Sayfa 6 / 17 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon
151 ile 180 arası toplam 498 sonuç

Konu: Avrupaya Ses Getirmeye Gidiyoruz |SALFORD| 12.Sezon 2027

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Serbest Transferin Son Günü

Ryan Manning

Son günde çok iyi bir oyuncuyu almayı başardık.Gücümüze güç katacağına eminim.İyi bir transfer geliri de bırakabilir ileride.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    kuhl en iyi transferin olacak bnce
    Son aldığım adam daha iyi abi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ryan dediğin gibi çok iyi imiş. Tam joker bir eleman olmuş. Axel i iki defa koymuşsun. Bilgin olsun. O kadar çok resim eklerken arada oluyor.

Bu arada neden 3 tane kaleci antrenörün var? Bir savunma birde top kontrolü için hoca ayarlayabilirsin. Madem savunmada sıkıntın var buda iş görebilir.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Ryan dediğin gibi çok iyi imiş. Tam joker bir eleman olmuş. Axel i iki defa koymuşsun. Bilgin olsun. O kadar çok resim eklerken arada oluyor.

Bu arada neden 3 tane kaleci antrenörün var? Bir savunma birde top kontrolü için hoca ayarlayabilirsin. Madem savunmada sıkıntın var buda iş görebilir.
    Takımı sırtlaması için aldık.SS ler çok olunca arada oluyor hocam Antrenörü kovamadık diye 3 kaleci antrenörü var.Araştırıyorum daha 2 kişilik boş yerimiz var.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sky Bet League 1 Başladı !!

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

Lig başladı.İyi bir giriş mi ? Değil ama bazı takımlarla aramızda şuan için çok fark var.Takım gol atıyor bu iyi bir şey ama çok gol yiyoruz ve art arda yiyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

7.Hafta

8.Hafta

9.Hafta

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

10.Hafta

11.Hafta

Puan Durumu

En alttayız ama lig sonuncusu değiliz.24 takım var son 4 düşüyor.Şuan aramızda bir basamak var.Bu sene ligde kalmak adına herşeyi yapacağız.

Bu rakamlar elbetti artacak.

Bu rakam ise artmaz inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben seni Premier lige çıktın sanıyordum. Daha Sky bet deymişiz

En azından bu sene ligde kalmayı başarırsen gelecek sezon playofları zorlayabilirsin.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ben seni Premier lige çıktın sanıyordum. Daha Sky bet deymişiz

En azından bu sene ligde kalmayı başarırsen gelecek sezon playofları zorlayabilirsin.
    Yok hocam daha çıkamadık.Ligin en altından geldiğimiz için daha yolumuz uzun Takım için iyi oyunculara her zaman bakıyorum.Bu sene alamadık maddi sıkıntılardan dolayı ama iyi gelişmeler var takipte kalın hızlı gidiyorum

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

12. ve 24.Haftalar

Puan Durumu

2 sıra daha yükseldik ama düşme potasından biraz daha uzaklaştık.Deplasman maçları biraz sıkıntılı geçiyor ama bu sene daha iyisini yapamayız diye düşünüyorum.46 maçı tek tek paylaşmak yerine hızlı bir şekilde ligi bitirmeyi düşünüyorum.İstediğiniz maçın istatistiklerini atarım ama bu sene hızlı gitmeyi düşündüğümden affınıza sığınarak böyle paylaşım yapacağım.

Transfer sezonu da açıldı ama oyuncu almak yerine kiralayabilir isem kiralamaya çalışacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sene ve gelecek sene ileriye dönük aldığın gençlere tecrübe kazandırırsan ilerde bir çok kazanç elde edebilirsin. Takipteyiz bakalım iyi gelişmeler neler merak ediyoruz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İki Yıllık Yeni Sözleşme

Yönetimle masaya oturmadan 2 isteğimiz vardı.Genç antrenörlüğü iyileştirilecek
    ve Wolvesden daha iyi bir takım ile Kardeş Kulüp olacaktı.2 sinide kabul ettiler sağolsunlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu sene ve gelecek sene ileriye dönük aldığın gençlere tecrübe kazandırırsan ilerde bir çok kazanç elde edebilirsin. Takipteyiz bakalım iyi gelişmeler neler merak ediyoruz.
    Geleceğe dönük oyuncu alıyoruz ama bir senede perte çıkıyorlar yetiştiremiyoruz şuanki seviyemizde.Alt yapıya önem verdik ama bu sene düzgün adam çıkmadı.Bakalım seneye artık.Transferde ve maçlardaki hatalarımızı düzelte bilirsek seneye daha iyi bir Takım olabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transfer Özeti

Müthiş bir gelir elde ettik!!

Geçen sene aldığımız rotasyonda kullandığımız Berkleyi Tam 1.1 Milyon Avroya sattık.

Külüp için çok iyi bir gelir elde ettik.3 oyuncuyla yollarımızı ayırdık.Forvete Chelseadan 1 oyuncu kiraladık ve Transferi kapattık.Böyle satışlar yapabilirsek kulübün geleceği daha parlak olacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Küme düşmediğimiz sürece sıkıntı yok bence. Chelsea ile bağlantı kurulması güzel ama henüz sana pek çok oyuncularını kiralamazlar diye tahmin ediyorum. Bu sezonu oyuncu gelişimi ve transfer konusunda verimli geçirip önümüzdeki sezonlara güzel bir temel sağlamak lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İyi satış yapmışsın.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Küme düşmediğimiz sürece sıkıntı yok bence. Chelsea ile bağlantı kurulması güzel ama henüz sana pek çok oyuncularını kiralamazlar diye tahmin ediyorum. Bu sezonu oyuncu gelişimi ve transfer konusunda verimli geçirip önümüzdeki sezonlara güzel bir temel sağlamak lazım.

Aynen dediğin gibi hocam ligi bitirip bir an önce çalışmalara başlayacağız.5 dkya biter gibi Çok hızlı gittim bu sezon

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

İyi satış yapmışsın.

İnşallah daha çok yaparız hocam

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hızlı oynamak adına oto save i kapatıştım crash dump yedim.Ligi 8. bitirmiştim.Nerde kaldığımı hatırlamıyorum.En kısa zamanda güncelleyeceğim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hızlı oynamak adına oto save i kapatıştım crash dump yedim.Ligi 8. bitirmiştim.Nerde kaldığımı hatırlamıyorum.En kısa zamanda güncelleyeceğim.
    Geçmiş olsun. Crash dump hatası kariyer için çok tehlikeli bazen öyle bir yerde oluyor ki insan kariyerden soğuyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geçmiş olsun. Crash dump hatası kariyer için çok tehlikeli bazen öyle bir yerde oluyor ki insan kariyerden soğuyor.

Son beş kala yedik hocam.Tekrardan oynamak sıkıcı.İlerliyoruz bakalım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligin Kalan Maçları

Puan Durumu

Oyuncu Genel Bakış

Randal resmen tek başına takımı sırladı.Hatadan sonra Play oflara kaldık.Umarım çıkamayız.Ligin dinamikleri değişti resmen.Ligi genel olarak çok iyi yerde bitirdik diyebiliriz.

Play Off Eşleşmeleri

Büyük ihtimalle finali Blackburn kazanır gibi.Bakalım neler olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler play offlara kalmışsın. İlk seneden iyi başarı elde ettin. Rakibini eleyebilirsin ama dediğin gibi Blackburn u bilemiyeceğim. Sezon boyunca iyi gol atmışsın ama çok da gol yemişsin. Bu defansa bir çözüm bulmalısın.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrikler play offlara kalmışsın. İlk seneden iyi başarı elde ettin. Rakibini eleyebilirsin ama dediğin gibi Blackburn u bilemiyeceğim. Sezon boyunca iyi gol atmışsın ama çok da gol yemişsin. Bu defansa bir çözüm bulmalısın.
    b
    Bence haketmediğimiz bir başarı bu.Dediğin gibi çok gol atıyoruz.Ama defansa çare bulamadık.Söylediğin gibi 2 tane antrenör daha aldım savunma özellikli seneye daha iyi olabiliriz.Rakibi eledik.Son maç Blackburn le.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Play-offlar

