Sayfa 4165 / 4325 İlkİlk ... 3165366540654115415541634164416541664167417542154265 ... SonSon
124,921 ile 124,950 arası toplam 129743 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post

Dünden bugüne
    İşte bunlar polis. Günümüzdekiler ise muhafız.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Aydın abi ortam sakinledi mi ne açmasan mı?

3. Default

Aç konuyu aç direenelim mi şimdi burda

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Konu kalsın öyle,birbirimizin kalbini kırmaktansa burada,dışarıya çıkıp tepkimizi koyarız.Tepki burada değil dışarıda verilmeli.Burada kalp kırmaktan başka bir şey olmuyor.Yapıcı bir tartışma yapmak istesen başkası gelip yine kırıcı konuşmalar yapıyor.

Çare Drogba beyler
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Konu kalsın öyle,birbirimizin kalbini kırmaktansa burada,dışarıya çıkıp tepkimizi koyarız.Tepki burada değil dışarıda verilmeli.Burada kalp kırmaktan başka bir şey olmuyor.Yapıcı bir tartışma yapmak istesen başkası gelip yine kırıcı konuşmalar yapıyor.

Çare Drogba beyler
    Bunun kontrolünü sağlamak da önce üyelere, sonra adminlere düşer ama, öyle değil mi? Milleti tahrik etmeden, kendi düşüncelerimizi yazamayacak mıyız, 2-3 kişi tartışıyor diye?

Konunun açılmasını istiyorum artık. Yeterince kapalı kaldı 'Gezi Parkı Direnişi'.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Başbakan Yüzüklerin Efendisi'nde Saruman'ı oynasaydı büyük sükse yapardı Baksanıza "bi lafımla %50lik kesim sokaklara dökülür" falan demeye getirmiş. Adam king
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok hassas bir dönemden geçiliyor. Karşıt görüşlü insanlar birbirlerini yargılarcasına yorumlar yapıyor. Kendimi tenzih etmiyorum kesinlikle , farkında olmadan yapmış olabilirim. Yapmamak gerek. Karşındakini kışkırtmadan , tahrik etmeden , karşındakinin de senin gibi bir birey olduğu bilincini yitirmeden yorumlar yapabilsek ne ala ama çoğu zaman kantarın topuzu kaçıyor. Keşke olmasa , konu hep açık kalsa fikirlerimizi olması gerektiği gibi ifade edebilsek.

Karşı tarafı küçük düşürücü , kışkırtıcı , ortamı geren en ufak mesajda kim olursa olsun yazarlığıyla ilgili ceza verilmesi şartı falan olabilir konunun devamlı açık kalması adına.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Zihniyet bu işte. Adam demiş ki “Taksim Gezi Parkı’ndan sonra Anıtkabir'i de yıkarız elhamdülillah”. Kimisi açığa vuruyor kimisi içinde saklıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/23422919.asp
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boşver Görkem , iki çıra çırpı toplayıp mangal yakamayacak insanlar bol keseden sallıyor , koyma böyle şeyleri salla..

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Çok hassas bir dönemden geçiliyor. Karşıt görüşlü insanlar birbirlerini yargılarcasına yorumlar yapıyor. Kendimi tenzih etmiyorum kesinlikle , farkında olmadan yapmış olabilirim. Yapmamak gerek. Karşındakini kışkırtmadan , tahrik etmeden , karşındakinin de senin gibi bir birey olduğu bilincini yitirmeden yorumlar yapabilsek ne ala ama çoğu zaman kantarın topuzu kaçıyor. Keşke olmasa , konu hep açık kalsa fikirlerimizi olması gerektiği gibi ifade edebilsek.

Karşı tarafı küçük düşürücü , kışkırtıcı , ortamı geren en ufak mesajda kim olursa olsun yazarlığıyla ilgili ceza verilmesi şartı falan olabilir konunun devamlı açık kalması adına.
    Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil, katılmak veya katılmamak, hak vermek zorunda da değil ama demokrasinin en büyük gereği tahammül etmektir. Bizde kazanan her şeyi kazanır kaybeden her şeyi kaybeder mantığı yok. Kazanan çoğunluk azınlığa nasıl tahammül edecekse, kaybeden azınlık da kazanana tahammül etmeyi bilecek. Aksi halde karşıt görüş olarak gördüğümüz kişi, kurum veya oluşumların ağzından çıkan "A" harfi bile bize küfür gibi yansır.

Tahammül etmeyi bilmiyoruz işte...
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Kimse kimseye saygı duymak zorunda değil, katılmak veya katılmamak, hak vermek zorunda da değil ama demokrasinin en büyük gereği tahammül etmektir. Bizde kazanan her şeyi kazanır kaybeden her şeyi kaybeder mantığı yok. Kazanan çoğunluk azınlığa nasıl tahammül edecekse, kaybeden azınlık da kazanana tahammül etmeyi bilecek. Aksi halde karşıt görüş olarak gördüğümüz kişi, kurum veya oluşumların ağzından çıkan "A" harfi bile bize küfür gibi yansır.

Tahammül etmeyi bilmiyoruz işte...
    Tahammül etmek dediğin saygı duyuyormuş numarası yapmak değil mi zaten İbo

Benim demek istediğimi anladın , sen de haklısın keza.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Tahammül etmek dediğin saygı duyuyormuş numarası yapmak değil mi zaten İbo

Benim demek istediğimi anladın , sen de haklısın keza.
    İşte o numarayı yapmak bile çok önemli. Hiç kimse yoğurdum ekşi demez, gerçekten zor zanaat kendini veya desteklediğin bir şeyi eleştirmek bazen onun bile karşısında dik durabilmek. Duygulara hep yenik düşeriz; bazen haklı olmadığımızı bile bile.

En çok da bir şeye sinir olurum, demokrasiyi, insan haklarını veya temel hak ve özgürlükleri savunurken karşıt veya bizi teğet geçen : ) bir görüşle karşı karşıya olduğumuzda saldırgan bir dille karşılık vermemiz.

Hani demokrasi diyodun, Eşitlik falan diyodun ?

Bu ülkede çoğu şey apaçık ortada ama insanları anlamak gerçekten zor : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    İşte o numarayı yapmak bile çok önemli. Hiç kimse yoğurdum ekşi demez, gerçekten zor zanaat kendini veya desteklediğin bir şeyi eleştirmek bazen onun bile karşısında dik durabilmek. Duygulara hep yenik düşeriz; bazen haklı olmadığımızı bile bile.

En çok da bir şeye sinir olurum, demokrasiyi, insan haklarını veya temel hak ve özgürlükleri savunurken karşıt veya bizi teğet geçen : ) bir görüşle karşı karşıya olduğumuzda saldırgan bir dille karşılık vermemiz.

Hani demokrasi diyodun, Eşitlik falan diyodun ?

Bu ülkede çoğu şey apaçık ortada ama insanları anlamak gerçekten zor : )
    Dediğin doğru bu ne perhiz bu ne lahana turşusu kıvamına gelmiyor değil ancak kendi payıma konuşayım en azından karşımdaki insan zıvanadan çıkmadığı sürece ben de çıkmam ve eminim %95 i de benim gibi düşünür bu insanların.

Beni aşağılamayan , beni tehdit etmeyen , hor görmeyen kişiyle oturur her türlü tartışmayı yapar diyaloğa girerim. Olması gereken de budur.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

ingilizce bilmedigim gune lanet olsun beyler bu tişortu alcamda turkçesini bi çevirin ya sadece sakin ol ve viskiyi içmi diyor ne diyor

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Aynen öyle; sakin ol ve viski iç. Senin daha iyi anlayacağın şekilde şöyle olur diye düşünüyorum: Mantenga la calma y beba whisky.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

aynen transleteden ingilizce-ispanyolca yaptimda translete duzgun çeviremedigi için guvenemedim pek eyv bu arada sagolasin.
    Last edited by byariff : 04.Haziran.2013 at 15:39

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Rica ederim. Bu arada, belki çok büyük bir hata değil ama önceki yazdığımı düzeltmek istiyorum. Sanırım "la whisky" demek daha doğru olacak. Tişört yaptıracaksan eğer benim yüzümden hatalı bir şey yazdırmış olmanı istemem.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

"Don't Keep Calm and Fatih Terim" yazdır İspanyol arkasına da yapıştır hocanın resmini
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Rica ederim. Bu arada, belki çok büyük bir hata değil ama önceki yazdığımı düzeltmek istiyorum. Sanırım "la whisky" demek daha doğru olacak. Tişört yaptıracaksan eğer benim yüzümden hatalı bir şey yazdırmış olmanı istemem.
    yok el whisky normali ama yaziyi vs ben yazmadim googlede ariyordum bir sitede karsima boyle cikti yani. nese siparisi coktan verdim 1 haftada gelcek bakalim

Spy.94 ; insallah yaptirriz boyle birsey

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Hakikaten ben niye "la" yazmışım oraya yahu? Paslanıyoruz herhalde.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by vivoperlei View Post
    Hakikaten ben niye "la" yazmışım oraya yahu? Paslanıyoruz herhalde.
    http://www.youtube.com/watch?v=giJ--Lyee-E

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yahu patates kızartıyım dedim tavayı koydum ocağa yağı döktüm içine ateşi de yaktım Unuttum sonra bildiğiniz şu an ev duman altı millet yangın çıktı sanacak diye bir ön balkona bir arka balkona gidiyorum ki heyecana gelip itfaiyeyi aramasınlar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Yahu patates kızartıyım dedim tavayı koydum ocağa yağı döktüm içine ateşi de yaktım Unuttum sonra bildiğiniz şu an ev duman altı millet yangın çıktı sanacak diye bir ön balkona bir arka balkona gidiyorum ki heyecana gelip itfaiyeyi aramasınlar
    Patatesi tavada mı kızartıyorsun paşam

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Patatesi tavada mı kızartıyorsun paşam
    Tava,tencere,kap,kacak ne fark eder işte tencere tarzı tek sapı olan saçma sapan bir şey abi,az daha kül olup gitmeme değil de buna mı takıldın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

abiye çemkirme

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Pardon abi Dumanı yiyince kafam bir hoş oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

dikkat et tosunum sen bize lazımsın.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Oldu bil abicim

Bursa, Yıldırım'da bildiğin buz yağıyor!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Deus Dominus View Post
    Bursa, Yıldırım'da bildiğin buz yağıyor!
    Görükle çok sakin abi

Mesaj Yetkileri