Anket Sonuçlarını Görüntüle: Demiryolu İşçileri Bu Sezon Avrupa Bileti Alabilir Mi ?

Voters
7. You may not vote on this poll
  • 2-3 yıl içinde evet ancak bu sezon gidemezler

3 42.86%
  • Avrupa Ligine katılım hakkı kazanırlar

3 42.86%
  • Şampiyonlar Ligine katılım hakkı kazanırlar

1 14.29%
Sayfa 5 / 22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 633 sonuç

Konu: Geminin Adı Crewe, Kaptanı Diaz, Tayfası Demiryolu İşçileri, Rotası Avrupa [5.Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Şu uyruklardan araya Sanmarino'yuda sıkıştıraydın Arjantinde doğmuş Trabzon taraftarı , 4 dil biliyor diğer uyruk Danimarka ne kadar saçma bir yaşamın var Juan'cım Birleşmiş Milletlerde bu kadar üye ülke yok
    Hikayeleri okusan çokta saçma gelmeyecek Halilciğim (: Bi ara nasıl Trabzonsoprlu olduğumu da anlatırım

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Hikayeleri okusan çokta saçma gelmeyecek Halilciğim (: Bi ara nasıl Trabzonsoprlu olduğumu da anlatırım
    Ooooo okusaydım Bilgisayar Mühendisi olurudum sonra bir futbol kulubüne kapak atıp oyuncu verilerini geliştiren bir program yazardım , klubün başındaki Teknik adamın pc'sine yanlış verileri aktarıp onun ayağını kaydırttırdım

Dipnot : Juan Diaz '' KURU SIKI YILLARI'' yazarda ben okumazmıyım

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post

Ooooo okusaydım Bilgisayar Mühendisi olurudum sonra bir futbol kulubüne kapak atıp oyuncu verilerini geliştiren bir program yazardım , klubün başındaki Teknik adamın pc'sine yanlış verileri aktarıp onun ayağını kaydırttırdım

Dipnot : Juan Diaz '' KURU SIKI YILLARI'' yazarda ben okumazmıyım
    Kitabın 1.cilt bitti şimdi 2'ye başladım (:

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Crewe De Başarılar Ex Seravelleli

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

nick powel manu nun aldığı genç galiba çocuk 1 yılda simge olmuş takımda

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

FM 2013 de kariyer yapmıştım Crewe ile uzun süreli olmadı ama alt yapısı çok güzeldi Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yeni takım hayırlı olsun

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Crewe De Başarılar Ex Seravelleli
    Quote Originally Posted by Krios View Post
    Yeni takım hayırlı olsun
    Quote Originally Posted by orhuncet View Post
    FM 2013 de kariyer yapmıştım Crewe ile uzun süreli olmadı ama alt yapısı çok güzeldi Başarılar
    Saolun gençler
    Quote Originally Posted by The Special One View Post
    nick powel manu nun aldığı genç galiba çocuk 1 yılda simge olmuş takımda
    Evet o klübe para kazandıran herkesin heykeli dikiliyor (: Manu da benim aldığım takımlara musallat oluyor sanırım geçen yılda Zahayı almıştı Palaceden bu senede bu (:

Bir Şeyi Çok Merak Ediyorum

Hesap Yapalım 100 Mesajda Takım Belli Oluyorsa Bir Maç dan Önce 10 Hikaye Dönüyorsa 38 Maçta 380 Hikaye Dönecek Demektir. Ayrıyetten Katılımcıların Destek Mesajlarını da Eklersek Bir Yaklaşık 1000 Mesajla İlk Sezonu Tamamlarız Demektir

öfff ! Öfff! 1000 Mesaj Adını Duyunca Bile Strese Girdim

Klasik Olarak Bizde Başarılar Diyelim 1001.Mesajda Bir Daha Gelirim Bu Sefer Tebrik Etmek İçin

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bir Şeyi Çok Merak Ediyorum

Hesap Yapalım 100 Mesajda Takım Belli Oluyorsa Bir Maç dan Önce 10 Hikaye Dönüyorsa 38 Maçta 380 Hikaye Dönecek Demektir. Ayrıyetten Katılımcıların Destek Mesajlarını da Eklersek Bir Yaklaşık 1000 Mesajla İlk Sezonu Tamamlarız Demektir

