Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 586 sonuç

Konu: Bir başarı hikayesi : Arminia Bielefeld | 6. Sezon | 2019-2020

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonluk için tebrikler

Nesil
    2006
    Yer
    06

Genç oyun kurucumuz Renneke ... 6 gol 13 asistlik bir performansı var şimdiye kadar..

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Şampiyonluk için tebrikler
    Teşekkür ettim

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Tebrikler hocam Yeni sezonda güzel transferler bekliyorum

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Tebrikler hocam Yeni sezonda güzel transferler bekliyorum
    İnşallah diyelim , nasıl olacaksa artık parasız pulsuz .. Şu kalan son maçları da paylaşayım

Nesil
    2006
    Yer
    06

Puan Durumu

Sezonun Oyuncuları ve Yılın Takımı

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

ligten cıkman güzelde para kazanman lazım acill oyuncuları elden cıkarmaya bak

Aslında almanya liglerinde iç mali sıkıntı yaşamadım ben taraftar her maç dolduruyor zaten stadı, bütçe az gibi geldi bana biraz kiralık oyunculara yönelcez gibi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Takımın borcu mu var acaba? Almanya dasın yakında iyileşir mali durum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bence yönetim çakallık yapmış

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    ligten cıkman güzelde para kazanman lazım acill oyuncuları elden cıkarmaya bak
    Aslında çok da kötü sayılmaz mali durum , şimdi oyuncu satmamamız gerek . Para eden oyuncular takımı sırtlıyor zaten

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Aslında almanya liglerinde iç mali sıkıntı yaşamadım ben taraftar her maç dolduruyor zaten stadı, bütçe az gibi geldi bana biraz kiralık oyunculara yönelcez gibi
    Almanya ligi o yönden gerçekten çok iyi. Statların doluluk oranı yüksek olması güzel , bizim stat da 20.000 kişilik. Kiralık ve bonservissiz oyuncuları almaya bakacağız.

Takımın borcu mu var acaba? Almanya dasın yakında iyileşir mali durum
    Yanlış hatırlamıyorsam borcumuz 6 milyon euro civarı. Şu anda oyun açık değil bakamıyorum. Akşam bakarım ona. Valla bu sezon sonu iyileşir inşallah yoksa işimiz yaş

Bence yönetim çakallık yapmış
    Yönetim indiregandi mi yaptı diyosun , olabilir bak

Bu akşam oyunu açıp kaldığımız yerden devam edelim. Şöyle sağlam bir transfer araştırması yapayım diyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Abi bana da tavsiye yapsana biraz Özellikle ters ayaklı sağ kanat, sağ/sol bek ve OOS oyun kurucu lazım. Tabiki uygun fiyata, hatta kelepir olması güzel olur

Nesil
    2006
    Yer
    06

Abi bana da tavsiye yapsana biraz Özellikle ters ayaklı sağ kanat, sağ/sol bek ve OOS oyun kurucu lazım. Tabiki uygun fiyata, hatta kelepir olması güzel olur
    Tabiki , bulursam paylaşırım sana uygun oyuncuları

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Bu süreçte kullandığımız maçlara çıkış taktiğimiz şöyleydi .

Takım direktifleri

Arkadaşlar , bu kariyeri açmadan önce GS ile oynuyordum ve Mart ayında şampiyonluğu garantiledim bu taktik ile.Daha önce de denedim gene olumlu sonuçlar almıştım özetle. Sizden ricam bir de siz deneyip sonuçlarını gönderebilir misiniz ? Eğer başarı oranı yüksek çıkarsa forumda paylaşmayı düşünüyorum

https://www.mediafire.com/?0zoas1zrb2dijba
    Sağ bek ve Sağ kanadı, sol bek ve Sol kanat ile değiştirip öyle kullanmayı düşünüyorum hocam. Takımdaki oyuncular öyle daha uygun oluyor. Emrah Başsan baya formda sağ tarafta içe kat eden olarak.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sağ bek ve Sağ kanadı, sol bek ve Sol kanat ile değiştirip öyle kullanmayı düşünüyorum hocam. Takımdaki oyuncular öyle daha uygun oluyor. Emrah Başsan baya formda sağ tarafta içe kat eden olarak.
    Taktiği asimetirk olarak da kullanabilirsin tabi. Sol kanatta kim oynayacak bu durumda ? Önemli çünkü kanat oyuncun. Yeteneği en azından vasat düzeyde olması gerekiyor..

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Taktiği asimetirk olarak da kullanabilirsin tabi. Sol kanatta kim oynayacak bu durumda ? Önemli çünkü kanat oyuncun. Yeteneği en azından vasat düzeyde olması gerekiyor..
    Şuan için Sissoko oynar gibi duruyor Kanat Oyuncusu Destek olarak, takımda en formda iki oyuncum Emrah başsan ve İbrahim Sissoko

Nesil
    2006
    Yer
    06

yıl 2015 ... Hamit benden bu kadar demiş

Nesil
    2006
    Yer
    06

Sol bekimiz taraftarın favorisi seçilmiş

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Arthur Londrina takımında, ismi sadece Arthur hocam.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Dün akşamı transfer dönemine ayırdım ve bana göre oldukça da iyi bir dönem geçirdik
    Aldığım ss'leri düzenleyip paylaşıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Takıma yüksek prim dağıtalım ki canlarını dişlerine taksınlar

Takımların şampiyonluk şansları değerlendirildi ve bize 3. oluruz deniliyor 3. ligden yeni çıkan bir ekibe bunu neye göre veriyorlar anlayamadım açıkçası. Demek ki 3. ligde nasıl bir intiba bıraktıysak

[MENTION=263022]rexpo1994[/MENTION] Borç durumunu sormuştun . Kredi borcumuz varmış 7 milyon euro kadar.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Transfer özeti

Transferde para olmadığından ya bonservisi elinde oyuncular yönelecektik ya da yetenekli kiralık oyunculara. Kiralık oyuncuları alırken kiralama döneminin sonunda sözleşmeleri bitenlere kancayı taktım. Nitekim aldığımız tüm oyuncular ile 2 yıllık kiralık anlaşma yaptık. Aralarından sadece Humam Tarıq ve Sandro 'nun sözleşmeleri bitmiyor kiralık anlaşma süresi sonunda . Diğer 6 oyuncunun da bitiyor. Yani eğerki kulüpleri yeni anlaşma yapmazlarsa 1,5 yıl sonra bedelsiz transfer teklifleri yapacağız bu oyunculara
    Kiralık oyuncuların yanında temsilcisinin bana önerdiği Önlibero Edinho'yu da 55k gibi çok cüzi bir ücrete takıma kattık.

Bu arada Kamil Zayetta ve Elliott Hewitt 'i bonservis bedeli ödemeden almıştık daha önce paylaşmıştım da profillerini. Hewitt'e etkili taç atışı kullanır ppm'i kazandıracağım .Bu özellik takımda şu anda 2 oyuncumda var. Tahmin edin bu iki oyuncu kim
    sol bek Lorenz ve sağ bek Dick
    Geçen sezon maç puanı en yüksek 2 oyuncum da bu ikisi idi Şimdi bu yeteneği Hewitt'e de kazandırmak istiyorum.

Takımdan gönderilenler arasında forvet Biezen ve sağ bek Striffler var. Biezen takımda geçen sezon oynamamasına rağmen 400k civarı para alıyordu. Bu sezon da 550k ya çıkınca zamları ile birlikte gönderme kararı aldım. Sağ bekte zaten Dick'in yanına yeni transfer Hewitt'i aldık.

Bol alternatifli bir kadro kurduk. Geçen sezonki sakatlıkları hatırlayınca iyi de yapmışız diyorum
    Yanlız kadroda göndermem gereken 3-4 oyuncu daha var ,elden çıkarmaya çalışacağız onları da .

Neyse gelelim transferde takımımıza katılan o isimlere

Davide Monteleone

Patrick Roberts

Sandro

Leonardo Suarez

Carlos Fernandez

Edinho

Humam Tarıq

Luca Lezzerini

Nesil
    2006
    Yer
    06

Tabi bu arada sadece oyuncu bazlı değil çalışan kadro bazlı da çalışma yaptık Çalışan personellerden bir kısmının sözleşmesi bitti 1-2 tanesini de anlaşıp yolladık ve yerlerine yepisyeni ekip getirdik

Çalışan kadroda ekibe katılanlar şunlar oldu

Antrenörlerin Yıldız Dağılımları

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hazırlık maçlarını paylaşayım bu arada. Stuttgart maçına dikkat çekmek istiyorum. Geçtiğimiz senenin Bundesliga 5. si takımı sahamızda yenmemiz ile hazırlık maçlarını zirvede kapatalım dedik

Sezonluk beklentiler gene yüksek ..

Nesil
    2006
    Yer
    06

Default Arminia Bielefeld 2. Ligde | 2. Sezon

Dün gece kapatmadan bir de maç yapayım dedim .İlk maçımız ezeli rakiplerimizden Bochum ile deplasmanda idi. Derbi maçını adeta hazırlık maçına çevirdik desek yalan olmaz galiba

Kadrodaki 6 yeni oyuncumuza dikkat

Carlos Fernandez ve Leonardo Suarez ilk haftadan boş geçmedi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kiraladığın oyuncular çok iyi ama bence sözleşmelerini uzatırlar o oyuncular. Lige de çok iyi başlamışız

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kiraladığın oyuncular çok iyi ama bence sözleşmelerini uzatırlar o oyuncular. Lige de çok iyi başlamışız
    Sözleşmelerini uzatmayanlara el atacağız. Zaten bu süreçte bizim kulüple olan bağları kuvvetlenirse uzatmazlar kulüpleriyle Lige çok iyi girdik aynen...

Nesil
    2006
    Yer
    06

Eveeet sakatlıklara kaldığımız yerden devam ediyoruz

Nesil
    2006
    Yer
    06

Kupada rakip Paderborn

Bu arada sürpriz bir gelişme oldu. Savitskiy'in sözleşmesi bitiyor diye haber geldi ve teklifimizi yapıp bedelsiz olarak kadroya kattık

Nesil
    2006
    Yer
    06

Geçen sene beraber yükseldiğimiz Regensburg 'a da Bochum tarifesi uyguladık.

Leonardo Suarez gerçekten çok etkileyici oynuyor. Sanırım o mevki için en iyi oyuncumu buldum

Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri