Sayfa 8 / 16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 464 sonuç

Konu: FMKolik 13 - Final [Çıktı]

Quote Originally Posted by thsndrn View Post
    Ne suç atcam birader ne gorduysek onu yazdık.
    'Eskişehir sizde olan bir sorun kimse böyle bir sorunla karşılaşmadı yamaya suç atmayın' Bu kısım için söyledim o suç atmayı. Başka bir arkadaşımız Eskişehir ile oynamış hatta şampiyon olmuş. Böyle bir şeyi de ilk defa sizden duyuyorum. Neyse büyük bir mesele değil oyununuzda hata olmuş olabilir.

Hocam sezon sonunda türk regenlerin hepsi serbest kalıyor sözleşme yenilesen bile.Bu işleri yardımcıma bıraktım o da tüm regenlerimle sözleşme yeniledi, fakat sezon sonu geldiğinde oyuncularım serbest kaldı.Aynı zamanda diğer türk takımlarının regenleri de serbest kaldı.Tam emin olamıyorum fakat bir hata söz konusu olabilir hocam

Quote Originally Posted by abut View Post
    Hocam sezon sonunda türk regenlerin hepsi serbest kalıyor sözleşme yenilesen bile.Bu işleri yardımcıma bıraktım o da tüm regenlerimle sözleşme yeniledi, fakat sezon sonu geldiğinde oyuncularım serbest kaldı.Aynı zamanda diğer türk takımlarının regenleri de serbest kaldı.Tam emin olamıyorum fakat bir hata söz konusu olabilir hocam
    Hocam yama bittikten sonra 1.5 yıl tatile attık fakat böyle bir olayla rastlamadık ilginç Hatta trabzon alt yapısından iyi bir eleman çıktı da sözleşme imzaladılar ama serbest filan kalmadı.Belki fazla tesadüf olmuş olabilir sizde.Veya yardımcınız sizi keklemiştir

Dün Ankaraspor maçında Tisdell güzel 2 gol attı,takımı taşıyacak,Süper Lig potansiyeli olan bir oyuncu bence.Ayrıca Vizio'da Ankaraspor'da as oynayacak gibi,yetenekleri de kötü değil,en azından PTT 1.Lig seviyesine getirilmeli bence.

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Dün Ankaraspor maçında Tisdell güzel 2 gol attı,takımı taşıyacak,Süper Lig potansiyeli olan bir oyuncu bence.Ayrıca Vizio'da Ankaraspor'da as oynayacak gibi,yetenekleri de kötü değil,en azından PTT 1.Lig seviyesine getirilmeli bence.
    Hocam özelliklere ellemiyoruz

Eskişehir'de N'diaye yok, yedek kadroda Lucas Rodriguez isminde bir sol bek var. TFF'de bu oyuncu görünmüyor. Transfermarkt'da Argentinos kulübünde görünüyor.

Berkay Can Demircioğlu (FB) Ankaraspor'a kiralandı.

Efe Halil Özarslan Mersin İdman Yurduna transfer oldu, oyunda Gençlerbirliğinde.

Navarro Kayserispor'dan ayrıldı, Murat Bildirici'nin kiralık sözleşmesi sona erdi.

Abdullah Karmil (TS) Ankaraspor'a kiralandı.

Can arat oyunda serbest, ama oyuncu hala İBB'de.

Fazlı Kocabaş Kayseri Erciyesspor'a transfer oldu.

** Hocam üstünkörü gözüme çarpan detaylar bunlar, elinize sağlık teşekkürler.
    Last edited by ParduS : 19.Ağustos.2013 at 20:33

Quote Originally Posted by ParduS View Post
    Eskişehir'de N'diaye yok, yedek kadroda Lucas Rodriguez isminde bir sol bek var. TFF'de bu oyuncu görünmüyor. Transfermarkt'da Argentinos kulübünde görünüyor.

Berkay Can Demircioğlu (FB) Ankaraspor'a kiralandı.

Efe Halil Özarslan Mersin İdman Yurduna transfer oldu, oyunda Gençlerbirliğinde.

Navarro Kayserispor'dan ayrıldı, Murat Bildirici'nin kiralık sözleşmesi sona erdi.

Abdullah Karmil (TS) Ankaraspor'a kiralandı.

Can arat oyunda serbest, ama oyuncu hala İBB'de.

Fazlı Kocabaş Kayseri Erciyesspor'a transfer oldu.

** Hocam üstünkörü gözüme çarpan detaylar bunlar, elinize sağlık teşekkürler.
    Öncelikle kardeşim şunu söylemeliyim v7 indirdiğine emin misin ?

-N'Diaye eskişehirsporda.
    - Lucas konusu : http://www.esgazete.com/spor/arjanti...ste-h3358.html
    -Abdullah Karmil de Ankarasporda zaten

Eskişehir konularında yorumum bu şekilde. Ama diğerlerinde haklısın yardımcı oluduğun için teşekkür ediyorum kardeşim.

7'yi indirdim hocam. Belki benim oyunda bir sıkıntı olmuştur. Göze çarpan bir şey olursa yardımcı olmaya çalışırım eksikleri belirterek, tekrardan emeğinize sağlık.

v7 yaması görünmüyor v6 diye gözüküyo hala

Quote Originally Posted by thehunter View Post
    v7 yaması görünmüyor v6 diye gözüküyo hala
    Nasıl yani ?

13 agustosa kadar diyo?

13 agustosa kadar diyo?
    En son fix 7 yi indirip kurun hocam işte.

öle bişey göremiyorum

v7 nin linkini atarmısın burdan

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

v7 nin linkini atarmısın burdan
    http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=209

tşklrler..

v6da courtois chelseadeydi.. v7de tekrar madride gitti mi

Quote Originally Posted by thsndrn View Post
    v6da courtois chelseadeydi.. v7de tekrar madride gitti mi
    Kontrol ettim düzelmemişti hocam fakat düzelttik

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    Kontrol ettim düzelmemişti hocam fakat düzelttik

e bende hala chelseade gözüküyo http://forum.turksportal.net/vb/show...&postcount=209 bunu indirdim

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

2. Sezon Ligin İlk Devresinde 16 , İkinci Devresinde 18 Maç Oynanıyor..

v6'da Karşılaştım Bu Sorunla , Oyunu Etkileyen Çok Büyük Bir Sorun Değil Ama Umarım v7'de Yoktur , Varsa Da Düzeltmenizi İstiyorum..

İlgili Görseller

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

v6'da Karşılaştım Bu Sorunla , Oyunu Etkileyen Çok Büyük Bir Sorun Değil Ama Umarım v7'de Yoktur , Varsa Da Düzeltmenizi İstiyorum..

İlgili Görseller

alla alla hocam ilk defa karşılaşıyorum evet çok mühim bir mesele değil ama sonuçta bir hata v7 de biz test ettik de yoktu böyle bir hata

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

İlgili Görseller

v6 yamamızda tarihlerin yanlış olması vardı ve bunu v7'de düzelttik. Eğer v7 yine aynı hatayı alıyorsanız bize özel mesaj yoluyla bildirmeniz yeterli olacak. Test eden arkadaş bize bir sorun olmadığı söylemişti v7 için
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by Mirif View Post
    alla alla hocam ilk defa karşılaşıyorum evet çok mühim bir mesele değil ama sonuçta bir hata v7 de biz test ettik de yoktu böyle bir hata
    Quote Originally Posted by MakiLee View Post
    v6 yamamızda tarihlerin yanlış olması vardı ve bunu v7'de düzelttik. Eğer v7 yine aynı hatayı alıyorsanız bize özel mesaj yoluyla bildirmeniz yeterli olacak. Test eden arkadaş bize bir sorun olmadığı söylemişti v7 için
    Umarım v7^de yoktur , gerçekçilik açısandan kötü oluyo..

v7'yi daha denemedim ama görürsem söylerim..

Umarım v7^de yoktur , gerçekçilik açısandan kötü oluyo..

v7'yi daha denemedim ama görürsem söylerim..
    V7 de biz karşılaşmadık hocam öyle bir şey ile.

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Dosyayı indirmeme rağmen bir türlü oynama fırsatı bulamadığım için bir soru soracağım.. Kasımpaşa'nın yeni transferi Malki Türk statüsünde oynuyor olacak mı ?

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    Dosyayı indirmeme rağmen bir türlü oynama fırsatı bulamadığım için bir soru soracağım.. Kasımpaşa'nın yeni transferi Malki Türk statüsünde oynuyor olacak mı ?
    Evet hocam türk olarak oynayabilecek.

bende bu yamayı indirip beşiktaş kariyeri yapmaya karar verdim her şey iyi de süreyya abimizi antrenör yapmışsınız hem de afrikalı

Quote Originally Posted by ugur732 View Post
    bende bu yamayı indirip beşiktaş kariyeri yapmaya karar verdim her şey iyi de süreyya abimizi antrenör yapmışsınız hem de afrikalı
    Sonradan fark ettik onu normalde yoktu süreyya ama biz yapalım dedik sizlere süpriz Aceleye gelmiş

hocam ne zaman cıkacak v8

ben bütün yamaları az önce ındırdım. belgelerıme edıtor data kurup oraya hepsını attım. ama yen karıyer açarken lıg eklede turk lıgı eklenılmıyo. türk lıgının yanında sarı ucgen ışaretı oluyo ve secılmıyo. lütfen yardımcı olun.

Sayfa 8 / 16 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri