Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon
211 ile 240 arası toplam 272 sonuç

Konu: Almanya'da 3 Türk [Ortak Kariyer]

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

BU TUZAGA DÜŞMEM

Stuttgart teknik direktörü Senel'in yaptıgı açıklamara bir başka türk menajer Alican kalyoncu dan oldukça sert yanıt geldi.Şenel'in yaptıgı açıklamada kötü bir formdayız schalke maçında 1 puan alırsak seviniriz yorumlarına .Sert bir yanıt geldi ;Evet sene başında uyguladıgım taktigi bana karsı uyguluyanlar war .Bu tuzaga düşmem
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

alican transfer yok mu ?? Güzel gidiyosun

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

YOok malesef onur.Yapamadık...:S

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

ee peki kuranyinin boşluğunu ne yapıcaksın ??

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Valla onurcugum ben satmadım yönetim sattı parayıda aldı onlar düşünsün artık ben forvette halil i koyucam istersek küme düşelim umrumda deil başkan düşünsün
    :@

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

BUNDESLİGA

19.HAFTA

STUTTGART : 1 - 0 : SCHALKE

Geçiş dönemini maçtan 5 gün önce resmen başlatmıştık ve bu maçtan korkuyoruk.Maçın başına iyi başlayarak golü bulduk ve sonra daha temkinli oynamaya başladık.Rakibimiz kalemize tehlikeli de gelse gol yememeyi başardık ve çok kritik bir 3 puan aldık.Eğer bu hafta da yenilseydik takımı toparlamak çok zor olacaktı.Ali'yi de verdiği centilmence mücadeleden dolayı tebrik ederim.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

BUNDESLİGA

20.HAFTA

Schalke: 0 - 0 :Hsv

Yenemedik utanıyorum schalke'den başkan bizi schalke'den soguttu

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

UEFA KUPASI

1.TUR 1.MAÇ

R.ZARAGOZA : 2 - 2 : STUTTGART

Deplasmandan avantajlı bir skorla dönüyoruz.Aslında skora bakıp ta aldanmamak lazım. Bizim açımızdan son derece rahat bir maçtı.Yenik olduğumuz zamanlarda bile fark artacak diye bir korku yaşamadık çünkü rakip 2 net pozisyon buldu ve bunları değerlendirdi.Rövanşta da böyle oynarsak tur atlamamak için hiç bir neden yok.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    BUNDESLİGA

20.HAFTA

B.LEVERKUSEN : 0 - 1 : STUTTGART

Çok çok zor bir deplasmandan zor da olsa 3 puanı çıkartmayı başardık. Rakibimiz ilk yarı çok baskılı bir futbol oynadı ancak gol yememeyi başardık. Maçın 2.yarısında oyun kontrolünü elimize aldık ve 85.dakikada bulduğumuz golle 3 puan aldık.Takımda moraller üst seviyede. Çok kritik 2 haftayı kayıpsız atlatmak mükemmel oldu.
    Last edited by The.Crow : 01.Nisan.2008 at 21:12 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Umut abi güzel gidiyorsun Alican bence biran önce toparlanmalısın hadi sana güveniyoruz.
    Gelirken ne getirilir ki giderken ne götürülür?

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

Quote Originally Posted by yunusgs View Post
    Umut abi güzel gidiyorsun Alican bence biran önce toparlanmalısın hadi sana güveniyoruz.
    Saol Yunus. Walla ikinci yarıya iyi başladık sayılır.Umarım tempomuz devam eder.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

ara transferde hareketli bir dönem geçirdik.
    gidenler

baya b futbolcu yolladık bu gıdenlerın yerıne kımı alsam dıe dusundum ligde en az gol yıyen takım oldumuz ıcın defansa takvıye degılde az gol buldumuz ıcın ıleırıye bı takvıye yaptık.

stefan kiebling
    19mn dolar

bundesliga 19. hafta
    19. haftada rakıplerımız bırbırıyle oynadı bızde hsv ıle deplasmada oynadık maça 3. kalecıyle cıktık ılk yarı vasat bır futbol oynadık ama ıkıncı yarı rakıbı ezdık 1 de gol bulduk ama olmadı olsun lıderlıgı kımseye vermedık

bundesliga 20. hafta
    20. haftada guclu ertha berlın takımıyla ıcerde oynadık fazla soze gerek yok maçı 2-0 kazandık ve rakıplerle aradkı puan farkını koruduk.

Stuttgart(umut abi performansını baya bir arttırmış).Werder bremen lider omanın verdiği avantajla yoluna devam ediyor.Schalke(Alican'nın yönetimle arasının açılması takımıda olumsuz yönde etkiliyor.).Zevkli bir kariyer.Hepinize Başarılar...

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Mustafa abi yaptığın transferler çok güzel en son aldığın galibiyette güzel.

Nesil
    2007
    Yer
    Kayseri

Kuranyinin gitmesi çok çok kötü olmuş ama schalke mücadeleye tam gaz devam etmeli

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.MAÇ

Chelsea: 2 - 2 :Schalke

Maça iyi başladık 2-0 öne geçtik net fırsatlardan yararlanamadık.Son dk'lerde geri çekilince Chesea bala bir gol attı ve maç 2-2 bitti walla bu avantaja çevirmeye çalısıcaz veltins-arenada

FLAŞ FLAŞ FLAŞ!!!

FARFAN GELECEK SEZON SCHALKE'DE

Transfer sezonu bitmiş herşey için umutsuzluk hakim ama Farfan sezon sonu Schalkede forma giymesi bütün umutsuzlugu atmıstı biraz geçde olsa yıldızı kaptık.7 Mn ye gelecek sezon sonu formasını giyip gol ve assistlerine başlıcak

Nesil
    2006
    Yer
    Büyükada/İstanbul

Alican Farfanı forvete aldıysan bence hata yaptın.Kanat oynayan bir adam çünkü Sana önerim kenarda 10 mn doların varsa git bocanın kapısına R.Palacio yu al.10 ver geliyoo. Kaçırma

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

BUNDESLİGA

21.HAFTA

Hertha: 0 - 0 :Schalke

Ligde kazanamıyoruz ezdik rakibi ama puan kaybettik
    ..
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    Hayır Onur kanata aldım Halil e forvette şans vericem
    Last edited by Alicanfmfan : 02.Nisan.2008 at 21:36 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Onur123 View Post
    Alican Farfanı forvete aldıysan bence hata yaptın.Kanat oynayan bir adam çünkü Sana önerim kenarda 10 mn doların varsa git bocanın kapısına R.Palacio yu al.10 ver geliyoo. Kaçırma

ah ah ben alcaktım nakıtım yoktu palacıo gıttı hamburga

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

GERMAN CUP

Schalke: 1 - 0 :B.Münich

Rakibizi eledik ve köln ün rakibi olduk

BUNDESLİGA

22.HAFTA

Schalke: 0 - 1 :Bochum

Ya ne diyeyim ki...bi sut attılar gol üstümüzde karabulutlar dolasıyor.hiç üzülmüyorum forvetlerimiz hep 6 çekiyor.KURANYİ'Yİ SATANLAR DÜŞÜNDÜN BENİM SORUNUM DEĞİL

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

UEFA KUPASI

1.TUR 2.MAÇ

STUTGART : 2 - 2 : R.ZARAGOZA ( PENALTILARLA 3-4 )

UEFA kupasından elendik.Söyleyecek söz yok.Hedefimiz Almanya Kupası ve Bundesliga.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Alican sen bitmişsin batmışsın çok kötü gidiyorsun mutlaka toparlanman lazım Bayern maçı hariç çok kötüsün.Umut abi seninde elenmen kötü olmuş umarım topluca toparlanırsın seri galibiyetler alırsınız.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Yunus hiç zannetmiyorum moraller 0 walla kuranyiyi sattım die halil,bordon,pander,rafinha üzüldü ve her maçta neredeyse 6 çekiolar

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

BUNDESLİGA

21.HAFTA

STUTTGART : 1 - 0 : E.COTTBUS

Galibiyeti olmayan son sıradaki rakibimiz sadece savunma yaptı o kadar direndi ki ama en sonunda golümüzü attık ve 3 puanı aldık.Rakibimiz 0 şut şekti.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ALMANYA KUPASI

ÇEYREK FİNAL

B.DORTMUND : 0 - 2 : STUTTGART

Zor rakibimizi deplasmanda yenerek yarı finale çıkmayı başardık.
    .
    .
    .
    Birleştirilen Mesaj:
    ALMANYA KUPASI YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ

Last edited by The.Crow : 02.Nisan.2008 at 22:37 Reason: Mesajınız Otomatik Birleştirilmiştir. (Turksportal Yönetimi)
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Schalkeden nefret ediyorum artık .Favorim Münich

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

BUNDESLİGA

22.HAFTA

STUTTGART : 2 - 0 : HSV

Üstün oynadığımız maçta kilidi bir penaltı golü ile açtık.Son maçların formda oyuncusu Meira ise galibiyeti perçinledi.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

KALYONCU BIRAKIYOR MU?

Sezona kupa ile başlayan Schalke teknik direktörü Alican Kalyoncu yaptıgı açıklamada;biz schalke'nin başarısı için buradayız ama görüyoruz ki başarımızı istemeyen bazı yöneticiler war onları buradan kınıyorum.Bu takımın trasfer leriyle ben ilgileniyorsam benim haberim olmadan as oyuncum satılamaz ayrıca gelen paranın üstüne konamaz.Schalke taraftarı uyanık olsun aramızda schalke'nin başarısını istemeyenler war.İÇİMİZDE İRLANDALILAR VAR

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

sş.l 1.tur eleme maçı
    karyerimn en berbat maçlarında bir oldu maça güzel basladık pozisyonlar bulduk ama atamadık.forvetler sadece sahada vardı ama ruhları yoktu.boş kaleye atamıyacak kadar acizdler bu maçta 1gol bıze turu getırcektı ama olmadı.

bundesliga 21. hafta
    21. haftada cok guzel maç oldu ama 88. dk da golu yedık maçtan 1 puanla ayrıldık.stutgartla aramadkı puan farkı 2 ye ındı.hafta içinde alınan 3-0lık yenılgı bizi moralman çökertti.

22. hafta
    sahamızda oynadımız maçı kesınlıkle almak zorundaydık. maç baladı daha 9. dk da golu yedık.ama yılmadık calıstık cabaladık beraberlıgı yakaldık.rakıp defansın hatasıyla ıkıncı golu bulduk sonlarda almeıda 3. golunu attı ve maçı hetrıckle tamamladı.

şampyonlar ligi 2. maç
    maça çıkarken turu geçmek için işimizn cok zor oldugunu bılıyorduk.maça baslaık ilk yarı çok baskılı oynadık net pozısyonlar yakaldık ama gomes vardı kalede ve ılk yarıyı 9 la tamamladı ıkıncı yarı riskler goze aldık dahada baskılı oynamaya basaldık 2 gol buduk kalecı gomezın puanı hala 8 di. ama şte ne kadar urastıysak bu istatistklerdede belıı oluo 19 uttan 13ü kaleyi buldu ama 3.yu bulamadık kupaya hedeflerımızın altında bır yerden veda ettik.ama ben oynanan oyunda memnunum.

Nesil
    2005
    Yer
    Çanakkale-17

BUNDESLİGA 22.HAFTA SONU PUAN DURUMU

İşte görüyorsunuz heyecan yeniden başladı!!! Takibe devam.Ligin 2.yarısına puan kayıpları ile başlayan W.Bremen ve üst üste galibiyetler alan Stuttgart yine zirve yarışına başladılar.Haftalar ilerledikçe heyecan devam edecek.
    Bir Dost

Hellbells

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Tebrik ederim valla zirve yarışı tekrar kızışmış Alican senin bu sezonu 4.bile tamamlaman zor gözüküyor

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Haklısın. vurgulayarak söylüyorum KURANYİYİ SATANLAR DÜŞÜNSÜN

Sayfa 8 / 10 İlkİlk ... 678910 SonSon

Mesaj Yetkileri