Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 230 sonuç

Konu: Football Manager 2008 - Yorumlar

heyecanla bekliyoruz birçok özelliği güzel

mac motorunda umarim kendinden tam ekran ozelligi yaparlar //

Nesil
    2006
    Yer
    ist/üsk

güzel olucağa benziyo her yeni versiyon gbb... herhalde çıkana kadar gözüme uyku girmeyecek

Exclamation Fm 2008

TAMAM ama oyunun tamamen türkçe yamasını turksportal.net vercek mi yoksa yarım yamalak mı ..............

5. Default

çok fazla şeyle ilgilenmek zorunda kalıcaz gibi geliyo.saha boyutu çok gereksiz bir şey bence,takviminde ne işe yarayacağını kestiremedim.

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by Alan Smith 17 View Post
    çok fazla şeyle ilgilenmek zorunda kalıcaz gibi geliyo.saha boyutu çok gereksiz bir şey bence,takviminde ne işe yarayacağını kestiremedim.
    Bence gayet güzel. Tıpkı Arsenal'in maçları küçücük sahada İtalyanların dev gibi sahalarda oynaması gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    Eskişehir

umarım bu yılki manager de otomatik olarak türkçe dil destegi de vardır...hem yam hep yama nereye kadar...

boşuna umma

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by Hugo View Post
    boşuna umma
    evet bencede

bunun bi çaressi yok muu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beyler her sahanın standard bi boyutu yokmudur? yani saha boyutu ayarlama saçmalık deil mi?? hemde bunu menajer ayarlamaz ki!??

Nesil
    2006
    Yer
    22 - 07

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    evet yapmaları lazım ama ingilterede 6 lig yapıyolar bize 3 tane ligi fazla görüolar
    1.si ingiltere deki 5.lig bizim 3.lige falan esit oluyo.
    2.si zaten 2.lig B kategorisi var.ve bu 3.lige esit oluyo
    eger dediginiz 3.lig toplamda 4.ligi diyosanız onu yapmaları bence gereksiz olur daha onceki oyunlarda süper lig de bile bir sürü hata oluyordu bence 4.lig yapacaklarına 1.ligi adam akıllı yapsınlar daha iyi olur.4.lig bence cok gereksiz

beyler bu soyliceim ozelligin fm8de oluagini zannetmiyorum ama sonucta fmnin 2015 sezonuna kadar gitmesi garanti gibi..

benim dusuncem fm8den sonra ki oyunlarda basantrenorumuz nasil idman ve benzeri raporlar veriyosa bence artik biraz daha zevkli bi hale gelmesi lazim oyunun mesela futbolcularin ozel hayatlari hakkinda raporlar izinli gunlerde yaptiklari flort donemleri harcadiklari para antrenman disinda takim disinda yaptiklari faaliyetler hakkinda raporlar da gelse bence cok daha degisik bi oyun olur..

ornegin cok fazla para harcayan takimin starlarindan kendilerini lider goren oyunculara uyarilar maas kesintileri verebilirsiniz.. mesela yilda 5000MN€ kazanan tipte oyuncular ve bunlar gencse cok daha farkli olur ozel yasamlari..

Forever F=Manager..

abi sende biraz abartmışsın türkçe olsa yeter valla bana

hayal mahsulu bir premier Liq takimi ismini canlandiran Earls Park United adli bi yabanci dizi..

bu diziyi izlediqiimde surekli aklima fmde bunlarin olmasi aklima gelir..

filmin %90'ı futbolcuların ozel yasamlarıyla ilqili..

ornegin 30 yasini gecmis yine hayal mahsulu bir oyuncu dizi de yer alan Jason Turner..Artik kendine bakmiyor surekli icki iciyor gobek yapiyor yediklerine dikkat etmiyor formdan dusuyor..

ve basantrenorun raporlari dogrultusunda da sozlesme yenileme karari alinmiyor ve satilicaklar listesine koyuluor iste dediqimde bole bi olay ama fmde nasil olur bilmem tabi..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    aga aslinda boyle bi cvp yazicaini tahmin etmistim..

ama ben olsun demiyorum yani size soruyorum olsaydi nasil olurdu diye..

olsa gzl olur ama firmanın çok uğraşması lazım ki uğraşmaz yani

Nesil
    2005
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Beyler her sahanın standard bi boyutu yokmudur? yani saha boyutu ayarlama saçmalık deil mi?? hemde bunu menajer ayarlamaz ki!??
    Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama Türkiye'nin bir maçında biz kanatları kullanamayalım diye karşı takımın teknik direktörü sahayı küçülttürmüştü...

Nesil
    2006
    Yer
    Okul

Quote Originally Posted by ua_anil View Post
    Hangi maç olduğunu hatırlamıyorum ama Türkiye'nin bir maçında biz kanatları kullanamayalım diye karşı takımın teknik direktörü sahayı küçülttürmüştü...
    5-6 sene önce şampiyonlar liginde Galatasaray-Strum Graz maçında da böyle birşey olmuştu.

Nesil
    2006
    Yer
    Amsterdam

Quote Originally Posted by hakan sükürü View Post
    Soyle aydinlatayim sizi, belirlenmis sinirlar icinde klupler saha olculerini degistirebilir. Mesela genis alan seven ve hizli oyunculara sahip takimlar sahayi izin verilen en buyuk olculerde kullanirken, fizik gucu yuksek iyi pres yapan veya teknik olup dar alanda iyi paslasan takimlar ise izin verilen en kucuk sahayi secebilir. Mustafa Denizli mesela takimina gore sahayi ayarlatirdi hep. Saygilar.

Exclamation fm 2008

Valla bana biraz fazla sade gibi geldi ama cabuk ciksa oyun fena olmaz ....... bide bu yuz surat falan fifa daki gibi olmaz insalla ............ hadi rasgele !!!!!!!!!!!

gerçekten çok olumlu gelişmeler gösteriyorlar.tebrik ederiz özellikle finans bölümü ilgimi çekti.inşallah herkesin beyeneceği GÜZEL bir oyun olur!!

FM2008 oyununun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi veya tahmin varmı?

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by TatanGa-Lar View Post
    FM2008 oyununun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi veya tahmin varmı?
    aralıkta diye söylensede ekim gibi çıkar büyük ihtimal

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by interCityFirm View Post
    beyler bu soyliceim ozelligin fm8de oluagini zannetmiyorum ama sonucta fmnin 2015 sezonuna kadar gitmesi garanti gibi..

benim dusuncem fm8den sonra ki oyunlarda basantrenorumuz nasil idman ve benzeri raporlar veriyosa bence artik biraz daha zevkli bi hale gelmesi lazim oyunun mesela futbolcularin ozel hayatlari hakkinda raporlar izinli gunlerde yaptiklari flort donemleri harcadiklari para antrenman disinda takim disinda yaptiklari faaliyetler hakkinda raporlar da gelse bence cok daha degisik bi oyun olur..

ornegin cok fazla para harcayan takimin starlarindan kendilerini lider goren oyunculara uyarilar maas kesintileri verebilirsiniz.. mesela yilda 5000MN€ kazanan tipte oyuncular ve bunlar gencse cok daha farkli olur ozel yasamlari..

Forever F=Manager..
    bu türden bir oyun arıyorsan fifa manageri öneririm ben en son 2004te çıkan oyununu oynamıştım orada oyuncumun çocuğu oldu diye bir haber geldiğini hatırlıyorum

yok canim fifa managerin ben ekran goruntulerini falan gordum fm qibi deil de o dediqin seyleri duydum sanki oyucunun evinde yaptiklari hakkinda raporlar aliosun antrenman disinda neler yapiyo onun hakkinda bilgiler aliyo mussun heralde dogrudur neyse saol mudur..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    beyler bi de bu yukarda bayaadir konusulan bi mevzu var saha kucultme olayi o dedikleriniz avrupa maclarinda oluo sadece ve nerden anladiniz onu goremedim ilginc bi durum cunku..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    pardon avrupa maclarinda mi oluo sadece dicektim ozur..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by avniaker View Post
    evet..ligler devre arasına giriyo biz oyuna yeni başlıyoruz
    aga valla fm7deki yukleme sorunlari nedeniyle daha 1 2 sezon bitirdim o yuzden daha tadina doyamadim tam tadina doymusken fm8 cikicak ve ben ilk kez fm serilerinde ozlem yasamadan digerine gecicem

umarım fm 8 de bir önceki sene gibi dil sorunu olmaz..aynı zamanda bu sezonda yapılan transferlerle özellikle Türkiye ligi daha zevkli bir lig olacak..haydi çıksın o zaman bekliyoruzzz...

fm07 sıktı artk 08 çiksada sabahlara kadar oyun oynasam gene

Nesil
    2006
    Yer
    bilmem

umarim turkiye ligindeki genc oyuncular iyi olur, arastirmayi turksportal yaptigina gore ilgilenir umarim bu konuyla da. mesela onceki oyunda arda epey kotuydu ama gercekte yetenekli bir futbolcu.hepsi genc degil ama fm2008 de fb de ilhan parlak, gokhan gonul, ugur, can, serdar kulbilge, kerim , semih in ; gs de aydin, arda, ferhat, ugur, mehmet guven; bjk da serdar ozkan, batuhan, serdar kutulus gibi oyuncularin ozelliklerinin daha iyi olmasini ayrica bjk da can erdemin ve muhammet demircininde eklenmesini istiyorum. gs de yeni alinan serkan, baris ve volkan da iyiymis umarim oyunda da iyi olurlar. cok sey istedim galiba.

oyunun ana skini iyice fifa managere benzemiş..yavaş yavaş ordan esinlenmeye başlamışlar...bence hiç hoş değil..fm bir efsane..fifa manager ise bu kadar güzel bi oyun değil..bu kadar gerçekçi değil..bu kadar bağımlılık yapamıyo..neden fm ciler böyle bişeye gerek duyarlarki yaaaaaaaaaaaaaaaaa

Quote Originally Posted by bloodstar View Post
    oyunun ana skini iyice fifa managere benzemiş..yavaş yavaş ordan esinlenmeye başlamışlar...bence hiç hoş değil..fm bir efsane..fifa manager ise bu kadar güzel bi oyun değil..bu kadar gerçekçi değil..bu kadar bağımlılık yapamıyo..neden fm ciler böyle bişeye gerek duyarlarki yaaaaaaaaaaaaaaaaa
    Skini sorun yapmaya gerek yok o kadar.Mutlaka alternatif skinler çıkacaktır.

Sayfa 5 / 8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri