Sayfa 63 / 64 İlkİlk ... 135361626364 SonSon
1,861 ile 1,890 arası toplam 1907 sonuç

Konu: Football Manager 2015 | 15.3.2

Quote Originally Posted by fenerliyildiz2 View Post
    Bilgisayar aynı model mi? Eğer öyle ise başka oyunlarda da böyle bir durum yaşadınız mı?
    Marka aynı ama model farklı benim. Farklı oyunlarda da (cod gibi) kasma, ısınma oluyor ama fm'nin o bölümünde sürekli oluyor. Normal olarak görüyorum ben.

Quote Originally Posted by Vatanarchy View Post
    Marka aynı ama model farklı benim. Farklı oyunlarda da (cod gibi) kasma, ısınma oluyor ama fm'nin o bölümünde sürekli oluyor. Normal olarak görüyorum ben.
    Uzun süreli oynamada bir sorun çıkarmaz herhâlde dimi?

Uzun süreli oynamada bir sorun çıkarmaz herhâlde dimi?
    Yok hocam bir sıkıntı olmaz. Patlamaz yani merak etme, benim ki patlamadı. Patlayacak gibi oluyor ama patlamıyor, doğal hali.

Yok hocam bir sıkıntı olmaz. Patlamaz yani merak etme, benim ki patlamadı. Patlayacak gibi oluyor ama patlamıyor, doğal hali.
    Bu acaba Asus ile alakalı bir durum mu yoksa her markada var mı?

Bu acaba Asus ile alakalı bir durum mu yoksa her markada var mı?
    Bir fikrim yok ancak muhakkak oluyordur diye tahmin ediyorum.

Bir fikrim yok ancak muhakkak oluyordur diye tahmin ediyorum.
    Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bende Lenovo G510 var.Bende de fan çıldırıyor maç sırasında ama herhangi birşey olmadı.

Teşekkür ederim cevaplarınız için.
    Rica ediyorum. Bir arkadaş daha cevap vermiş, sorunuz onaylandı.

Ki bu marka bilgisayarlar ısınma özelliği daha düşük olan bilgisayarlar.

Quote Originally Posted by caneration View Post
    Bende Lenovo G510 var.Bende de fan çıldırıyor maç sırasında ama herhangi birşey olmadı.
    Rica ediyorum. Bir arkadaş daha cevap vermiş, sorunuz onaylandı.

Ki bu marka bilgisayarlar ısınma özelliği daha düşük olan bilgisayarlar.
    O zaman gönül rahatlığı ile oynayabilirim oyunu.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Caner Erkin inanılmaz bir performans gösteriyor iki yönlü bek hücümda. Alberto Moreno'yu 50M €'ya M.City'e kakalayınca 2 yıldır değişmez oyuncum sol bekte. Aynı sene içinde hem EPL, hem ŞL hem de Avrupa Şampiyonasında rüya takımdaydı.

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Caner Erkin inanılmaz bir performans gösteriyor iki yönlü bek hücümda. Alberto Moreno'yu 50M €'ya M.City'e kakalayınca 2 yıldır değişmez oyuncum sol bekte. Aynı sene içinde hem EPL, hem ŞL hem de Avrupa Şampiyonasında rüya takımdaydı.

Sabri ve veli nin de rüya takımda bulunması enterasanmış.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Daha sezon başlamadan takımımdaki sakat sayısı 7 ALLAH belasını versin bu oyunu bu hale getirenlere yaşasın gelecek sene ill*gal...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Antrenman programınızı gözden geçirin.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Antrenman sistemi çok farklı bu oyunda bırakın yardımcı antrenöre sakatlık min. İnsin

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

Borussia dortmund ile kariyere başladım şuan sezon ortasına yaklaşmak üzereyim, takımda ki bulunan personellerin hemen hemen hepsini sebest bıraktım çok iyi uluslararası kondisyoner ve fizyterapistlerle anlaştım ve şuana kadar daha ciddi bir sakatlık olmadı olsada 3 gün 5 gün oda çok normal

Allahını seven alman milli takımı ve takım isimleri hakkında yardımcı olsun denedim yarım yamalak yaptım hep :/

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kapalicarsi View Post
    Allahını seven alman milli takımı ve takım isimleri hakkında yardımcı olsun denedim yarım yamalak yaptım hep :/
    Program files/Steam/Steamapps/common/fm15/data/db/1530veya1500(hangi sürümde oynuyorsan)/ınc/all/ fake dosyasını aç orada

#Germany
    "FAKE_NATIONAL_TEAM" 771 var karşısında "0" yazıyor onu "1" olarak değiştir.Yalnız hemen kadroların değişmesini bekleme, tekrar milli takım kadroları açıklandığında düzelmiş olacak.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Ne antremanı arkadaşlar lütfen ya. daha sezon başlamadı sezon 5 6 sakatım var.

Arkadaşlar günde ortalama 2 - 3 saat steamdan online olarak oynasam 7 gblık kota yeter mi ?

Quote Originally Posted by erdem344 View Post
    Arkadaşlar günde ortalama 2 - 3 saat steamdan online olarak oynasam 7 gblık kota yeter mi ?
    Rahatlıkla Yeter

Ortalama Her Oyun Sırasında 200 MB Kota Gidiyor 30 Günde 6 GB'ye Tekabül Ediyor.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

5 yıldır başında başarıdan başarıya koştuğum LFC kadrom. Maaşlar biraz astronomik ve bunların birçoğunu oyuncu talepleri dışında kendim ayarladım. 15 M € alan Neymar'ın maaşını şu performansından sonra kendi isteğimle arttırdım. Halen maaş bütçesinde 90 M €'luk bir boşluk olması beni rahatlatan ve bu maaşları vermemi sağlayan en önemli unsur. Avrupanın en iyi takımı konumundayız. Mali durumda ise dünyada en zengin 3. kulübüz.

Kadro da şu şekilde, işarteliler regen.

Maçlara da aşağı yukarı şu şekilde çıkıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

merhaba fm severler , BVB 09 ile kariyerime devam ediyorum 24. haftadayım herşey çok iyi gidiyor, yönetim bir anda bütçeye 46 MN £ destek verdi maaş da yükseldi .. sizlere sorum : 23 MN £ ya van persie ye teklif ettim manu kabul etti , diğer teklifimde willian a 28 MN £ chelsea de kabul etti .. willianı mutlaka almak istiyorum pek forma şansı bulamıyor diye mutsuzmuş zaten.. van perise yi alayımmı 31 yaşında ve 17 MN £ Maaş istiyor yıllık tabi

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Henderson ve Coutinho, Emre Can ile Odegaardı kesmesi lazım ilginç Özeliikle en fazla skora katkı vermesi gereken mevki olan amc de 2 gol 2 asistle devam etmesini sorgulamalısın.

Nesil
    2014

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    merhaba fm severler , BVB 09 ile kariyerime devam ediyorum 24. haftadayım herşey çok iyi gidiyor, yönetim bir anda bütçeye 46 MN £ destek verdi maaş da yükseldi .. sizlere sorum : 23 MN £ ya van persie ye teklif ettim manu kabul etti , diğer teklifimde willian a 28 MN £ chelsea de kabul etti .. willianı mutlaka almak istiyorum pek forma şansı bulamıyor diye mutsuzmuş zaten.. van perise yi alayımmı 31 yaşında ve 17 MN £ Maaş istiyor yıllık tabi
    Bence verilmez o kadar para, Van Persie muhtemeln sende son takımı olur. Oyuncu en az 4 senelik sözleşme ister senden 4 yıllık maliyeti imza + prim + maaş + bonservisi ile sana 120-130 milyon euro olur. Yaşı eğer 26-27 olsa kesin al derdim ama o yaşta o kadar maaş verilmez. Gerçi Dortmund'un kültüründe bir oyuncuya o kadar para vermek yok orası ayrı tabi, genç bulucan kendin yetiştiricen gerçekçi oynamak istiyorsan
    Eğer bu iş bilgisayarla olsaydı Bill Gates Microsoft'u değil, Trabzonspor'u yönetirdi
    '' Ogün Temizkanoğlu ''
    (:

bu numara konusuna cozum bulan oldumu veya yama cikaran? 2 aydir oynamiyorum oyunu yeni kariyer acasim var ama sorun yasamak istemiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Henderson ve Coutinho, Emre Can ile Odegaardı kesmesi lazım ilginç Özeliikle en fazla skora katkı vermesi gereken mevki olan amc de 2 gol 2 asistle devam etmesini sorgulamalısın.
    Hocam Emre Can tam bir tank, oyunda 6.sezonda olduğum için Emre 25 Henderson 29 yaşında; zaten Henderson gitmek istemişti o yüzden tercihim bu şekilde oldu. Oodegaard da 2 gol 2 asistle oynamıyor herhalde yanlış gördün hocam, 2 maç 2 gol. Şu an Ocak ayında +10 asist ve gol istatistiğine ulaşmış durumda.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Beyler fmf uzantılı logo paketi indirdim nasıl onu aktif hale getireceğim hiç bir fikrim yok.Bir bilgisi olan var mı ?

Nereye yazacağımı bilemedim,buraya yazdım.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

15.3.2 yamasında yeni yabancı kuralı ligde işliyor fakat Türkiye Kupası ve Ziraat Kupasında yine 5 yabancıyla oynayabiliyorum. Herkesde böyle mi bu durum?

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Beyler fmf uzantılı logo paketi indirdim nasıl onu aktif hale getireceğim hiç bir fikrim yok.Bir bilgisi olan var mı ?

Nereye yazacağımı bilemedim,buraya yazdım.
    Dosya uzantısı değiştiren programlar var eskiden kullanmıştım bir ona bak istersen birde sağa tıklayıp winrara ekle varsa odadan da halledebilirsin.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    Dosya uzantısı değiştiren programlar var eskiden kullanmıştım bir ona bak istersen birde sağa tıklayıp winrara ekle varsa odadan da halledebilirsin.
    Bu dosyaları indirmişsin yalnız o logo vs bu dosyanın içinde. şöyle anlatalım sende bunları açacak program yok hocam. Burdaki linkden uygun olanını indir sonra bu programla aç içindekileri belgelerdeki uygun yere at. LİNK: Download
    ADANA DEMİRSPOR

Sayfa 63 / 64 İlkİlk ... 135361626364 SonSon

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri