Sayfa 3840 / 4325 İlkİlk ... 2840334037403790383038383839384038413842385038903940 ... SonSon
115,171 ile 115,200 arası toplam 129744 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Burası kaç gündür sinek avlıyor bari bir selam verelim kafe siftah yapsın.İyi akşamlar cümleten.

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Nassın abi ?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

iyiyim saolasın kardeşim sen nasılsın

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

İyidir valla napalım işte. Eee işler nası gidiyo çoluk çocuk nasıl ?

Nesil
    2006
    Yer
    Adana

Ellerinden öperler amcası

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Çok yoruluyorum çok Her günüm yollarda geçiyor pazartesi salı günleri akşam 8'de eve geliyorum.Okul + dersane + yol resmen feleğim şaşıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Aygun ben dersaneye giderken dersim 9 da bitiyordu hafta ici hergun sabah 9 aksam 4te okulda dersim vardi haftasonlari sabah 9 aksam altiydi alistir kendini alistiir
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Aygun ben dersaneye giderken dersim 9 da bitiyordu hafta ici hergun sabah 9 aksam 4te okulda dersim vardi haftasonlari sabah 9 aksam altiydi alistir kendini alistiir

Seneye benim de buna benzer olucak sanırım abi.11.sınıfım daha 12.sınıflar ne zaman gitsem dersanede oluyolar orda mı yatıp kalkıyolar napıyolar bilmiyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Aygün sabah 7'de çıkıyorum. Okul + dershane + antrenman + yol = en erken 10 gibi evdeyim.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by Zekirdek View Post
    Aygün sabah 7'de çıkıyorum. Okul + dershane + antrenman + yol = en erken 10 gibi evdeyim.
    Yuh Ondan mı yoksun pek ortalarda

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    Yuh Ondan mı yoksun pek ortalarda
    Aynen. Üstüne birde test ve ödev zımbırtıları derken pek uğruyamıyoruz buralara.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Şehit sayısı 26'ya çıkmış yazık gerçekten çok yazık
    Mayıslar sizin olsun biz Nisan'da şampiyonuz

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

allah şehit ailelerine sabırlar versin

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çok söylenecek söz varda siyasi engel var. O nedenle sadece Allah bunu yapanların yanında koymasın...

(A'dan Z'ye herkese; anlayana...)

1 günde 26 şehit verdik. Yaralıların durumu ağır. Muhtemelen 30 felanda olur. 2 yıl sonra 1 günde 100 şehit haberide gelir. Durum oraya gidiyor. Çünkü PKK ile mücadele sadece göstermelik.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Bu konuda forum olarak siyasi engel koyacak durumumuz yok. Hükümetin, ordunun, insanların herkesin hatalarından bahsedilebilir. İçimizin yandığı ve sinirimizi boşaltabileceğimiz tek bir alan var oda belki burasıdır.

Yalnız konu ortak acımız ve ortak sorundan çıkıp hükümetin diğer konularına kaydığı zaman bu sefer birbirimizi kırmaya başlıyoruz. Siyasetin burada yasak olmasının nedeni de budur. Bugüne kadar açılan tüm konularda önce konu üzerinden gayet yerinde eleştirilerle giderken bir anda başka noktalara kayıyor.

Neyse. Ya İstiklal Ya Ölüm diyen bir milletin bu anlayışını terör konusunda da göstermesi lazım. Ya bitirelim ya biz bitelim.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

markafoni'de Galatasaray ürünleriyle ilgili indirim var. İlgilenenler bakabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

