Sayfa 539 / 578 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549 ... SonSon
16,141 ile 16,170 arası toplam 17312 sonuç

Konu: Galatasaray Sohbet Alanı

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Eğer Galatasaray'da kriz varsa muhabirler iş yapar, para kazanır. Eğer sorun yoksa yapamazlar, kazanamazlar. Kafaya takmamak lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ya hacı sana yeteneksiz demedik zaten. Göbeğinin antrenman sahasına senden evvel girdiği halde Galatasaray'da oynamayı beklemek nedir.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Engin ve eboue cok iyi konustu , neden kadro disi kaldigimizi soylemediler bir kez bile bizi antremanda gormedi dedi prandelli sabri olayinda demistim prandelli ile alakasi yok , yonetim yapti bunlari. + zor birsey degil kes su selcugu yektayi buragi bak takim nasil oynucak ozman... soyle bir kadro zor degil ya.

muslera

tarik-semih-g.zan(koray)-balta

melo-furkan

olcan-sneijder-bruma

pandev

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Burağın bu kadrodan kesilmesi çok zor Selçuğun da aynı şekilde -ki Selçuk bu inanılmaz formsuzluğuna rağmen hala milli takımdan davet alıyor üstüne bir de Hakan Çalhanoğlunu kesiyor.Türkiyede futbol mantelitesi bu ve değişeceğini düşünmüyorum Selçuk herzamanki gibi sahaya çıkar bizi desteklemeye devam edin diye açıklamalar yapar ama çabalamaz.Burak taraftarla kavga eder ama pozisyon yemeye ve başını ellerinin arasına almaya devam eder.Bizde Furkanı,Emreyi sahada görmek istediğimizi sürekli dile getiririz ama sadece dilde kalır icraat olmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İzmir

Israrla hatayı bi kaç futbolcuda aramanızı anlamıyorum. Takım resmen yürüyor tempo denen birşey yok.

Engin oynasın Sabri oynasın E.Çolak oynasın ama oynasın birileri kim oynarsa oynasın, "OYNASIN" yürümesin sahada

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Enginide su durumda gordukce mutlu oluyorum.

Yetenegine lafim yok, bizden Galatasaraya giden bence en yetenekli adam ama gel gorki mental sorunlari yetenegindende buyuk.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Alp Yalman baskan adayi olacak diyorlar

+ sedat dogan bugun aciklama yapti telegolda e hani gs de kalmak icin savascakti taraftara sirin gozukmek icindi hepsi... iyi ki aysal tekmeyi basmis.

Sedat Doğan: "Fatih Terim aylar önce bizden habersiz TFF ile görüştü. Tezgah daha önce kurulmuş. İzin falan hikaye"
    Last edited by byariff : 23.Eylül.2014 at 02:43

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Sedat Doğan yalancı. Galatasaray vergi ödemese ne olurmuş. Neymiş Fenerbahçe'nin de vergi borcu varmış. Fenerbahçe'nin tek kuruş vergi borcu yok. Ne varmış bunda diyor bir de. Bir sürü insan ödemiyormuş. Açık açık suç işliyor, vergi ödememeye teşvik ediyor halkı. Çık televizyona, uydur. Oh ne âlâ. Bunlar nasıl yönetici? İnsan söylerken utanır biraz. Ayıp. Galatasaray zamanında kurtulmuş kendisinden.

TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

yayinin tamamini dinledinmi ? Tabiki de hayir...

Sedat Doğan: "Fenerbahçe vergisini ödüyor mu? Ödüyorsa neden uzlaşmada? Galatasaray ödemeyebilir, bir sürü insan ödemiyor."”

Sedat Doğan: "Devlet kanunsuz vergi alıyor. O da bana onu geri versin o zaman."

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byariff View Post
    yayinin tamamini dinledinmi ? Tabiki de hayir...

Sedat Doğan: "Fenerbahçe vergisini ödüyor mu? Ödüyorsa neden uzlaşmada? Galatasaray ödemeyebilir, bir sürü insan ödemiyor."”

Sedat Doğan: "Devlet kanunsuz vergi alıyor. O da bana onu geri versin o zaman."
    Kanıt nerede? Fenerbahçe uzlaşmada değil. KAP'a da bildirmek zorundasın. Tek bir bildirim de yok.

Açık açık yalan söylüyor, algıyı değiştirmeye çalışıyor.

Haberi bile yapıldı bunun.
    http://www.milliyet.com.tr/vergide-a...3-skorerhaber/

"Fenerbahçe’nin yanı sıra Sivasspor, Balıkesirspor, Gençlerbirliği, Akhisar Belediyespor, Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor ve Süper Lig’e yeni yükselen İstanbul Başakşehir’in ödenmemiş borcu yok."
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Kaynak milliyet.
    Sonra cumhuriyet'in son kalesi.

Takimlara da bak. Kasimpasa kayseri Başakşehir saglikli bir ulkede olamayacak takimlar. The best hirsizlar.

Yani onlar hirsiz degil biz hirsiziz bak sen.

Biz tayyipe vergi vermek istemiyoruz bence Cumhuriyet in son kalesi olarak siz de bize katilin derim

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Demagojinin lüzumu yok. Vergi konusu açık ve nettir, ordan ekmek çıkmaz. Parti konusuna da hiç girmeyin 2 sene önce 20 milyon taraftarınızın bahsettiğiniz kişiye oy verdiğini söyleyen kişiyi biliyorsunuz, bu tabii ki doğru değildir ancak o konuda başka takımlara laf atmanız komik oluyor bu durumda.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Kanıt nerede? Fenerbahçe uzlaşmada değil. KAP'a da bildirmek zorundasın. Tek bir bildirim de yok.

Açık açık yalan söylüyor, algıyı değiştirmeye çalışıyor.

Haberi bile yapıldı bunun.
    http://www.milliyet.com.tr/vergide-a...3-skorerhaber/

"Fenerbahçe’nin yanı sıra Sivasspor, Balıkesirspor, Gençlerbirliği, Akhisar Belediyespor, Kasımpaşa, Kayseri Erciyesspor ve Süper Lig’e yeni yükselen İstanbul Başakşehir’in ödenmemiş borcu yok."
    Hukukcu sedat dogandan daha mi iyi bilceksin? Kaynaginda cok güvenlilirmis bu arada milliyet, ayrica dedi galatasarayda oduyor böyle birşey yok dedi ama gec oduyor ama taksitle ödüyor eninde sinunda oduyor dedi. Valla 3 temmuzdan beri taraftarını kandiran kim belli oluyor.

Quote Originally Posted by Pod View Post
    Demagojinin lüzumu yok. Vergi konusu açık ve nettir, ordan ekmek çıkmaz. Parti konusuna da hiç girmeyin 2 sene önce 20 milyon taraftarınızın bahsettiğiniz kişiye oy verdiğini söyleyen kişiyi biliyorsunuz, bu tabii ki doğru değildir ancak o konuda başka takımlara laf atmanız komik oluyor bu durumda.
    valla ben takımımızın vergi politikasını destekliyorum. bu da tarafımı belli ediyor.
    ve diyorum ki keşke fener de ödemese valla helal olsun derim.
    tarafım belli yani.

ayrıca bak kendin demişsin 2 sene önce diye. o dönemler rengimiz siyahtı şimdi beyaz.
    benim amacım gs'ı yüceltmek değil. bu ülkede hiçbir futbol klubu anadan doğma delikanlı saf anadolu köylüsü değil.
    hepsi çakal.

ama benim takıldığım nokta aynı anda hem siyah hem beyaz olabilmek.

aynı toplantıda hem ali ismail korkmaz diyip hem de hükümetin yanındayız diyebilmek.
    aynı post'un içinde hem verginizi ödemiyorsunuz diye şikayet edip milliyet'i kaynak gösterip,üstüne başakşehir maşakşehir yazıp aynı zamanda da cumhuriyet'in son kalesi olmak.

anladın ? bak benim anlamadığım bu. şimdi çıkıp 20 milyon fenerli akp'ye oy vermiştir deseniz , yok ali ismail korkmaz yok son kale laflar etmeyip o atatürk portresini de stadtan kaldırabilirseniz o zaman helal olsun derim.

taraftar ve yönetim olarak kaşınızın gözünüzün ayrı oynaması yani benim takıldığım.

o yüzden hiç komik duruma düşüyor şeklinde konuşup klasik algı yönetimi kurbanı olma.
    çünkü yukarıda yazdıklarım artık trajikomik. bir de buna inananlar var onlar için yorum bile yapmaya çalışmak komik.

bak o vergisini ödeyen kasımpaşa saf temiz kasımpaşa ;

http://t24.com.tr/haber/erdogan-sara...-kurban,271555

ayrıca sedat doğan gibi tiplerden hiç ama hiç hazzetmiyorum onu da söyleyeyim.

ama hem son kale olup hem de sen niye vergini vermiyorsun devletimize bakiym diye bık bık etmek net olarak kaypaklıktır.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by davidvilla View Post
    valla ben takımımızın vergi politikasını destekliyorum. bu da tarafımı belli ediyor.
    ve diyorum ki keşke fener de ödemese valla helal olsun derim.
    tarafım belli yani.

ayrıca bak kendin demişsin 2 sene önce diye. o dönemler rengimiz siyahtı şimdi beyaz.
    benim amacım gs'ı yüceltmek değil. bu ülkede hiçbir futbol klubu anadan doğma delikanlı saf anadolu köylüsü değil.
    hepsi çakal.

ama benim takıldığım nokta aynı anda hem siyah hem beyaz olabilmek.

aynı toplantıda hem ali ismail korkmaz diyip hem de hükümetin yanındayız diyebilmek.
    aynı post'un içinde hem verginizi ödemiyorsunuz diye şikayet edip milliyet'i kaynak gösterip,üstüne başakşehir maşakşehir yazıp aynı zamanda da cumhuriyet'in son kalesi olmak.

anladın ? bak benim anlamadığım bu. şimdi çıkıp 20 milyon fenerli akp'ye oy vermiştir deseniz , yok ali ismail korkmaz yok son kale laflar etmeyip o atatürk portresini de stadtan kaldırabilirseniz o zaman helal olsun derim.

taraftar ve yönetim olarak kaşınızın gözünüzün ayrı oynaması yani benim takıldığım.

o yüzden hiç komik duruma düşüyor şeklinde konuşup klasik algı yönetimi kurbanı olma.
    çünkü yukarıda yazdıklarım artık trajikomik. bir de buna inananlar var onlar için yorum bile yapmaya çalışmak komik.

bak o vergisini ödeyen kasımpaşa saf temiz kasımpaşa ;

http://t24.com.tr/haber/erdogan-sara...-kurban,271555

ayrıca sedat doğan gibi tiplerden hiç ama hiç hazzetmiyorum onu da söyleyeyim.

ama hem son kale olup hem de sen niye vergini vermiyorsun devletimize bakiym diye bık bık etmek net olarak kaypaklıktır.
    Vergi ödemek veya ödememek bence kimseyi taraf yapmaz işte, benim itirazım ona. Fenerbahçe vergiyi ödüyor diye iktidar partisi yanlısı olmaz veya Ali İsmail demekle muhalefet partisi yanlısı olmaz. Ayrıca yönetimimiz faaliyetlerinin genelini desteklemeyen bir Fenerbahçe taraftarıyım ben. Cumhuriyetin son kalesiyiz diyen yönetimime inanmıyorum, Ali İsmail dediğinde de inanmıyorum. Çıkar politikası üzerine iş yapan bir yönetim olarak görüyorum bizimkileri.

Benim söylediğiniz kısımda itiraz ettiğim tek nokta vergi ödemesi yapmadığınız için kendinizi iktidar karşıtı görmeniz. İktidar karşıtı olun, ama vergi ödemeyerek değil. Açıkçası düşündüğüm tek konu bu adamlar vergiyi ödemiyor bize göre sportif faaliyetlere daha fazla para ayıracak. Derdim bu. Ödemeden durulabiliyorsa bizimkilerin de ödemesini istemem zaten. Vergi ödüyor diye kral ilan edecek değilim.

Edit: Söylediklerimde kırıcı bir nokta varsa affola. Derdim bireysel tartışmak değil.

@Pod

hiçbir kırıcı nokta yok.

saygı duyuyorum böyle düşünüyorsan. ama bak eski gs yöneticisi çıkmış neden ödenmediğini söylüyor. devlet diyor haksız vergi alıyor biz de borçlarımızı pazarlık malzemesi olarak kullanıyoruz he ama eninde sonunda öyle ya da böyle vereceğiz diyor.

tabi ki bu ödenmemiş para sportif avantaj sağlıyor mu evet. ama dediğim gibi bir adam çıkıp devlet adaletsiz vergi alıyor ondan dolayı vermek istemiyoruz diyorsa bu hangi klüp olursa olsun ben desteklerim.

şurada bile eminim ki çoğu kişinin ssk'sı asgariden yatıyor. çıkıp iş vereninize bir şey diyebiliyor musunuz ?
    aramızda esnaf varsa da yuzde 90'ı zarar gösteriyor.

çünkü vergi sistemi şu an özellikle çok adaletsiz. türkiye'deki herşey gibi
    o yüzden fb de ödemesin desteklerim. bu sistemi eninde sonunda değiştirebilmek için belki güzel bir adım olur.

kimse vergi vermemek devlete ihanet vs gibi konularla gelmesin zaten.
    açıkcası ile başlayan yerde yazdığın zaten sizin asıl niyetiniz. Ki bu da çok normal. Fakat burada bir adaletsizlik görüyorsanız ben de diyorum ki siz de ödemeyin. hani madem yaptırım yok siz neden ödüyorsunuz ? ödemeyin.

ne güzel olur belki bir adım olur bazı şeylerin değişmesi için.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Alp Yalman resmen aday. İyi bir kadro ile başa geçmesi dileğiyle..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Alp Yalman güçlü bir yönetimle girecektir seçime. Tahminimce bu hamleden sonra Ünal Aysal aday olmayıp Alp Yalman'ı desteklediğini açıklar. Ancak bu ülkeye Ünal Aysal, Alp Yalman gibi adamlar fazla, gereksiz yere yoruyoruz adamları. Beşiktaş'ı batıran adamı oy birliğiyle federasyonun başına geçiren adamlar kulüp başkanlığı yapıyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

alp yalman gelmesin , sike yok diyen aziz yildirimin yanindayiz diyen adamdan hayir beklemem ben , aysal baskan aday olmayacaksa , adaylarim haluk ulusoy veya adnan ozturk.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Aysal başkan bence aday olur.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Aysal aday olmazsa Alp Yalman'ı destekliyorum.Hayırlı olsun camia için.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

3 aday varmis kesinlesti..

unal aysal - mehmet helvaci - alp yaman

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Helvacı tehlikesine dikkat etmek gerek, Adnan Brothers'tan (Polat&Sezgin) beter hale getirebilir.

Mehmet helvacı her seçime girmekten bıkmadı bravo valla Yalman veya aysal fark etmez hayırlısı olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Adaylıklara doyamadı Mehmet Helvacı. Galatasaray başkanlık makamına saygısı olmayan bir adam, patavatsızın teki hala inatla başkan olmaya çalışıyor hem de Alp Yalman aday olmuşken. Alp Yalman'ı mı geçicen ayarsız neyin şovu bu

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başkan değişirse Prandelli'nin durumu ne olacak asıl soru o. Alp Yalman gelirse M.Denizli'yi getirecek deniliyor ama bu ne kadar doğru bir hamle olur bilemem.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by jevox06 View Post
    Başkan değişirse Prandelli'nin durumu ne olacak asıl soru o. Alp Yalman gelirse M.Denizli'yi getirecek deniliyor ama bu ne kadar doğru bir hamle olur bilemem.
    Mustafa Denizli'nin TD olacağını zannetmem. Sportif direktör yapılıp, futbol ona bağlanır muhtemelen.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Helvacı sürekli aday oluyor denmiş üstte. Hangi amaçla, daha doğrusu benim düşündüğüm gibi düşünerek mi aday oluyor sürekli bilmiyorum ama yaptığı bence doğru. Tek adayla yapılan seçimler hiçbir zaman içime sinmemiştir. Demokrasiden, hatta epey ilerlemişinden sıklıkla bahsedilen bir ülkede tek adayla seçime gitme, önceki başkanın/liderin gösterdiği adayı seçme gibi şeyler demokrasi düşüncesinin ruhuna aykırı. Ben de lisedeyken sırf aday çok olsun diye sınıf başkanlığına, eğitici kol başkanlığına ve okul başkanlığına kazanıp kaybetmeyi önemsemeden aday olmuştum. Şimdi düşününce trollük gibi geliyor gerçi.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Mesaj Yetkileri