Son maçta uzatmalarda elendik.Ama gerçekten buraya gelmeyi hak etmedik.Bize tek katkısı itibar oldu.Oyuncularımız da seneye play-off istiyoruz dedi.Transfer çalışmalarına başladık.Seneye daha güçlü olacağız.

Phil Randall !!!

Gol Kralı Randall Oldu

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sezon Sonu

Transfer ve Maaş Bütçesi

Yönetim çok iyi bir bütçe verdi bize.Maaş bütçesini 2.2 lerde tutmayı planlıyorum.Kalan parayı da transfer için kullanabilirim ama sadece 2 3 takviye gerek diye düşünüyorum.Para bizi şımartmaz ise fazla transfer yapmayacağız.

Sponsorluk ve Gelirler

Kiradan Gelecekler

Glen Kasey ve Zack üstün performans göstermişler.Belki bu sene rotasyonda kullanabiliriz.Takımda Randalın kalması bizim için çok büyük bir avantaj.

Oyuncularımızın İstatistikleri

Sezonun Enleri

* Phil Randall

43 Gol! - 9 Asist

* Gary Clayton

10 Gol - 2 Asist

* Morgan Gibbs

7 Gol - 8 Asist

* Ryan Manning

11 Gol - 11 Asist

* Bernard Mensah

8 Gol - 14 Asist

Oyuncularımızın hepsi çok iyi performans gösterdiler.Seneye de aynı başarıyı yakalamak için çalışacağız.Defansta ki hatalarımızı gidermeye çalışacağız.Antrenörleri aldık.2 3 oyuncu alabilirsek çok iyi olur.Chelsea alt yapısına da bakacağız.3 defans 2 Merkez orta saha.2 kanat 1 Kaleci arıyoruz.

Yeni sezon kampına katıldık.Hazırlıklarımız devam ediyor.Yeni sezona en iyi şekilde giriş yapmalıyız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Randall çoşmuş. 91 golün 43 ünü atmış. Hemen hemen takımın yarısına denk olmuş.

Blackburn un çıkacağını tahmin ediyorduk. Ama itibarın iyi olmuştur. Maşallah takımı baştan mı kuruyorsun. 8 oyuncu aradığına göre düşünüyorsun.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Randall çoşmuş. 91 golün 43 ünü atmış. Hemen hemen takımın yarısına denk olmuş.

Blackburn un çıkacağını tahmin ediyorduk. Ama itibarın iyi olmuştur. Maşallah takımı baştan mı kuruyorsun. 8 oyuncu aradığına göre düşünüyorsun.
    b
    Randal tek başına bir makine bizim için.Önümüzdeki sezon yine en büyük kozumuz kendisi.Orta saha , kanat , ve kalecimizle sözleşme yenilemeyeceğiz o yüzden 8 oyuncu istiyorum.Tabi ki hepsi direk 11 için değil.Şimdiden alt yapıya oyuncular buldum ama umarım işimize yararlar.Chelsea de bir genç var kaleci kiralayabilirsek onu çok iyi olacak bizim için.Premierr lige çıkana kadar çile çekeceğiz gibi

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Deneme Günü

Madem alt yapımızdan oyuncu çıkaramadık deneme günü yapalım dedik.Belki işimize yarayacak oyuncular bulabiliriz.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geleceğimizi İnşa Ediyoruz

Sayfa 6 / 17 İlkİlk ... 4567816 ... SonSon

Mesaj Yetkileri