupada stopersiz çeyrek final oynuyordu. Bu yılki avrupa takımlarımıza bakınca ne demek istediğimi çok rahat anlarsın.

Lincoln ilk yarı 30 gole direk katkı yaptı nerdeyse. O zmn ilk yarı 170 CA verseydik. Hayır kardeşim sen bi oyuncudan o verimi almak istiyorsan ona göre oynatacaksın. Nazını çekmez isen adam oynamıyor. Geçen yılda böyleydi. 2 kere 2 eşittir 4.

Düşüncelerini tekrar gözden geçirmeni isterim..
    Fanatiklik neresinde bunun....

Eğer Glatasaray Fnerbahçeden ve Beşiktaştan daha iyi ise bunu gösterecek bende inanacağım ve sizden çok savunacağım ozaman...

kimse Fatih terimli hagili dönemde neden Galatasaray daha iyi diye sormazdı yapılanı sahada görürdük şimdi..

Oyuncuların nerden geldiği diye cevap mı olur allah aşkına kardeşim ya..Nereden gelirse gelsin..Guiza gol kralı geldi ispanyanın kötü olunca kıyameti koparıyorsunuz buna sizin hakkınız var ama Galatasaraya gelince oyuncular nereden gelmiş oluyor dimi..

Alex yıllardır kaç gole katkı yaptı efendim türkiyer ligindeki gelmiş geçmiş yabancılar içinde tüm zamanların en efektif oyuncusu Alex şimdi bana Lincolnun ilk yarı performansınımı sunuyorsun veri diye geçmiş 5 yıla bak o zaman...

Stopersiz oynuyordu ve buna ben çok üzülüyordum emin ol..Sizlerden farklı hissttitsem bir daha yazı yazmak kısmet olmasın asla Galatasaray elenince 30 saniye aralıksız kahkaha atan ömer çavuşoğlu değilim ben..

ama sizde biraz insaf edin canım ya...

9.03 te Beşiktaş Glatasaraydan çok daha kötü ama Beşiktaş ..ama gerçekten 3 aydır gayet iyi oynuyorlar 2009 da malübiyetleri yok..ben beşiktaş ofrumundaki arkadaşlardan görmediğim işitmediğim artış tleplerini sürekli burada görüyorum...

Açıkcası Şuaqn Ne fenerbahçe ne Galatasaray için belli bir oyuncusunda belirgin bir artış yapılacak performansları hiç kimsede yok...

Ben fanatik im o zaman Fnerbahçe bölümünde Semih için Gökhan için gereksiz artırma taleplerine ne cevap verdiğimi okumanı isterim...

Şuan açıkcası Ben beşiktaştan başka 3 büyüklerden artışı hak eden hiçbir oyuncu yok......

bak diyorum ayırmıyorum Ne fenerbahçe ne Galatasaray bu takım oyuncularında artış değil ciddi düşüşler gerekli...

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fanatiklik neresinde bunun....

Eğer Glatasaray Fnerbahçeden ve Beşiktaştan daha iyi ise bunu gösterecek bende inanacağım ve sizden çok savunacağım ozaman...

kimse Fatih terimli hagili dönemde neden Galatasaray daha iyi diye sormazdı yapılanı sahada görürdük şimdi..

Oyuncuların nerden geldiği diye cevap mı olur allah aşkına kardeşim ya..Nereden gelirse gelsin..Guiza gol kralı geldi ispanyanın kötü olunca kıyameti koparıyorsunuz buna sizin hakkınız var ama Galatasaraya gelince oyuncular nereden gelmiş oluyor dimi..

Alex yıllardır kaç gole katkı yaptı efendim türkiyer ligindeki gelmiş geçmiş yabancılar içinde tüm zamanların en efektif oyuncusu Alex şimdi bana Lincolnun ilk yarı performansınımı sunuyorsun veri diye geçmiş 5 yıla bak o zaman...

Stopersiz oynuyordu ve buna ben çok üzülüyordum emin ol..Sizlerden farklı hissttitsem bir daha yazı yazmak kısmet olmasın asla Galatasaray elenince 30 saniye aralıksız kahkaha atan ömer çavuşoğlu değilim ben..

ama sizde biraz insaf edin canım ya...

9.03 te Beşiktaş Glatasaraydan çok daha kötü ama Beşiktaş ..ama gerçekten 3 aydır gayet iyi oynuyorlar 2009 da malübiyetleri yok..ben beşiktaş ofrumundaki arkadaşlardan görmediğim işitmediğim artış tleplerini sürekli burada görüyorum...

Açıkcası Şuaqn Ne fenerbahçe ne Galatasaray için belli bir oyuncusunda belirgin bir artış yapılacak performansları hiç kimsede yok...

Ben fanatik im o zaman Fnerbahçe bölümünde Semih için Gökhan için gereksiz artırma taleplerine ne cevap verdiğimi okumanı isterim...

Şuan açıkcası Ben beşiktaştan başka 3 büyüklerden artışı hak eden hiçbir oyuncu yok......

bak diyorum ayırmıyorum Ne fenerbahçe ne Galatasaray bu takım oyuncularında artış değil ciddi düşüşler gerekli...
    Niye fanatiklik. Çünkü CA nedemek, oyuncunun kalitesi değil mi? Eee türkiye liginde ki en kaliteli oyuncular GSda değil mi? O zmn CA olarak en yüksek GS olmalı bana göre.

GS başarılı olamadı diyorsun ben de diyorum ki o takım tam kadro neler yapabildiğini gösterdi. En iyi ihtimalle 7 oyuncusu sürekli sakat oldu. Bi ara 12 sakat vardı.

Tüm bunlara rağmen Avrupa da oynanan oyun ortada. Bu maçları kötüleyemezsin. Deplasmandlar da bile oynanan oyun ortada. Ligde başarılı olamamasının sebeplerini istersen Teknik Direktör de, istersen oyuncular maç seçiyor de, istersen deplasmana gitmiyorlar de. Ne dersen de ama kalitesizlik deme. Sen kalitesiz dersen ben de derim ki sende fanatiklik var, gözün baoyanmiş bi şeyleri göremiyorsun.

Şimdi geçen 3 yıl boyunca en kaliteli takım kimde idi? (2005-2008) Fenerbahçe de değil miydi? O 3 yılın 2sinde kim şaöpiyon oldu. GS ama kalite de fener üstteydi. Fener şampiyon olamadı düşürelim. Ama o dönemde fener çeyrek final oynadı ki. Senin için demiyorum o dönem fener başlığında istenilenleri unutmamak lazım. O zmn da fenerın mesaj sayısı daha fazlaydı.

İnşallah ne demek istediğimi anlamışsındır..

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Niye fanatiklik. Çünkü CA nedemek, oyuncunun kalitesi değil mi? Eee türkiye liginde ki en kaliteli oyuncular GSda değil mi? O zmn CA olarak en yüksek GS olmalı bana göre.

GS başarılı olamadı diyorsun ben de diyorum ki o takım tam kadro neler yapabildiğini gösterdi. En iyi ihtimalle 7 oyuncusu sürekli sakat oldu. Bi ara 12 sakat vardı.

Tüm bunlara rağmen Avrupa da oynanan oyun ortada. Bu maçları kötüleyemezsin. Deplasmandlar da bile oynanan oyun ortada. Ligde başarılı olamamasının sebeplerini istersen Teknik Direktör de, istersen oyuncular maç seçiyor de, istersen deplasmana gitmiyorlar de. Ne dersen de ama kalitesizlik deme. Sen kalitesiz dersen ben de derim ki sende fanatiklik var, gözün baoyanmiş bi şeyleri göremiyorsun.

Şimdi geçen 3 yıl boyunca en kaliteli takım kimde idi? (2005-2008) Fenerbahçe de değil miydi? O 3 yılın 2sinde kim şaöpiyon oldu. GS ama kalite de fener üstteydi. Fener şampiyon olamadı düşürelim. Ama o dönemde fener çeyrek final oynadı ki. Senin için demiyorum o dönem fener başlığında istenilenleri unutmamak lazım. O zmn da fenerın mesaj sayısı daha fazlaydı.

İnşallah ne demek istediğimi anlamışsındır..
    Bak yanlış anlıyorsun yada ben yanlış anlatıyorum...En kaliteli oyuncular Galatasarayda bu yüzden CA sı fazla diyorsun değerli kardeşim..

Peki bu kaliteli oyuncular bunu gösterebildilermi...

Srence mevcut değerleri gösterdiler bence gösteremedliler..Ama ben diyorumki Glatasaray daha Yamanın en iyi takımı olmanın hakkını versinde ondan sonra artış istenilsin...

Benim mevcut araştırmaya da eleştirilerim var yok demiyorum...ama asıl anlamadığım FM nin en iyi takımı Lig 4. cüsü ama hala üstüne birde artış isteniliyor..hemde ayağına bile top değmeyen adamlara...

Allah aşkına Ben Fenerde oynadığı dönemde Kemal İçin artış istesem...ne derdiniz...

Şeyh Edebali

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bak yanlış anlıyorsun yada ben yanlış anlatıyorum...En kaliteli oyuncular Galatasarayda bu yüzden CA sı fazla diyorsun değerli kardeşim..

Peki bu kaliteli oyuncular bunu gösterebildilermi...

Srence mevcut değerleri gösterdiler bence gösteremedliler..Ama ben diyorumki Glatasaray daha Yamanın en iyi takımı olmanın hakkını versinde ondan sonra artış istenilsin...

Benim mevcut araştırmaya da eleştirilerim var yok demiyorum...ama asıl anlamadığım FM nin en iyi takımı Lig 4. cüsü ama hala üstüne birde artış isteniliyor..hemde ayağına bile top değmeyen adamlara...

Allah aşkına Ben Fenerde oynadığı dönemde Kemal İçin artış istesem...ne derdiniz...
    Tmm abi seni anladım. Fanatiklik o an için söylediğim bir şeydi. Sen daha çok GSda artış istenilmesini anlamıyorum demişsin. Ama şunu kastetmediysen GS CA olarak Geriye düşmeli BJKden falan yanlış anlaşılma için kusura bakma. Ancak tekrar ediyorum GS şu an kadro olarak tekrar ediyorum kadro olarak Türkiyenin en kaliteli takımı değil diyen bana göre fanatiklik ediyordur..

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Tmm abi seni anladım. Fanatiklik o an için söylediğim bir şeydi. Sen daha çok GSda artış istenilmesini anlamıyorum demişsin. Ama şunu kastetmediysen GS CA olarak Geriye düşmeli BJKden falan yanlış anlaşılma için kusura bakma. Ancak tekrar ediyorum GS şu an kadro olarak tekrar ediyorum kadro olarak Türkiyenin en kaliteli takımı değil diyen bana göre fanatiklik ediyordur..

aynen aynen...bence Fenerbahçe kadrosunu eritti Tuncay gibi Aurelo gibi iyi oyuncuları kaybederken yerine aldığı oyuncular bu eksikleri dolduramadılar..takım kalitesinin düştüğü ortada bu arada Glatasaray iki riskli transfer yaptı birin baroş diğeri Kewell çünkü bu iki eski yıldız sönüp gidebilirdi de galatasarayda ama aşı tuttu ..Lincolnde toparlayınca takım kadrosu değeri arttı...buda FM ye yansıtıldı..

tabi bazı oyuncularda yanlış yapıldığı oldu ..onları belirtiriz..ama

bu kadro daha bunun hakkını versin istiyorum ...eğer FM de türkiyenin en iyi takımı 4. sırada ise eğer türkiye kupasından elenmişse eğer Hamburg gibi kendi tarihine ve gücüne yaklşamayan bir takım dan elenmişse ...ondan sonra bu oyuncular için artış istenilioyorsa insaf edin edin diyorum
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

ha bak bişey daha ekleyim

biri türkiyenin ciddi bir haber gazetesinden

ötekisi ciddi bir spor gazetesinden

birinde diyorki.. Hamburg bozgunu sonrası, Nonda, Linderoth, De Sanctis, Ümit Karan, Lincoln, Emre Aşık, Serkan Çalık ve Hasan Şaş ile yollar ayrılabilir.

diğerinde diyorki : Bu doğrultuda Colin Kazım, Josico, Maldonado, İlhan Parlak, Gürhan, Can Arat, Yasin gibi futbolcuların takımdan gönderilmesi kesinleşti.

hakikaten iki haberde umarım gerçekleşir...bu oyuncuları kaç senedir izliyoruz Galatasarayda Fenerbahçede iki büyük takım ve artık yeni oyuncular..hırsılı ateşli oyuncular potansiyelli oyuncular istiyorum..

Bence galatasarayınde Fenerbahçeninde böyle bir revizyona gerçekten ihtiyacı var...

ben gerçekten iki takımın kadrosundan da fena halde sıkıldım yeni oyuncular görmek istiyorum sizler istemiyormusunuz...
    Last edited by OMANA : 22.Mart.2009 at 18:07 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Şeyh Edebali

ha bak bişey daha ekleyim

biri türkiyenin ciddi bir haber gazetesinden

ötekisi ciddi bir spor gazetesinden

birinde diyorki.. Hamburg bozgunu sonrası, Nonda, Linderoth, De Sanctis, Ümit Karan, Lincoln, Emre Aşık, Serkan Çalık ve Hasan Şaş ile yollar ayrılabilir.

diğerinde diyorki : Bu doğrultuda Colin Kazım, Josico, Maldonado, İlhan Parlak, Gürhan, Can Arat, Yasin gibi futbolcuların takımdan gönderilmesi kesinleşti.
    Ersoy Abi,
    Bu adamların (Emre Aşık'ı tenzih ediyorum) gerçekten artık yollanmaları lazım. Bence bu haber sıkma olabilir ama yazan muhabir futboldan anlıyor.
    Yıldız olmak kolay değil, ışık saçmak için önce yanmak gerek.

"PAS VEREBİLECEĞİNİZ BİR ARKADAŞ"

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Emre Aşık ne yaptı ki yahu bu yaşta görev verilince çatır çatır oynuyor.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    artvin

Quote Originally Posted by hhkahraman View Post
    Ersoy Abi,
    Bu adamların (Emre Aşık'ı tenzih ediyorum) gerçekten artık yollanmaları lazım. Bence bu haber sıkma olabilir ama yazan muhabir futboldan anlıyor.

Hakanım ben söyleyince fanatik oluoyorum kötü oluoyrum..Trabzon kötü oynuyor skorlar aldatmasın diye yazdım hemen tepki geldi..fenerbahçe için yazdım şimdide galatasarayda görüyorum aynısını dedim ama illaki bazı şeyler sahada görülmeliki inanılsın...gerçi allahın sopası yok hemen Bursa Antep ve Eskişehir ne demek istediğimizi anlattı...

Bu fenerdende Galatasaraydanda bir halt olmaz ...doymuş hırssız adaptaysonu yok iki oyuncusu sakatlanırsa alternatifi yok..Koskoca .Fenerde 2 tane Sol kanat oyuncusu olmazmı...Koscokca Galatasarayda 2 oyuncu sakatlanınca kewell stoper oynarmı..Genç oyuncuda oynatmamak mazeret mi madem takımda oynayacak potansiyeli yok..madem Sol açığınızı stoper oynatıpta genedede oynatamayacaksanız o genç oyuncuyu klübede niye harcıyorsun..niye yedeklerine alıyorsun alaymı ediyorsun bizimle...

Yok yok..bugün fenerde Glatasarayda da kimse kendini kandırmasın alternatifli mental değerleri yüksek..hırslı ve yetenekli bir kadro yok..

Zaten öyle olduğu için bir tek ARDA örneği veriliyor iyi oyuncu diye çünkü başkası yok..

zaten temelde onun anlatmak istedim...

11 yaşındaki çocuk FM oynasın...bugünkü Galatasaraydan Fenerbahçeden daha iyi sonuçlar alır oyunda değilmi..haksızmıyım...

şimdi hal böyleyken Fenerbahçe Galatasaray oyunda aynı bile kalması onlar için lütüf valahi lutuf...

Şeyh Edebali

Sheriff Misafir

Lincoln'ün consistency için ne düşünüyorsunuz. Biraz yüksek gibi geldi bana..

Sayfa 38 / 50 İlkİlk ... 28363738394048 ... SonSon

Mesaj Yetkileri