50"ye yakin sehit haberleri geliyor rabbim sonuzumu hayir etsin allah sehit ailelerine sabir versin"de nereye kadar verecek merak ediyorum yeter artik bi kara harekati baslamali.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Sabah şehit haberlerini gördüğüm andan beri ölüm ile yaşam arasına sıkışmış gibiyim. Sanki şehitlere sıkılan her kurşun bizlerin kalbine saplandı. Öğrenciler ilçede yapılan yürüyüş için izin istediler,boğazım düğümlendi. Öğlen toplanan kalabalığın arasında mikrofonla şehitlere okunan şiirde sanki 10 yaş byüdüm,yaşlandım,tükendim... Bizlere bile bu duyguları yaşatan bu acı şehit ailelerinin ocaklarına öylesine bir yangın düşürdüki bunun tarifi imkansız...Sözün bittiği an bugündü.Artık yeter. Kürt'üyle ,Türk'üyle, memuruyla ,amiriyle,çiftçisiyle,doktoruyla üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.yeterki akan kan dinsin. Her gün hepimiz bin kere öleceğimize ,bir günde gerekirse binlerce şehit verelim ama artık bitsin. Sağıyla,soluyla,AKP'siyle,CHP'siyle, MHP'siyle bugün birleşme günüdür. Bugün siyaset günü değildir. Bugün iktidarı eleştirmek ya da muhalefet etmek günü değildir. O anaların,babaların,kardeşlerin gözünden düşen 1 damla yaşa,şehidimin damarından akan 1 damla kana kurban olmaya ben sonuna kadar hazırım.Yeterki artık bitsin!
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Yine bugün…
    Alabildiğine sevdalı esiyor rüzgar,
    Esebildiğince deli.
    Yağmur bardaktan boşalırcasına yağıyor;
    Dolu,dolu...
    Buram,buram kokuyor toprak.
    Hüzünler yaprak yaprak açıyor.
    Bugün;
    Bütün çiçekler mahzun,
    Yapraklar yeşilliğince ürkek şimdi.

Artık bulutlar özlem yüklü,
    Yürek yeni hasretlere gebe.
    Eritmedi Mehmed’im,
    Eritemedi hasreti,üşüyen yüreğinde.
    Belki bu son çıkışıydı evden,
    Anacığını son öpüşüydü;
    Son sarılışıydı babasına belkide.

Bir damla düştü toprağa
    Bir kan aktı inceden ince
    Bir kan aktı sıcakmı sıcak.
    Bir el sarıldı bayrağa
    Şehit, şehit koktu topraklar,
    Çiçekler şehit, şehit açtı
    Şehit,şehit yeşillendi yapraklar.

O...Ölümün en kutsalını seçmişti
    En delikanlısını sevdanın.
    En güzeli için dövüşmüştü bayrağın
    En şereflisi için davanın.

Dedim ya...
    Düğünü var Mehmed’imin birazdan
    Görür gibiyim saf,saf olduklarını Meleklerin
    Görür gibiyim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Sabah şehit haberlerini gördüğüm andan beri ölüm ile yaşam arasına sıkışmış gibiyim. Sanki şehitlere sıkılan her kurşun bizlerin kalbine saplandı. Öğrenciler ilçede yapılan yürüyüş için izin istediler,boğazım düğümlendi. Öğlen toplanan kalabalığın arasında mikrofonla şehitlere okunan şiirde sanki 10 yaş byüdüm,yaşlandım,tükendim... Bizlere bile bu duyguları yaşatan bu acı şehit ailelerinin ocaklarına öylesine bir yangın düşürdüki bunun tarifi imkansız...Sözün bittiği an bugündü.Artık yeter. Kürt'üyle ,Türk'üyle, memuruyla ,amiriyle,çiftçisiyle,doktoruyla üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.yeterki akan kan dinsin. Her gün hepimiz bin kere öleceğimize ,bir günde gerekirse binlerce şehit verelim ama artık bitsin. Sağıyla,soluyla,AKP'siyle,CHP'siyle, MHP'siyle bugün birleşme günüdür. Bugün siyaset günü değildir. Bugün iktidarı eleştirmek ya da muhalefet etmek günü değildir. O anaların,babaların,kardeşlerin gözünden düşen 1 damla yaşa,şehidimin damarından akan 1 damla kana kurban olmaya ben sonuna kadar hazırım.Yeterki artık bitsin!
    Birlik olacak olan adamalr daha önceden olurdu abi yine böyle çok acılar yaşandı ama nafile.Onlar kendi çıkarları için herşeyi yaparlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

İngiliz haber ajansı Reuters, "Türk askeri, Kuzey Irak sınırından 4 km içeri girdi" haberini geçti. Reuters'dan daha sonra da "Türk Ordusu'nun operasyonlarında 15 PKK'lı öldürüldü" haberi geçildi.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Birlik beraberlik uygulamada olur. Kelamda birlik olmak sorun çözmek için yeterli değildir. Herkes birbirini suçluyor ya. Türkiye'nin terörle mücadelesini gösteren en güzel örnek. Chp mi? Mhp mi? Akp mi? TSK mı? Hangisini tut elinde kalıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Lanet olsun, haberi aldığımızda, askerde kaytarmaya çalışanlarla alakalı konuşuyordum, tam üstüne denk geldi, bir taraftan araya adamlar koyup, torpil isteyenlere karşı vatanı için can verenler. Askerlere bu haberin söylenmesi ki o esnada zaten duydular da, sonra da bu kaytarmaya çalışan adamlarla neden uğraştığımız, burada verdiğimiz eğitim, genel yapı, bunlara bakıp, neyin peşindeyiz biz diyorum.

Yanımda bir rütbeli, orada görev yapan arkadaşını arayamıyor ya telefon cevap vermezse diye, arkadaşı telefonu açtığında gözlerinin nasıl dolduğunu görmek, ağladığını görmek, diğer tarafıma döndüğümde, yine bu bölgede abisinin asker olduğunu söyleyen bir asker, bizden tam olarak nerede saldırı olmuş diye sorduğunda, daha cevap alamadan gözyaşlarını dökmesi, askere cevap veremememiz. Bu sıkıntılı ortamda, hal böyleyken saçma bir uygulama görüp, temelde yaşanan bu saçmalığın tepede neler doğuracağına şaşar, ben kısa süredir burada olmama rağmen lanet olsun derken, senelerini bu işe vermiş kişilerin, kafayı yemiş gibi tavırlarına şaşırmamak gerek.

Lanet olsun, bu kadar adam, o kadar noktaya saldırı düzenlerken neredeydi bu tepeden gözetleyen şeyler? Nerede senin istihbarat haber alma teşkilatın? Ona buna bağlıyken, gidip ona buna posta koyarsan, adamların yaptığı silahlarla, uçaklarla mücadele edersen, sonra da one minute dedim, iş bitti mantığıyla milleti kandırmaya çalışıp, askeri anlaşmalara devam edersen, döner sen başta yapman gerekeni şimdi yaptın diye, sen benimle aramı bozamazsın, bozarsan bak ne olur der gibi bir cevap alırsın.

Bu saldırıyı yapan ekip, sınır ötesinden geldiyse, nerede senin izleyen uçakların yok sınırın içinde toplandıysa, kendi sınırların içinde bu kadar adam toplanırken neredeydin? Sınır ötesine 100 bin asker göndersen ne olacak? Yine sınır ötesinde bazı olaylar ört bas edilecek, kapanacak, basına başka yansıyacak, sen alıp meclise sokarsan sonra da ah vah demene gerek yok, kendini özerk sanan belediye başkanını görevden alamıyorsan, hiç çıkıp da içimiz yanıyor deme.

26 şehit var deniyor, umarım gerçek sayı 26'dır, basında çıkan sayı gerçekten doğrudur.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Terörle kararlı mücadelemiz, şiddetle artarak devam edecektir. Beni en sinir eden cümle bu cümledir ha.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Yahu dik bir direk koy termal kamera koy gelişmiş uzağı gözetleyen kamera, radar felan en ufak hareketlilikte silah başına geçer aslanlar. Bu hükümetin tamamiyle askerleri orada ovaya attığının göstergesidir. Başka birşeyle açıklanamaz. Daha bu kadar şehitten sonra sadece sınır ötesi hareket yapılıyorsa aynı tas aynı hamam olacağının göstergesidir. Yani Allah'tan başka kimsemiz olmayacak oraya askere gittiğimizde. Daha çok canlar yanar bu kafayla.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Yahu dik bir direk koy termal kamera koy gelişmiş uzağı gözetleyen kamera, radar felan en ufak hareketlilikte silah başına geçer aslanlar. Bu hükümetin tamamiyle askerleri orada ovaya attığının göstergesidir. Başka birşeyle açıklanamaz. Daha bu kadar şehitten sonra sadece sınır ötesi hareket yapılıyorsa aynı tas aynı hamam olacağının göstergesidir. Yani Allah'tan başka kimsemiz olmayacak oraya askere gittiğimizde. Daha çok canlar yanar bu kafayla.
    Kamera falan koysak ne olacak ki?Neler neler duyuyorum okuyorum; erler teröristleri görüyormuş.Komutanlara rapor veriyomuş, komutanlar köylüdür köylü diye geçiştiriyomuş.
    Bir istihbarat geliyor burdalar diye, sonra başka bir istihbarat geliyor başka yerdeler diye.Sonuç ikinci yere gidiyolar ama ilk yerdelermiş.
    Bir yakınım yakını diyim(annesi anlatmış yakınıma) da şöyle bir olay aktardı; gözlerinin önünde komutan ile PKK'lı biri arasında muhabbet olmuş.Komutanla birşeyleri takas etmişler, yollarına devam etmiş PKK'lılar da askerler de.En son psikolojik tedavi alıyordu.

Dış güçlerden aldıkları yardımlar, içimizdeki(gerek siyasi gerek askeri gerek halk) hainler sayesinde bir türlü bitmiyor bu terör.Kolay kolay biteceğini de sanmıyorum...

Ailelerimizin başı sağolsun.Biz bir gün ağlayacağız, ana yüreği bir ömür; ateş düştüğü yeri yakacak gene...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by SAİT71 View Post
    Hükümetin savunuculuğunu yapmak istemiyorum,çünkü çok hataları var.Geçen sefer de akp savunucusu pozisyonuna düştüm ama söylemeden geçemeyeceğim.Orada bahsettiğin önlemlerin alınıp alınmadığı ile ilgili net bir fikrin var mı? Veya bu önlemlerin alınmasından hükümetin sorumlu olup olmadığı hakkında? Bu kadar dar açıdan bakmayın olaylara lütfen.Herkesin hatası var.Hatayı bir kesime mal etmek bize fayda getirmez.Bunun için yazma ihtiyacı hissettim.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

her sehit haberinde yok kara harekati yok su harekati yok zeplinlerle yok kobralarla bombaliyoruz hepsi yalan haberler insalarimizi bos yere heveslendiriyorlar ben artik boyle haberlere inanmiyorum bos yere bombaliyorlar o kadar mermiye bombaya yazik, bu adamlar 20 dakkada kus olup ucmadilar ya. bu devlet bu sistem degismedikce 10 gunde degil 100 yilda temizlenmez pkk TATLI UYKULAR TURKIYEM.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Zamaninda yapilan yanlislarin bedelerini oduyoruz. TSK bukadarmi kotu, bahsedilen 200-300 kisi nereye kayboluyor anlamiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Keşke teröristler sadece Kandil'de olsa da sınırötesi operasyonla kökünü kurutma fırsatımız olsa. Ama öyle değil. Doğu'da bir terörist cenazesinde binlerce insan toplanıyor. O insanların teröristten farkı ne ? Hiçbir farkı yok. Aynı şekilde polise, askere taş atanların dağdaki teröristten ne farkı var ? Onu da geçtim; TBMM'de PKK'ya terör örgütü diyemeyen malum 30-40 kişinin dağdakilerden ne farkı var ?

Sürekli aynı laflar; 1- Bölgede geniş çaplı operasyon başlatıldı. Her ne hikmetse bu operasyonların sonucu bir türlü açıklanmıyor. 2- Terörle mücadelede kararlılığımız devam edecek. Nasıl bir kararlılıksa jetler sadece fazla sayıda şehit verdiğimiz saldırıdan sonra havalanıyor. 3- Örgütün zayıflama dönemine girdiğinin işaretidir, örgütün son çırpınışları. Nasıl bir son çırpınışsa sürekli daha fazla şehit veriyoruz. Yunanistan'la savaşta olsak bu kadar fazla insanımızı kaybetmezdik herhalde.

Sınırdan 200 kişinin geçtiği, 8 ayrı noktaya saldırdığı bir ortamda MİT ve diğer kurumlar ne işe yarar orası da merak konusu. Pardon, Oslo'da PKK yöneticileriyle muhabbet edip Apo itine yazılan mektupların uzunluğundan şikayetçi olurlar.

Allah şehitlerimizin mekanını cennet etsin. Bu hain saldırıyı yapanların da belasını versin.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Mesaj Yetkileri