öfff ! Öfff! 1000 Mesaj Adını Duyunca Bile Strese Girdim

Klasik Olarak Bizde Başarılar Diyelim 1001.Mesajda Bir Daha Gelirim Bu Sefer Tebrik Etmek İçin
    Abi adı üstünde "Kariyer Hikayeleri" Ayrıca işin içine henüz hatun girmedi birde olayın bu boyutu var Bizde adettendir diyerek teşekkürlerimizi sunalım. Hikayeden memnun değilseniz söyleyin formatı değiştireyim

Hatun'u Unuttum Bak O Daha Girmedi Değil mi Devreye

Format Güzel'de Ligin Sonunu Nasıl Bağlayacan Merak Ediyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Hatun'u Unuttum Bak O Daha Girmedi Değil mi Devreye

Format Güzel'de Ligin Sonunu Nasıl Bağlayacan Merak Ediyorum
    Henüz lige başlayamadık ki sonunu düşünelim abi (: Lig sonuna da bi hatun buluruk alemlere akarıq

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başla artık şu ligeee

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Başla artık şu ligeee
    Evimde misafirim var akşamları işten çıkınca pek oturamıyorum PC'ye otursam da turnuva ve klan ligine katıldık anca o maçları yapabiliyorum hatta yapamıyorum bile vaktim olmuyor pek.. hafta sonu hızla ilerleriz inş

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Evimde misafirim var akşamları işten çıkınca pek oturamıyorum PC'ye otursam da turnuva ve klan ligine katıldık anca o maçları yapabiliyorum hatta yapamıyorum bile vaktim olmuyor pek.. hafta sonu hızla ilerleriz inş
    İnşallahh

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bekliyoruz o zaman

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ne gitmez misafirmiş be bi başlatmadı

bu sefer ss gördük

başarılar hocam

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Ne gitmez misafirmiş be bi başlatmadı
    5 Yıldızlı Juan Diaz Otelleri

3 Gün 2 Gece Tatil Fırsatı

La hakkatten gitmiyor bi türlü , ama tanrı misafiri kovulmaz

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Misafir 2.5 yaşında yeğenim ve kardeşim.. Ayrıca bulabildigim vakitlerde de onlayn maçları yapmaya çalışıyorum. Diğer taraftan taktiksel çalışmalarım sürüyordu yani kariyere başlamak icin yeni taktik geliştirmeye çalışıyorum. Müsait olsam da kariyere başlamazdım yani benim kariyer başlarım biraz uzun oluyor genelde (Transferler personeller vs herşey dahil) Temeli sağlam atmayınca bina ilerleyen yıllarda sallanıyor.

@uğur teşekkür ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Biz bekliyoruz rahat ol sen

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Klübe imzayı attığım gibi eve kapanmıştım. Elimde kalem kafamdaki dizilişleri kağıda döküyor sonra kalkıp oluşturduğum türlü türlü formasyonları taktik tahtama çiziyordum. Maçları kafamda oynuyordum. Takıma ve oyunculara nasıl direktifler vermeliydim. Tabiiki bunda belirleyici olan kadromuzdu. Elimdeki kadroya göre taktik yapmalıyım diyordum ancak sürekli taktiksel arayış içindeydim. Önceleri kadroya göre taktik oluşturacaktım ardından kendi sistemimi yavaş yavaş takıma empoze edip sistemime uygun oyuncular alacaktım. Herşeyden öte acaba hangi oyuncuları mevkisel olarak daha kolay bulabilirimin derdindeyim. Kolay bulunan mevki ve rollerdeki oyuncularla daha az parayla takımı oluşturabilirdim. Malum klüp zengin sayılmazdı. Yaklaşık bir hafta boyunca evimdeydim. Zaman zaman çalışma odamdan kalkıp bu seferde sinema odasına geçiyordum. Dünyanın dört bir yanındaki klüplerin kasetlerini getirtmiş irili ufaklı klüplerin maçlarını izliyordum. Amacım farklı kıtalardan değişik kültürdeki bu takımların futbol yapısını incelemekti beğendiğim yanlar olursa bunları not alıp oluşturacağım taktiği şekillendiriyordum diğer yandan da takımlardaki oyunculara göz atıp listeme ekliyordum.

Bir haftanın sonunda artık antrenör kadrom ve futbolcularla tanışma zamanı gelmişti. Biran öne top başı yapmalıydık. Ligler başlamaya yakındı kısa sürede hazırlıkları tamamlama adına geceleri de yoğun tempoyla çalışmalıydık. Bu düşüncelerle evden çıktım baktım hafiften yağmur yağıyor klasik İngiltere havası işte. Yağmuru bahane ederek tekrar eve döndüm hava kararmış karnım da acıkmıştı. Yemeğimi yerken ufak bir planlama yapmıştım. Yeterince yorulmuştum bugün güzelce dinlenip yarın erken saatlerde tesise gidecektim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

''Klasik İngiltere havası'' çok iyi Yemek olarak ne yedin İngiltere'de merak ettim Kalemin harbiden çok güçlü yalnız

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

''Klasik İngiltere havası'' çok iyi Yemek olarak ne yedin İngiltere'de merak ettim Kalemin harbiden çok güçlü yalnız
    2 yumurta kırdım buda klasik bekar yemeği Teşekkür ederim bu arada

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Akşamdan planladığım üzere sabah erken saatlerde klüp binasına gidiyor odama girip bilgisayarımı açıyordum. İlk işe girdiğim zaman kendim için hazırladığım yazılımı teknik adam olarak kullanacağım hiç aklıma gelmezdi. Yazılımı biraz daha geliştirerek daha da kullanışlı ve bana oldukça yarar sağlayabileek düzeye getirebilirdim. Antrenman ve oynadığımız maçları analiz edecek bir modül buna ek olarak gözlemcilerden gelen raporlar doğrultusunda rakip takım analiz modülü ilk aklıma gelen revizyon işlemleriydi. Herneyse bunları sonra da yapabilirdim şuan acil olan biran önce oyuncularla ve antrenör kadromla tanışmaktı. Saat sabah 8 falan olmuştu yavaş yavaş antrenörler klübe geliyordu çok geçmeden başta asistanım olmak üzere birkaç antrenörle tanışıp asistanıma odamdan bilgisayarımı alıp klübün sinema salonuna geçmesini söyledim. Kalan personellerle de tanıştıktan sonra ben de sinema odasına geçtim.

Asistanıma yazılım nasıl kullanacağını biraz anlattıktan sonra kurcalayıp biraz öğrenmesi için zaman verdim bende bu süre zarfında geçen yıl ki maçları yeniden izlemeye koyuldum. Öğle yemeğinin ardından artık işe koyulma vakti gelmişti. Elimde kağıt kalem asistanıma sorular soruyor o da yazılım üzerinden gerekli bilgileri bana iletiyordu. Artık yavaş yavaş taktiklerim kafamda şekillenmişti. Şimdi sıra mevcut kadromu tanımaya ve yapılacak olası transferlere gelmişti.

+ Önce Kalecilerden başlayalım dostum. Bu arada kusura bakma ekiple yeni tanıştık isimleri karıştırıyorum. Bu yüzden sana sık sık bu şekilde hitap edebilirim
    -Sorun değil hocam. Şimdi ne yapıyoruz ?
    + Bana kalecilerimizin tüm bilgilerini ve teknik ekibin raporunu içeren dosyayı yazıcıdan çıkart bi inceleyelim bakalım

İstediğim dosya gelmiş incelemeye koyulmuştum. 3 kalecimiz vardı ve fena da sayılmazlardı. Bu güzel haberdi bu sezon yüksek ihtimal kalemize transfer yapmayacaktık en önemli bölgelerden biri olan kalemizi bu sezon 35'lik Steve koruyacak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan kalecimizle yeni sözleşme imzalamıcaz ancak 19'luk Garratta abilik yapmasını isteyeceğiz. Potansiyelli bir genç gelişeceğini umuyorum. Dolayısıyla Alan Martin boşta kalıyor.

+ Dostum eline kağıt kalem al bugün bir hayli yoğun geçecek. Vereceğim isimleri not al
    - Peki patron
    + Alan Martine ihtiyacımız yok. Listeye ekle

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Sonunda kulüptesin ve iş başı yapmışsın

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

+ Kaleciler için hazırladığın çıktıyı bu sefer defans bölgesi için istiyorum
    - Hemen geliyor hocam

Evet defans hattımızın dosyası da gelmişti

Defans hattımızda da potansiyelli gençlerimiz vardı. Tabii bu potansiyeller bizim antrenör kadrosunun fikirleri dışardan değişkenlik gösterebilir illaki ancak gelişeceklerine inanıyorum ve bunu hep beraber göreceğiz inş. Hemen göze çarpan bikaç oyuncum vardı. Aslında bonservis bedelleri de fena sayılmaz satıp para kazanabilirdik ancak bu riske girmeye gerek yoktu böylesine genç ve gelecek vaad eden oyuncuları bulamayabilirdik ve bulsak da fiyat olarak tuzlu gelebilirdi

Defans hattının yıldızlarından Mellor oldukça çok yönlü bir oyuncu. Açıkçası sağ bek orta saha stoper kararsız bırakıyor. Markajını biraz daha artırabilirse gelecek adına temel iskelet oyuncumuz olabilir. Genç ve potansiyelli tek handikapı sezon sonu sözleşmesi bitiyor biran önce masaya oturup uzatma talep edicez.

Stoper görünse de aslında MC çalıştırıp orada oynamasını isteyeceğim kendisinden. Bence orada daha çok iş yapar mevcut haliyle stoper oynatmak anlamsız olur teknik özelliklerini kullanmak lazım. En olmadı satış listesine koyabiliriz.

Yine çok yönlü gelecek vaad eden bir oyuncumuz. Melloru kullanacağım bölgeye bağlı olarak kendisine 11 yolu açmayı düşünüyorum heba etmek istemiyorum çocuğu.

+ Dostum defans incelememi de bitirdim. Dugdale ve Audeli listeye ekle
    - Ama hocam takımın uzun boylularından ikisi de
    + Bilgisayarı açıp verilerine bi bakar mısın geçen yıl neler yapmışlar ? Bence o istatistikleri yakalayacak oyuncular bulabiliriz rahatlıkla. İkisinin de 100 binden fazla ederi var ve özellikle Audelin aldığı maaşı haketmediği kanaatindeyim. Bunlara ek olarak Turtonu da ekle listeye mevkiindeki arkadaşlarıyla rekabet edecek seviyede değil

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sonunda kulüptesin ve iş başı yapmışsın
    Şükür (: Henüz takımı tanıma aşamasındayım

Nesil
    2012

Gerçekten gençleri çok iyiymiş hacı

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takımın belki de en güçlü olduğu bölge olan orta sahaya gelmiştik. Özellikle göbek oyuncularım şu aşamada bana göre oldukça iyiler.

Ora alanda daha çok rakibe basan savaşan adamlara görev vermeyi düşünüyorum zira teknik kapasitesi yüksek olanlara göre daha kolay bulunuyorlar. Abdul Osman-Anthony Grant-Aneke üçlüsü bu ihtiyacımız karşılayacaktır. Bunlara ek olarak diğer çok yönlü oyuncularımda ihtiyaç halinde bu mevkiiye kaydırılabilirler. Brad İdman ise talibi çıkınca satabiliriz daha teknik bir oyuncu ve geçen yılki istatistikleri ve yetenekleri pek umut vermedi yaşı genç ederi de var umarım satabiliriz. Aneke Arsenalden kiralık ve sözleşmesi sezon sonu bitiyor eğer memnun kalırsa bizden ve sözleşmesi uzatılmazsa kalıcı olarak kadromuza katmayı isteriz. Beklenti içinde pşduğum diğer oyuncum ise Ryan henüz 18 yaşında ancak sık sık görev vermeyi düşünüyorum

Spoiler: Oyuncular 

Orta saha mevkiinde ihtiyaç fazlası yada beğenmediğim oyuncu yok sadece İdmana teklif gelirse düşünebiliriz

Sayfa 5 / 22 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri