Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce Kariyer Devam Etsin Mi ?

Voters
60. You may not vote on this poll
  • Devam etsin

53 88.33%
  • Devam etmesin

7 11.67%
Sayfa 4 / 62 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1834 sonuç

Konu: Avrupa Devlerini Kars'a getirme zamanı! Karsspor Şampiyonlar Ligi'nde (9. Sezon)

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ligdeki son puan durumu

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

12. Hafta

13. Hafta

4-0 dan geri gelmeye çalıştık ama olmadı

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 3. Tur

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Geçen yıl Galatasaray , bu yıl Fenerbahçe. Bana da acıyın arkadaş bana da yazık ya
    ama bu sefer bizim sahamızda maç. Toprak saha belki Fenerbahçe'ye ters gelir ne dersiniz

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

14. Hafta

15. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 4. Tur

Büyük şok ! Karsspor Türkiye Kupasında Fenerbahçe'yi 4-0 gibi inanılmaz bir skorla yenip inanılmazı başarıyor. Maç başında Fenerbahçe mutlak favori gösteriliyordu haklı olarak. Toprak saha olması bir dezavantajdı ve yedek ağırlıklı kadroyla çıktılar ama yine de kalite farkı ortaya çıkar diye bekliyordu herkes. stad tam dolu bir şekilde ( 5.000 kişi ) maç başladı. Fenerbahçe bu zeminde pas yapamıyor ve organize atak geliştiremiyordu. Ahmet Kılıçarslan 40. dakikada gol atıyordu ama bu gol ofsayt gerekçesiyle geçersizdi. 2 dakika sonra Ahmet yine golünü attı ve gol geçerliydi bu sefer. İlk yarının sonlarında gelen bu gol Karsspor'un baya işine gelmişti. 2. yarı fenerbahçe daha etkili başladı. bienvenu yü defansın arkasına sarkıttılar ama bienvenu klasını gösterip golleri kaçırdı 55 de yine Ahmet kılıçarslan sahneye çıktı. defansın arasına sarkan Ahmet pozisyonu gole çevirdi ve 2-0 a getirdi durumu. Bundan sonra bocalayan Fenerbahçe yüklenmeye çalıştıysa da pozisyon üretmekte zorlandı. Uzaktan şutlarda etkili olmadı. 72 de yine Ahmet Kılıçarslan ortaya çıktı. yine bir kontrada defansın arasından topu aldı ve golü yaptı. Fenerbahçe neye uğradığını şaşırmıştı. 77. dakikada ise duran topta içeri açılan ortaya Ufuk kaleciden önce müdahele edip golü yaptı ve durum 4-0 old. 82. dakikada ortasahanın solundan sol bek Caner Turp frikik kullandı , beklenmedik bir şekilde kaleye doğru vurdu ve Mert topa bakarken top direkten döndü defans uzaklaştırdı. 87. dakikada Fenerbahçe Iberbia ile gol buldu ama gol geçersizdi. Kalan dakikalarda başka pozisyon olmadı ve maç 4-0 bitti

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Helal olsun valla

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by entolik View Post

Türkiye Kupası 4. Tur

Büyük şok ! Karsspor Türkiye Kupasında Fenerbahçe'yi 4-0 gibi inanılmaz bir skorla yenip inanılmazı başarıyor. Maç başında Fenerbahçe mutlak favori gösteriliyordu haklı olarak. Toprak saha olması bir dezavantajdı ve yedek ağırlıklı kadroyla çıktılar ama yine de kalite farkı ortaya çıkar diye bekliyordu herkes. stad tam dolu bir şekilde ( 5.000 kişi ) maç başladı. Fenerbahçe bu zeminde pas yapamıyor ve organize atak geliştiremiyordu. Ahmet Kılıçarslan 40. dakikada gol atıyordu ama bu gol ofsayt gerekçesiyle geçersizdi. 2 dakika sonra Ahmet yine golünü attı ve gol geçerliydi bu sefer. İlk yarının sonlarında gelen bu gol Karsspor'un baya işine gelmişti. 2. yarı fenerbahçe daha etkili başladı. bienvenu yü defansın arkasına sarkıttılar ama bienvenu klasını gösterip golleri kaçırdı 55 de yine Ahmet kılıçarslan sahneye çıktı. defansın arasına sarkan Ahmet pozisyonu gole çevirdi ve 2-0 a getirdi durumu. Bundan sonra bocalayan Fenerbahçe yüklenmeye çalıştıysa da pozisyon üretmekte zorlandı. Uzaktan şutlarda etkili olmadı. 72 de yine Ahmet Kılıçarslan ortaya çıktı. yine bir kontrada defansın arasından topu aldı ve golü yaptı. Fenerbahçe neye uğradığını şaşırmıştı. 77. dakikada ise duran topta içeri açılan ortaya Ufuk kaleciden önce müdahele edip golü yaptı ve durum 4-0 old. 82. dakikada ortasahanın solundan sol bek Caner Turp frikik kullandı , beklenmedik bir şekilde kaleye doğru vurdu ve Mert topa bakarken top direkten döndü defans uzaklaştırdı. 87. dakikada Fenerbahçe Iberbia ile gol buldu ama gol geçersizdi. Kalan dakikalarda başka pozisyon olmadı ve maç 4-0 bitti
    2. Pendik faciasını yaşatmışsın bize

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Oldu mu şimdi Fener'e 4 atmak : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

ve maç 4-0 bitti
    çok iyi para gelecek ooooh.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Bariscamur View Post
    Helal olsun valla
    Sağol

Quote Originally Posted by romelon View Post
    2. Pendik faciasını yaşatmışsın bize
    Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Oldu mu şimdi Fener'e 4 atmak : )
    isteyerek olmadı

Quote Originally Posted by Smal View Post
    çok iyi para gelecek ooooh.
    tv gelirlerinden £10k geldi. Stad geliri olarak da £20k geldi. 2. Lig takımı için gayet iyi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Gerçekten baya bi sürpriz oldu

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Ama ayıptır ya ! . Fenerbahçeden sonra şimdi de Galatasaray ile eşleştik bu sefer sahamızda da değil

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Ama ayıptır ya ! . Fenerbahçeden sonra şimdi de Galatasaray ile eşleştik bu sefer sahamızda da değil

Hocam bu maçın ucunda uefa var , GS 'yi yenersen kupayı alırız Uefa'ya gideriz Tarihe geçeriz

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Hocam bu maçın ucunda uefa var , GS 'yi yenersen kupayı alırız Uefa'ya gideriz Tarihe geçeriz
    hocam daha 5. tur bundan sonra gruplar var onları geçemem zaten
    Oynamaya korkuyorum ya hem kendi sahamızda değil hem de Fenerbahçe de üzgün olan oyuncular oynadı genelde Galatasaray çok rotasyon yaptığı için öyle oyuncular az ama bakalım ya hayırlısı

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

hocam daha 5. tur bundan sonra gruplar var onları geçemem zaten
    Oynamaya korkuyorum ya hem kendi sahamızda değil hem de Fenerbahçe de üzgün olan oyuncular oynadı genelde Galatasaray çok rotasyon yaptığı için öyle oyuncular az ama bakalım ya hayırlısı
    Farkındayım 5 .Tur olduğuna ama GS ve FB yi eledikten sonra o kupanın favorisi olursun . Gs'de yedek ağırlıklı çıkar muhtemelen.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

16. Hafta

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye Kupası 5. Tur

Denedik ama olmadı Bu maç için söyleyecek pek bir şeyim yok malesef . Maçın başında köşeden kullandığımız serbest vuruş organizasyonuyla golü bulduk ve öne geçtik ama hemen yanıt verdi Galatasaray. Sonra da maçın hakimiydi Galatasaray. Pozisyonları hep onlar buldu. gol dışında pozisyonumuz yoktu desem yeridir ama yine de bu atakları savuşturduk ve maçı uzatmalara götürdük. Kondisyon sorunları ortaya çıktı. Kısa sürede böyle üst düzey maçlar oynamaya alışık olmayan takımım artık çok yorulmuştu. Karşıdaki takımda Galatasaray olunca uzatmalarda golleri bulup maçı kazandılar

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Türkiye Kupası 5. Tur

Denedik ama olmadı Bu maç için söyleyecek pek bir şeyim yok malesef . Maçın başında köşeden kullandığımız serbest vuruş organizasyonuyla golü bulduk ve öne geçtik ama hemen yanıt verdi Galatasaray. Sonra da maçın hakimiydi Galatasaray. Pozisyonları hep onlar buldu. gol dışında pozisyonumuz yoktu desem yeridir ama yine de bu atakları savuşturduk ve maçı uzatmalara götürdük. Kondisyon sorunları ortaya çıktı. Kısa sürede böyle üst düzey maçlar oynamaya alışık olmayan takımım artık çok yorulmuştu. Karşıdaki takımda Galatasaray olunca uzatmalarda golleri bulup maçı kazandılar

Adam utanmadan Selçuk inanı falan koymuş usta sen iyi maçı uzatmalara götürmüş valla çok isterdim kupayı almanı.

olsun iynede güzel başarı bence feneri eleyip gs ile uzatmalara gitmek. lige yüklen şimdi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Adam utanmadan Selçuk inanı falan koymuş usta sen iyi maçı uzatmalara götürmüş valla çok isterdim kupayı almanı.
    Öyle oldu valla. Sağol usta bende isterdim ama yavaş yavaş ilerliyoruz önümüzdeki senelere artık
    Aslında başa çıktık ilk başta ama sonradan Shakhtar dan £14M e aldığı Dentinho yu alınca hucumda etkili oldular defansa da 11M£ e aldığı bi oyuncu vardı onu koydu atak yapamadık sonuçta ortaya böyle çıktı

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by fermanager View Post
    olsun iynede güzel başarı bence feneri eleyip gs ile uzatmalara gitmek. lige yüklen şimdi
    aynen öyle yapcam hocam

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

17. Hafta

İyi bir galibiyetle ligin ilk yarısını tamamlıyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tebrikler, bu gol sayısının devam etmesi durumunda bu bollukta liderliği biraz zor bırakırsın, Takım çalışıyor : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Wink

Ben de BAL veya 3.ligden bir takimla uzun soluklu bi kariyere baslamayi dusunuyorum ama cekincelerim var sonradan eklenen yamada bir problem yok degil mi sorunsuz olarak oynayabiliyoruz bu ligleri hatasiz?

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Tebrikler, bu gol sayısının devam etmesi durumunda bu bollukta liderliği biraz zor bırakırsın, Takım çalışıyor : )
    Taktik ve kadro uyumu iyice oturdu goller geliyor Bir de antreman tesisimiz filan iyi olsa neler yapcağız sen düşün

Quote Originally Posted by lakin1907 View Post
    Ben de BAL veya 3.ligden bir takimla uzun soluklu bi kariyere baslamayi dusunuyorum ama cekincelerim var sonradan eklenen yamada bir problem yok degil mi sorunsuz olarak oynayabiliyoruz bu ligleri hatasiz?
    Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bir tek deplasman masraflarını normalde TFF karşılayacağını söylemişti ama oyunda öyle değil onun yerine de ek gelir eklendiği söylendi bana tek sorun o

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Devre arasına girdiğimizde yönetim sezonluk beklentilerde değişiklik yapmamı istedi. Beklentileri yüksek tutmamak için ortasıralar dedim zaten aynı parayı veriyordu daha büyük başarı almış gibi olurum

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

3 Hazırlık maçı yapıyoruz arada. Mesafe uzaklığından ve getirisi diğerlerine göre daha çok olduğu için hep kağızman ve sarıkamışla oynuyorduk bir de 1. lig de 2. sırada bulunan çaykurizespor la oynadık. Genel olarak formumuzu koruduk

2 Yeni transferimiz var

Gençler birliğinden Ahmet Çalık ;

Eskişehirspor dan Hasan Acar

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

18. Hafta

Liglere verilen aradan sonra tekrar lige döndük ama istediğimiz sonucu bulamadık. 1461 Trabzon kaçtı biz yakalamaya çalıştık ama olmadı. 18 maçta 13 gol atan forvetim Yunus ise 4-5 hafta sahalardan uzak kalacak

Nesil
    2010
    Yer
    istanbul

Takım hakikaten fena çalaışmış ,ligde 2.ve 3.'nün top gol sayısı karsspor'un attığı gol kadar TSL den aldığın oyuncular her ne kadar bir Alex olmasada 2. ligde iş yapar herhalde ben o kadar alt takımlarda çalışmadığım için neler yapacaklarını pek kestiremiyorum.

Sayfa 4 / 62 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Mesaj Yetkileri