Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 45678 SonSon
151 ile 180 arası toplam 214 sonuç

Konu: Takımımız Ne Durumda?

Young Boysu aldım forvetleri felaket iğrenç ama defans ve orta saha harika hemde adı gibi genç takım.

beşiktaşla yeni kariyere başladım ferrari tabata finki gönderdim. nobreyi gönderme aşamasındayım. ji sung park ı almaya çalışıyorum. takım iyi durumda oyunculara bana ben oyunculara ısınmaya başladık karşılıklı. ersanın da bonservisini aldım şimdiden

sakaryaspordayım .süper ligdeki 5.yılımda lige 17de 17 yaparak başladım takım muhteşem şu an. porto gibiiyim 3 yılda 180 milyon euro kazandık transferden

4. Default

Fenerbahce ile ilk sezonda CL'de gruplari gectik, R. Madrid ile eslestik. Otamendi, Serdar Kesimal ve Eren Derdiyok'u yonetimin verdigi ek butce ile klube kattik. Ligde yenilgisiz lideriz.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

fenerbahçeyle dünya takımlarıyla alakamız yok gelene geçene en az 5 atıyoruz
    ilk yarıda lideriz 91 golümüz var ikinci yarı allah kerim
    şl gruplarında 18 puanla çıktık 26 gol attık 5 gol yedik
    juveye içerde dışarda toplam 12 gol attık

İlk sezondayım fulhamı aldım hiç adam almadım 4 genci kiraya verdim hedef şampiyonluk.

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Bu serinin en fazla zevk aldığım kariyeri olan Galatasaray kariyerimi paylaşmak istedim

4.Sezon başı kadromu kurup bıraktım alabileceğim tüm kupaları aldığım için bari bir rüya kadro kurup nokta koyayım dedimİşte o kadrom ve 3.sezon puan durumu

Kadromuz

3.Sezon Acayip Geçmişti

Yorum,eleştri vs.beklerim

Kanka bundan hiç bahsetmemiştin bana Hep Palmeiras hep Palmeiras

QPR ile oyunuyorum 2020 yılındayım. Bir tek 1. ligi kazandım. Benim kariyerde Arsenal çok güçlü 5-6 sene aralıksız şampiyon oluyorlar.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe ile ilk sezonu bitirdim. 34 maçta 32galibiyet, 2beraberlik ile şampiyon oldum.
    Şampiyonlar Ligi'ne kaldım. Gruplarda 3.oldum ve UEFA'ya geçtim. Yarı Final'de elendim.
    Türkiye Kupası'nı aldım.

Kadroya eklenenler;
    Neymar
    Douglas Costa
    Moussa Sissoko
    Sakho
    Nuri Şahin
    Serdar Aziz
    Selçuk İnan
    Atilla Turan
    Eren Güngör

Gidenler
    Alex
    Bilica
    Cristian
    Selçuk
    Uğur
    Okan
    Abdülkadir
    Kazım

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bolton Wanderers ile bir oyun açtım. İlk sezon cüzi transferler ile ligi 6. sırada bitirip kıl payı bir şekilde UEFA kupasına katılma hakkı kazandım. Bunda 1.8 M € bonservise aldığım Kadlec'in 18 gol atmasının ve ucuza kiraladığım Christian Eriksen'in 8 gol atıp 17 asist yaparak yılın en iyi genç oyuncusu olmasının katkısı büyüktü. İkinci sezon takıma iyi bir gençleştirme operasyonu yaptım ve şimdiki kadrom bu şekilde ;

Nesil
    2006
    Yer
    11

Quote Originally Posted by Addolorato View Post
    Bolton Wanderers ile bir oyun açtım. İlk sezon cüzi transferler ile ligi 6. sırada bitirip kıl payı bir şekilde UEFA kupasına katılma hakkı kazandım. Bunda 1.8 M € bonservise aldığım Kadlec'in 18 gol atmasının ve ucuza kiraladığım Christian Eriksen'in 8 gol atıp 17 asist yaparak yılın en iyi genç oyuncusu olmasının katkısı büyüktü. İkinci sezon takıma iyi bir gençleştirme operasyonu yaptım ve şimdiki kadrom bu şekilde ;

Özellikle hücum bölgendeki seçeneklerin çok fazla ve çoğu kaliteli-yeterli oyuncular.Amc'yi ne olarak oynatıyorsun bilmiyorum ama Inside Forward olarak kullanabilirim dersen, Lucas'ı oraya çekip, Kadlec'i sola alıp, Roux'u 11e dahil edebilirsin.Yerinde olsam 11 dışında bırakmazdım Roux'u.Eğer Amc Playmaker ise Lucas tam olarak performans vermeyebilir.Badelj orada iyi iş çıkarabilir o zaman.Kanatları Winger olarak kullandığını varsayıyorum tabi bunları söylerken.Eğer kanatların Inside ise Lucas-Hlousek'den oluşacak kanat hattın çok can yakar.Oyunu açamadığım için Lamela ve Mendy'nin profillerini anımsayamadım.Bunun için tavsiyelerimi onlar yokmuşçasına söyledim.Özellikle Lucas ve Corchia transferlerini çok beğendim.Kolay olmasada ŞL'ye kalabilecek bir kadro kurmuşsun bence.

Eklemeyi unutmuşum.Tek forvetli bir taktiğe göre as forvet oyuncunun haricinde 3 St daha olması bence gereksiz.Üstelik kadronda bu rolde oynayacak 2 oyuncun daha var.
    Last edited by Lim10 : 11.Temmuz.2011 at 02:00 Reason: ekleme

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

AMC'de Attacking Midfielder kanatlarda ise Inside Forward oynatıyorum. Bu kadroyu öylesine kurmuştum açıkcası hazırlık maçları için şu an Badelj iyileşti ve Mendy yerinde o oynuyor. Chung-Yong-Lee geçen sezon sağ kanatta 12 gol attı ve oldukça iyi bir sezon geçirdi onu kesemem gibi geliyor kolay kolay. Zaten UEFA kupasında gruplara kalacağımızı varsaydığımda oldukça şişik bir fikstür var bütün oyuncularımı oynatacağım gibi geliyor. Bende Roux'yu çok beğendim açıkcası ön eleme maçında şans verdim 3 gol birden attı. Onunla başlayacağım gibi geliyor lige. Zaten 2. sezon olduğu için Sanogo olsun Mendy olsun daha çok yeterli değiller o yüzden onlarlada direk başlamam gibi geliyor.

Bu arada sorma Elmander'i satacaktım sakatlandı satamadım. Banada fazla geliyor zaten forvetlerim .

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

takımım türkiye de avrupada yardırıyo öyle bi galibiyet serisi yaptık ki oyunu açmıyorum ama yine de galip geliyoruz o derecek oyunu açmıyorum bile

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Hayatımın en renkli kariyerini yapıyorum heralde.
    Bjk le oyun açtım hedefim %100 Türk kadro kurup başarılar elde etmekti ama oyuncu alım satımı çok olunca işler yolunda bitmedi ve şubatta kovdular.
    Blackburn teklif verdi 13. sıradaydı takım 10. bitirdik ligi. 2. sezon lig kupasını alıp ligde 3. oldum. Diğer sezon fa cup finalde Liverpool'a kaybettim cl yarı finalde Barça'ya elendim ama evimde kazanmıştım.
    Sezon bitti Barça teklf verdi ve yeni sezonda İspanya kupası ve cl yi aldık ligi Reale kaptırdım adamlar sadece 2 beraberlik aldı 35 maçta 35 galibiyet aldılar. Sezon sonu istifa ettim.
    Arjantin teklif verdi onunla da 1 sene sonra Copa Amerika'yı alıp yine istifa ettim. Şimdi Liverpoolla imzaladım ligde 10. lar ve para -20 milyon euro. Bakalım napacağız.

Nesil
    2006
    Yer
    11

Uzun süredir zevkli bir kariyer yapamıyordum.Geçen serinin benim için efsane kariyeri olan Lokomotiv Moskova kariyerini bu yılda tekrarlamak istedim.Bu bağlamda İngiltere 2010 yılına göre yine bir Lokomotiv kariyeri açtım.Devam eden lige katılması daha zevkli geliyor benim adıma.Takımın başına geçtiğimde 4.idi.21. haftada 3 puan farkla liderken, sezonu 3. bitirdim.Bir ara 6 maç galip gelemedik.Uefa Avrupa yoluma devam ettim bu süreçte.2. sezona müthiş bir giriş yaptık diyebilirim.Devamı da aynı şekilde geldi.Velhasıl Uefa Avrupa Ligini müzemize götürdük ve çok mutluyumBunuda sizlerle paylaşmak istedim.Oldukça zor rakipler gelmesine karşın kupaya uzanmasını bildik.

Puan durumu

Avrupa Ligindeki yolumuz

Ve final.Bu kupa Loko ile 2 kez yarı final yapmasına rağmen şanssızlıklardan dolayı kupayı kazanamayan Ümit kardeşime gelsin

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2008
    Yer
    Karabük

Kupayı bana gönderen Samet abime teşekkürlerimi gönderiyorum

2. sezon avrupada inanılmaz maçlar çıkarmışsın Samet abi tebrikler. Kupa Lokomotiv'li Ümit'ten başkasına hediye edilmezdi bence

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

İlk sezon Bursaspor ile ligi 8. bitirdik ama Türkiye Kupası aldığımız için kovulmadım, 2. sezon ise daha başarılıydık ki ilk yarı Juventus'a teklif yaptım kabul edildi. Juve 14. sıradaydı ve şu anda lideriz. Yenilmezlik serimiz var. Hedefim şampiyon olup Barcelona'nın başına geçmek. Orada ŞL'ini aldıktan sonra tekrar Türkiye'ye, Galatasaray'ın başına geçmek istiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şu an Galatasaray'ı yönetiyorum.İlk sezon ligi kazandık ve Türkiye Kupası'nda şampiyon olduk.UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalde elendik.İkinci sezona Süper Kupa ile başladık ve ligi yine kazandık ama Türkiye Kupası'nda yarı finalde elendik.Şampiyonlar Ligi'nde yarı finalde elendik.Şu an 3. sezonun başındayım ve Belçika Milli Takımı'nın başına geçtim.Galatasaray'a Neymar,Hazard,Diego Renan,Alexis Sanchez,Gökhan İnler,Ömer Toprak gibi genç yıldızları kazandırdım.Hedefim kaybetmeyi bilmeyen bir Galatasaray yaratmak.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Bu arada Juve'ye sol kanada Fleck'i aldım, son derece memnunum.

Hibernian'la ilk sezon finalde penaltılarla Rangers'a kaybettiğim Lig Kupasını almayı başardım Celtic'i uzatmada geçerek. İskoçya Kupasında geçen sezon yarıfinalde Rangers'a elenmiştim, bu sezon intikamını alacağım, yine onlarla eşleştik.
    Ligde ilk sezon 5.olmuş ve bir puanla Avrupa Ligini kaçırmıştım. Bu sezon 29 hafta sonunda liderim. Beklentimin üstüne çıktı takım.
    Takımı 2 sezondur sırtlayan isimler Liviu Ganea, Daniel Kome, Wotherspoon ve Hanlon. Wotherspoon ve Hanlon baştan beri var olan genç oyuncular. Liviu Ganea'yı 350bine almıştım. Geneç sezon ligde 22 gol attı. Bu sezon onu geçecektir. Değeri 1.6MN oldu. Empoli 4 verdi, satmadım.
    Ligde en azından Avrupa ligine gidecek bir sıralama hedefliyorum. Maaş bütçesini batırdım bu arada transferlerde çok zorlanıyorum.

Ekleme: İskoç kupasında yine Rangers'a elendik yarı finalde. Ligde son haftada şampiyonluğu Hearts'a kaybettim. Ligi 2.bitirdim.
    Bir önceki sezon 2.olan Avrupa Ligine gitmişti. Bu sezon Şampiyonlar Ligine gidiyor. Çok mutluyum
    Last edited by Hugo : 19.Ağustos.2011 at 18:50

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İlk sezon sadece Premier League'i aldım. Bu kadroyla bütün kupaları almak lazım.

Resmen heyecan fırtınası yaşadım ama başardık. İnanılmaz maçlardı. Hele 2.maç. Yine erken öne geçtik. Beraberlik geldi, yine attık. Adam 3-2 yapmayı başardılar ve Ernshaw'ı sahaya sürdüm. Yüzümü kara çıkartmadı. Ve 4-4'lük bir maçın ardından Spartak Moskova'yı geçip Play-Off'a kaldık.

Play-Off'ta Shakhtar Donetsk'le eşleştik.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Ligin sonlarına doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Lig dışında bütün kupalardan elendik. Ligin başlarında çok kasmıştım amacım üst sıralardan bir yer kapıp UEFA ligine gidebilmekti. Fazla kasınca da şampiyonluk yarışına laik olduğumuzu anladım.

3.sezonda Avrupa Liginde Hibernianla gruptan çıktım. Palermo lider ben ikinci. 3.benfica 4.bursaspor oldu. Bursaspor sayesinde çıktık diyebilirim. Benficadan aldığımız beraberlikler de bizi yukarı taşıdı. Ligde 16maçta 14gal 1ber 1mağ durumdayız şu anda. Ganea atmaya devam ediyor. 3milyona dayandı değeri.
    Avrupa ligi 2.turda Partizan geldi. Spartak Moskova'yı eleyen takımım o günden sonra baya güçlendi. Bence rakibi eleyip üst tura çıkabiliriz. Lig şampiyonluğu için umutluyum. İskoç kupasını 1902'den beri alamamışız. E Alalım artık.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ligin bitmesine iki hafta var C.ronaldonun 94 golü var acaba 100 ü bulabilecek mi

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Ve sen hala hile yokmu diyosun : )

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

İspanya Ligi'nde 38'de 38 ve bu istatistikler imkansız.

Sayfa 6 / 8 İlkİlk ... 45678 SonSon

Mesaj Yetkileri