Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 176 sonuç

Konu: Taktik İstekleri

2-2-3-1-2 yap bi ben onu kullanıyorum hiç gol yemedim

Kardeş çok dengesiz çıkarmışsın okları ne kadar kendi evinin avantajı bile olsa stuttghart ın şakası olmaz.Bi de tavsiyem hızlı tempoda oynama ve alan daraltma da yapma

Quote Originally Posted by KaÇaK_1907
    Valla ona bakarsan ben ligde Samsunspor'da zorlanıyorum ligte şampiyonluğu unutim mi?
    5 sezonda 5 kez şamp. oldum...
    Ama samsun'la 10 maç yaptıysam en fazla 2 veya 3'ünü yenmişimdir...
    olm sn samsun la oynucan sora dönüp ç.rize ile fln oynucan adam stutgart ı zor yenio şl de juve,barcaya ezilir

oho paso eski oyuncular var

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

Samsun baş belası zaten ..Her cm fm de bu var ..Ama ben samsunda hiç takılmadım ama farklıda yenemedim gs ile...Ama sadece bu değil Ç. Rize ve ankaraspor da var ..Gerçektede zaten 4 büyüklerin belalıları bunlar..Şimdi asıl belaların ikisinden biri geldi Bursaspor bakın seneye nasıl bela saçacak 4 büyüklere çok çekerdi büyükler ondan...Diğerini merak ettiyseniz oda Kocaelispor ama ne yazıkki o şu anda yok burda...

arkadaşlar ben basel için defansif bir taktik arıyorum
    kontra atak oynayacak
    kendi sahasında gömülmeye yönelik bi taktiğiniz varsa paylaşabilir misiniz?
    (defansif taktik nerdeyse full defans)

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

forvetini kesinlikle çiftle gol atmak çok zor oluyo diğer türlü tek forvet anca şl de oyna böyle

Quote Originally Posted by ogngr
    arkadaşlar ben basel için defansif bir taktik arıyorum
    kontra atak oynayacak
    kendi sahasında gömülmeye yönelik bi taktiğiniz varsa paylaşabilir misiniz?
    (defansif taktik nerdeyse full defans)
    tek forvet iki dmc ile oyna forvetin çok süratli olsun pas yeteneği yüksek bi amc kullan beklerin çok az ileri çıksın hedef adam olarak forvetini seç ve koşu yoluna hızlı toplar at rakibi closing down da kendi yarı alanında karşıla defansını geride kur ii şut atan oyuncularını kullan rakibin şutörlerini marke et kanatlardan birini süpriz golcü gibi kullan amcni forvetinle swap positiondan yer deişmeye ayarla alanı daralt ayrıca

biraz komik olacak ama bende chelseaye ilk sezon hangi taktik kursam acaba...malum takim bomba gibi..son transferlerde var(shevcenko ballack falan) bu takım süper ama sole namaglup bol gol atcagım taktik bulabilsem keske hangi transferlei yapsam..malum parada bol bi türlü ronaldinho yu getiremedik ama olsun

Arkadaşlar hangi takım hangi oyuncu olursa olsun taktikler tutmuyo.neden olabilir_?

kendi taktiklerim tutmayınca burdan indirdim hem de en iyileri aldım ama hiç bi takıma hiçbi oyuncuya uymuyo bu taktikler.

versiyon 6.0 kullanıyorum acaba bunun için taktiği olan var mı_?

Unhappy yardım eli uzatır mısınız? lütfen!

Öncelikle herkese mrb. yeni sayılırım fm oynamak için fm 2005 oynamıştım bi arkadaş vasıtasıyla hastası oldum tabii(kim olmaz ki ) tabii ondan sonra da 2006 aldım barca hastasıım acaip bi kadrom var(ss koymayı bilmesiim için adlarını yazcam en sonunda) ama hangi taktiği denediysem deneyim olmadı bütün forumdaki neredeyse her yazıyı okudum ama hiç bir taktik işlemiyo bi galibiyet serisi bile yakalayamıyorum 3-4 maç bile yani lütfen yardım edin vieri trainingi kullanıorum kadrom da bu:
    GK-Ricardo,Valdes
    Defans-zambrotta,puyol,gallas,belletti,marquez,sylvinho,t huram
    Orta saha-kaka,deco,xavi,giuly,govou,ronnie,messi
    forvet-adriano,zlatan ibrahimovic,eto'o,saviola

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

ya dostum kusura bakma ama ole b i kadro varki yani buna ne koysan oynar takım hatta taktik verme 11 tane adam koy sahya yine oynar ama madem tam alıstıramadı 4-4-2 master veya wings taktigini deneyebilirsin

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş 4-4-2wings,4-4-2master yada 4-1-2-1-2 playmaker sana ilaç gibi gelecektir.İnan bana...Kadronda süper zaten ama kale eksik bence...Ricardo barcayı taşıyamaz...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

Ya arkadaşlar biraz ilgi gösterin yardım isteyenlere paylaşalım yani lütfen

teşekkürler ama o taktiklerden wingsi kullaniom zaten supercopa da betise ilk maç 4 attım 4-0 ikinci maçta top ayağıma bile gelmedi nerdeyse wingsi kullanıorum zaten barcanın kendi taktii de yaramıo ayrıca gönderdiiim msj için özür diliorum (2. için) yanlışlık oldu çok pardon

ya bi sorunum var gelen ve giden msjları göremiorum simdi gönderdiim de gözükmüo

bi de şu msj birleştirme fln dio nası iptal etcem onu

tşk. ederim bu arada aklınıza başka taktikler fln. gelirse veya bulursanız cevap yazarsanız sevinirim

1111111111

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

bu konunun buraya yazılmaması gerekiyor yukarı sabit konulara tasınırsa yardımcı olurum. yanlıs yerde konu
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by peluk
    bu konunun buraya yazılmaması gerekiyor yukarı sabit konulara tasınırsa yardımcı olurum. yanlıs yerde konu
    Seni mi kırcam taşıdım, şimdi yardımcı ol bakalım arkadaşımıza

Öncelikle hoşgeldin diyorum sana.Tüm konuları okudum diyorsun ama forum kurallarını da okursan sevinirim...
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by sekopej
    Seni mi kırcam taşıdım, şimdi yardımcı ol bakalım arkadaşımıza

Öncelikle hoşgeldin diyorum sana.Tüm konuları okudum diyorsun ama forum kurallarını da okursan sevinirim...
    teşekkürler sekopej

bak şimdi, ilk önce kupalara ambargo koyun başlığını aç. benim taktiğimi indir.
    taktik klasorunun içine koy.
    sonra oyunu acınca tempoyu iki kademe artır ve oynamaya basla.

not: rodrigo lasmar adlı doktoru alırsan ve benim antremanlarımı uygularsan daha iyi sonuc yakalarsın dostum.

ii fmler
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

arkadaslar ya ben kornerden hiç gol atamıyorum bi korner taktiği falan varmı acaba

Lightbulb Korner

Quote Originally Posted by fenerbahce_1907
    arkadaslar ya ben kornerden hiç gol atamıyorum bi korner taktiği falan varmı acaba
    Ben kornerleri sağ sol ikisinide penaltı noktası yapıyorum.Çoğu gol oluyo.Adam penaltı noktasında bekliyo.Kimse tutmuyo onu.Oda ordan gelişine allah ne verdiye vuruyo...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bilo1907
    Ben kornerleri sağ sol ikisinide penaltı noktası yapıyorum.Çoğu gol oluyo.Adam penaltı noktasında bekliyo.Kimse tutmuyo onu.Oda ordan gelişine allah ne verdiye vuruyo...
    saol kardes deniyim bi

Default fenere taktik?

ben fenerde 4-1-2-1-2 oynuyorum ama 1 trabzon maçında 1 tane kırmızı kart gördüm ve ilk yaru trabon hep atak yapıp gol atamadan ilk yarı 0-0 bitti

2.yarı 4-4-2 yaptım ama 1 tane kartım olduğundan 4-4-1 yaptım ve 3-0 yendim sizce hangi taktiği kullanayım?

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

4-4-2 master

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

4-1-2-1-2playmaker yada 4-4-2wings...
    Daha önce ki Turkuaz adLı kuLLanıcı iLe aynı oLduğu tespit ediLdiğinden uzakLaştırıLmıştır.

sağolun..

Default gs_önerileriniz

işte gs kadrom

ilk sene şampiyon oldum şampiyonlarliginde gruptan çıkınce hemenelendim real madride bu sene gruptan çıkamadım uefeya kaldım rakip gent(deplasmanda 6-0 yendim)...
    kadro için yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardımcı olun...

Nesil
    2006
    Yer
    Erzurum..

Kardeş bence guti sakat iş.Ama bu taktik ve diziliş ile iyi bir sonuç gelmiyor.Sitede var.4-1-2-1-2playmaker ve 4-4-2wings taktiklerini değişmeli kullan bence.Uçuracaktır seni...
    Ayrıca cihan'ı kesinlikle yedeğe çekme.Guti'yi hemen sat.Alex'i al fenerden....Ümit Karan kesinlikle oynamalı...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Bu kadroyla başarı yakalayamazsın.. Ligde bile belki de 1. olamazsın. Fakat iş FM bilginde bitiyor ..

bu kadro ile uefa veya şampiyonlar liginde çeyrek final oynarsın dostum..
    yeter ki sen kendine güven...
    ondan sonrası kolayca gelir zaten...

ligde birinciyim pek zorlanmıyorum.
    şimdi 6-0 yendim genti deplasmanda bu kadroyla...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=15618

bu linkte benim yazdığım ilk mesajda antreman programlarım var onları kullan savunma adamların savunmaya yönelik hucum adamların hucuma yönelik antreman yapar ve gelişme iyi olur adamlarını dinlendirmene bile gerek yok.

30. Default

bence 4-1-2-1-2

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri