Sayfa 5 / 16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 471 sonuç

Konu: Beklenen An Geldi => Fm2009-2010 Güncelleştirmesi V2

oyunu oynayan biri varsa cevap verebilir mi acaba ????? göztepe 2,lig te eklenmiş mi????????
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    kimse yok mu??
    Last edited by aslankral35 : 06.Ağustos.2009 at 16:19 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Keitalı - Elano Transferlerı War mı ?

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Galatasaray parası Fenerbahçe'den fazla mı?Ben oyunu açtığımda Galatasaray transfer bütçesi olarak 6 M Euro veriyor.Bu büyük bir bütçe değilki.
    Fb de şampiyonluk hedef olması halinde 6 milyon sterlin para veriyor.Ki yönetimden para istenmesi durumunda ve maaş bütçesinden transfer bütçesine para aktarılmasıyla beraber yaklaşık 19 milyon sterlin filan para ediyor bu.Bence az değil...Galatasaray'ı bilmiyorum ama o konuda bişey diyemem.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Göztepe'yi bilmiyorum göstermiyor.Sadece süper ligi seçtigim için heralde.Elano,Keita da galatasaray da.
    Last edited by ForeverFener : 06.Ağustos.2009 at 17:30 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Bende soracaktım,arkadaş sormuş ama.Transfer sezonunun sonuna dogru mu çıkarırsın artık en yeni güncellemeyi ?
    Evet. Transfer dönemi bitince çıkarmayı düşünyorum.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by imtheone View Post
    sanirsam galatasarayin parasinin fenerbahceden fazla olmasi ve 2011 yilinda aslantepeye tasinmasi gercekci olmamis
    Dört büyüklerin bütçeleriyle hiçbir oynama yapmadım. Güncellemeyi VİERİ arkadaşın güncellemesinin üstünden geliştirdiğim ve o güncellemede de transfer bütçeleri o şekildeydi. Bununda nedeni meira yı zenite 5.5 milyon euro ya satmasından dolayı.
    Transfer bütçeleri hakkında Türkiye deki hiçbir kulüp resmi olarak belirtlemediği için güncellemeye bunu en doğru şekilde yansıtamadım. Ben de öyle kalmasını uygun gördüm.
    Seyrantepeyle bir alakası yok.
    Ayrıca şunuda belirtiyim seyrantepe projesinin bitiş tarihini yaşanan olumsuzluklardan dolayı 6 ay uzaltmıştım güncellemede tanıtımda söylememişim, burdan belirtmiş olıyım
    Last edited by *(DEFOE)* : 06.Ağustos.2009 at 18:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aslankral35 View Post
    günaydınnn.... bir şey sorucam bu 2.lig yükselmede göztepe dahil edildi mi acaba daha öncekilerde yok ta ???*
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:

arkadaşım yeni versiyonda GÖZTEPE var mı bakarmısın lütfen yoksa boşuna yüklemiyeyim sana zahmet ...
    Yayınlanan güncellemelerde süper lig dışında alt liglerle ilgili bir çalışma yapılmamıştı. Fakat bugün Bank Asya 1. ligindeki gerçeleşen transfer, teknik heyet değişiklikleri ve düşen-çıkan takımlar ayarlandı. En son versiyonda sizlere sunulucak.

Quote Originally Posted by *(DEFOE)* View Post
    Yayınlanan güncellemelerde süper lig dışında alt liglerle ilgili bir çalışma yapılmamıştı. Fakat bugün Bank Asya 1. ligindeki gerçeleşen transfer, teknik heyet değişiklikleri ve düşen-çıkan takımlar ayarlandı. En son versiyonda sizlere sunulucak.

sağolasın ellerine sağlık yeni versiyonu bende 9.1.0 ve 9.3.0 yüklü bunlarla oynuyabilirmiyim birde ne zaman yeni versiyon ))) yükselme grubunuda yaparsan sevinirizz ))) kolay gelsin şimdiden

yahu dostum keske yabancı sınırlamsını kaldırsaydın turkıyede reelde kısıtlama war saten lıgde sanaldadamı kısıtlamaya maruz kalcez yaaaaaa bunun caresı yokmu ucuza ne super adamlar war ama alamıyoosss

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by aslankral35 View Post
    sağolasın ellerine sağlık yeni versiyonu bende 9.1.0 ve 9.3.0 yüklü bunlarla oynuyabilirmiyim birde ne zaman yeni versiyon ))) yükselme grubunuda yaparsan sevinirizz ))) kolay gelsin şimdiden
    Saolasın. 9.0.3 yamasına uygundur güncelleme dosyası. Transfer dönemi bittiğinde yayınlıycam yeni versiyonu. Yükselme grubunun transferlerini öğrenebileceğim sizlerin bildiği bir yer varsa eğer güncellemeye yansıtabilirm.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by jetaime75 View Post
    yahu dostum keske yabancı sınırlamsını kaldırsaydın turkıyede reelde kısıtlama war saten lıgde sanaldadamı kısıtlamaya maruz kalcez yaaaaaa bunun caresı yokmu ucuza ne super adamlar war ama alamıyoosss
    Ben oyunun gerçekçiliğini bozmaktan yana değilim o yüzden böyle birşey düşünmüyorum.
    Last edited by *(DEFOE)* : 06.Ağustos.2009 at 23:47 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

öncelikle eline emeğine sağlık uğraşın için ,çok güzel bi çalışma.. bu tür çalışmalar oyunu daha çok sevmemizi sağlıyor....amacım şunu düzelt şunu yap buda olmalıydı diyerek emir vermek değil sadece sana yardımcı olmaya çalışıyorum...

UEFA kupasına giden takımların bazılarında karışıklık olmuş sanırım.. örneğin geçen sene fransa kupasını alan ''guingampın'' yerine ''psg''yi uefa kupasına götürtmüşsün... italyada ise geçen sene italya kupasını alan ''lazio''nun yerine ''palermo''yu uefa kupasına koymuşsun... benim gözüme çarpanlar şimdilik bunlar

verdiğim bu iki linkte seri başları katılan takımların hepsi doğru bi şekilde yazılmış.. burdan bakarsan daha kolay olur senin için.. bir sonraki çalışmanda eksiksiz bi şekilde aktarmış olursun..

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_UEFA_Champions_League

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_UEFA_Europa_League

not: link yönlendirilirken sorun yaşanıyor galiba.. wikiden yazıp hepsine ulaşabilirsin

tekrardan eline sağlık , kolay gelsin

teşekkürler ellerin dert görmesin süper olmuş çalışmalarının devamını dilerim

nefis nefisss
    viva defoe!!!

Kardeş Hanı Oyunda Sureklı Saklatlanma Sorunu Varya o sorun duzelıyormu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cakal383 View Post
    teşekkürler ellerin dert görmesin süper olmuş çalışmalarının devamını dilerim
    Saolasın. Devam edicez
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by zeitgeist View Post
    nefis nefisss
    viva defoe!!!
    Eyvallah. Umarım beğenirsiniz.
    Zevkli oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Mirajames View Post
    Kardeş Hanı Oyunda Sureklı Saklatlanma Sorunu Varya o sorun duzelıyormu
    Sakatlanma sorunu oyunun orjinalinden çıkan bir sorun. Bu sorunu gidermek için yamalar çıktı. 9.0.3 yamasında da bunu minimuma indirgemeye çalıştı sport interactive. Çıkardığım güncellemede 9.0.3 yamasına uygun olduğu için yamayı yüklemek zorundasın.
    Sakatlık sorunuyla ilgili herhangi bir gelişme yapamıycağım için sadece yamadan bu sorunla ilgili bir iyileştirme bekleyebiliriz.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by Hrn View Post
    öncelikle eline emeğine sağlık uğraşın için ,çok güzel bi çalışma.. bu tür çalışmalar oyunu daha çok sevmemizi sağlıyor....amacım şunu düzelt şunu yap buda olmalıydı diyerek emir vermek değil sadece sana yardımcı olmaya çalışıyorum...

UEFA kupasına giden takımların bazılarında karışıklık olmuş sanırım.. örneğin geçen sene fransa kupasını alan ''guingampın'' yerine ''psg''yi uefa kupasına götürtmüşsün... italyada ise geçen sene italya kupasını alan ''lazio''nun yerine ''palermo''yu uefa kupasına koymuşsun... benim gözüme çarpanlar şimdilik bunlar

verdiğim bu iki linkte seri başları katılan takımların hepsi doğru bi şekilde yazılmış.. burdan bakarsan daha kolay olur senin için.. bir sonraki çalışmanda eksiksiz bi şekilde aktarmış olursun..

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_UEFA_Champions_League

http://en.wikipedia.org/wiki/2009%E2%80%9310_UEFA_Europa_League

not: link yönlendirilirken sorun yaşanıyor galiba.. wikiden yazıp hepsine ulaşabilirsin

tekrardan eline sağlık , kolay gelsin
    Güzel yorumun için bende teşekkür ederim. Benimde sizlerden istediğim güncellemede karşılaştığınız eksiklikler ve hatalar hakkında burda bilgilendirmenizki böylece ilerideki çalışmalarda bunları düzeltme şansım olsun. Birkaç arkadaş gördüklerini iletmiş senin gibi benimde karşılaştığım birkaç eksiklik ve hata vardı bunları ve yeni gelişmeleri hergün güncel olarak yansıtıp düzeltiyorum.
    Uefa kupasındaki yanlışlıklarıda senin bilgilendirmen üzere şuanda düzelttim. Ayrıca 2009-2010 sezonunda şampiyonlar ligine giden takımlarıda güncellemye yansıttım.
    Tekrardan teşekkür ederim. Eğer başka hatalar ve eksiklikler gözüne çarparsa lütfen ilet burda.
    Last edited by *(DEFOE)* : 07.Ağustos.2009 at 19:38 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Yunusun Verdigi İlk Linkten İndirdim.Dedigin Yere Attım.fm 2009-2010 Dosyası içindekileri db ye attım birşey olmadı.Elano Falan Olmadı.kardes sorun neyde acaba ? şimdiden sagol defoe gardaş.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tmm Defoe Kardes Buldum Sorunu COk Güzel Eline Ve Emegine Saglok
    Last edited by OmerKirac : 07.Ağustos.2009 at 20:01 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Güzel yorumun için bende teşekkür ederim. Benimde sizlerden istediğim güncellemede karşılaştığınız eksiklikler ve hatalar hakkında burda bilgilendirmenizki böylece ilerideki çalışmalarda bunları düzeltme şansım olsun. Birkaç arkadaş gördüklerini iletmiş senin gibi benimde karşılaştığım birkaç eksiklik ve hata vardı bunları ve yeni gelişmeleri hergün güncel olarak yansıtıp düzeltiyorum.
    Uefa kupasındaki yanlışlıklarıda senin bilgilendirmen üzere şuanda düzelttim. Ayrıca 2009-2010 sezonunda şampiyonlar ligine giden takımlarıda güncellemye yansıttım.
    Tekrardan teşekkür ederim. Eğer başka hatalar ve eksiklikler gözüne çarparsa lütfen ilet burda.

tabiki iletmeye çalışırım ... bide şu var.. şuan yayınladığın linkde yaptıgın değişiklikler mevcutmu.. yani yamanı yeniden yüklesem Guingampı UEFA kupasında görebilirmiyim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by OmerKirac View Post
    Yunusun Verdigi İlk Linkten İndirdim.Dedigin Yere Attım.fm 2009-2010 Dosyası içindekileri db ye attım birşey olmadı.Elano Falan Olmadı.kardes sorun neyde acaba ? şimdiden sagol defoe gardaş.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Tmm Defoe Kardes Buldum Sorunu COk Güzel Eline Ve Emegine Saglok
    Saolasın...
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    tabiki iletmeye çalışırım ... bide şu var.. şuan yayınladığın linkde yaptıgın değişiklikler mevcutmu.. yani yamanı yeniden yüklesem Guingampı UEFA kupasında görebilirmiyim.
    Link V3' ün linkidi en son çalışmanın. Belirttiğim yelilikler ağustos sonunda çıkacak en son versiyonda olucak.
    Last edited by *(DEFOE)* : 07.Ağustos.2009 at 21:31 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Kardeş son yapacagın yamada sakatlıkları da bi gözden geçirirsen iyi olur bence.Mesela FB'de Edu baya bi sakat.Semih,Özer,Topuz da bir süre sakatlar...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ForeverFener View Post
    Kardeş son yapacagın yamada sakatlıkları da bi gözden geçirirsen iyi olur bence.Mesela FB'de Edu baya bi sakat.Semih,Özer,Topuz da bir süre sakatlar...
    Dediğin bütün oyuncuların sezonun başından beri sakatlıkları var.
    Edu' nun sakatlığı çok ciddi olduğu için o kadar uzun, ayrıca edu nun menejeri kasım dan önce iyileşmesininçok zor olduğu söylemişti.

Dediğin bütün oyuncuların sezonun başından beri sakatlıkları var.
    Edu' nun sakatlığı çok ciddi olduğu için o kadar uzun, ayrıca edu nun menejeri kasım dan önce iyileşmesininçok zor olduğu söylemişti.
    Anladım bende işte onu söylüyorum Onlara sakatlık ibaresi verilmemiş.Gerçekçi olabilmesi için verilmesi lazım diyorum bende.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

''Defoe'' sende çok fazla şey istiyosun diceksin ama ). serie C1A dan SerieB ye bu sene yükselen Padovayı unutmazsan çok sevinirim C1A da gözüküyor sanırım el atmamışsın oralara.... bu takıma karşı özel bi sempatim varda )

Şimdi indirdim yükledim ve oynuyorum gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık.Teşekkürler

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Yamayı denemedım ama eminim çok başarılıdır. Emeğine sağlık

Yapmış olduğun yama şu an için yayınlanan tüm sitelerdeki yamalar içinde en güzeli olarak gözüme çarptı.Ellerine sağlık

Ayrıca yunusgs link için çok saol.Zshare derdinden kurtuldum sayende

24. Default

Teşekkür ederim. Devamını Bekleriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

''Defoe'' sende çok fazla şey istiyosun diceksin ama ). serie C1A dan SerieB ye bu sene yükselen Padovayı unutmazsan çok sevinirim C1A da gözüküyor sanırım el atmamışsın oralara.... bu takıma karşı özel bi sempatim varda )
    SeriB de deki düşen-çıkan takımları ve sıralamaları güncellerim fakat transfer konusunda söz veremem. Şuan da yunanistan ligiyle ilgilileniyorum. Fakat sıralamaları ve düşen-çıkan takımları ayarlıycam.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by handsomeb View Post
    Şimdi indirdim yükledim ve oynuyorum gerçekten güzel olmuş ellerinize sağlık.Teşekkürler
    Eyvallah. Keyifli oyunlar dilerim.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by medievil View Post
    Yamayı denemedım ama eminim çok başarılıdır. Emeğine sağlık
    Saolasın. Güncellemenin yeni versiyonunda bank asyanın tüm transferleri ve sıralamalar yapıldı. V4 te sizlerle olucak.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by ahmetemre23 View Post
    Yapmış olduğun yama şu an için yayınlanan tüm sitelerdeki yamalar içinde en güzeli olarak gözüme çarptı.Ellerine sağlık

Ayrıca yunusgs link için çok saol.Zshare derdinden kurtuldum sayende
    Teşekkür ederim güzel yorumun için. Elimizden geldiğin bişeyler yapmaya çalışıyoruz ne mutlu bana sizlerde memnun kalıyorsanız.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Quote Originally Posted by 1905engin199 View Post
    Teşekkür ederim. Devamını Bekleriz.
    Eyvallah. Devamı yolda
    Last edited by *(DEFOE)* : 08.Ağustos.2009 at 16:00 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

defoe,biladerim ellerine emeğine sağlık gerçekten de..şu yaptığın olayla ne kadar iyi bir iş yaptığını fm oynarkenki ruh halimle oynamadığım zamanki ruh halim arasındaki farkı bilsen anlardın..ailemin refahına çookk büyük bi katkıda bulunuyorsun bu çalışmalarınla.. nerden nereye bak kilometrelerce uzağındaki bir evdeki 4 insanın yüzünde mutluluk ve huzurda o küçük ekranında yaptığın çalışmayla büyük bir paya sahip oluyosun..eyw....

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eok View Post
    defoe,biladerim ellerine emeğine sağlık gerçekten de..şu yaptığın olayla ne kadar iyi bir iş yaptığını fm oynarkenki ruh halimle oynamadığım zamanki ruh halim arasındaki farkı bilsen anlardın..ailemin refahına çookk büyük bi katkıda bulunuyorsun bu çalışmalarınla.. nerden nereye bak kilometrelerce uzağındaki bir evdeki 4 insanın yüzünde mutluluk ve huzurda o küçük ekranında yaptığın çalışmayla büyük bir paya sahip oluyosun..eyw....
    Eyvallah eok kardeşim. Senin ve ailenin mutluluğun da bir nebzede olsun faydamız dokunuyosa ne mutlu bize. Güzel yorumun için çok teşekkür ederim.
    Çaışmayı yapıp sunduğumda böyle olumlu bir tepkiyle karşılaşıcağım aklımın ucundan geçmemişti doğrusu.

saol kardesss

Sağol eline sağlık güzel bir yama olmuş sizler sayesinde oyun daha güzel

yamayı indirdim ama arşiv bulunamıyo dio

Sayfa 5 / 16 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri