Sayfa 4175 / 4325 İlkİlk ... 3175367540754125416541734174417541764177418542254275 ... SonSon
125,221 ile 125,250 arası toplam 129743 sonuç

Konu: Turksportal - Kafe

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Teşekkürler. Bilgisayarda olduğuma göre uzun uzun yazabilirim artık

Sağ göğüs kafesim öne doğru çıkık olduğu için ameliyatla düzelttirecektim. Sağ ve sol koltuk altlarından delik açılıyor, içeriye yanlamasına bar takılıp durum düzeltiliyor. Her neyse ameliyat fiziksel olarak güzel geçti fakat operasyon sırasında ciğerlere zarar vermişler. İçeriye hafa kaçmış. Ameliyat olduğum günün akşamı bi operasyonla sol ciğerime tüp takıldı. 1.5 gün sonra durum düzeldi denilip yine operasyonla tüp çıkartıldı. Ama ertesi sabah odaya doktor geldi "Ciğerlerin çökmüş, tekrar tüp takacağız" dedi. Yine takıldı ve 2-3 gün sonra çıkarıldı. Sonuç olarak 8 gün hastanede kaldım, şuan evdeyim. He birde 2. sefer tüp takıldıktan sonra nasıl olduysa tüpün takıldığı yerdeki deri yırtılmış. Bandaj kanayınca anladık. 4-5 dikişde oraya atmışlardı.

Kısaca uğraştırıcı oldu biraz. Şuan sopa yutmuş gibiyim. Göğüs kaslarımda doğal olarak zorlanma var. Kalıp gibi dönüyorum sağa sola 2-3 haftaya alışırım muhtemelen.

İşin en kötü kısmı da sırt üstü yatma. 9 gün oldu hala 3 saati geçen bi uyku uyuyamadım.
    Geçmiş olsun abi tek ameliyatla hallolacaktı güya yormuşlar seni.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Adamın canına tak etmiş Ama kadınları çok iyi özetliyor

https://vine.co/v/hOxbKQBdP6D
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Teşekkürler. Bilgisayarda olduğuma göre uzun uzun yazabilirim artık

Sağ göğüs kafesim öne doğru çıkık olduğu için ameliyatla düzelttirecektim. Sağ ve sol koltuk altlarından delik açılıyor, içeriye yanlamasına bar takılıp durum düzeltiliyor. Her neyse ameliyat fiziksel olarak güzel geçti fakat operasyon sırasında ciğerlere zarar vermişler. İçeriye hafa kaçmış. Ameliyat olduğum günün akşamı bi operasyonla sol ciğerime tüp takıldı. 1.5 gün sonra durum düzeldi denilip yine operasyonla tüp çıkartıldı. Ama ertesi sabah odaya doktor geldi "Ciğerlerin çökmüş, tekrar tüp takacağız" dedi. Yine takıldı ve 2-3 gün sonra çıkarıldı. Sonuç olarak 8 gün hastanede kaldım, şuan evdeyim. He birde 2. sefer tüp takıldıktan sonra nasıl olduysa tüpün takıldığı yerdeki deri yırtılmış. Bandaj kanayınca anladık. 4-5 dikişde oraya atmışlardı.

Kısaca uğraştırıcı oldu biraz. Şuan sopa yutmuş gibiyim. Göğüs kaslarımda doğal olarak zorlanma var. Kalıp gibi dönüyorum sağa sola 2-3 haftaya alışırım muhtemelen.

İşin en kötü kısmı da sırt üstü yatma. 9 gün oldu hala 3 saati geçen bi uyku uyuyamadım.
    Çok geçmiş olsun Cihan.Bende çenemdeki sorun yüzünden ameliyat olacaktım amsırf bunlar gibi şeyler olur diye cesaret edemedim.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Teşekkur ederim

Olman gerekiyorsa ol ameliyat. bu cektiklerimi 1 ay sonra hatirlamatacagim.

Ama omrumm boyunca ameliyattan sonraki 1. ve 2. gunu unutmayacagim. Yok boyle bi uyusukluk. Gozum kapaliydi hep. Gozum kapali konusuyordum mesela. hep uyumak istiyordum. olaylari hatirlamiyorum. Telefona gelen mesajlari sabah ogle aksam 3 kere tekrar okuyorum vs

bu arada bu mesaji da bolunen uykumdan yaziyorum. 11 bucuk gibi uyudum ama yine uyandim. Muhtemelen simdi tekrar uyuyacagim 4 de bi daha uyanacagim :/
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2012
    Yer
    Kastamonu

Geçmiş olsun kaptan tekrar'dan.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yarın dershane yok,hazır yokken Yüzüklerin Efendisi üçlemesi yapayım,12 saat dile kolay

Kafam raad.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Cihangir'de rengarenk boyanan merdivenleri belediye tekrar griye boyamış.Adamlar ruhsuzluklarını her yerde belli ediyorlar.

Sadece merdivenlerin değil ülkenin de hali bu renk.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Lgbt("lezbiyen", "gey", "biseksüel" ve "transgender) bayragının renkleriymis sanırım bu onun icin boyamıslar öyle diyorlardı internette.Belediye racona ters bulmus heralde.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Olabilir,sonuçta merdivenlerin cinsiyeti yok ne gay ne de lezbiyen bir merdiven bulamazsınız.Renkler gök kuşağı rengi,isterlerse gök kuşağı çıktığında da gök yüzünü sansürlesinler.Hatta o renkleri tedavülden kaldırsınlar.Zaten bu belediye ''Yayında mıydık?!?!?'' diyen başkanın belediyesi değil mi ?

''Renkleri'' belli zaten onların,neyse diledikleri gibi yapsınlar elimizden bir şey gelmiyor,ancak böyle tepki gösterebiliyoruz.

Edit:

64 yaşında Orman Mühendisi bir amca boyamış gökkuşağı rengine ''insanlar gülümseyebilsinler'' diye.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Gareth Bale, saniyede 1.5 TL kazanacak R. Madrid'de. Siz bunu okurken herif bir karton Marlboro parası kazandı.

peheyy.....
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Gareth Bale, saniyede 1.5 TL kazanacak R. Madrid'de. Siz bunu okurken herif bir karton Marlboro parası kazandı.

peheyy.....
    O zaman 3-5 lira atsada ayrına bi kupon yapsak
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Egzotik hayvan anatomisi mi yoksa laboratuvar hayvan anatomisi mi seçsem kararsızım

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Egzotik hayvan anatomisi mi yoksa laboratuvar hayvan anatomisi mi seçsem kararsızım
    Ne bu ? Ders mi bölüm mü ?

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ne bu ? Ders mi bölüm mü ?
    Seçmeli ders abi egzotik hayvanları seçtim
    Edit:Şimdi tekrar iptal ettim çarşambaya kadar bekleyin dendi.Alan dersleri bunlar klinik uygulamarını engelleyebilir ileride dendi.
    Şu İ.Ü'nün her şeyi hoşta kağnı gibi öğrenci işleri var.Okul başlıyacak 2 haftaya biz daha ders seçimi yapamadık yav.Yok sistem hatalı yok şu yok bu.Geçen senede okula giriş kartımızı alamamıştık birkaç ay.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Lab hayvan seç bence. Daha basit olur. Egzotikte tip tip şeyler görüceksin birsürü. Lab hayvanda daha az çeşit var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Lab hayvan seç bence. Daha basit olur. Egzotikte tip tip şeyler görüceksin birsürü. Lab hayvanda daha az çeşit var.
    Bakalım abi çarşamba seçicekmişiz galiba onları

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Tamam hayırlısı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

http://vocaroo.com/i/s1kieb7s6zi3 okumak istemeyenler için geyikli tayt giyen baba panpamız okumuştur.

özlüyorum;mahallede yaptığımız maçları.özlüyorum; maçtan sonra soğuk su içtikten sonra annemin'terli terli soğuk su içme'demesini.özlüyorum;eve alınan alışveriş poşetlerini karıştırdığım günleri.özlüyorum;hasta olduğumda annemin başucumda sabahlayışını.özlüyorum;anne su getirirmisin demeyi.özlüyorum;babamla bir yere gitmeyi.özlüyorum;haberleri izleyince hiç bir şey anlamadığım günleri.özlüyorum;50 kuruş bulduğumda bakkaldan dondurma aldığım günleri.özlüyorum;büyüklerimin 'gel bakayım sen ne kadar da büyümüşsün'dediği günleri.özlüyorum; okula ilk başlarken annemden babamdan ayrılmak istemediğim günleri.özlüyorum;bigibletten düştüğüm günleri.özlüyorum;diz kapaklarımın yara içinde olduğu günleri.özlüyorum;sandalyeye oturunca ayaklarımın yere deymediği günleri.özlüyorum;saf ve temiz arkadaşlıkları.özlüyorum;akşam salonda uyuyup sabah yatağımda uyandığım günleri.özlüyorum;gece karanlıktan korkup 'anneeeğğğ tuvalete gidicem'dediğim günleri.özlüyorum;babamın sık sık otaya girip beni kontrol ettiği günleri.özlüyorum;kışın üstümü açarım diye annemin sık sık odaya girip üstümü örttükten sonra başımı okşayıp yanağımdan öpmesini.özlüyorum;misafirliğe gittikten sonra sürekli anne-baba artık gidelim dediğim günleri.özlüyorum;misafir gelince annemin 'içerde kaç kişi var çaktırmadan say'demesini.özlüyorum;annemden gizli sürahiyi kafama dikip su içtiğim günleri.özlüyorum;yolda giderken herkesin bana bakıp güldüğü günleri.özlüyorum;ronaldinho-eto'o ikilisini.özlüyorum;meşelerimi,tasolarımı.özlüyoru m;gazoz ya da soda kapaklarını biriktirip kenarlarını düzleştirdiğim günleri.özlüyorum;bigibletimin lastiğine yama yaptığım günleri.özlüyorum;zamansız uyku gelince olduğum yerde uyuya kalmayı.özlüyorum;kavga ettiğimizi sanıp birbirimizi ittiğimiz arkadaşlarımı.özlüyorum;mahhaledekilerin çok gürültü yaptınız demesini.özlüyorum;patlayan toplarımı.özlüyorum;arabanın altına kaçan topları aldığım günleri.özlüyorum;kanepede takla atmaya çalıştığım günleri.özlüyorum;babam kızınca bir köşeye çekilip ağladığım günleri.
    özlüyorum;babam kızınca 10 dakika sonra pişman olduğunu gördüğüm an daha çok sevdiğimi.özlüyorum;bana bi çay çocuğa da oralet cümlesini duymayı.özlüyorum;bugs bunny'i,tazmanya canavarını,şirinleri,red kid'i.özlüyorum;hasta olunca annemin sabaha kadar alnıma ıslak bez koyduğu günleri.özlüyorum;deymece oynamayı.özlüyorum;kaydıraktan kaymayı.özlüyorum;sokakta koşup oynadıktan sonra eve geldiğimde yemeğin hazır olduğu günleri.özlüyorum;şarkı dinlerken zıplayarak söylemeyi.özlüyorum;babamla berbere gittiğim günleri.özlüyorum;hiç bir şeyden habersiz yaşadığım günleri.özlüyorum;günümün çoğunu oyun oynayarak geçirdiğim günleri.

özlüyorum;muallakler küçüklüğümü,çocukluğumu,geçmişimi
    inciden sadrazam35 nickli birinin entrysi, sağlam yazmış.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Vine videolarını izlerken o kadar çok kedi gördüm ki,nefret ederken bir anda kedi alıp bakma hevesi doldu içime

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

[YOUTUBE="ONGK_6FVVmc"]Şoooook[/YOUTUBE]

Bu ara para yedirilmişcesine Radyoların arka arkaya çaldığı bu lanet şarkı

Ezo denen şahıs resmen ''Şok'' diyor ya, çıldırasım geliyo

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

güzel şarkı ama cenker dur bi daha dinleyim
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Börk View Post
    güzel şarkı ama cenker dur bi daha dinleyim
    Dinle dinle

Güzel güzel de o bilinçsiz yapılan hata hep dikkatimi çekiyo ya

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Digitürk Play Premium üyelik aldım çok mutluyum

Liverpoollu'yuz Liverpoollu hüloooooooğ

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Digitürk Play Premium üyelik aldım çok mutluyum

Liverpoollu'yuz Liverpoollu hüloooooooğ
    Hayırlı olsun, birazdan Tivibu alıyorum bende mağlum A.C MiLan (Kaka)

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Hayırlı olsun, birazdan Tivibu alıyorum bende mağlum A.C MiLan (Kaka)
    Eyvallah bende de Tivibu vardı sanada hayırlı olsun

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hayatım da ilk kez hastaneye işim düştü o da kilo vermek için,pazartesi gününe randevu aldım,inşallah bir işe yarar vereceğim kan

Sizin de fazla kilonuz varsa,yani şişmansanız gidin doktora bir şey olmaz En fazla kanınızı alırlar.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Hayatım da ilk kez hastaneye işim düştü o da kilo vermek için,pazartesi gününe randevu aldım,inşallah bir işe yarar vereceğim kan

Sizin de fazla kilonuz varsa,yani şişmansanız gidin doktora bir şey olmaz En fazla kanınızı alırlar.
    Yahu çok takıyorsun bunu sen, biliyosun bizim seninle tanışmamız baya eski yerinde ayrıdır bende ama hep bu konu geçiyor aramızda.

Ne olmuş olum varsa ? Ben de çok zayıfım mesela spor salonuna gidicem belki bir yararını görürüm diye. Görünüşe karar veren varsa bırak onları sen hepsi egocu.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bu forumda ben olduğum sürece kimse kendine zayıfım demesin. Ameliyatta 2 kilo daha vermişim zaten. Daha neremden kilo eksiliyorsa anlamadım

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Yahu çok takıyorsun bunu sen, biliyosun bizim seninle tanışmamız baya eski yerinde ayrıdır bende ama hep bu konu geçiyor aramızda.

Ne olmuş olum varsa ? Ben de çok zayıfım mesela spor salonuna gidicem belki bir yararını görürüm diye. Görünüşe karar veren varsa bırak onları sen hepsi egocu.
    Olum boşver dış görünüşe göre karar verenleri,top oynayamıyorum anasını satıyım
    Last edited by Kaka Leite : 04.Eylül.2013 at 22:48 Reason: Hoooop ! :D

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bu forumda ben olduğum sürece kimse kendine zayıfım demesin. Ameliyatta 2 kilo daha vermişim zaten. Daha neremden kilo eksiliyorsa anlamadım

Kaç kilosun artist

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Mesaj Yetkileri