Sayfa 5 / 40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 1197 sonuç

Konu: FM 2012 - Oyun İçerisinden Karşılaştığınız İlginç Olaylar

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by eng1n View Post
    Anketten Daniel Royer'i satanı bizde satarız sonucu çıkmış.
    Yanlışın var anketten Royer'i oynatanı biz de oynatırız sonucu çıkmış.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Yanlışın var anketten Royer'i oynatanı biz de oynatırız sonucu çıkmış.
    Evet Şaşırmışım, ben o üstteki yazıyı okumadan transferle ilgili olduğunu zannettim.

Nasıl bir gruptur nasıl bir puan durumudur arkadaş. Helede 3. ve 4.`lük yarışında.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Şampiyonlar Ligi'nde Beşiktaş'ımın rekorunu egale ettiler.

Uploaded with ImageShack.us

http://imageshack.us/photo/my-images/411/sacma.png/

oyun çok kolay hangi takımı alırsan al şampiyonsun

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post

Her zaman böyle süpriz galibiyetler olur,bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Her zaman böyle süpriz galibiyetler olur,bu oyunun kolay olduğu anlamına gelmiyor
    kendi azınla diyorsun herzaman diye

Bursa Şampıyonlar lıgıne ben avrupa lıgıne gıttım neden böyle oldu sızce bır nedenı varmı benım bılmedıgım yoksa bu bır hatamı bursa normal sezonu lıder bıtırmıştı ondanmı kaynaklanıyor acaba çıldıracağım ayda yılda bır şampıyonlar lıgıne gıdecektık beşıktaşla ondada şu playoff meselesı çıktı seneye kalkar ınş.

Nesil
    2005
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by cris king View Post

Bursa Şampıyonlar lıgıne ben avrupa lıgıne gıttım neden böyle oldu sızce bır nedenı varmı benım bılmedıgım yoksa bu bır hatamı bursa normal sezonu lıder bıtırmıştı ondanmı kaynaklanıyor acaba çıldıracağım ayda yılda bır şampıyonlar lıgıne gıdecektık beşıktaşla ondada şu playoff meselesı çıktı seneye kalkar ınş.
    Normal sezonu Lider bitiren Şampiyonlar Ligini garantiliyor.

Eğer Play-off da normal sezonu lider bitiren takım hariç başka bir takım Play - Off grubunu 1.bitiriyorsa o takım Şampiyonlar Ligine gidiyor ve ön eleme oynuyor.

İlk 3 de yer alan diğer takım ise Uefa Avrupa ligine katılıyor.

4. takım ise play - off oynuyor Avrupa kupalarına katılabilmek için.
    20 Ocak 1989 - Onların formaları vardı , Taraftarları için terlettikleri.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by yakamoz0347 View Post

Anlamadığım nokta Schalke'yi 5-0 yenmenin nasıl bu kadar size zor gelebildiği ? Bundan önceki serilerde bunların niceleri yapılıyordu bazen böyle sonuçlar olur.Büyük takımlar hiç mi kaybetmiyor ?
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Quote Originally Posted by CeNTeR_TR View Post
    Normal sezonu Lider bitiren Şampiyonlar Ligini garantiliyor.

Eğer Play-off da normal sezonu lider bitiren takım hariç başka bir takım Play - Off grubunu 1.bitiriyorsa o takım Şampiyonlar Ligine gidiyor ve ön eleme oynuyor.

İlk 3 de yer alan diğer takım ise Uefa Avrupa ligine katılıyor.

4. takım ise play - off oynuyor Avrupa kupalarına katılabilmek için.

Benim bildigim su an tamamen playoff sonuclarina bagli hangi kupaya gidilecegi

Şu an öyle ama database hazırlandığında öyle değildi. Yakın bir zamanda ''yine her zamanki gibi'' UEFA duruma müdahale edip değiştirilmesini istedi

play-off'u 1. bıtırenmı dırek gıdıyor yoksa normal lıg sezonunu 1. bıtırenmı?

şu zorluk konusuna bende deyinmeden edemciem ibb yönetiyorum 2. sezondayım 4-5 tane farklı oyuncu var asıl kadrosundan ve 2. sezonda şl play offlarında schalkeyle evimde 2-2 kaldım

deplasmanda 20 dkde 3 gol attım ve kapandım 3-0 yendim

şimdide man utdyi 1-0 yendim evimde gol atıp kapandım.

ya oyun çok kolay ya da ortasahayı 3leyip amc koyup çift forvet oynatıp

tempo pas ve genişliği en aza indiren şampiyon oluyor...

Veeeeee....

Yil 2017...

Yilmaz Vural emekliye ayrilir

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

adıyamansporun sahası

arkadaslar boyle bıseyle karsılastım bu adama ne teklıf yaptım ne sozlesme onerdım paso bu uyarıyı alıyorum ne yapmam lazım??

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Galatasaray benim kariyerimde nedense çok kötü şuana kadar 10 yada 11 kere karsılastım tüm maçlarımı kazandım ve 5. sezonum daha GS hiç avrupaya gidemedi bu sezonda gidemeyecek gibi görünüyor.Başından 5 tane filanda hoca geçti şuan Ertuğrul Sağlam.

Quote Originally Posted by Chinatown View Post
    adıyamansporun sahası

bu gerçekmı?

bu gerçekmı?
    Benim arkadaşta Adıyaman ile kariyer açtı aynı sahne var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adıyaman amatör ligdeyse gerçekte de sahası toprak saha olabilir tabi oyunda ki saha ilginç olmuş.

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bu gerçekmı?

gerçek olmasa 'oyunda karşılaştığınız ilginç olaylar' kısmına neden koyayım? ben de başta ekran kartı sorunu sandım ama tekrar oynadığımda aynı şey çıktı karşıma.

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

"Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Quote Originally Posted by Chinatown View Post

gerçek olmasa 'oyunda karşılaştığınız ilginç olaylar' kısmına neden koyayım? ben de başta ekran kartı sorunu sandım ama tekrar oynadığımda aynı şey çıktı karşıma.
    gerçekmı derken gerçektede adıyamanın sahası bu şekıldemı demek ıstemıştım

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

play-off'u 1. bıtırenmı dırek gıdıyor yoksa normal lıg sezonunu 1. bıtırenmı?
    Çok ilginç bir olay aslında.

Nesil
    2009
    Yer
    Boykot Turksportal

Saha çok güzel gözüküo bence

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

oyunun bütünü ilginç bence. hatta fm serisi bütünüyle ilginç.. bence bu fm normal şekilde seyreden bir oyun değil. e ne var bunda zaten yapay zeka var falan diyeceksiniz. işte sorun tam olarak burada. bence oyunda yapay zeka falan yok. yapay senaryolar var. bu sonuca uzun yıllardır fm oynayan biri olarak vardım.
    tezim şöyle. bi kere rakiplerin menejerleri kesinlikle sizin taktiğinize karşı bi taktikle çıkmıyor sahaya. hani ama hiçbiri. defansın arkasına adam kaçıran bi taktikle oynuyorum. ama bir tanesi de maç içinde ulan böyle olursa çok gol yeriz şu defansımızı az geriye çekelim de boşluk bulamasınlar demiyor. neyse oyunları onu oynuyorlar.
    başka bir konu ise şu. küçük bir takımla oynuyorsunuz diyelim. düşmeye adaysınız sezon başında. ama üstün performans gösteriyorsunuz. 20 maçtır kaybetmiyorsunuz. çatır çatır da top oynuyorsunuz.buna rağmen ligin vasatın altındaki takımlarından biriyle oynarken hala onlar favori gösteriliyor. oyunculara galibiyet bekliyorum diyince kafaları karışıyor manyak mısın sen nasıl yeneriz biz bunları gibisinden. son sezon karşılaştığım saçmalık ise ilk 13 maçta 30 küsür puanım varken hala medyada düşmenin en büyük adayı olarak gösterilmem.

bunlara karşılık enteresan olaylar üretmekte fm'nin üstüne yok. bi kere eğer bi mevkideki oyuncu sayınız sınırlıysa her ne hikmetse daha sezon başlamadan o mevkide sakatlık oluyor. hani her maça çıkıyor rotasyon yok falan diye değil. daha sezon başlamadan. hem de uzun süreli sakatlık.
    bir diğer ilginç detay ise bir oyuncu size art arda bikaç maç kazandırdıktan sonra mutlaka sakatlanıyor. adeta oyun hadi bakalım o olmadan ne yapacaksın görelim demeye getiriyor.
    artık aldım diye düşündüğünüz maçlarda aynı anda 3 oyuncu değişiklik hakkınızı kullanırsanız bikaç dakika sonra bir oyuncunuz sakatlanıyor. ve değişiklik yaptığınıza pişman oluyorsunuz. çünkü maç zora giriyor.

vs vs.. o kadar çok var ki bunlardan.. gerçi hala oynuyoruz. alternatifsiz çünkü. ama iyice sinirlerimi bozmaya başladı. içimi dökmek istedim özetle bence oyun yapay zeka ile değil farklı senaryolarla oyuncuyu kendine bağlamak üzere tasarlanmış. en iyi oyuncunuz sakatlanırsa ne olur? bi mevkideki tek oyuncunuz sakatlanırsa ne yaparsınız? vs vs..

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bir düzenleme gerekecek o zaman.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by serwan View Post
    oyunun bütünü ilginç bence. hatta fm serisi bütünüyle ilginç.. bence bu fm normal şekilde seyreden bir oyun değil. e ne var bunda zaten yapay zeka var falan diyeceksiniz. işte sorun tam olarak burada. bence oyunda yapay zeka falan yok. yapay senaryolar var. bu sonuca uzun yıllardır fm oynayan biri olarak vardım.
    tezim şöyle. bi kere rakiplerin menejerleri kesinlikle sizin taktiğinize karşı bi taktikle çıkmıyor sahaya. hani ama hiçbiri. defansın arkasına adam kaçıran bi taktikle oynuyorum. ama bir tanesi de maç içinde ulan böyle olursa çok gol yeriz şu defansımızı az geriye çekelim de boşluk bulamasınlar demiyor. neyse oyunları onu oynuyorlar.
    başka bir konu ise şu. küçük bir takımla oynuyorsunuz diyelim. düşmeye adaysınız sezon başında. ama üstün performans gösteriyorsunuz. 20 maçtır kaybetmiyorsunuz. çatır çatır da top oynuyorsunuz.buna rağmen ligin vasatın altındaki takımlarından biriyle oynarken hala onlar favori gösteriliyor. oyunculara galibiyet bekliyorum diyince kafaları karışıyor manyak mısın sen nasıl yeneriz biz bunları gibisinden. son sezon karşılaştığım saçmalık ise ilk 13 maçta 30 küsür puanım varken hala medyada düşmenin en büyük adayı olarak gösterilmem.

bunlara karşılık enteresan olaylar üretmekte fm'nin üstüne yok. bi kere eğer bi mevkideki oyuncu sayınız sınırlıysa her ne hikmetse daha sezon başlamadan o mevkide sakatlık oluyor. hani her maça çıkıyor rotasyon yok falan diye değil. daha sezon başlamadan. hem de uzun süreli sakatlık.
    bir diğer ilginç detay ise bir oyuncu size art arda bikaç maç kazandırdıktan sonra mutlaka sakatlanıyor. adeta oyun hadi bakalım o olmadan ne yapacaksın görelim demeye getiriyor.
    artık aldım diye düşündüğünüz maçlarda aynı anda 3 oyuncu değişiklik hakkınızı kullanırsanız bikaç dakika sonra bir oyuncunuz sakatlanıyor. ve değişiklik yaptığınıza pişman oluyorsunuz. çünkü maç zora giriyor.

vs vs.. o kadar çok var ki bunlardan.. gerçi hala oynuyoruz. alternatifsiz çünkü. ama iyice sinirlerimi bozmaya başladı. içimi dökmek istedim özetle bence oyun yapay zeka ile değil farklı senaryolarla oyuncuyu kendine bağlamak üzere tasarlanmış. en iyi oyuncunuz sakatlanırsa ne olur? bi mevkideki tek oyuncunuz sakatlanırsa ne yaparsınız? vs vs..

bunun gibi birçok olay daha var sana yuzde yuz katılıyorum fm'ye bir rakip cıkmadıktan sonra tum dunyayı kandırmaya devam ediceklerdir

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Normal sezonu 1. bitiren Şampiyonlar Ligini garantiliyor. Playoffta 1. olan Şampiyonlar ligine direk gidiyor. Bu resimde Bursa normal ligi 1. bitirdiği için CL'yi garantilemiş. Antep'te Playoffta 1. olarak CL'ye direk gitmeyi garantilemiş. Dolayısıyla Sen Euro Cup'a gidiyorsun.

Sayfa 5 / 40 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri