Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 575 sonuç

Konu: Fenerbahçe Transfer Haberleri

Nesil
    2007
    Yer
    Finlandiya'dan selamlar

Quote Originally Posted by Andriy View Post
    "Aurelio'yu alacağız"

Valencia Sportif Direktörü Miguel Angel Ruiz, Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Aurelio ile görüştüklerini doğruladı. Sabah gazetesine telefonla açıklamalarda bulunan Ruiz, "Menajeri ile görüşmelerimiz sürüyor. Aurelio çok beğendiğimiz bir oyuncu. Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi'nde başarılı olmasında önemli rol oynadı. Bir süredir kendisini takip ediyoruz" dedi. Sportif direktör, transfer isteğinin Hollandalı teknik direktör Ronald Koeman'dan geldiğini doğrularken, "Aurelio'yu Koeman çok beğenmiş. Bize önerdi. Biz de başkanımızla durum değerlendirmesi yaptık ve Aurelio'nun transfer edilmesinin takım için uygun olacağını düşündük" şeklinde konuştu.

İLK HEDEF OCAKTA ALMAK
    Sambacıyı ocak ayında almak için Fenerbahçe ile görüşeceklerini açıklayan Ruiz, "Fenerbahçe ile makul bir rakamda anlaşırsak Aurelio'yu ara transferde renklerimize bağlamak istiyoruz. Çünkü ligde zor günler yaşıyoruz ve bir an önce kadromuzu güçlendirip ligin ikinci yarısında Valencia'nın adına yakışır bir yerde ligi bitirmesini sağlayacağız" yorumunu yaptı. Fenerbahçe ile bonservis konusunda anlaşamamaları durumunda Brezilyalı oyuncuyu sezon bitiminde transfer edeceklerini belirten Valencia Sportif Direktörü, "Türkiye'den tek istediğimiz oyuncu Aurelio değil. Takip ettiğimiz 4-5 oyuncu daha var" ifadesini kullandı.

Kaynak : Sabah

Appiah harekatı başlıyor

Fenerbahçe, rahatsızlığı nedeniyle bu sezon oynatamayacağı Appiah'ın yerine yeni bir oyuncu alabilmek için resmi girişimlere başlıyor. Sarı-lacivertliler, sağlık raporları çıkan Ganalı oyuncunun sözleşmesini dondurmak ve yerine yeni bir yabancı oyuncu almak için ilk girişimi gelecek hafta yapacak.İstanbul'da detaylı bir sağlık kontrolünden geçirilen ve hastalığının boyutu araştırılan Appiah'ın bu sezon forma giyme şansının mümkün olmadığı resmen rapor edildi.

Fenerbahçe sağlık ekibi bu raporları yılbaşı sonrasında Futbol Federasyonu'na yollayıp, mağduriyetin giderilmesi için yeni bir transfer hakkı isteyecek.

Bacağındaki damar ve kan dolaşımı sorunu nedeniyle tedavi altına alınan Appiah'ın Türkiye'de elde edilen bulguları, İtalya'da tedavisini sürdüren oyuncunun özel doktorlarına da gönderildi.Fenerbahçe, Appiah'a durumu resmen bildirip, sözleşmesi konusunda yapacağı işlemi de oyuncusuna iletti. Fenerbahçe Yönetimi, Futbol Federasyonu'na durumunu raporlarla birlikte bildirip, ara transferde bir an önce hareket edebilmek için bu hakkın erken verilmesi konusunda istekte bulunacak.

Kaynak : Milliyet
    su aurelio haberini nerden cikarmislar

Aurelio mükemmel bir orta saha,Fenerbahce sezon sonu degilde lig bitmeden Aurelio ile anlasmali,sözlesmesini uzatmali.Yoksa bedavaya gidebilir ve bu onlar icin hic iyi olmaz.

Aurelio giderse bence Fenerbahçe herşeyini kaybeder ...

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by aimar1905 View Post
    Aurelio giderse bence Fenerbahçe herşeyini kaybeder ...
    o kadarda abartmaya gerek yok biz ne aurelio lar gördük hem ayrıca;

Başkan Aziz Yıldırım'ın, Mehmet Aurelio'yu kalması için ikna ettiği öğrenildi Sambacı'nın önümüzdeki sezonda da Sarı-Lacivertli formayı giyeceği bildirildi
    30.12.2007

Valencia istiyordu
    Semih Şentürk’ten sonra Fenerbahçe’ye sevindirici bir haber de Mehmet Aurelio’dan geldi. Valencia’ya transferi gündemde olan Brezilyalı oyuncunun dün Başkan Aziz Yıldırım ile yaptığı görüşmenin ardından Sarı-Lacivertli takımda kalmayı kabul ettiği kaydedildi. Yıldırım’ın, “Senin daha uzun yıllar Fenerbahçe’de oynamanı istiyorum” demesi üzerine Aurelio’nun olumlu yanıt verdiği öğrenildi.

Eşi de ‘Fenerbahçe’ dedi
    Sözleşmesinde, ‘Bonservis ücreti olarak 7 milyon dolar getirmesi halinde serbest kalır’ ifadesi bulunduğu bildirilen Aurelio’nun bugün yapılacak idmana katılacağı kaydedildi. Sambacı’nın eşinin de İstanbul’u çok sevdiği ve Fenerbahçe’de kalmasını istediği öğrenildi. Sarı-Lacivertli ekibin 2 Ocak’ta resmen başlayacak ara transfer döneminde Aurelio ile yeni bir sözleşme yapacağı belirtildi.
    KAYNAK:FANATİK

Aurelio kalıyor
    Valencia'nın ısrarla istediği Fenerbahçe'nin başarılı futbolcusu Mehmet Aurelio, sezon sonuna kadar sarı-lacivertli takımda kalacak.

Fenerbahçe'den İspanya'nın Valencia takımına transferi gündemde olan Mehmet Aurelio, hatırı sayılır kişilerin ara girmesiyle sarı-lacivertli takımda kalmaya karar verdi.

Aurelio'nun sezon sonuna kadar Fenerbahçe forması giyeceği, sarı-lacivertli yönetimin de sezon sonunda takımdan ayrılmak isterse Aurelio'ya kolaylık sağlayacağı öğrenildi.

Milli futbolcunun sarı-lacivertli takımla sözleşmesi sezon sonunda sona erecek. Ancak Fenerbahçe'nin Aurelio'nun mukavelesini 1 yıl uzatma opsiyonu bulunuyor.

Aurelio'nun Fenerbahçe ile sözleşmesinde '7 milyon dolar getirdiği taktirde serbest kalır' şeklinde bir madde bulunuyor.

NTVSpor

Colin Kazım kazan kaldırdı!

Fenerbahçe'nin Sheffield United'tan satın aldığı Colin Kazım, Teknik Direktör Zico'nun kendisine fazla görev vermemesi üzerine, takımdan ayrılmaya karar verdi. Ocak ayındaki ara transferde yurt dışında bir takıma gitmek için yönetime başvuracak olan Colin'in, ara transferde olmazsa yıl sonunda mutlaka sarı - lacivertlilerden ayrılmak istediği ortaya çıktı.

Tümer, Appiah, Aurelio'nun durumları nedeniyle orta sahada bunalıma giren Fenerbahçe'de, Colin'in de takımdan ayrılmak istemesi, başlı başına sorun oldu. Bu sezon Beşiktaş'ın ısrarına rağmen 1 milyon 150 bin pound karşılığı bonservisi alınıp, dört yıllık sözleşmeye imza attırılan Colin Kazım, daha önce de Zico'ya başvurmuş ve takımda direkt oynamak istediğini bildirmişti. Colin Kazım'ın yeteneğini takdir eden takım arkadaşlarından Roberto Carlos ile Kezman da, Zico'ya bizzat başvurmuş ve bu oyuncudan daha fazla yararlanmasını istemişlerdi.

Oynatılmadığı için çok rahatsız olan Colin'in devre arası tatilinde kararını verip, bunu menajerine ilettiği ve Fenerbahçe Yönetimi ile görüşme talebinde bulunduğu ortaya çıktı. Colin, "Ya beni oynatın, ya da satın" diyerek, sıkıntısını dile getirdi. Fenerbahçe'nin ise şu anda Colin'i satmak ya da kiralamak gibi bir düşüncesi bulunmuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yalan haber bence Colin yeterince şans buluyor Antremanda kendisini gösterirse daha da bulur

Nesil
    2006
    Yer
    Başkent

Bu kadar genç bir oyuncunun '' beni ya satın ya da oynatın '' resti çekebileceğini düşünmüyorum. Ama Colin Kazım'ın Deivid'in yerine oynaması Fenerbahçe açısından daha iyi olur. Deivid'in attığı goller dışında takıma katkısı yok. Deivid'in attığı 3-5 gol Colin Kazım'ın şanssızlığı diyebiliriz.
    Fenerbahçe Cumhuriyeti

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Colin Kazım'ın öyle bir şey yapacağını kesinlikle düşünmüyorum.Takımın antremanlardaki en sempatik oyuncusu.Arkadaşlarıyla arası çok iyi.Ayrılması için hiçbir neden yok.Biraz daha çalışırsa Zico kesinlikle formayı verir ona.

Yalan haber....

Yalan bir haber olduğu apaçık ortada. Colin Kazım daha 21 yaşında, böyle bir rest çekemez. Kezman bile ayrılmamak istiyor oynatılmamasına rağmen (gerçi aldığı para yüzünden), Colin'in bu tür bir istekte bulunacağını sanmıyorum. Deivid'in sakatlanması, cezalı duruma düşmesi gibi durumlarda Colin Kazım forma şansı bulur, belki Deivid form düşüklüğü yaşarsa yine Colin formayı kapabilir, yani kısacası sabretmesi gerekiyor, tıpkı Vederson, Yasin, Volkan, Deivid, Selçuk, Semih gibi... Sabreden kazanıyor Fenerbahçe'de, sabredeceksin, moralini yüksek tutacaksın, formayı kapmak için savaşacaksın ve sonunda da kazanacaksın. Bu kadar basit.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by EmperoR View Post
    Colin Kazım kazan kaldırdı!

Fenerbahçe'nin Sheffield United'tan satın aldığı Colin Kazım, Teknik Direktör Zico'nun kendisine fazla görev vermemesi üzerine, takımdan ayrılmaya karar verdi. Ocak ayındaki ara transferde yurt dışında bir takıma gitmek için yönetime başvuracak olan Colin'in, ara transferde olmazsa yıl sonunda mutlaka sarı - lacivertlilerden ayrılmak istediği ortaya çıktı.

Tümer, Appiah, Aurelio'nun durumları nedeniyle orta sahada bunalıma giren Fenerbahçe'de, Colin'in de takımdan ayrılmak istemesi, başlı başına sorun oldu. Bu sezon Beşiktaş'ın ısrarına rağmen 1 milyon 150 bin pound karşılığı bonservisi alınıp, dört yıllık sözleşmeye imza attırılan Colin Kazım, daha önce de Zico'ya başvurmuş ve takımda direkt oynamak istediğini bildirmişti. Colin Kazım'ın yeteneğini takdir eden takım arkadaşlarından Roberto Carlos ile Kezman da, Zico'ya bizzat başvurmuş ve bu oyuncudan daha fazla yararlanmasını istemişlerdi.

Oynatılmadığı için çok rahatsız olan Colin'in devre arası tatilinde kararını verip, bunu menajerine ilettiği ve Fenerbahçe Yönetimi ile görüşme talebinde bulunduğu ortaya çıktı. Colin, "Ya beni oynatın, ya da satın" diyerek, sıkıntısını dile getirdi. Fenerbahçe'nin ise şu anda Colin'i satmak ya da kiralamak gibi bir düşüncesi bulunmuyor.

yalan haber bu..

Aurelio konusunda +1 yıl opsiyon var, opsiyon Fenerbahçe'nin elinde, bedava gidemez sezon sonu da, 7 M$ yine geçerli..
    Last edited by Cengo : 30.Aralık.2007 at 21:27
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

colinin öyle bir şey diyeceğini sanmam sonuçta geçen sene shefield united'ta da forma şansı bulamıyordu sadece 18 maçta oynamış

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

C.L liginde bir üst tura kalan bir takımdan Allahın 2.ligide gitmek hangi oyuncucun isteği olabilir acaba ?? Haa takımda yedek kalıyor derseniz onada çözüm var boğulacksan büyük denizde boğulacaksın...Kesinlikle yalan haberdir..
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Kezman Almanya'da oynamak istiyor

Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Express'e konuşan Fenerbahçe'nin Sırp golcüsü Mateja Kezman, Alman Birinci Ligi'nde oynamak istediğini açıkladı. Son dönemlerde Sarı-Lacivertli takımda sorunlar yaşayan ve formasını Semih'e kaptıran Kezman'ın bu açıklamaları takımdan ayrılacağı iddialarını attırdı. Haberde, Kezman ile Schalke 04, Hamburg ve Werder Bremen'in ilgilendiği öne sürüldü.

Gazetenin internet sitesinde yer alan röportaj, "Bundesliga'ya bir dünya starı daha geliyor" başlığı ile verildi. Kezman açıklamalarında, "Fenerbahçe ile sözleşmem sürüyor. Takımımın benim şu ana kadar ki performansımdan memnun olduğunu biliyorum. Geçtiğimiz yıl içinde Türkiye Ligi'nde ve Şampiyonlar Ligi elemelerinde çok önemli goller attım. Ama Türkiye'de uzun süre futbol oynamanın bana bir şey getireceğini sanmıyorum. Avrupa'nın kalbur üstü liglerinde oynanan futbolu özledim. Anelka'da bu şekilde düşündügü için kısa bir süre oynayıp İngiltere'ye döndü. Bu nedenle ben de hep hayalini kurduğum Bundesliga'da oynamak istiyorum. Orada PSV Eindhoven'da yakaladığım başarıyı tekrar gösterebileceğim bir ortam bulacağımı düşünüyorum" dedi.

Schalke'de oynayan eski arkadaşı Mladen Krstajic ile sürekli telefonla görüştüklerini söyleyen Sırp golcü, "Onunla uzun süre Partizan'da birlikte oynadık. Kim bilir belki yakında yine aynı takımda olabiliriz" diyerek Schalke'ye gidebileceğinin sinyalini verdi.

Almanya'da da son zamanlarda Ribbery, Van der Vaart, Kuranyi gibi Dünya starlarının top koşturduğunu ifade eden Mateja Kezman, "Umarım bunlardan sonra sıradaki isim ben olurum" şeklinde konuştu.

Eğer formda olursa Avrupa'nın iyi beş golcüsünden biri olacağı yönünde iddialı da konuşan yıldız futbolcu, transferinde paranın da sorun olmayacağını belirterek, "Önemli olan beni bir kulübün istemesi. Maddi sorunlan her zaman halledilebilir" dedi.

Kaynak: DHA

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

meyve veren ağaç taşlanır arkadaşlar şuan türkiyenin açık ara en iyi spor kulübüyüz ve sağolsun medyamızda hergün ayrı bir oyuncuyu takımdan yollamaya çalışarak bunu bozmaya çalışıyor takımdaki huzuru kaçırmaya çalışıyor ama
    BAŞARILI OLAMAYCAKSIN MEDYA!!!!

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Almanya Liginden küme düşmemeye oynayan bir takımına gider ancak

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kezman ister ama bu form grafiğiyle Alman klüpleri onu alırmı bakalım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Kezman kendine Qatar da takım arasın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by samet.süner View Post
    Kezman kendine Qatar da takım arasın
    Neden Katar varken Qatar

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

KezmaN'ın bu formuyla iyi bir takıma gitmesi ancak KezmaN'ın rüyası olur ...

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Kezman'da Anelka gibi her döneminde piyasası var

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eGowiCh View Post
    Kezman Almanya'da oynamak istiyor

Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Express'e konuşan Fenerbahçe'nin Sırp golcüsü Mateja Kezman, Alman Birinci Ligi'nde oynamak istediğini açıkladı. Son dönemlerde Sarı-Lacivertli takımda sorunlar yaşayan ve formasını Semih'e kaptıran Kezman'ın bu açıklamaları takımdan ayrılacağı iddialarını attırdı. Haberde, Kezman ile Schalke 04, Hamburg ve Werder Bremen'in ilgilendiği öne sürüldü.

Gazetenin internet sitesinde yer alan röportaj, "Bundesliga'ya bir dünya starı daha geliyor" başlığı ile verildi. Kezman açıklamalarında, "Fenerbahçe ile sözleşmem sürüyor. Takımımın benim şu ana kadar ki performansımdan memnun olduğunu biliyorum. Geçtiğimiz yıl içinde Türkiye Ligi'nde ve Şampiyonlar Ligi elemelerinde çok önemli goller attım. Ama Türkiye'de uzun süre futbol oynamanın bana bir şey getireceğini sanmıyorum. Avrupa'nın kalbur üstü liglerinde oynanan futbolu özledim. Anelka'da bu şekilde düşündügü için kısa bir süre oynayıp İngiltere'ye döndü. Bu nedenle ben de hep hayalini kurduğum Bundesliga'da oynamak istiyorum. Orada PSV Eindhoven'da yakaladığım başarıyı tekrar gösterebileceğim bir ortam bulacağımı düşünüyorum" dedi.

Schalke'de oynayan eski arkadaşı Mladen Krstajic ile sürekli telefonla görüştüklerini söyleyen Sırp golcü, "Onunla uzun süre Partizan'da birlikte oynadık. Kim bilir belki yakında yine aynı takımda olabiliriz" diyerek Schalke'ye gidebileceğinin sinyalini verdi.

Almanya'da da son zamanlarda Ribbery, Van der Vaart, Kuranyi gibi Dünya starlarının top koşturduğunu ifade eden Mateja Kezman, "Umarım bunlardan sonra sıradaki isim ben olurum" şeklinde konuştu.

Eğer formda olursa Avrupa'nın iyi beş golcüsünden biri olacağı yönünde iddialı da konuşan yıldız futbolcu, transferinde paranın da sorun olmayacağını belirterek, "Önemli olan beni bir kulübün istemesi. Maddi sorunlan her zaman halledilebilir" dedi.

Kaynak: DHA
    Kezman TSL'de gol atamıyor.Bundesliga'da bu haliyle hiç gol atamaz

Appiah'ın yerine Gilberto Silva
    Mehmet Aurelio'nun Valencia kulübüne gitme ihtimalinin çok yüksek olması, Appiah'ın sezonu kapatması nedeniyle B planını devreye sokan Fenerbahçe yönetiminin, Arsenal'in Brezilyalı yıldızı Gilberto da Silva'ya teklifte bulunduğu belirtildi

KANARYA'NIN B PLANI
    Fenerbahçe, geçmiş yıllarda da transfer gündemine gelen Brezilyalı Gilberto Silva için yeniden düğmeye bastı. Sarı-lacivertli yönetim, Aurelio'nun Valencia ile flört etmesi, Appiah'ın da sezonu kapatması nedeniyle B planını devreye soktu. Yöneticilerin, bir süreden beri büyük bir gizlilik içinde İspanya ve İngiltere'de defansif orta saha oyuncusu aradıkları ortaya çıktı. Fenerbahçe'nin, Zico'nun listesinin ilk sıralarında yer alan Arsenal'in Brezilyalı defansif orta saha oyuncusu Gilberto da Silva üzerinde yoğunlaştığı ortaya çıktı.

FENER'E SICAK BAKIYOR
    2002 Dünya Kupası'nda şampiyon olan Brezilya'nın kadrosunda bulunan Gilberto da Silva, süper futboluyla Fenerbahçe'nin gündemine gelmiş ancak Atletico Mineiro'dan Arsenal'e transfer olmuştu. 6 sezondur Arsenal'de forma giyen 32 yaşındaki Gilberto, bu sezon gözden düştü ve sık sık yedek kulübesinde oturmaya başladı. İngiliz temsilcisi ile 2009'a kadar sözleşmesi olan Gilberto da Silva'nın maliyeti 6 milyon euro. Arsenal'in sambacısı ile İngiltere'de yapılan görüşmelerin olumlu geçtiği ve Fenerbahçe'nin bu transferi gerçekleştirebileceği vurgulandı.

FotoMaç

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Şampiyonlar Liginde oynatamıcaz yinede süper transfer olur

Nesil
    2007
    Yer
    Kocaeli

Gilberto transferi iyi olur ancak sezon sonu için düşünülmeli. Şampiyonlar liginde forma giyebilecek bir isim lazım FB'ye .

Tardelli sürprizi
    F.Bahçe Teknik Direktörü Zico Sao Paulo'nun 22 yaşındaki golcüsünü yönetime önerdi.

Forvet arayışlarını sürdüren Fenerbahçe'de, Teknik Direktör Zico sürpriz bir ismi gündeme getirdi: Tardelli... Geçen sezon PSV'de oynayan 22 yaşındaki golcü için "Geleceğin en önemli yıldızı" yorumu yapılıyor.

Tardelli'yi alalım
    Fenerbahçe'nin teknik patronu, geçtiğimiz sezon PSV'de forma giyen 22 yaşındaki yıldızın, 2-3 yıl içinde dünya futboluna damga vuracağını bildirdi.

Noel tatili için gittiği Brezilya'da geleceğin futbol yıldızlarını mercek altına alan Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, aradığı golcüyü buldu: Diego Tardelli Martins... Tecrübeli hoca, Sao Paulo'da oynayan 22 yaşında ve 1.79 boyundaki Tardelli'nin önümüzdeki birkaç yıl içinde dünya futboluna damga vuracağını söyledi. Brezilyalı yıldız, geçen sezon kiralık olarak oynadığı PSV'de istediği şansları bulamamış ve ülkesine dönmüştü.

8 MİLYON EURO İSTİYORLAR
    Fenerbahçe yönetiminin Zico'nun bu raporu sonrasında menajerler aracılığıyla Tardelli hakkında nabız yoklaması yaptığı öğrenildi. Sao Paulo kulübünün, Diego Tardelli'ye talip olan kulüplere kapıyı 8 milyon eurodan açtığını öğrenen Sarı-Lacivertli yönetimin önümüzdeki günlerde pazarlıklara başlayabileceği belirtiliyor. Brezilya basını ise, İsrail kulübü M.Haifa'nın Tardelli'yi istediğini yazdı.

Takvim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tardelli olucaksa hiç olmasın daha iyi Semih var bize yeter. Bize tecrübeli golcü lazım. Kendimizi riske atamayız.

‘F.Bahçe’ye çok yakınım’
    Ronaldo: Milano’da 5 ay daha kalmak istemiyorum. F.Bahçe benimle ciddi şekilde ilgileniyor

Globo Esportivo’ya konuşan Ronaldo “Milano’da 5 ay daha kalmak istemiyorum. F.Bahçe benimle ciddi şekilde ilgileniyor. Ancak önce Milan’la anlaşmaları gerek!” dedi.

BREZİLYA gazetesi Globo Esportivo, Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldo’nun, F.Bahçe’ye çok yakın olduğunu yazdı. Gazeteye röportaj veren Ronaldo, “Sezon sonunda Milan’la sözleşmem sona eriyor. Ben 5 ay daha burada beklemek istemiyorum. Gelen teklifleri değerlendirip, kariyerime yeni takımımda devam etmeyi düşünüyorum. Çünkü, Milan’da aradığım ortamı bir türlü bulamadım” dedi.

Ronaldo, röportajı yapan gazetecinin “Hangi takıma daha yakınsın?” sorusuna ise “Birçok teklif var. F.Bahçe’nin benimle ciddi bir şekilde ilgilendiğini biliyorum. Orada Zico ve Roberto Carlos var. Ancak önce Milan ile anlaşmaları gerekiyor. Bu işin birkaç gün içinde bitmesi lazım. Eğer olumlu bir gelişme olmazsa, büyük ihtimalle Flamengo’ya gideceğim. Ülkemi çok özledim. Burada huzurlu bir şekilde kariyerime nokta koyabileceğimi düşünüyorum” dedi.

Gazete, teknik direktörü Zico’nun “Mutlaka alınmalı” raporunu verdiği Sao Paulo’lu genç yıldız Diego Tardelli’nin bonservisinin de 8 milyon Euro’dan, 8 milyon dolara kadar düştüğünü de yazdı.

''Zico, Ronaldo ile el sıkıştı''
    Ülkenin en prestijli transfer sitesi globoesporte, Zico’nun Ronaldo ile görüşüp ‘Biraz daha bekle. Milanlılar’ı ikna ediyoruz’ diye söz verdiğini yazdı

F.BAHÇE ile adı sık sık anılan ve sarı-lacivertli yönetimin aynı sıklıkta transferini yalanladığı Brezilyalı ünlü futbolcu Ronaldo hakkındaki haberler bitmek bilmiyor. Önceki gün yıldız oyuncunun kendi ağzından F.Bahçe’ye transferinin çok yakın olduğunu belirtmesinin ardından, dün de Brezilya’nın saygın internet sitesi “globoesporte.com”da yer alan haberde, Zico’nun Ronaldo’yu F.Bahçe’ye almayı çok istediği yorumuna yer verildi.

“Zico ile Ronaldo, 27 Aralık’taki yıldızlar karması maçında biraraya geldiler. Zico, Ronaldo’ya bir süre daha beklemesini, F.Bahçe ile Milan’ın anlaşmasına az kaldığını söyledi. Ronaldo da ‘tamam’ dedi” ifadelerinin yer aldığı haberde, Ronaldo’ya talip ikinci kulüp olarak da Flamengo gösterildi.

Milan, bu sezon ise hiç forma şansı bulamayan Ronaldo’yu ‘satış listesi’ne koyarken, değerini de 8 milyon Euro olarak açıkladı. R.Carlos’u defalarca almayacağını açıkladıktan sonra transfer eden F.Bahçe’nin, Ronaldo’da da aynı yöntemi izlemesi bekleniyor.

VATAN

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Tek forvet anlayışıyla oynayan Fb de Ronaldo dan fayda beklemek komik olur bence..

Ronaldo çok hantallaştı ,eski gücü yok , son vuruş yeteneğine diyecek yok ama bence Fb nin bu taktik anlayışında Semih daha çok iş yapar..

Ronaldo yalanları
    03 Ocak 2008 Perşembe

Bugün tarihli bir çok gazetede Brezilyalı oyuncu Ronaldo'nun kulübümüze transfer edileceği yazılmaktadır.

Kulübümüz tarafından daha önce defalarca yalanlanmasına rağmen spor basınımız ne yazık ki hala bu oyuncunun sözde transferini gündemde tutmaktadır.

Yalan haberleri yapmaya devam eden spor basını mensuplarını, bu haberleri yaparken transfer edileceğini iddia ettikleri oyuncunun sağlık durumunu ve kulübe maliyetini de göz önüne almaya davet ediyoruz. Taraftarlarımızı bu gibi yalanlarla beklenti içine sokan spor basını mensuplarını daha mantıklı, gerçek hayatla örtüşen ve hayali olmayan haberler yapmaya çağırıyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Sayfa 4 / 20 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri